Otestovaly jsme robotický vysavač X-plorer Serie 80 RR7755WH. Jaké jsou recenze a názory testerek? 

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
4x
4
1x
3
1x
2
1
doporučuje
83 %
Testováno v období
od 21. 1. 2021
do 28. 2. 2021

Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie RR7755WH

Nejchytřejší robot pro úklid na míru

Díky robotickému vysavači Rowenta X-plorer Serie 80 máte úklid na míru doslova na dosah ruky: automatický úklid se snadným použitím, který zanechá celý váš domov bez poskvrnky. Objevte dokonalý automatický vysavač: maximálně přesná laserová navigace, vysoký sací výkon až 2 000pa, nejmodernější technologie a vysoce intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní kompatibilní s aplikacemi pro chytré telefony a hlasovými asistenty v českém jazyce. Dosud nevídaná úrovně kvality pro individuální zážitek z úklidu.

Vysavače Rowenta jsou tiché a výkonné. Chytrá navigace a vysoký sací výkon až 2300 Pa. Robotický vysavač Rowenta Robot Explorer S80 RR7755WH nabízí nebývalé zjednodušení úklidu. Prostor si dokonale zmapuje a kromě precizního vysávání v jednom kroku zároveň i vytře. Díky speciálnímu kartáči Animal Turbo Brush si hravě poradí i nečistotami po vašich domácích mazlíčcích.


Více informací najdete TADY.

Hodnocení
6
avatar
Martin
Naprosto dokonalý pomocník do domácnosti. Ušetří čas, práci a můžete se vždy rády vracet do uklizeného domova. Lze snadno a rychle zapnout na dálku přes skvěle zpracovanou a velmi intuitivní aplikaci, na které vidíte veškerou aktivitu přístroje. Veliká spokojenost a jednoznačně doporučuji!
příloha

Přílohy

IMG_7627.MOV
klad Rychlost
klad Vynikající orientace
klad Skvělá aplikace
klad Vytírání
klad Není hlučný
klad Výška přístroje
avatar
Dagmara
Robotický vysavač má skvělý výkon. Protože máme doma labradora a tři kočky, tak jsme uvítali, že zvládá vysát i zvířecí chlupy. Jeho mínus je vytírání. Je to takové rychlé přejetí mokrým hadrem. Myslím, že je tak akorát hlučný, méně než klasický vysavač. Údržba vysavače je velmi jednoduchá. Po každém vysávání vysypu nádobu, kam se usazují nečistoty. Určitě jeho další předností je aplikace se kterou ho můžete ovládat. Je přehledná a na ovládání jednoduchá. Navigace a orientace v prostoru je skvělá, tam nemám co vytknout. Nákup na eshopu proběhl hladce a rychle. Robotický vysavač jsem si pořídila hlavně proto, abych nemusela každý den uklízet s klasickým vysavačem. Jsem velmi spokojená a určitě bych ho doporučila ostatním.
příloha
klad výkon
klad design
klad aplikace
klad jednoduchá údržba
klad orientace v prostoru
klad vyšší cena
klad vytírání
avatar
Jitka
S robotickým vysavačem jsem spokojena. Řekla bych že i předčil mé původní skeptické očekávání. Dobře se orientuje v prostoru. Jen mi trochu vadí, že záclony bere jako pevnou překážku. Dobře zvládá vysávání zvířecích chlupů, což je u nás priorita. Funkce vytírání je ale absolutně nedostatečná na větší prostor .
příloha
klad dobrá orientace v prostoru
klad kvalitní vysávání
klad snadné ovládání přes mobil
klad snadná údržba
klad dostačující výkon
klad funkce vytírání nedostatečná
avatar
Petr
S vysavačem jsme téměř 100% spokojeni. Vysává rychle a tiše a aplikace pro vysavač je vcelku intuitivní a velmi dobře propracovaná. Lze nastavit byt na jednotlivé pokoje, nechat uklízet každý pokoj zvlášť či dohromady. Jediné čím vysavač trochu zklamal je problém vysát i vysoký koberec. Spokojenost nicméně na 95%.
příloha
klad tichost
klad aplikace
klad rychlost uklízení
klad dva kartáče oproti konkurenci
klad problém s vyšším chlupem koberce
avatar
Adéla
Dobrý den,měla jsem možnost koupit si tento vysavac a musim rict,ze je to nejlepsi pomocnik v nasi domacnosti. Nejenze neni skoro slyset,ale jak vysava a vytira je pecka. Vysaje a vytre opravdu vsude a poradne!(lepe nez drive my;) Takze ja urcite doporucuji,jsem maximalne spokojena.
příloha
klad Tichost
klad Nic
avatar
Martina
Po pořízení kočky, kdy je byt plný chlupů, jsme přemýšleli o koupi robotického vysavače, takže možnost zakoupení nám přišla vhod. Nejvíce je z uklízení nadšený přítel- pomocí srozumitelné aplikace nastaví začátek úklidu, nastaví zakázané zony/kam nesmí robot zajet/, zvolí i místnost, kterou uklidit apod. Vysavač si zmapuje prostor místností, které se ukáží v aplikaci i samotný úklid, který zvládá perfektně,vysaje a zároveň i vytře jen s použitím vody bez chemikálií, hlučnost je nízká,údržba je jednoduchá -dle návodu zvládne kdokoliv. Jsem velice nadšená a doporučuji
klad 3 stupně výkonu
klad vysaje a vytře zároveň
klad bezdrátový provoz
klad nízká hlučnost
klad přehledná aplikace, snadno se ovládá
klad přesné zmapování bytu, lze nastavit "zakázané" zóny
klad komunikace v češtině
klad vysoká pořizovací cena