Jak dopadlo testování rychlého jídla Ristre? Dodalo našim testerům potřebnou energii? Podívejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
40
jak jste hodnotily
5
16x
4
17x
3
4x
2
1x
1
2x
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 3. 8. 2021
do 6. 9. 2021

Ristre    

Ristre je rychlé jídlo plné energie a zdravých surovin, které vás zasytí, zlepší imunitu a podpoří myšlení. Ideální společník na cesty do přírody, kde nejsou stánky s občerstvením, nebo na cestu vlakem či na kole.

Sáčky se nekazí ani bez ledničky (min. trvanlivost 6 měsíců), můžete je s sebou mít pro každý případ v batohu nebo v autě. Slouží jako plnohodnotné jídlo, zasytí vás až na 5 hodin bez jakékoli přípravy.

  • Můžete jej vyzkoušet i během rušných dní v zaměstnání, kdy nestíháte oběd.
  • Sáček můžete po otevření uchovávat v ledničce.
  • Výrobek je bez lepku, bez sóji a bez přidaného cukru.
  • Ristre je vyrobeno v Česku a testováno ve Švýcarsku.
  • V současnosti se nabízí ve dvou příchutích. 


Více informací o produktu najdete TADY.Hodnocení
40
avatar
Petra
Od tohoto produktu jsem nevěděla co mám čekat, jelikož jsem tento typ stravy ještě nikdy nezkoušela. Produkt jsem si vzala na dovolené u moře na pěší výlet, je pravda, že balení může být klidně menší. Na chuť bohužel reaguji spíše negativně, první jsem zkoušela čokoládovou verzi, je to na mě moc kyselé, cítím v tom zvláštní chutě, celkově mě to nezaujalo. Příchuť natur je o trochu lepší, nicméně ani ta mě nezaujala. V břiše to zasytí, ale vzhledem k nechuti, se kterou jsem to pila/jedla jsem to ještě zapila velkým množstvím vody a zajedla jídlem. Co se týče balení, velice se mi líbí vzhled a krabička, ve které mi produkt přišel. Věřím, že nutričně je to velice výživné a dodá to energii na túře, nebo výšlapu, či sportovním výkonu. I přes to, že mě chuť nezaujala, této firmě velice fandím a věřím, že si své spotřebitele najde.
klad Vzhled balení
klad dárková krabička
klad Chuť
klad velikost balení
příloha
avatar
František
Ristre je pro mě velmi chutná alternativa když jsem na cestách a není cut vařit nebo zajít do restaurace.Ocenuji velmi dobré skladování a použitelnost balení, které se hodí i pro děti na výletech do přírody. Dokáže nasytit,ale zjistil jsem že je skutečně dobé
klad ano
klad ne
příloha příloha
avatar
Vladimír
Rychlé jídlo RISTRE došlo v balíčku, kde byly v luxusní černé krabici (už ji zabavila manželka) uloženy 2 vzorky. Nechával jsem si Ristre na nedělní výlet, bohužel mě sklátila horečnatá viróza, tak jsem ochutnával doma. Líbí se mi jejich hranaté balení s uzávěrem, kterým se dá hustý obsah (musí se však protřepat) pít, aniž hrozí pobryndání. Pochutnával jsem si na čokoládovém, který jsem si myslel, že bude sladký, ale opak mě překvapil, byl osvěžujícně kyselý a jemně zrnitý, zřejmě od přítomných semínek. Krásně mě rychle zasytil a nahradil snídani, kterou jsem si nemusel v nemoci připravovat.
klad rychlé jídlo
klad přírodní složení
klad trvanlivost bez lednice
klad --
příloha
avatar
Denisa
Tento produkt musím velice pochválit. Nejen, že přišel v luxusním balení, je praktický a velmi dobře skladný, ale jeho chuť je velmi dobrá a dovolím si říct, že nahradí hlavní jídlo, jako je třeba oběd. Riste se skvěle vleze do batohu a skvěle zasytí na dlouhé hodiny na výletě, kdy si s sebou nechcete brát spousty jídla, nebo poblíž není žádná restaurace. My jsme si ho s sebou vzali na jeden den na ryby a musím říct, že nám velmi pomohl, když začalo pršet a my si nemohli udělat na grilu svojí nachystanou večeři. Riste můžu doporučit i jako dárek. Jelikož je vážně nádherně zabalený a tudíž jako dárek vážně vhodný. Za mě tedy určitě ANO!
klad Balen
klad Velikost
klad Chuť
klad Složení
klad Balíček ve kterém přijde by mohl být více ekologičtější
