Testerky toužily po vlasech jako ze salónu a proto si pořídily rotační kulmofén Rowenta Ultimate Experience So Brush s jedinečnou slevou

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
5x
4
3x
3
2x
2
1
doporučuje
80 %
Testováno v období
od 30. 5. 2022
do 15. 6. 2022

Rotační kulmofén Rowenta Ultimate Experience So Brush 

Rotační kulmofén Brush Activ’ Ultimate Care nabízí dokonalou rovnováhu mezi stylingem jako ze salonu a kompletní péčí o vlasy, kdy technologie Careful Heat udržuje teplotu proudu vzduchu pod 80 °C, aby vlasy zůstaly zdravé a chráněné. Objevte výjimečný stylingový zážitek od přesoušení po konečné úpravy: Keramický povrch a technologie ionizátoru pro zářivý lesk, nastavení objemu pro plný tvar vlasů, inovativní ergonomický design, všestranný styling a mnoho dalšího.

TECHNOLOGIE CAREFUL HEAT: To nejlepší z obou světů: Dokonalé vyfoukání s úžasným leskem, které dodá o 19 %* zdravější vlasy - s technologií Careful Heat nabízející ideální kombinaci proudění vzduchu a teploty pro kompletní péči. *externí laboratorní test pod klinickým dohledem, % v průměru oproti vlasům, které uschly přirozeně, Francie 2021

POSÍLENÍ LESKU: Křemenný keramický povrch je vybaven přírodními štětinami a ionizačním účinkem pro trojnásobnou dávku lesku a nastavení objemu dodává úchvatný objem a zářivost.

TVORBA OBJEMU: Nastavení objemu kombinuje stálý a silný proud vzduchu s rychlou rotací 50mm nástavce Care Styling k vytvoření úžasného objemu.

ZÁŽITEK 2V1: Dokonalý společník od přesoušení po konečné úpravy díky exkluzivnímu koncentrátoru Care-Blow a nástavci Care-Styling.

INOVATIVNÍ DESIGN: Revoluční inovativní design se zcela novou patentovanou funkcí Flip pro pohodlnější a plynulé pohyby - nabízí snadný styling kdekoli, i na zadní části hlavy.

VŠESTRANNÝ STYLING: Brush Activ’ Ultimate Care vám dá k dispozici mnoho úprav vlasů jako ze salonu, ať už toužíte po velkém objemu nebo nadýchaných a pružných vlasech.

