Vydejte se na Jižní pól s rodinnou hrou Tučňáci

image
otestováno
Počet recenzí
21
jak jste hodnotily
5
18x
4
2x
3
1x
2
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 1. 11. 2016
do 30. 11. 2016

Připravily jsme pro vás opět společenskou hru, kterou můžete testovat s celou rodinnou. Hledáme deset maminek, které hru od nás dostanou zdarma a podělí se s námi o hodnocení.

Vítejte na Jižním pólu!

Naši tučňáci jsou připraveni si s vámi hrát. Házejte barevnými kostkami a najděte odpovídající vajíčka. Buďte prvním hráčem, který sesbírá šest tučňáků a vyhraje. Paměť a trocha štěstí vám pomohou v této zábavné expedici na Jižní pól!

CÍL HRY: První hráč, který na ledovci sesbírá šest tučňáků s odpovídajícími vajíčky, vítězí ve hře.

Hra je vhodná pro dva až čtyři hráče.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
21
avatar
Lucie
klad Rodinná hra tučňáci je opravdu skvělá hra na dlouhé dny či večery. S dětmi ji hraju poměrně často a já jsem ráda, že mají o takové věci zájem. naučí a hlavně pobaví a stmeluje se hrou rodina. Mě se osobně se líbí a rozhodně ji každé rodině doporučuji.
avatar
Petra
klad Tuto hru hraji s dětmi ve školce. Mohu jenom doporučit, velmi dobrá hra která zabaví děti na hodně dlouho a ještě se u ní zasmějete. Děti si u této hry zároveň procvičí barvy i paměť. Hru rozhodně doporučuji, pro malé je jak zábavná tak také velice ponaučná.
avatar
Marta
klad Velice zábavná rodinná hra, která osloví nejen děti, ale také dospělé. Pravidla jsou snadno pochopitelné. Děti dokáží se zabavit i několik hodin.
klad Jednoduchá hra, která zaujme nejen svým vzhledem, ale také figurkami tučnáků. :) hru jsem několikrát hrála a ještě mne neomrzela.
avatar
Jaroslav
klad Rodiná hra Tučnáci je velmi pěkně zpracovaná. Figurky zaujmou každé dítě a navíc je opravdu moc zábavná. Super je že mohou hrát už dva hráči. Další krásna a kreativní hra, které děti moc baví. Hru Tučnáci doporučuji pro zábavu dětem, baví je!!!!! :)
avatar
Petra
klad dárek od příbuzných k narozeninám celou naší rodinu nadchnul. hra je zábavná jak pro děti tak i dospělé, pravidla jsou jednoduchá a děti u ní vydrží nezvykle dlouho. doporučuji všem. alespoň k vyzkoušení, pokud je nějaká možnost zapůjčení od přátel nebo příbuzných.
avatar
Kamila
klad *smile**smile**smile* Syn hru Tučňáci hrál u kamaráda a byl tak nadšený. Kamarád nám ji rád půjčil domů. Snadno jsem princip pochopila. Hra je jednoduchá. Postavičky jsou kouzelné. Pobavili jsme se s hrou jeden víkend!!!!!! Kdyby byly děti menší, tak ji snad koupím.
avatar
Anna
klad Rodinná hra Tučňáci se dětem mooc líbí :-) dcerku nejvíce zaujali tučnáci :-) děti si při hraní procvičí pamět a barvy což je super :-) hra je poměrně krátká takže děti jí dohrají aniž by se nudili
avatar
Petra
klad Milujeme společenské hry..s manželem je hrajeme i několikrát týdně.. Děti ale máme ještě maličké a tak jsem tuto hru pro tentokráte pořídili neteři k osmým narozeninám.. Neteř hra moc baví, a musím říct že jsme se u ní pobavili i my dospěláci... moc doporučujeme!!! :)
avatar
Zuzana
klad JÁ SI PAMATUJU, ŽE V DRUŽINĚ JAKO MALÁ JSME HRÁLI Z POHÁDKY DO POHÁDKY. TO BYLO SUPER, ALE UŽ JE TO PÁR LET A NEVÍM, JESTLI BY SE TO DALO JEŠTĚ KOUPIT. ALE TATO HRA TUČŇÁCI BUDE URČITĚ TAKY SKVĚLÁ. A PŘEMÝŠLÍM PRÁVĚ JEŠTĚ O NĚJAKÉ JINÉ HŘE K ZAKOUPENÍ
avatar
Daniela
klad Na rodinné hře Tučňáci se mi nejvíce ze všeho líbí ty roztomilé figurky tučňáků, které mi připomínají oblíbený dětský seriál Pingu. Hra je jednoduchá, trochu něco jako na principu pexesa. Moc se mi líbí, že hra je krátká něco kolem patnácti minut a děti se při ní nenudí. Určitě doporučuji.
avatar
Markéta
klad poměrně jednoduchá a zábavná hra, která procvičí pamět případně i barvy...náročnost hry lze určit schopnostem a věku dítěte..ačkoliv jde o poměrně jednoduchou hru, dítě určitě zabaví...testovala jsem s 6ti letým synem a mám pocit , že věkové kategorie předškolák je optimální, později může lehce primitivní při množství tučňáků, bohužel vzhledem ke krátké době testování jsme vyzkoušeli pouze hru ve dvou, ve větším počtu by byla o kapku napínavější ..těším se až si zahraje i dcera (zatím 2 roky), která je ve fázi že se bude učit barvy, takže pro ni určitě perfektní
klad velkým ale opravdu velkým mínusem je to že jsem nenašla na český návod ke hře, nemyslím tím ten na krabici, ale ten co je uvedený podrobný v jiných jazycích, další cena, podobně poslouží i pexeso a k tomu se člověk vrátí rád i v dospělosti, pro věkovou skupinu předškolák vhodná, ale obávám se že postupem času příjde v zapomnění, bohužel hra šla asi až přes Antarktidu, aby posbírala tučňáky, jsem získala krátkou chvíly na hodnocení, a tudíž neměla čas otestovat ve větším počtu hráčů ...ovšem děkuji za příležitost testovat
avatar
Bohumila
klad Tato hra obsahuje 12 tučňáků, 12 barevných vajíček, 4 kry a 2 kostky. Všechny tyto části jsou vyrobeny z dřeva. Hra je určená pro školkové děti a děti na prvním stupni. Svojí délkou vyhovuje jejich schopnosti soustředit se, napomáhá tréninku paměti. Zpracování hry je velmi pěkné, návod pochopitelný.
klad Jako velkou slabinu této hry vnímám pořizovací náklady. Pokud ale cena není důležitým faktorem výběru, pak mohu doporučit pro děti od 4 do 8 let.
avatar
Petra
klad Hru tučňáci jsem v těchto dnech obzvláště ocenila, když konečně dorazila k testování. Syn byl totiž nemocný, tak jsme museli být doma, syn se nudil, tak jsme vytáhli tučňáky. Jelikož tučňáky miluje, tak už na první pohled ho hra zaujala, má rád také barvy a je na ně moc šikovný, takže hra ideální pro něj. Moc pěkné zpracování, které syna zaujalo, hra je zábavná a netrvá dlouho, takže i neposedné dítko u ní vydrží.
klad Kdybych hru nezískala k testování, tak bych ji nejspíše nepořídila, protože ta pořizovací cena mi přijde opravdu přemrštěná.
avatar
Lucie
klad Hru Tučňaci jsem musela hned rozbalit neboť děti byly natěšené na testování. Byla jsem překvapená, že figurky jsou dřevěné. Samotnou hry rychle pochopil i náš čtyřletý. První den se hrálo celý večer, druhý den chvíli. Dcera si vymyslela i svoje pravidla. Jsem ráda, že jsem měla možnost testovat, avšak sama bych ji nekoupila.
klad Cena
avatar
Jitka
klad Naprosto úžasná hra, která naše dětičky zabavila na dlouhé hodiny. Navíc jsme uvítali velmi jednoduchá praavidla, která pochopí i malé dítě :) Děkujem za možnost otestovat. Navíc je krásně propracovaná a z velmi kvalitního materiálu, odolného dětským nájezdům :)
klad Nenašli jsme nic negativního na této hře
avatar
Barbara
klad Skvělá hra. Hráli jsme s celou rodinou...nejmladsi 4 roky synovec a nejstarsi 74 dedecek. Pravidla jednoducha, proste hra na odreagovani. Takze pokud jedeme nekam s detma na navstevu tak rozhodne bereme sebou a pri prvnim naznaku nudy u deti ji hned vytahujeme z tasky...
klad Nemá.
avatar
Pavlína
klad Skvělá hra, která zabaví celou rodinu :-D holky nevědí, kdy přestat. Pravidla jednoduchá, hezké dřevěné provedení. Baví i 3,5letou. Složitější verze pro starší hráče, takže poroste s dětmi. I naše holky si upravují pravidla, takže o zábavu je postaráno... samotná hra trvá krátce, takže u ní vydrží i méně trpěliví.
klad Když jsem koukala na cenu, asi bych si tak drahé pexeso nekoupila :-(
avatar
Pavla
příloha
klad Doma testujeme rodinnou hru Tučňáci a opravdu u ni rodina dokáže posedět. Hra se nám líbila hned jak přišla, ma velmi líbivé balení v krabici s výraznými barvičkami. Perfektně se hodí k zimní atmosféře. Hra nám přišla velmi lehlo pochopitelná, vubec neni pro malé dítě složitá. Styl pexesa, ale v zajímavém a jednoduchém zapamatovavani si stejných barev. Vydrželi jsme hrát uz několik večeru po sobě. Figurky tučňáků jsou i hezkou dekorací.
avatar
Zdeňka
příloha příloha
klad Tučňáky můžu jen doporučit. Pevná krabice s líbivým potiskem tučňáků plná dřevěných figurek s vajíčky. Vše pěkně provedené, hladké a zaoblené. Dětem se moc líbí hledat pod tučňáčky ukryté barevné vajíčka :-) Hra cvičí paměť, není moc dlouhá, pro děti časově nenáročná. Myslím, že hra je moc pěkným dárkem pro děti od 4 let. Baví i mladší dcerku, hlavně nadzvedávat tučňáčky a hledat jakékoliv vajíčka :-D
avatar
Irena
klad Hra Tučňáci má u nás úspěch, dcera 7 let si ji zamilovala. Hra je jednoduchá, trochu na principu pexesa -hodíš červenou barvu, hledáš červené vajíčko. Jednoduchá, zábavná a rychlá hra. Dcera si vymýšlí i trochu jiná pravidla a opravdu se při hře zabaví.
Zobrazit více recenzí