Rojikovo koření - Čubrica, Zabíjačkové koření, česnek sušený, majoránka

image
otestováno
Počet recenzí
50
jak jste hodnotily
5
45x
4
3x
3
2x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 26. 2. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] Využijte naší akční nabídku na Rojikovo koření! Nakupovat můžete s 10% slevou a ještě ZDARMA získáte Zabíjačkové koření. Více se dozvíte ZDE. [*] [*] [*]

Vybrané koření a kořenící směsi jsou vhodné k přípravě zabíjačkových specialit a pokrmů. Koření a kořenící směsi jsou složeny pouze z čistých kořenin, bez přídavků barviv či jiných dochucovadel.

Čubrica - velmi intenzivně vonící směs s vůní po libečku. Používejte ji všude tam, kde používáte saturejku nebo majoránku. Čubrica potlačuje nadýmání, a proto ji přidávejte do luštěnin, kapusty, na nové brambory a květák nebo zeleninové saláty. Výborně ochutí i sekanou, guláše a v malém množství se dá použít  i do polévek. Nebojte se však použít také na pizzu nebo do bramboráků.

Zabíjačkové koření - směs koření určená hlavně k přípravě zabíjačkových specialit. Výborně se však uplatní i ve vegetariánské kuchyni k přípravě kroupového, žemlového nebo bramborového prátu. Přidejte i do mletých mas, do nádivek, do játrových knedlíčků, bramboráků, ale i na játra. Směs neobsahuje žádnou sůl.

Česnek sušený - výborný pomocník v kuchyni, který je stále po ruce.  Nemusíte ho loupat ani drtit. Sušený česnek je nakrájený na plátky a nachystaný tak přímo k použití. Přitom si zachovává svou původní vůni, sílu a čerstvou chuť. 

Majoránka - směs listů a květů této bylinky. Používá se hlavně do paštik, luštěninových pokrmů, polévek, na dušení, do uzenin, nechybí ani v karbanátcích a dobře chutná i s hovězím.

Více se dozvíte ZDE.

 

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Testování proběhlo ve středu 25. února. Vyhrála každá šestá, která se přihlásila po testovací výzvě. Celkem se testovalo deset balíčků koření Čubrica, Zabíjačkové koření, Česnek sušený a Majoránku.  [*] [*] [*]

Hodnocení
50
avatar
Adéla
avatar
Denisa
avatar
Ludmila
avatar
Marcela
klad Měla jsem možnost otestovat toto koření. Nikdy předtím jsem neměla sušený česnek, nějak jsem k němu neměla důvěru, ale tento mě překvapil, že má opravdu česnekovou chuť. Použila jsem ho k pečení masa a do omáčky.
klad Čubricu jsem taky předtím neměla, tu jsem použila do polévky. A taktéž mi chutnala.
klad Zabijačkové koření teď využívám hodně. Třeba do mletého masa. Je chuťově vyvážené, jemné, ale jídlo obohatí.
klad A majoránka je klasika. S tou jsem taky spokojená.
klad Celkově jsem s kořením spokojená, je chutné, výrazné. Velké sáčky. Raději jsem si ho přesypala do skleněných nádobek, aby neztratilo chuť a vůni.
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Zuzana
klad Vyhra korenia ma velmi potesila, kedze varim pravidelne. Sice len pre seba a kedze su sacky velke, vydrzi mi asi velmi dlho :) Potesila ma cubrica..nepoznam toto korenie a taktiez ma potesil cesnak..krasne vonia..zabijackove korenie zrejme venujem mame ;) dakujem za moznost testovania.
avatar
Marika
avatar
Dagmar
avatar
Alena
klad Z možnosti testovat jsem měla neskutečnou radost. Chtěla jsem moc ochutnat čubricu a česnek. Obě mě moc překvapili svoji intenzivní chutí a vůní. Majoránka taková klasika a zabijačkovému koření také tleskám. Výborné koření, balení vyhovující a popisek i s návodem také dobrý.
klad Jediné co mě překvapilo byla země původu - myslela jsem si, že to bude "české" koření...takže česnek z Číny a majoránka z Egypta je jediné mínus...škoda, myslím, že by toto koření mohlo být vyrobeno u nás - z "naši zahrádky" ...
avatar
Hana
klad Ráda vařím a díky koření jsem mohla rozvinout další chutě jídla. Majoránka je klasika, ale velké balení není špatné, pořád je v kuchyni potřeba. Čubricu jsem použila do čočkové polévky a do dušené zeleniny, dodá zajímavou a výraznou chuť. Kdo má ráda výrazné jídlo, tak doporučuji, hlavně do zeleninových jídel. Česnek jsem přidala na vepřovou pečínku, nebyl chuťově příliš výrazný, ale jemné plátky na mase moc hezky vypadají. Dá se použít do čehokoliv, česnekem nic nepokazíme. Vůbec jsem neznala zabíjačkové koření, přidala jsem ho do sekané a musím ho také pochválit. Příjemná chuť česneku, nového koření, do mletého masa nebo do nádivky bude výborné. Děkuji za možnost testovat a ochutnávat.
avatar
Zuzka
avatar
Lenka
klad Koření vonělo už po rozbalení balíku. Vůně všech druhů je velmi intenzivní. Byla jsem zvědavá především na česnek, který je v naší kuchyni velmi častou surovinou. Sušený česnek má výraznější vůni i chuť a hodil se do všech jídel, kde lze normálně použít česnek čerstvý. Majoránka do gulášovky a bramboračky, čubrica a zabíjačkové koření na naložení masa.
avatar
Alena
klad Sušený česnek voněl již po rozbalení a měl grády. To musím pochválit. Měla jsem strach, že bude plané chuti jako zahraniční , ale ne. Je krásně ostrý jako náš česnek. Majoránka krásně voní, přidávám ji do salátu a sekané. Dokonce ji používám i na čaj, jak je psáno na obalu. Zabíjačkové koření jsem použila na sekanou. Nebylo už potřeba žádné jiné koření, kromě soli. A čubrica byla pro mě novinka, která se stane součástí mé kuchyně.
klad Neni to negativní vlastnost, jen můj postřeh. Zabíjačkové koření je bez soli. Mají to napsané i na obale pod složením. Možná by nebylo špatné to napsat jinam a větším písmem. Znám pár lidí co vyhledávají koření bez soli a tady se to lehce přehlédne, což je škoda.
avatar
Marika
avatar
Helena
avatar
Ludmila
avatar
Martina
klad Testované koření krásně voní. Kladně hodnotím to, že česnek je ihned připraven k použití, žádné zdlouhavé loupání :). Zabíjačkové koření a Čubricu jsem vyzkoušela na naložení masa, které jsem potom opekla a všem v rodině moc chutnalo. Majoránka je také krásně voňavá a do bramboračky byla super! Zaujalo mne, že se u koření uvádí i jeho účinky na zdraví, jako např. u majoránky její protizánětlivé účinky, apod. Určitě koření zakoupím ;)
Zobrazit více recenzí