Zapojte rodinu a zahrajte si novou hru Mmm! od vydavatelství Mindok

image
otestováno
Počet recenzí
18
jak jste hodnotily
5
16x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 10. 2016
do 10. 11. 2016

Moderní společenské hry od vydavatelsví Mindok jste si velice oblíbily a teď pro vás přinášíme novinku - ideální na podzimní sychravé dny. Hledáme deset maminek, které hru Mmm! se svou rodinou otestují.

Shromážděte lahodné jídlo a hrajte jako tým

V této kooperativní hře ukažte v roli myšáka kocourovi, kdo je skutečným králem spíže.

Hoďte kostkou, umístěte je na odpovídající sousta a shromážděte všechno jídlo dříve, než vám loupeživou výpravu překazí protivný  černý kocour.

Hra je vhodná od 5 let a může se zapojit až 6 hráčů.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
18
avatar
Lucie
klad Tak tedy rodinná hra mindok je opravdu skvělá. Děti zabaví na hodně dlouhou dobu a já mám aspoň čas pro sebe. Třeba i na úklid nebo čtení. Líbí se mi na hře její zpracování a hlavně má i poučné prvky. :) Doporučuji ji do každé rodiny. Určitě se nikde neztratí
avatar
Anna
klad Nádherná a zábavná hra pro celou rodinu děti si jí hned zamilovali :-) je poměrně jednoduchá a tak mohou hrát i menší děti :-) má krásný design
avatar
Kamila
klad Tak jsem si i já užila večer u této kreativní hry. Princip jsme hned pochopili a šlo se na věc. Líbí se nám figurky, hrací kostka. Užili jsme si zábavný večer - rychle nám čas uběhl. Hra nám doporučila a zapůjčila kamarádka Jana. Slíbila nám zábavu a taky že ano!!!!!
avatar
Věra
klad Pěkná a zábavná hra pro celu rodinku.
klad .
avatar
Zuzana
klad Tato kooperativní hra je zaměřená na nejmenší děti, které ještě nechodí ani do školy a domnívám se, že v tomto ohledu je Mmm! Princip hry je celkem jednoduchý. O této hře jsem nikdy neslyšela. Myslím si, že Mmm! je výborná první hra pro předškoláka, která jej nejen zabaví, ale rozvine také jeho myšlení, představivost i schopnost fungovat jako člen týmu
avatar
Daniela
klad Novoá hra Mmm! od vydavatelství Mindok je velice zábavná. Pobaví během hry děti ale i dospělé. Hra je nápaditá a velice snadno pochopitelná. Moc se mi líbí figurky a hrací kostky, jak jsou udělané. Rozhodně si u ní užijí všichni spoustu legrace a proto ji všem vřele doporučuji.
avatar
Zuzana
klad Balíček se hrou dorazil velmi rychle. Dcera je ze hry nadšená. První dva dny jsme ji hrály skoro celý den. Hra ji bavila a rychle ji pochopila. Dcera už hru vyzkoušela i s kamarády a všichni se u hraní bavili. Konečně hra u které nikdo nebrečel, že prohrává :-D Moc se mi líbí design, jak je hra zpracovaná :-)
avatar
Hana
klad Hra se nám moc líbí, velmi oceňuji, že se jedná o týmovou hru - celá rodina hraje proti kocourovi:) Děti si hru ihned oblíbily, vždycky jsou napnutí, jestli opět kocoura porazíme. Navíc se u ní musí přemýšlet, takže je to zábava i pro dospělé. Doporučuji!
klad Přiznám se, že jsme zpočátku měli trošku problém pochopit pravidla hry. Návod je psaný hravou formou, díky které jsme při prvním čtení přehlédli pár zásadních pravidel. Navíc by neuškodily výraznější barvičky na herním plánu, jídlo nevypadá moc lákavě:)
avatar
Stanislava
klad Po tom, co jsme měly možnost s dětičkami tuto hru vyzkoušet, tak maximálně doporučujeme i pro nejmenší hráče. Hra je velmi jednoduchá, snadno pochopitelná, navíc z odolného materiálu před neposednými, malými ručičkami. Je krásně barevná, poutavá a děti snadno vtáhne do hry.
avatar
Andrea
klad Velmi nás překvapilo, s jakou rychlostí hra dorazila domů. Naše dětičky z ní jsou naprosto unešení a mohly bychom hrát do nekonečna. Hra je velmi poutavá, barevná, z kvalitního materiálu, omyvatelná. Uvítala jsem dřevěné kostky, neboť dáváme přednost přírodním materiálům. Navíc hra je velmi jednoduchá, takže pravidla pochopí i to nejmenší dítě, což je moc fajn.
avatar
Lenka
klad Hra dorazila rychlostí blesku a děti se už nemohly dočkat až ji rozbalíme. Musím říci, že konečně jsme narazili na hru, kde děti nesoupeří mezi sebou, tudíž se nehádají a hra je velmi baví. Hrajeme ji každou volnou chvíli a stala se naší velmi oblíbenou. Jsme s ní maximálně spokojeni a určitě doporučujeme:-D.
avatar
Pavlína
příloha příloha
klad Hra má velmi krásně graficky zpracovaný obal, výrazné a veselé barvy. Oproti tomu po otevření maličké zklamání, hrací plán už tak vesele nezářil, spíše trochu pochmurný. Součástí je mnoho žetonů, při trochu dětské nešikovnosti, se lehce poztrácejí. Velmi moc se líbila figurka černého kocoura. jinak se hra hraje dobře je hravá i zábavná.
avatar
Michaela
klad Hra je snadno pochopitelná a přináší dětem i rodičům, kteří ji budou hrát, spoustu legrace. Je nápaditá, prostě něco jiného, než bývá zvykem. Kostky jsou ze dřeva, dobře se s nimi hází. Dětem se hra moc líbí, hrajeme skoro každý den, zatím nás neomrzela a myslím, že ani brzy neomrzí.
avatar
Jana
klad Děkuji za možnost otestovat a vyzkoiušet tuto hru. Sice jsem plánovala dát ji synovi až pod stromeček, ael to by jsem nemohla napsat hodnocení. Ze hry byl nadšen jak syn, tak já. Hra je jednoduchá a dcerka se také dívala a nejraději by si hrála s námi. Určitě doporučuji ostatním maminkám, které třeba váhají nad koupí :-)
avatar
Michaela
klad Je to legrace, oceňuji, že je tam 7 koleček myšek navíc, v případě ztráty (kolik domalovávaných a vystřihovaných puzzlíků máme, takže v našem případě se zatoulaná kolečka budou po čase hodit :o)). Líbí se mi, že kocour a kostky jsou z kvalitního dřeva a ne z plastu, hrajeme s mamkou a dcerkou a ač pravděpodobnost říká své (stejná šance na všechny potraviny), praxe je jiná, máme třeba všechny plné sýry, okurky, mrkve a ryby a zatím žádnou bagetu a tak kocour myšky chytí, nebo nám začnou padat bagety, které celou dobu nepadaly, v obrovském množství a myšky vypapaj spíž, dřív než dorazí kocour :o). Jinak všem třem generacím se po určité chvíli začne motat "okurka" a "mrkev" :o)). Podle barvy poznáme, ale říkáme to nahlas, tak jsme za chvíli zamotaný jak nějaké topologické uzle :o))). Je s tím spoustu srandy a hned tak neomrzí :)
avatar
Kateřina
příloha
klad Hra dorazila velmi rychle za což děkuji. Nejprve vzhled - moc pěkný obal vhodný jako luxusní darek, uvnitř - hra je krásně zpracovaná, vhodná pro malé dětské ručičky. Moc nás zaujala a hrajeme ji celá rodina. Za mě doporučuji a hned kupují další na narozeniny kamarádce!
avatar
Martina
klad Tak jsme si hru od znamych pujcili na vyzkouseni, kdyz uz jsme ji na testovani nevyhraly :) moc se namlibilo graficke zpracovani a ilustrace, hra je opravdu zabavna pro sirokou vekovou skupinu- zaujme i dospelaka :D co ocenuju je snadna udrzba hry-je omyvatelne, pevna a hezky barevna
avatar
Petra
klad Tuto hru moje dcera moc chtěla, mají jí v družině a ráda o ní vypráví. Baví jí sbírat jídlo a vyhrát nad kocourem. Prý v družině část hry chybí a to kazí celkový dojem. Takže jsme v testování neuspěly a budu muset sehnat hru aby jí Madlenka dostala k narozeninám případně k Jěžíšku. Se značnou Minkok mám jen ty nejlepší zkušenosti.