Testeři přivítali ve své domácnosti nového pomocníka Rowenta Dual Force 2V1, který zastane práci tyčového i ručního vysavače

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
10
konec testování
6. 6. 2021

Tyčový vysavač Rowenta Dual Force 2v1

Hledáte lehký a skladný vysavač, který má multifunkční využití? Tyčový vysavač Rowenta Dual Force RH6735WH má 2v1 provedení, které představuje tyčový a ruční vysavač v jednom. Uklidíte s ním tak nejen podlahy, ale i čalounění, potahy v autě, prach na nábytku a další povrchy. Díky skládací rukojeti zabere vysavač při skladování méně místa.

Bezdrátový vysavač s ručním vysavačem Dual Force 2v1 klade značný důraz na praktičnost, šetří čas a nabízí snadný úklid všude tam, kde je zapotřebí. Objevte nepřekonatelně praktického pomocníka při úklidu, se kterým máte po ruce vše, co potřebujete, takže snadno a účinně dosáhnete požadovaných výsledků. Osvětlení LED poskytuje lepší viditelnost pod nábytkem nebo ve špatně osvětlených prostorách a motorizovaná sací hlavice zajišťuje spolehlivý výkon. Skládací rukojeť usnadňuje skladování a další praktickou funkcí je možnost uložení ve vzpřímené poloze. Vysoce výkonný lithium-iontový akumulátor nabízí úctyhodnou dobu provozu až 45 minut s 5hodinovým dobíjecím cyklem. To vše získáte v extrémně lehkém provedení, které zajistí snadný úklid všude tam, kde je zapotřebí.


Nejdůležitější parametry

  • Motorizovaný kartáč s LED osvětlením
  • Lehká konstrukce s ergonomickým tvarem, váha jen 2,5 kg
  • Skládací rukojeť pro snadné skladování
  • Cyklonový systém pro separaci prachu a čistší vzduch
  • Maximální hlučnost 79 dB
  • Až 45 min. provozu na jedno nabití
  • Li-Ion baterie (18 V)


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Lucie H.
avatar
Katy_sant
avatar
Nicol D.
avatar
Irena Č.
avatar
okurka555
avatar
Nikola Č.
avatar
Kateřina K.
avatar
Kristýna K.
avatar
Wimpo
avatar
Vendelina
zobrazit všechny přihlášené