příloha
avatar
Tereza
Původní plán využít Ristre do přírody kvůli špatnému počasí a posléze pracovním povinnostem nevyšel, nicméně mi Ristre pomáhalo při balení výslužek. Příchuť Natural je na mě hodně kyselá, je hodně cítit sušené ovoce a na mě má trochu zvláštní vůni. Příchuť čokoláda se vychlazená skutečně podobá termixu. Přikláním se s píše k čokoládové příchuti, kde není tolik cítit ovoce. Balení je velké až až, 500ml nálož, balení je jako velká přesnídávka pro děti.
klad Balení
klad Velikost - nahradí plnohodnotné jídlo
klad Neotevřené vydrží 6 měsíců
klad Ideální nosit s sebou v případě nouze
klad Natural - příliš kyselá chuť
klad Po otevření se musí uchovávat v chladu, vydrží jen 24 hodin
klad jen 2 příchutě
příloha
avatar
Barbora Janoušková
Ristre dorazilo velmi pěkně a designově zabalené. Průvodní dopis od majitele značky budí dobrý dojem. Jídlo jsme si vzali na cesty a skutečně byly chvíle, kdy nebyl čas se zastavit a najíst. Díky velikosti balení, je dobře skladovatelné. Porce jsou bohaté a zasytí na dlouhou dobu. Chuť je příjemně kořenitá a ne příliš sladká. Celkově jsem s Ristre spokojená a můžu jen doporučit.
klad Obal
klad Trvanlivost
klad Chuť
klad Sytost
klad Čokoládová příchuť mi po chvíli přišla dost kyselá
příloha
avatar
Alena Hüttlová
Ristre mě velmi mile překvapilo svou chutí. Osvědčilo se jako zdravá a rychlá svačinka, kterou si můžu vzít všude s sebou bez zdlouhavých příprav. V malém balení se schovává spousta energie. Určitě není vhodná jen pro sportovce, ale dobře poslouží i jako rychlá svačina v práci, když není zrovna čas zajít na oběd.
klad Velikost balení je tak akorát a díky uzávěru si můžu porci rozdělit na víckrát.
klad Žádná negativa jsem nenašla.
příloha
avatar
Veronika
Produkt mi byl dodán v krásné krabičce, zabaleno s láskou. Balení je elegantní i když na mě celkem velké, v tomto bych uvítala spíše menší. Konzistence je spíše kašovitá. Zatím jsem vyzkoušela čokoládovou a neutrální příchuť. Čokoládová byla chutná, mírně kyselá, nepřeslazená. Složení je dobré, jedinou výtku bych měla k mléčné bílkovině jako alergenu, bez něj by to byla nouzová pochoutka na cesty pro každého.
klad Konzistence
klad Čokoládová příchuť
klad Aalergeny
klad Velké balení
příloha
avatar
Natálie
Myslím si že je ristre opravdu super, obsahuje plno vitamínů, minerálů a živin, chuť mě moc nezaujala ale není špatná, cítila jsem tam hlavně skořici, jídlo mě opravdu zasytilo, nepocítila jsem že bych měla více energie, balení je praktické a uzavíratelné, skladování není vůbec náročné nemusí se skladovat v lednici proto je vhodný i na výlety
klad Praktičnost balení
klad Uzavíratelné balení
klad Opravdu zasytí
klad Obsahuje plno živin a vitamínů
klad Obsahuje malé množství cukru
klad Vzhled balení
klad Chuť mě moc nezaujala
příloha
avatar
Hana
Co mě na Ristre zaujalo jako první, bylo jeho luxusní balení. Vše bylo v luxusním černém provedení (ano, i výplň proti rozbití byla černá). Co se samotného produktu týká, tak musím vyzdvihnout jeho praktické skladování žádné krabičky, rozlité lahve atd. Chuťově byl taky velice dobrý - ideální na cesty, kdy nemůžete přibalit do batohu celý oběd nebo velkou svačinu.
klad chuť
klad skladnost
klad ...
příloha příloha
avatar
Petr
Použil jsem Ristre ke snídani, když jsme chytal kapra a celý den jsem nedostal hlad. Doporučuji i do práce, na výlet no prostě kamkoliv. Oceňuji, že po snědení jsem sytý a nemusím nic shánět k jídlu po celý den. Ristre je plně energie a živin. Doporučuji !
klad Obal
klad Trvanlivost
klad Sytost
klad Cena
příloha příloha
avatar
Sarka
Ristre mne vážně příjemně překvapilo. Neotřelá chuť i konzistence, úžasný nápad balení, prostě paráda. Když v práci nemáš čas, stačí otevřít lednici a hlad je rázem pryč. Bez složité přípravy. Za mne jednoduše tleskám skvělému nápadu, jak si pochutnat a rychle se zasytit.
