Testeři přenechali úklid na dokonalém pomocníku! Pořídili si v našem testování robotický vysavač Rowenta X-Plorer S120 AI RR7865 Animal & Allergy s umělou inteligencí

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
5
konec testování
26. 5. 2022

Robotický vysavač Rowenta X-Plorer S120 AI RR7865 Animal & Allergy s umělou inteligencí

Robotický vysavač Rowenta X-PLORER Serie 120 AI využívá nejmodernějších technologií a snadnou obsluhu přes mobilní aplikaci. Díky chytré navigaci s technologií laseru + kamery a senzorové zpracovávání v reálném čase zaznamená překážky až o 33 % níže než většina laserových robotických vysavačů, takže nabízí mimořádně precizní pohyb a bezstarostné použití bez zbytečného naráženíHi-tech navigace s využitím technologie umělé inteligence poskytuje jedinečnou personalizaci spolu s doporučeními na základě zvyků, automatických zakázaných zón na základě předchozího použití, snadné úklidové rutiny, kompatibilitu s hlasovými asistenty a integraci do chytrého domova*. 

Objevte snadné domácí mapování, řízení více místností/podlaží, automaticky nastavitelnou intenzitu sání a vysoký sací výkon až 2 700 Pa. Technologii doplňuje výkon v podobě úklidu 4v1, po kterém bude váš domov dokonale čistý a který má řadu působivých funkcí. 

VYJÍMEČNÝ AUTOMATICKÝ ÚKLID: Objevte možnost úklidu, který vám nechá volné ruce, a zároveň poskytuje maximální preciznost a kontrolu s pokročilým senzorickým zpracováním v reálném čase a technologii laseru a kamery k detekci až o 33 % níže než většina tradičních laserových robotických vysavačů.

CHYTRÝ PRŮZKUM POMOCÍ UMĚLÉ INTELIGENCE: Umělá inteligence pro personalizovaný úklid, jako jsou doporučení na základě zvyků, automatické zakázané zóny z předchozího úklidu, kompatibilita s hlasovými asistenty a možnost integrace do chytrého domova.

BEZPEČNÁ OCHRANA DAT: 100 % spotřebitelských dat je uchováváno v datových centrech v rámci Evropské unie, aby mohl robotický vysavač přislíbit naprostou ochranu a respekt k soukromí.

MIMOŘÁDNĚ PŘESNÁ NAVIGACE: Robotický vysavač s technologií laseru + kamery, která zajišťuje zvláště přesnou navigaci s řízením více místností/podlaží, automatické nastavení sacího výkonu podle místnosti a další funkce.

OPRAVITELNÝ VÝROBEK: Výrobek opravitelný po dobu 10 let - s nízkonákladovým a rychlým doručením ze 6 500 opravárenských center po celém světě. Toto je součást našeho závazku pomáhat chránit životní prostředí a pomáhat snižovat množství odpadu.

ÚKLID 4V1: Dva postranní kartáče pro rohy a těžko dostupná místa, centrální kartáč na velké kusy prachu a nečistoty, motor o výkonu 2700 Pa pro spolehlivé sání a Aqua Power System pro vytírání povrchů.

DLOUHOTRVAJÍCÍ VÝDRŽ BATERIE: Automatický vysavač s vysokým výkonem a trvanlivou lithium-iontovou baterií poskytující až 120 minut nepřetržitého výkonu na jedno nabití - to pokryje až 150 metrů čtverečných.

TICHÝ CHOD: Účinné čištění s tichým chodem na úrovni až 65 dB(A), která jen nepatrně převyšuje hlasitost běžné konverzace.

SNADNÝ SYSTÉM VYPRAZDŇOVÁNÍ: Nádoba na prach o objemu 0,7 l pro méně časté vyprazdňování, s úchopem na horní části vysavače a designem pro snadný přístup.


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Andrea B.
avatar
Adéla M.
avatar
Ondřej M.
avatar
Šimon T.
avatar
Veronika A.