Toužíte po vlasech jako ze salónu? Pořiďte si proto rotační kulmofén Rowenta Ultimate Experience So Brush se slevou

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
10
Přihlásit se můžete do
30. 5.
23:00
konec testování
15. 6. 2022

Koho hledáme

Hledáme 10 testerek či testerů z České republiky, kteří si zakoupí rotační kulmofén Rowenta Ultimate Experience So Brush CF9720F0 se slevou 40 %, tedy za 1 799 Kč a dopravou zdarma. Rotační kulmofén Rowenta Ultimate Experience So Brush CF9720F0 doma otestují a poté se s námi podělí o svou recenzi zde na webu, na Heureka.cz a Homeandcook.cz.

Podle čeho vybíráme

Při přihlašování do testování prosím vyplňte krátký dotazník a potvrďte, že máte vážný zájem o nákup rotačního kulmofénu Rowenta Ultimate Experience So Brush CF9720F0.

Redakce ze všech odpovědí vybere 10 testerek či testerů, kteří získají slevu 40 % na nákup rotačního kulmofénu Rowenta Ultimate Experience So Brush CF9720F0.

Upozorňujeme, že přihlášení do testování je závazné a souhlasíte tím se zakoupením rotačního kulmofénu Rowenta Ultimate Experience So Brush CF9720F0 se slevou 40 %, tedy za 1 799 Kč a dopravou zdarma.

Rotační kulmofén Rowenta Ultimate Experience So Brush 

Rotační kulmofén Brush Activ’ Ultimate Care nabízí dokonalou rovnováhu mezi stylingem jako ze salonu a kompletní péčí o vlasy, kdy technologie Careful Heat udržuje teplotu proudu vzduchu pod 80 °C, aby vlasy zůstaly zdravé a chráněné. Objevte výjimečný stylingový zážitek od přesoušení po konečné úpravy: Keramický povrch a technologie ionizátoru pro zářivý lesk, nastavení objemu pro plný tvar vlasů, inovativní ergonomický design, všestranný styling a mnoho dalšího.

TECHNOLOGIE CAREFUL HEAT: To nejlepší z obou světů: Dokonalé vyfoukání s úžasným leskem, které dodá o 19 %* zdravější vlasy - s technologií Careful Heat nabízející ideální kombinaci proudění vzduchu a teploty pro kompletní péči. *externí laboratorní test pod klinickým dohledem, % v průměru oproti vlasům, které uschly přirozeně, Francie 2021

POSÍLENÍ LESKU: Křemenný keramický povrch je vybaven přírodními štětinami a ionizačním účinkem pro trojnásobnou dávku lesku a nastavení objemu dodává úchvatný objem a zářivost.

TVORBA OBJEMU: Nastavení objemu kombinuje stálý a silný proud vzduchu s rychlou rotací 50mm nástavce Care Styling k vytvoření úžasného objemu.

ZÁŽITEK 2V1: Dokonalý společník od přesoušení po konečné úpravy díky exkluzivnímu koncentrátoru Care-Blow a nástavci Care-Styling.

INOVATIVNÍ DESIGN: Revoluční inovativní design se zcela novou patentovanou funkcí Flip pro pohodlnější a plynulé pohyby - nabízí snadný styling kdekoli, i na zadní části hlavy.

VŠESTRANNÝ STYLING: Brush Activ’ Ultimate Care vám dá k dispozici mnoho úprav vlasů jako ze salonu, ať už toužíte po velkém objemu nebo nadýchaných a pružných vlasech.

KOMPAKTNÍ A ERGONOMICKÝ: Kompaktní design umožňuje pohodlnou manipulaci, s volně rotující studenou špičkou pro maximální praktičnost, pro maximální pohodlí při stylingu.


Více informací o produktu najdete TADY.