klad Balení,
klad Chuť
klad Bez výhrad
příloha
avatar
Josef
S kamarádem po vyzkoušení oba hodnotíme chuť Ristre na výbornou. Nápoj skutečně velmi dobře nasytí, dodá patřičnou energii, i když jsem tomu popravdě nechtěl zprvu věřit. Jedná se o opravdu skvělý výrobek na delší výlety, rozhodně ho mohu doporučit. Oceňuji i hezké balení, ve kterém mi bylo Ristre poštou doručeno.
klad zasytí a dodá energii
klad pěkné balení
klad nic
příloha příloha
avatar
Lukáš
Rychlé jídlo Ristre jsem si sebou vzal na celodenní procházku do přírody. Velice jsem byl překvapený chutí. Čokoládová byla opravdu výborná, i když příchuť natural nebyla také špatná. Balení je praktické a jídlo mě zasytilo na několik hodin. Určitě doporučuji všem na cesty
klad praktické
klad chuť
klad složení
klad balení
klad nic
příloha příloha příloha
avatar
Kamila
Jsem moc rada, ze jsem mohla produkty Ristre vyzkoušet. Na zkoušku jsem měla příchuť Čokoláda a Natural. Čokoladová příchuť mi moc chutnala a už teď přemýšlím nad tím, ze si ji objednam. Naopak příchuť Natural mě vůbec nezaujala chuťově a znovu bych si ji urcite nedala. Na produktech se mi moc libi, ze jsou znovuuzaviratelne a ze nasyti.
klad Znovuuzaviratelne baleni
klad Příchuť Natural mi vůbec nechutnala
příloha
avatar
Lucie
Ristre - rychlé jídlo je praktické a pohotové jídlo s sebou na výlet nebo ve chvíli, kdy nemá člověk čas nachystat nic jiného. Uzavíratelný obal a snadné stravování bez nutnosti příborů či jiného nádobí je velké plus. Další předností je široký obsah živin a těluprospěšných látek. Zasytí dostatečně jako plnohodnotné jídlo. Jediným minusem pro mě však bylo, že mi chuťově moc nesedla příchuť Natural.
klad Praktické uzavíratelné balení
klad Obsah živin a těluprospěšných látek
klad Velikost balení
klad Nahradí 1 jídlo dospělého člověka
klad Chuť
příloha
avatar
stanislav
velice praktické balení,dobře se drží v ruce při konzumaci,malá velikost, nezabere moc místa,chuť velice dobrá,zasytí na celý výlet,není třeba chladící taška ani ve velkém teple,doporučuji na celodenní výlety,složení obsahuje kvalitní igredience i vitamíny,6 měsíců záruka,
klad malé balení
klad výborná chuť
klad žádné záporné hodnocení
příloha příloha
avatar
Josef
Ristre jsme ochutnali s manzelkou na vylete na Sumave misto obeda. Jidlo nas oba velice prijemne prekvapilo. Jak svou chuti, ktera byla opravdu lahodna, tak i tim, ze jsem cele odpoledne nepocitovali zadny velky hlad. Kladne hodnotime i elegantni a hlavne prakticke baleni. Za nas urcite doporucujeme.
klad Prakticke baleni
klad Ihned pripravene ke konzumaci
klad Lahodna chut
klad Zasytilo na cele odpoledne
klad Nic
příloha
avatar
Libuše
Ristre jsme si s kamarádkou vzaly na celodenní výlet do hor s tím, že když bychom měly hlad někde se zastavíme. Ale nebylo to potřeba - každá jsme si dala během výletu jedno balení a bohatě to stačilo až do odpoledne. Navíc nám nebylo těžko a cítily jsme se plné energie. Spokojenost
klad praktické balení
klad výborná chuť
klad dostatek energie na cesty
klad možná do budoucna více chuťových variant
příloha
avatar
Monika
Tento výrobek mě nadchnul už při vybalování. Jídlo bylo překrásně zabaleno i obal vypadá lákavě. Je vidět, že si dal někdo opravdu záležet. O to víc jsem byla zvědavá na chuť. Byla jsem mile překvapena. Chutná jako čokoládový jogurt s tvarohem. Balení pro jednu osobu je opravdu velké a zasytí i muže. Já měla co dělat abych snědla celou porci. Opravdu zasytí na celé dopoledne. Složení je mimořádné. Obsahuje tolik prospěšných látek a chuť je přesto vyvážená a dobrá.
klad Balení
klad Chuť
klad Cena
klad Složení
klad Pro mě velké balení jedné porce
příloha příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel