Otestujte robotický vysavač X-plorer Serie 80 RR7755WH, který vám pomůže s úklidem celé domácnosti

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
5
Přihlásit se můžete do
19. 1.
23:00
konec testování
28. 2. 2021

Koho hledáme

Hledáme 5 testerek z České republiky, které si odkoupí novinku v podobě robotického vysavače Rowenta X-plorer Serie 80 se slevou 40 %, tedy za 6 300 Kč. Vysavač otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a na e-shopu Home&Cook.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování nám prosím vyplňte krátký dotazník.

Redakce ze všech odpovědí vybere 5 testerek, které si budou moci odkoupit robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie 80 se slevou 40 %, tedy za 6 300 Kč.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a svým přihlášením souhlasíte s odkoupením produktu. V případě vrácení produktu je poštovné na vlastní náklady testerky.

Robotický vysavač Rowenta X-plorer Serie RR7755WH

Nejchytřejší robot pro úklid na míru

Díky robotickému vysavači Rowenta X-plorer Serie 80 máte úklid na míru doslova na dosah ruky: automatický úklid se snadným použitím, který zanechá celý váš domov bez poskvrnky. Objevte dokonalý automatický vysavač: maximálně přesná laserová navigace, vysoký sací výkon až 2 000pa, nejmodernější technologie a vysoce intuitivní a uživatelsky přívětivé rozhraní kompatibilní s aplikacemi pro chytré telefony a hlasovými asistenty v českém jazyce. Dosud nevídaná úrovně kvality pro individuální zážitek z úklidu.

Vysavače Rowenta jsou tiché a výkonné. Chytrá navigace a vysoký sací výkon až 2300 Pa. Robotický vysavač Rowenta Robot Explorer S80 RR7755WH nabízí nebývalé zjednodušení úklidu. Prostor si dokonale zmapuje a kromě precizního vysávání v jednom kroku zároveň i vytře. Díky speciálnímu kartáči Animal Turbo Brush si hravě poradí i nečistotami po vašich domácích mazlíčcích.


Více informací najdete TADY.