Jaká je rodinná hra Koncept - komunikujte beze slov? 

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
19x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 20. 11. 2015
do 11. 12. 2015

Jaké je to komunikovat beze slov? A kolik symbolů člověk potřebuje k vyjádření jedné myšlenky?

To si můžete vyzkoušet pomocí hry Koncept. Hry, kde neexistují slova a kde vládnou obrázky a indicie. V Konceptu necháte své protihráče hádat různá slova a fráze prostřednictvím vhodné kombinace předem daných symbolů umístěných na herní desce. Hlavním cílem všech je na základě daných indicií tajenku uhádnout.

Více se dozvíte ZDE.

Jak dopadlo testování se můžete podívat ZDE.

 

Hodnocení
21
avatar
Lucie
klad Rodinná hra Koncept - komunikujte beze slov mě opravdu uchvátila svou zábavností. Opravdu si u ní vyhraje každý a je to skvělá hra na rodiné oslavy anebo jen tak. Děti u toho vydrží hodně dlouho a mě to baví taky. Určitě doporučuji všem, kteí mají malé děti a hledají zábavu
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Vendula
klad Dlouho jsem hledala nějakou inteligentní a zajímavou hru. Prošla jsem řadu recenzí na internetu a nakonec jsem si vybrala tuto hru. Je moc fajn, dobře se hraje a při hraní se užije hromada zábavy a legrace. líbí se mi její design, má velkou hrací desku a kupu drobných figurek :-)
avatar
Anna
klad Rodinná hra Koncept - komunikujte beze slov je opravdu krásná zábavná :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Daniela
klad Rodinná hra Koncept - komunikujte beze slov mě mile překvapila a velice pobavila. Hra je velmi dobře pochopitelná i pro děti a zažije se s ní mnoho legrace. Nechávate své spoluhráče hádat předměty, názvy , osobnosti apod a to pouze tím , že jim odpověď naznačíte kombinací daných obrázků na herním plánu- nemluvíte. Hra je opravdu super a vřele ji doporučuji.
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Bibika
klad Vřele doporučuji všem, skvělé!:-D
klad
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad skvělá hra, máme ji nejradši a baví nás celou rodinu, měli jsme ji i na dovolené zajímavá
klad
avatar
Anna
klad Jde o hodně zajímavou hru a je to pěkné si jednou za čas,třeba když je venku špatné počasí v klidu zahrát pěknou hru,která je vhodná pro celou rodinu..je sice trochu složitější,ale i tak zábavná a přínosná pro všechny věkové generace..určitě doporučuji ke koupi..
avatar
Lilian
klad Moc rádi jsme měli tu možnost si vyzkoušet hru Koncept, mimochodem je to doopravdy skvělá hra. Líbí se nám, že můžeme hrát celičká rodina. Mnohdy jsou naopak děti nápaditější než my dospělí a nikdo se nenudí. Hru bych doporučila všem, je to skvěle strávený čas.
avatar
Alena
klad Také jsme rádi, že jsme tuto hru mohli otestovat a pobavit se v období, kdy se pořád za něčím honíme (pečení, uklízení, práce). Koncept je velice zábavná hra, kterou jsme hráli celá rodina. Je pravda, že pro děti mladší 10 let je to asi více náročné, ale pokud pomůže dospělý tak se to zvládnout dá. Takže jsme hráli dva dospělí, jedno sedmileté děcko a jedno skoro třináctileté a velice se u toho pobavili. Takže rodinám s většími dětmi bych tuto hru doporučila.
avatar
Ladislav
příloha
klad Díky za možnost vyzkoušet si rodinnou hru Koncept. Hra je opravdu super, zábavná a hlavně čím déle jsme ji hráli, tím více nás bavila:-) Zpočátku, než jsme se do toho dostali, se hra zdála dost těžká, ale po nějaké chvíli, když jsme zjistili jak na to, šlo jak hádání, tak zadávání jednotlivých indicií lépe a lépe. U této hry oceňuji to, že když ostatní hádají, není to makačka na hlavu jen pro ně, ale i pro ty, co vymýšlí indicie a dávají figurky na hrací plán, u některých slov to byl opravdu "mazec" vymyslet, kam ty figurky a kostičky umístit, aby člověk co nejlépe napověděl. Myslím si, že pro děti ve věku 10 let je tato hra trošku těžší, ale v kombinaci s dospělými se hraje dobře a děti to hlavně baví. Rozhodně ji doporučujeme všem;-)
klad Není nic, co bychom vytkli.
avatar
Lucie
klad Také moc děkuji za možnost otestování této hry. Je výborná. Tento typ hry běžně nehrajeme, a proto náš start byl trošku těžkopádný. Každým dalším hádáním jsme se rozjeli a atmosféra nabírala na obrátkách. Hodně jsme se nasmáli. Na této hře se nám líbí, že je nejenom zábavná, ale také nás nutí přemýšlet o výrazech a frázích jak je co nejlépe nazvat. Jako dárek k vánocům tuto hru doporučujeme. Líbí se jak dětem, tak dospělým.
avatar
Miloslava
klad Děkuji za možnost testování. Pravidla jsou snadno pochopitelná, hra je jednoduchá, ale velice zábavná. Nasmála se u toho celá rodina, hlavně díky tomu, že se u hry nemluví *smile* Děti jsou z ní tak nadšeny, že chtějí hrát každý den :-D Moc doporučujeme!
avatar
Soňa
klad Děkuji za možnost testovat deskovou hru Koncept od autorů Alain Rivollet a Geatan Beaujannot. Hra je velmi dobře pochopitelná i pro děti a zažije se s ní mnoho legrace.Doporučuji jako vánosční dárek. Nechávate své spoluhráče hádat předměty, názvy , osobnosti apod a to pouze tím , že jim odpověď naznačíte kombinací daných obrázků na herním plánu- nemluvíte!!
klad Hrací karty jsou pouze v českém jazyce, což považuji za +. Hra obsahuje 110 karek, herní plán, misku na uskladnění, 39 žetonů, 47 plastových figurek. Při hře jsme se moc nasmáli!!! tyto společné chvíle stmelují naši rodinu-děkuji.
klad Dost nás bolelo břicho od smíchu !!:-)
avatar
Petr
klad Děkuji za možnost testování této hry.Hru jsme hráli většinou v šesti lidech,2 děti a 4 dospělí a fakt jsme se velmi bavili.Hra je jednoduchá a dětem se velmi líbí :) Hrají ji skoro každý den.Tato hra je velice vhodná i jako vánoční dárek :) jistě potěší každého kdo má rád deskové hry.
avatar
Zuzka
klad Děkuji za možnost testování hry Koncept. Pravidla jsou i pro děti lehce pochopitelná. Hra je opravdu velice zábavná a ohromně variabilní. Moc se mi líbí, protože rozvijí představivost. Hodně jsme se u této hry pobavili a určitě bude patřit mezi naše oblíbené. :-D 100% doporučuji!
avatar
Tomáš
klad Skvělá hra,užili jsme si hodně legrace. Měli jsme akci s kamarády,dospělí i děti a musím říct,že hra všechny zaujala a hráli jsme ji hodně dlouho. Je to skvělý tip na dárek,který určitě potěší každého,kdo má rád společenské hry.
klad Moc děkuji za možnost testování.
klad absolutně nic záporného
avatar
Jana
klad Také moc děkuji za společenskou hru, musím říct jsme, že jsme se dost nasmáli. Tím, že se nepoužívá ústní vyjádření ale všechny ostatní ano, je z toho pak pěkná komedie. Chvilka jsme ani smíchy nemohli pokračovat. Pravidla jsou snadná a samotná hra docela lehká. člověk si pěkně rozšíří obzory a hodně věcem se naučí. Moc děkuji hra nám udělala opravdu radost.
Zobrazit více recenzí