KOMPAKTNÍ A ERGONOMICKÝ: Kompaktní design umožňuje pohodlnou manipulaci, s volně rotující studenou špičkou pro maximální praktičnost, pro maximální pohodlí při stylingu.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Kateřina
S rotačním kulmofénem jsem moc spokojená. Balení obsahuje hned dva nástavce - jeden na profouknutí vlasů a druhý "kulatý hřeben" a nabízí tři teplotní stupně. Člověk si pak může fén hezky přizpůsobit k tomu, jaký výsledek očekává. Jakmile jsem se s ním naučila zacházet, foukání s přirozeným natočením mi zabere stejně času, jako když si vlasy obyčejně vyfénuji.
klad výběr nástavců
klad množství teplotních stupňů
klad délka koncového kabelu
klad stučný a výstižný návod, jak zařízení užívat
klad cestovní krytka na kartáčový nástavec
klad pozor na poslední teplotní stupeň, může vysušit konečky
příloha
avatar
Kateřina
Kulmofén od Rowenty, je za mě ten nejlepší, co jsem kdy neměla. Předchozí model, mi namotával vlasy, ale tento v pořádku zvládne i ráno vrabčí hnízdo, kdy jsem usnula s mokrými vlasy. Za mě pecka. Teď nás čeká cesta k moři, tak jsem zvědavá, tak zvládne podmínky tam
klad Lehký
klad Možnost natočeni
klad Nástavec na tyčový fen
klad Menší rotační kartáč
příloha
avatar
Eva
Tenhle skvělý kulmofén jsem si zamilovala na první pohled. Krásný design mě zaujal už při vybalování z balíčku. S kulmofénem se skvěle a jednoduchou pracuje. Za mě skvělá funkce ohýbání hřebenu do boční pozice , která usnadňuje úpravu vlasů. Kulmofén vlasy rychle vysuší a vytvaruje krásné vlny. Vlasy působí lesklým dojmem. Po úpravě vlasů kulmofénem vlasy získají krásný objem. S kulmofénem jsem spokojená.
klad ohnuti hřebenu do boční pozice
klad Počet rychlosti a teplot
klad Nic jsem nenašla
avatar
Renáta
Pro první použití kulmofénu je potřeba trochu zručnosti, kulmofén je poměrně velký. S každým dalším pokusem je to ale jednodušší a už se s ním pracuje docela dobře. Vlasy jsou po použití hebké, lesklé, jen ty moje trošku elektrizují. Objem na mých vlnitých vlasech moc nepoznám, protože já totiž potřebuji co největší uhlazení. To mi tento kulmofén splňuje.
klad Vlasy jsou pěkně lesklé
klad Neničí vlasy
klad Krásný design
klad Polohovatelný kartáč
klad Nástavec na předsušení
klad Moje vlasy trochu elektrizují
příloha
avatar
Nikola
Práce s kulmofenem byla poměrně jednoduchá. Chce to dostat trochu cviku, ale pak už to jde. Vlasy byly viditelně lesklejší a nadýchanější. Vzhledem k hustotě mých vlasů by zřejmě každodenní užití prodloužilo přípravu, ale na jiné příležitost je to jistě vhodná změna.
klad Design
klad Kvalita štětin
klad Lesklost loken
klad nic zásadního
avatar
Simona
Zezačátku jsem měla trochu problém pochopit, jakým směrem kulmofén točit abych natočila vlasy do požadovaného účesu. Jelikož mám krepaté vlasy, tak už jsem vyzkoušela spoustu pomocníků na styling vlasů. Mohu říct, že tento kulmofén mi velice vyhovuje. Hlavní výhodou je široký kartáč, který dělá objem jako kdybych zrovna přišla od kadeřníka.
klad Nízká hmotnost
klad Snadná manipulace
klad Krásný design
klad -
příloha
avatar
Erika
Rotační kulmofén od Rowenty - za mně odpovídající dražšímu výrobku. Spokojenost. Hezky zabalené. Obsluha rychle pochopitelná, snadná. První kulma, která mě jako dislektikovi opravdu vyhovuje. Naprostá spokojenost s výsledným "dílem" hned na první pokus - čerstvě ostříhaná na mikádo - skoro jako od profesionála. Mohu zcela potvrdit výsledný lesk na hotovém účesu, i jeho evidentní objem. Tím, že výrobek má i fénovací nástavec s usměrňovacím otvorem, mi přijde, že i vysušení vlasů je rychlejší než klasickým fénem. Natáčení přes kartáč udělá účes bez nutnosti fixace lakem a drží. Líbí se mi i fce ionizace vlasů, takže zřejmě nedochází k ničení. Kartáč se poměrně snadno čistí od vlasů, jen trochu pochybuji o trvanlivosti štětinek.
klad pěkný vzhled
klad snadná manipulace
klad snadná výměna kartáče za fénovací nástavec
klad možnost naklánění kartáče
klad fakt lesklé vlasy
klad rychlé vysušení vlasů
klad snadno vytvořitelný objem vlasů
klad vlasy po úpravě i bez laku "drží"
klad pravopisné chyby v návodu
klad štětinky na kartáči se po několika použitích roztřepávají
avatar
Romana
Chce to trošku cviku, ze začátku jsem trošku bojovala s tím, abych se neskalpovala :-), ale po několika použitích se to srovná. Celkem rychle vlasy vysuší. Bohužel i když jsem vyzkoušela různé stylingové přípravky i nejmenší teplotu, konečky vlasů jsem měla vždy přesušené a vlasy poletovaly všemi směry. Krásné vlny jako modelce v promovideu se mi nepodařilo nikdy vytvořit. Práci s kulatým kartáčem a fénem tento rotační kulmofén u mě nenahradí. Přijde mi jen jako vhodný doplněk na cestování, kdy zabere méně místa.
klad Vše jednou rukou na rozdíl od fénu a kulatého kartáče
klad poměrně lehký, nebolí ruka
klad líbivý vzhled
klad příliš přesušené konečky vlasů
klad nedařilo se mi vytvořit pořádné vlny
klad chce to víc cviku, snad se to zlepší
klad vlasy hodně poletují, musím vychytat stylingové přípravky, aby se to zlepšílo
avatar
Iveta
S kulmofénem jsem opravdu spokojená, používání je jednoduché a příjemné. Fantastická je funkce Flip pro flexibilní nastavení kartáče a velice mi vyhovuje při manipulaci s přístrojem. Oceňuji ideální kombinaci proudění vzduchu a ideální teploty, která chrání zdraví mých vlasů a tyto jsou následně krásně lesklé a nadýchané.
klad funkce Flip ohnutí hřebenu do boční pozice
klad kombinace proudění vzduchu a ideální teploty
klad nástavec s koncentrátorem pro předsušení vlasů
klad studený vzduch pro fixaci účesu
klad hlučnost přístroje na přijatelné úrovni
klad lesklé a nadýchané vlasy
klad pomalejší tempo otáčení
klad při silnějším pramenu vlasů dochází ke zpomalování otáčení
klad chybí poutko k zavěšení přístroje na háček pro jeho vychladnutí
příloha příloha

Přílohy

kulmofén3.mp4
avatar
Sylva
Rotační kulmofén krásně vysušil vlasy, které měly krásný objem a lesk. Otáčí se na dvě strany a lze nastavit teplotu. Trochu těžší na manipulaci , vzhledem k váze pro udržení jednou rukou. Trvá delší dobu, než jsou vlasy vysušené a chce trochu cvik než jsem se naučila správně natočit vlasy, aby kartáč vlasy netahal.
klad vlasy nejsou přesušené
klad jsou lesklé
klad mají objem
klad horší manipulace
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel