Čištění grilu nikdy nebylo snadnější. Vyzkoušeli jste Grillbot a toto je vaše hodnocení!

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
8x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 29. 4. 2016
do 25. 5. 2016

Usnadněte si čas při grilování, nikdy nebylo čištění grilu snadnější! Hledáme tři milovnice grilování, které vyzkouší robotický čistič grilů Grillbot a podělí se s námi o hodnocení.

Špinavou práci s čištěním grilu za vás udělá Grillbot

Grillbot vyčistí Váš gril a vy se můžete věnovat přípravě lahůdek, které si připravíte na čistém grilu. Grillbot nabízí tři délky automatického čištění dle velikosti Vašeho grilu. Moderní design a optimální váha speciálně navržené pro precizní čištění grilovacího roštu.

Čištění grilu nikdy nebylo snadnější

Grillbot usnadní život všem milovníkům grilování. Ať grilujete steak, rybu nebo hamburger vždy zůstane na grilu silná vrstva tuku a špíny. Po skončení grilování jednoduše umístíte Grillbot na grilovací rošt Vašeho grilu, stisknete jedno tlačítko, zavřete víko grilu a necháte Grillbot udělat za Vás špinavou práci. Grillbot čistí gril třemi výkonnými mosaznými kartáči.

Zatímco grilování je zábava, čištění grilu už ne. To, co potřebujete, je pracovitý Grillbot, který snadno vydrhne špínu z grilovacího roštu za Vás. Otevřete si pivo, vychutnejte si svůj steak a Grillbot mezitím vyčistí gril na další zábavné grilování. Grillbot vyčistí rošty u plynových grilů i grilů na dřevěné uhlí.

Po skončení čištění grilu jednoduše sundáte všechny tři čistící kartáče z robotického čističe grilů Grillbot a můžete je nechat umýt v myčce na nádobí.

Na jaký gril lze Grillbot používat

Můžete čistit rošt grilu na dřevěné uhlí či plynový gril. Grillbot lze používat na grily s víkem nebo zavíracími dvířky. Čistí gril horký až 95°C nebo studený gril.

Mosazné kartáče (jsou nainstalované na novém výrobku) pro čištění všech druhů grilovacích roštů včetně keramických a smaltem potažených roštů.  Ocelové kartáče jsou tvrdší a hodí se na odstranění více napálených nečistot na ocelových nebo litinových roštech.

Grillbot je první a nejprodávanější robotický čistič grilů v USA. Grillbot získal ocenění  ”Innovation Robot 2013” na mezinárodní výstavě hardware v Las Vegas.
Robotické čističe grilů Grillbot jsou vyrobeny americkou společností Grillbot LLC.

Čistý gril pro zdravé grilování

Grillbot automaticky vydrhne špínu z grilu a zajistí čistý gril pro Vaše zdravé grilování. Již žádné napálené tuky na grilovacím roštu.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
10
avatar
Jana
klad S tímto přípravkem bude čištění grilů hračka.nejen že vám usnadní práci ale navíc je i šetrný.a navíc pracuje za vás,jeho použití je velice snadné a navíc jej snadno udržujete.libi se mi že jej můžete použít na jakýkoliv gril což je velice příjemne.jsem z něj nadšená doporucuji
avatar
Jana
klad S robotickým čističem Grillbot jsem spokojená. Určitě usnadní práci. Mřížku vyčistil celkem obstojně. Kartáče se po použití dají vyjmout a umýt zvlášť. Manipulace s ním je snadná. Je univerzální, dá se použít jak na elektrické grily tak na dřevěné uhlí.
avatar
Mirka
příloha
klad Robotický čistič jsme vyzkoušeli zatím jen dvakrát, ale jsme moc spokojeni. První dobití – připojením akumulátoru - trvalo myslím cca 3 hodiny, což je přijatelné. Pomocí mosazných kartáčů vyčistil Grillbot dokonce i špatně vyčištěné zbytky z předchozího grilování, a to opravdu i v rozích. Máme totiž starší hranatý gril, naštěstí s víkem. To je jediná věc, bez které bych si nedovedla představit práci čističe- neměl by se jak odrážet od stěn a vypadl by ven. Díky víku také hlučnost byla minimální. Za mě jednoznačně výborná volba ke koupi, odpadá pracné čištění, které mnohdy odrazuje od grilování, a výsledek stojí za to. Děkuji moc za možnost testování.
avatar
Michaela
klad Grillbot je naozaj skvelá vec. Som milo prekvapená ako za mňa urobí prácu, vyčistí gril a ja sa tým už viac nemusím zaťažovať. Má jednoduché ovládanie a gril naozaj vyčistí do puntiku. S týmto výrobkom som veľmi spokojná a s radosťou ho odporúčam. :)
avatar
Petra
klad Výrobek jsem koupila pro manžela. Je grilovací maniak a gril má rád v pořádku. Samozřejmě jsem ho také osobně vyzkoušela. Opravdu se osvědčil. Poradil si i s extrémně připečenými zbytky omáček a marinád. Čistí důkladně a zároveň šetrně. Není problém vyčistit i gril až druhý den, za studena. Mohu doporučit Grilovací sezona je zas o něco příjemnější.
avatar
eva
klad Viděla jsem v praxi u přátel Hrozně moc se nám to všem líbilo. Spousta ušetřené práce a ušetřeného času. A to zrovna práce pěkně nepříjemné. Výsledek byl jedinečný. Gril, ačkoliv byl opravdu velmi znečištěný, vypadal báječně čistý. Opravdu užitečný pomocník pro letní grilovací party.
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad rozhodně všem doporučuji :-) je skvělí
avatar
Kamila
klad Už se těším na letní grilovačky. S čističem Grillbot je to snadná práce. Jestliže něco ukápne - větší , malé i opravdu zaschlé skvrny, s tím vším si Grillbot poradí. Grilujeme v létě u babičky a už se to blíží!!!!!! Grillbot máme v zásobě. Pořiďte si ho i vy.