Ruční napařovač oděvů Clear Touch GC536/35

image
otestováno
Počet recenzí
68
jak jste hodnotily
5
43x
4
8x
3
8x
2
8x
1
1x
doporučuje
75 %
Testováno v období
od 13. 3. 2015
do 12. 4. 2015

Vyroben pro výkonné odstraňování záhybů a zvláštní pohodlí. Rychle vyhladí záhyby i na těch nejjemnějších a nejobtíženěji přístupných místech oděvů. Můžete nosit, co chcete a kdy chcete.

Perfektně vyžehlí i jemné tkaniny a snadno se s ním manipuluje

Napařovač Philips ClearTouch je skvělým řešením pro odstranění záhybů ze všech typů tkanin. Pomocí několika málo tahů perfektně vyžehlí i jemné tkaniny, jako například hedvábí. Rozměrná napařovací plocha z nerezové oceli urychluje celý proces napařování. K dispozici máte dokonce tři úrovně intenzity páry a režim ECO.

Manipulaci s napařovačem usnadňuje ergonomická rukojeť a dodávaná rukavice. Tvorbě dokonalých puků zase napomáhá dodávané příslušenství pro skládání. Nechybí ani systém pro pravidelné proplachování, který minimalizuje usazování vodního kamene.

Žehlící systém 2000W, 3 úrovně nastavení intenzity páry, rychlé nahřátí 45 s, výstup páry až 40g/min, odnímatelná nádržka na vodu 1.2 l, XL nerezová napařovací plocha.
 

Kód produktu: GC536/35

Doporučena cena: 4 499 Kč

[*] VÍCE INFORMACÍ SE DOZVÍTE ZDE. [*]

