Jak jsou testeři spokojení s robotickým vysavačem Rowenta X-Plorer Serie 75, který získali v našem testování? 

image
otestováno
Počet recenzí
5
jak jste hodnotily
5
4x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 31. 3. 2022
do 8. 5. 2022

Robotický vysavač Rowenta XPLORER Serie 75 

Robotický vysavač Rowenta XPLORER Serie 75 spojuje ultra hi-tech design s uživatelsky přívětivým ovládáním, a představuje tak řešení pro perfektní úklid, které s naprostou lehkostí pokryje celou vaši domácnost. Tento moderní automatický vysavač dosáhne kamkoli a nabízí zvláště přesnou navigaci a personalizované mapování domova, a to vše můžete ovládat jednou rukou v bezplatné aplikaci kompatibilní s hlasovými asistenty (Google Assistant, Alexa od Amazonu). Nejmodernější technologie robotického vysavače Rowenta X-Plorer Serie 75 nabízí úklid 4v1: Dva oboustranné kartáče zvládnou rohy a těžko dostupná místa, kartáč Animal Turbo Brush si poradí se zvířecí srstí a větším nepořádkem, BLDC motor zajišťuje vysoký sací výkon až 2 700 Pa a Aqua Power System pro vytírání povrchů. Nastavení Auto Boost automaticky přizpůsobí výkon pro úklid na kobercích a běhounech, zatímco mop Animal Scrub si poradí s odolnými skvrnami na podlaze. Výsledkem je výjimečné automatické řešení úklidu, které vám zajistí dokonale čistý domov a spoustu volného času.

CHYTRÁ NAVIGACE S LASEREM: Robotický vysavač s vylepšenou technologií pro mimořádně přesnou navigaci, trvalé mapování a individuální nastavení

VYSÁVÁNÍ 4V1: Oboustranné kartáče pro rohy a těžko dostupná místa, kartáč Animal Turbo Brush pro zvířecí srst, BLDC motor pro spolehlivé sání a Aqua Power System pro vytírání povrchů 

ANIMAL CARE: řešení pro domácí mazlíčky: Udržujte svůj domov dokonale čistý i pokud máte domácí mazlíčky díky vysoce efektivnímu kartáči Animal Turbo Brush, který zachytí srst, vlasy a veškerý zvířecí nepořádek, a mopu Animal Scrub Mop, který si poradí s odolnými skvrnami od zvířat.

KOMPLETNÍ KONEKTIVITA: Automatický vysavač s bezplatnou vyhrazenou aplikací (iOS/Android) nabízí plánování a další a je kompatibilní s hlasovými asistenty, jako je Alexa od Amazonu a Google Assistant

OPRAVITELNÝ VÝROBEK: Výrobek opravitelný po dobu 10 let v 6 500 opravárenských centrech po celém světě. Toto je součást úsilí značky Rowenta pomáhat chránit životní prostředí a pomáhat snižovat množství odpadu.

AUTO BOOST: Chytrá funkce automaticky přizpůsobí úroveň výkonu pro hloubkové čištění běhounů a koberců

SNADNÉ POUŽITÍ: 4 výkonové režimy (Eco, Standard, High, Boost), které lze přímo kontrolovat v aplikaci, pro snadný úklid na dosah ruky

INDIVIDUÁLNÍ NASTAVENÍ: Určete zóny, kam vysavač nesmí, aktivujte inteligentní bodový úklid a další funkce díky možnosti individuálního nastavení přesně podle vašich potřeb

SADA PROTI ALERGIÍM: Speciální protialergenní mop využívá elektrostatický účinek a odstraňuje jemné částečky prachu, zatímco vysoce výkonný filtr zachytí až 99,9 % prachových částic.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
5
avatar
Václava
Elegantní bílý předmět, tiše se pohybující po podlaze způsobem, který se nám může zdát chaotický, ale jeho elektronický "mozek" zřejmě ví, co dělá. Napoprvé jsme měli trochu problém se spárováním robota s mobilním telefonem, ale pak jsme pochopili, na jaké heslo od nás čeká. Než jsme se stihli prokousat návodem, sám se pustil do práce :-) Nejdřív tedy zametl nasucho, pak jsme jej odchytili, doplnili vodu a hadr. Kočky byly velmi překvapené, co se to děje... Bude to chtít ještě pár dní na průzkum všech možností (např. nastavení "umělých zdí").
klad design
klad tichý provoz
klad kolik toho za půl hodiny pojíždění nametl
klad tři různé typy hadrů (jemný, střední a hrubší)
klad úsporný na spotřebu vody
klad některé výrazy jsou v návodu v CZ verzi přeloženy špatně
klad při slabém signálu internetu trvá spárování dlouho
avatar
Jan
S vysáváním u tohoto vysavače jsem maximálně spokojený, vysává perfektně. S vytíráním už je to poněkud horší, ale na malé znečištění je dostačující. S většími skvrnami si již neporadí. Spárování s telefonem proběhlo v pořádku. Vysavač je přesný a tichý, dle navigace funguje parádně.
klad skvělé vysávání
klad tichost
klad navigace
klad vytírání
avatar
Radka
Robotický vysavač Rowenta XPLORER Serie 75, má skvělou aplikaci ve které je vše přehledné. RV vysaje opravu všechno z jakéhokoliv povrchu (lino, koberec s jemným vlasem i dlouhým vlasem). RV má v sobě zabuduvanou navigaci s laserem pro perfektní naskenování prostoru, po kterém pak ví, kam jet a kde už uklízel. RV má na výběr 3 druhy mopování. Vydrží uklízet až 150 minut a má vysoký savý výkon. Za mě můžu jen doporučit. Je to velký pomocník.
klad tichý
klad vysaje všechno
klad aplikace upozorní na problém
klad navigace
klad dostane se všude
klad -
avatar
Edita
Robotický vysavač Ex.75 zatím využíváme poměrně krátce, ale oproti předchozímu typu jsme s ním velmi spokojeni. Má dostatečný sací výkon, jehož intenzitu lze nastavovat. Na rotační kartáč se sice namotají vlasy, které je nutné po čase nejlépe vystříhat nůžkami, ale to je u každého luxování s rotačním kartáčem. Vytírání mopem je fajn, ale za mě to není moc potřebné, protože zaschlý flek neodstraní. Pro plné využívání a nastavování vysavače je nutná instalace aplikace do mobilu, pak se dostanete ke všem potřebným funkcím, vč. delegování úklidu jednotlivých místností, stavění virtuálních zdí atd.
klad Laserové navádění
klad Dobře zabalený produkt
klad Dostatečně velká nádoba na nečistoty
klad Návod neobsahuje nastavení funkcí ovládání, ale v aplkaci je vše intuitivní
příloha
avatar
Markéta
S vysavačem jsem absolutně spokojená. Má různé mopy, podle toho jak zrovna potřebujete vytírat. Skvělá je aplikace kde můžete sledovat jak a kde robot vykuxoval, vytřel, lze nastavit i zóny kam robot nesmí. Kartáč si hravě pořadí i s mými vlasy, které jsou všude.
klad Režimy
klad Mopy
klad Design
klad Aplikace
klad Váha, je těžký, když ho přenáším do patra
příloha