Hodnocení
68
avatar
Lenka
klad Napařovač je skvělý. Velmi mne překvapil. Má teleskopickou tyč a vlastní ramínko. Prádlo nemusím držet v ruce. I přesto má ochrannou rukavici. Nádobka na vodu je opravdu velká, takže jsem ji nemusela vůbec dolévat jako u mé klasické žehličky. Napařovač je vždy velmi rychle nahřátý a můžete s ním žehlit korálky na oblečení, obrázky, výšivky,…a ty puky. Na to je speciální nástavec. Doporučuji.
avatar
Renata
klad Toto je opravdu vytříbený kousek. Star na trhu, která mě hned oslovila. Měly jsme možnost otestovat hodně těžké závěsy a opravdu pro tento kousek žádný problém. Věřte nebo ne, ale pracovat s tím to prostě každého baví.
avatar
Martina
klad Napařovač Clear touch už vypadá hodně profesionálně,V základně je velká nádoba na vodu,má nastavitelný stojan s úchytem pro pevné ramínko.Kromě rukavice je i nástavec na vytvoření puku.Manipulace je opět jednoduchá,intenzita páry má tři stupně.S výsledkem napařování jsem byla spokojená.Nevýhodou je velikost tohoto přístroje,já bych volila spíš střední verzi.
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Zdena
klad Tento napařovač má největší nádobu na vodu. Je naprosto komfortní - možnost nastavení výšky, intenzity páry, pevné ramínko. Myslím, že se hodí spíš pro větší rodinu a do větších prostor. Ideální se mi jeví technická mísnost. Do paneláku bych si tento přístroj nepořídila.
avatar
Lenka
klad Nejvýkonnější napařovač z řady.Má přiložené ramínko, které se dá uchytit k tyči tak, že se nehýbe. Tím se výrazně usnadňuje manipulace s oděvy. V sadě se ještě nachází praktický nástavec na žehlení puků. Nádobka na vodu je umístěna zvlášť na stojanu, dá se jednoduše vyjmout. Do běžného bytu je však docela neskladný.
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Lucie
klad toto je pro mě nejlepší napařovač ze tří zkoušených variant. Je výkonný a má krásný stojan, který je teleskopický a je stabilní. nádržka na vodu je velká a je super, že tam je systém na pravidelné proplachování proti usazování vodního kamenne. Rukavice tam samozřejmě také nechybí:o) za mě jasný vítěz.
avatar
Marcela
klad Je to nejvýkonější napařovač. Má tři úrovně intenzity páry. Hubice se dobře drží, má kovovou napařovací plochu a nástavec na žehlení puků. Větší nádobku na vodu umístěnou dole na stojanu. Ramínko se dá upevnit. Je to výhoda při manipulaci s oděvem. Oděv se většinou musí napnout. Také je součástí ochraná rukavice proti opaření. Nevýhodou je velikost.
avatar
Pavlína
klad Jedním slovem perfektní pomocník, který musím doma mít. Při testování jsem ho podrobila nelehké zkoušce - napařila jsem s ním dcery taneční kroj na folklór. Práci, kterou žehličkou dělám 2 hodiny, jsem díky ručnímu napařovači oděvů clear touch GC536/35 zvládla za 30 minut. Šaty nebo halenka je otázkou 5-10 minut. Místa v domácnosti zabere minimálně oproti práci, kterou za mne udělá.Jedním slovem paráda - všem doporučuji.
avatar
Lucie
klad Ruční napařovač oděvů Clear Touch má větší základnu s vodou a praktický „stojan“ s možností pevného upevnění ramínka, které je součástí balení (lze na něj připevnit i např. kalhoty), nebo lze použít i vlastní ramínko. Na rozdíl od menších napařovačů má napařovací plochu z oceli a ne z plastu, čímž je zajištěno účinnější vyrovnání látky oděvů při přímém kontaktu. Součástí balení je i praktická rukavice chránící druhou ruku proti opaření. Napařovač má několik nastavitelných stupňů páry; nádržka na vodu se snadno vyjímá za základny pro nalití/vylití vody.
klad Při používání tohoto napařovače je třeba si najít „grif“, v jakém úhlu napařovač vůči látce umístit, aby se pára nevracela zpátky na ruku. Je to možná tím, že další dva napařovače má člověk tendenci používat v trochu jiném úhlu, a že kdyby měl zkušenost pouze s tímto, tak to ani nepřijde.
avatar
Michaela
avatar
marie
klad Tento napařovací stroj je po všech stránkách ideálem. Má velkou nádržku na vodu, teleskopickou tyč, ramínko k upevnění textilu, držák na ramínko a ochrannou rukavici proti opaření. Tento napařovač si dobře poradil i čalouněným nábytkem, závěsy . Tento napařovač bych všem doporučila
avatar
Kateřina
klad Přístroj je vhodné k použití tam, kde se často převléká, módní přehlídka, pro aranžéra apod. Dá se tím rychle opravit pomačkání, aniž by člověk vytahoval žehličku a žehlicí prkno. Má pěkný design a dobře se drží v ruce.
klad Do domácnosti je příliš velký, pokud by se nepoužíval denně, překážel by pravděpodobně a zabíral volný prostor. Pokud bych měla velký dům a v něm samostatnou šatnu, pak bych proti tomu nic neměla. Ale kdo z nás to má?
avatar
Alena
klad Napařovač Philips ClearTouch hodnotím nejlépé ze všech tří, které Philips nabízí. Velká nádržka na vodu. Ramínko, které zafixujete ke stojanu. Rukavice, která sice ruku ochrání před opařením, ale práce s ní je problematická.
klad Napařovač jednoznačně nenahradí žehličku. Je to pouze takový doplněk pokud má někdo oblečení, které se nedá žehlit.
avatar
Markéta
klad Ruční napařovač oděvů Clear Touch, je rozměrnější, ale slouží současně jako stabilní stojánek s nastavitelnou výškou. Součástí stojanu je úchyt s pevným ramínkem. Výhodou napařovače je rychlé nahřátí a možnost volby intenzity páry. Nechybí ani systém pro pravidelné proplachování proti usazování vodního kamene. Pro bezpečnou manipulaci je přiložena rukavice.
avatar
Marika
avatar
Petra
klad Líbil by se mi na žehlení větších kusů, jako například záclony a závěsy, na jemné materiály např. na halenky nebo na pánské košile.
klad Na běžné prádlo bych asi více preferovala žehličku. Zabírá dost místa, pro mě málo skladný.
avatar
Lenka
klad Tento napařovač má vlastní stojan a větší nádržku s vodou. Napařovač se velice rychle zahřeje a je v mžiku připraven k použití. V sadě je i chňapka proti popáleninám. Já doporučuji!
avatar
Jan
avatar
Miloslava
avatar
Andrea
klad Napařovač s vlastním stojanem a ramínkem, které lze na stojan napevno připevnit umožňuje vypnutí všech druhů tkanin i v těch nejobtížněji přístupných místech. Rychle, lehce a snadno vypíná a díky přiložené rukavici se nemusíte obávat opaření. Nejvíce se mi líbil nástavec pro napaření puků.
avatar
Jana
klad Opravdu výkonný napařovač, který zvládne perfektně vyrovnat oděvy ze všech materiálů. Tento výrobek má vlastní stojan s teleskopickou tyčí, velkou nádržkou a 3 úrovně nastavení páry. Nerezová žehlicí plocha hladce klouže po oblečení, dá se použít i na závěsy a na čalounění. Tento výrobek je mým favoritem a určitě doporučuji.
avatar
Alena
klad Philips ClearTouch můžete použít na všechny materiály,které lze žehlit a i s našívanými aplikacemi .Po zapnutí je okamžitě připraven k použití.Manipulace je jednoduchá a možná je i regulace páry. Jen bych nedoporučovala do menších bytů
avatar
Lenka
avatar
Lenka
klad Tento největší a nejvýkonnější napařovač Philips je vhodný pro velmi náročné uživatele. Napařovač má vlastní základnu a je na výšku nastavielném stojanu, na kterém je ramínko pro zachycení oblečení. Lze na něj nasadit i běžné ramínko. Nejvíc mě na něm zaujalo, že má nástavec na nažehlování puků párou. Je to rychlé a jednoduché. Nemusíte se trápit se žehličkou. Nádobka na vodu je lehce vyjímatelná. Do menších bytů neni moc vhodný, protože je prostorově nejvýraznější. U všech výrobků této řady je vhodnější pomalejší pohyb napařovačem. Nicméně výsledek pak stojí za to a nechtěné záhyby mizí před očima. Design všech napařovačů je příjemný.
avatar
Kristýna
klad Super pomocník do domácnosti, kde je na denním pořádku žehlení manželových košil..:) Napařovač disponuje teleskopickou tyčí a vlastním ramínkem, tudíž stačí košili jen v rychlosti pověsit a za pár vteřin začít s rychlých "žehlením". Velmi snadná manipulace, po pár tazích to člověk "dostane do ruky" a je hotovo:) doporučuji pro všechny moderní ženy:)
avatar
Ondrej
avatar
Zdeňka
klad Philips ClearTouch má určitě několik vychytávek oproti dvěma předchozím, jeho součástí je stojan s ramínkem a opět větší výkonnost, z důvodu většího příkonu. Dále má nástavec na vyžehlení puků. Tento typ je dost velký a je vhodný pro toho, kdo má velký prostor na bydlení, neboť se nevejde do skříně a musí stát v místnosti. Bohužel pro mě do malého bytu vhodný není.
avatar
Libuše
klad Tak tento napařovač je můj favorit. Velká nadržka na vodu, teleskopická tyč a držák s vlastním ramínkem.Má nástavec na žehlení puků. V sadě je i ochranná rukavice. Pára je dost horká. S tímto napařovačem se mi pracovalo nejlépe z celé řady.
avatar
Iva
klad Ráda nosím halenky, sukně, šaty a tak napařovač od Philips je pro mne úžasný pomocník. Krásně se s ním napařují rukávy, volánky. Jistě by s ním šly skvěle napařit i záclony a závěsy. Mile mne překvapilo, že se jedná o tak malý přístroj se třemi stupni napařování. Vřele ho všem doporučuji a tajně doufám, že ho vyhraji.
avatar
Petra
klad Tento ruční napařovač oděvů Clear Touch 536/35 má vlastní stojan s docela velkou nádržkou na vodu.Opět má 3 stupnice páry.Na halenky,košile je to dobrý pomocník.Sada obsahuje i chňapku proti popáleni rukou pro méně šikovné.
avatar
Lucie
avatar
Lucie
klad Tento napařovač je zcela perfektní. Má vlastní stojan s teleskopickou tyčí, vlastní ramínko, které lze připevnit utahovacím kolečkem (lze vložit i ramínko vlastní a také to lze upevnit), velká nádobka na vodu - není potřeba často dolévat vodu - vhodný tedy pro více prádla, závěsy apod. Součástí balení je ochranná rukavice pro bezpečné napařování. Velmi rychle se nahřeje a je téměř ihned k používání. Obsahuje nástavec pro napaření puků. Lze regulovat sílu páry.
klad Není zcela vhodný do menších bytů, není tolik skladný, jako jeho jednodušší varianty.
avatar
Barbora
klad Clear Touch je největší a nejvýkonnější z ručních napařovačů společnosti Philips. Součástí je větší konstrukce pro lepší uchyt ramínka i celkové napařování. Je stabilní, přenosný a nádobka na vodu je odjímatelná a lehce se s ní manipuluje. Doplňky jsou ochraná rukavice a nástavec na nažehlování puků a zmiňovaný držák na ramínka. Hubice je již kovová, čímž umožňuje vyšší efektivnost napařování s možností nastavit intenzitu. Doporučuji do módního salónu nebo pro návrháře, do bytu je troche neskladný.
avatar
Petra
klad Philips ClearTouch je napařovač s vlastní zákadnou, na výšku si lze přizpůsobit stojan, kde je připevněno ramínko k zachycení oděvu (je možné použít běžné ramínko).A úprava oděvu je opravdu velmi rychlá,takže nemusíte vytahovat žehličku. Součástí je i ochranná rukavice a nástavec na puky
avatar
Bara
klad Tento rychlý a výkonný napařovač mě ze všech tří zaujal nejvíc, výhodou je stojan a ramínko. Když potřebuji rychle někam odejít stačí pouze použít napařovač a halenka je hned narovnaná. produkt mě zaujal.
avatar
Věra
klad Napařovač je velký pomocník.Párou lze rozžehlit i hůře přístupná místa,jako je řasení u závěsů,sámky apod.Je zde i speciální nástavec pro napařování puků u kalhot.Nádoba na vodu je dosti velká,napaří se větší množství prádla.Dá se regulovat síla páry.Tento způsob žehlení se hodní pro všechny druhy tkanin.
avatar
Jita
klad napařovač má velmi pěkný desing. jeho obsluha je lehká, nevyžaduje dlouhé seznamování s návodem.pracuje se s napařovačem velmi jednoduše a dobře. myslím, že může najít uplatnění v kaaždé domácnostii.
avatar
Věra
klad Tento přístroj je výkonnější než předešlé dva, v jeho výbavě je nastavitelný stojan na který lze pevně přichytit ramínko, ochranné rukavice, nádobka na vodu pomáhá udržet stabilitu přístroje takže když je prázdnější je to se stabilitou horší. Ani zde se nemusíme bát poškození látky. Výrobek najde asi více uplatnění v nějaké provozovně než v domácnosti .Úroven vyrovnání tkaniny závisí na struktuře látky a míře pomačkání. Někdy je třeba napařovat déle.
avatar
Ludmila
klad Tento napařovač mne nenadchl. Snad je praktický při žehlení volánků, saka atd... V bytě bych ho neumístila- místo žehličky určitě ne. Třeba je to na zvyku, ale nejsem přesvědčená o jeho využití v naší rodině.
avatar
Lenka
klad Ruční napařovač oděvů Clear Touch GC536/35 je velmi výkonný. Má integrované ramínko, na které lze upevnit oděv a pomocí přiložené rukavice bezpečně napařovat. Ve spodní části stojanu je velká nádobka na vodu, která je dostatečná a není třeba ji během napařování doplňovat.
klad Velmi neskladný model napařovače oproti dalším značky Philips. Při napařování je přívodní "šňůra"/kabel vedoucí k rukojeti velmi horký a nebezpečný např. malým dětem. Bohužel mi přístroj přijde i dost nestabilní, při napařování se hýbe.
avatar
Lucka
klad Tento napařovač má vlastní stojánek s ramínkem pro oděvy. Má velkou nádržku na vodu. Jsou zde 3 úrovně teploty. tato sada obsahuje ochrannou rukavici, která chrání přes opařením.
klad Hodně nepraktická je velikost tohoto výrobku.
avatar
klad RUČNÍ NAPAŘOVAČ ODĚVŮ CLEAR TOUCH GC536/35 vyhladí, napaří, vyřeší problém se sámky, záhyby, řasení. Z mého pohledu lze využít nejen pro oděvy, ale i pro závěsy, záclony, ubrusy,... Jsem z něj nadšena, jak rychle je připraven k napařování, jednoduché doplňování vody, snadná obsluha. Prostě přístroj jaký chce mít každá doma, vřele doporučuji.
avatar
klad Bohužel mne tento produkt moc nezaujal. Snad bych ho doporučila nějaké šikovné švadleně, ale pro běžnou domácnost je docela zbytečný. Při testování bych uvítala ještě dalšího pomocníka na natažení žehlené halenky.
avatar
Dana
klad Tento napařovač sice výkonný,ale do paneláku neskladný.Přídavná hadice na páru je robustní ale hlavně horká,tudíž kde jsou malé děti,být pozorná.Oděv se musí hodně natahovat,aby nebyly vidět sklady.Ochranná rukavice je ale neforemná,nepraktická.
avatar
Lucie
klad Napařovač ClearTouch je stojan s nastavitelnou výškou, který má v dolní části nádobku na vodu a ovládání. Výhodu je možnost upevnění ramínka, které celé napařování velmi usnadní. Napařovač je určený pro rychlou úpravu oděvů, rozhodně nenahrazuje žehlení. Po zapnutí je okamžitě připraven k použití, má 3 stupně intenzity páry, povrch hlavice je z nerezové oceli pro vyšší účinnost Po vypnutí, z hlavice ještě chvilku uniká pára, nehrozí tak usazování vodního kamene v přístroji. Můžete ho použít na všechny materiály, které lze žehlit. Snadno ho použijete na oděvy s našívanými aplikacemi (flitry, korálky). Součástí přístroje je i ochranná rukavice a nástavec na puky.
klad Přístroj je velký a neskladný. Nato, že není určen pro každodenní použití, zabírá hodně místa. Opakovaně ho skládat a rozkládat, není výhodné. To už mohu raději rozložit žehlící prkno. Do malého bytu bych si ho nepořídila.
klad Pokud je přístroj zapnutý, z hlavice stále uniká pára.
avatar
Hana
klad Tato výkonná napařovací stanice je mým favoritem a vřele ji mohu doporučit každému! Stojan má teleskopickou tyč, uzamykatelné ramínko na jakýkoliv druh oděvu a velkou nádržku na vodu (1,2l). Napařovací plocha má široký záběr, takže je "žehlení" opravdu rychlé a účinné. Pára má 3 úrovně nastavení a pro všechny případy máte k dispozici ochrannou rukavici. Korálky, našité aplikace ani potisk oděvů nejsou problémem, naopak odpadá strach z lesklých ploch zanechaných na oděvu klasickou žehličkou.
avatar
eva
avatar
Tomáš
avatar
miroslava
klad Tento přístroj má řadu výhod o proti CompactTouch a Steam & Go. Jako třeba nastavitelný stojan na napařovač a ramínko, na které lze fixovat, aby se při napařování s oděvem nehýbalo. Taky překvapí velký zásobník na vodu. A co je nejvíce fajn je nástavec na puky milovníci skládaných sukní ocení :-)
klad Negativum toho výrobku je jeho mohutnost a pro mě moc nestabilní základna - trochu bych se bála o probíhající děti a zvěř. Jako další velké negativum vidím v tom, že nástavce z jiných napařovačů nejdou kombinovat .
avatar
Zuzana
klad Tento přípravek je ze všech tří nejlepší, výhodou je ramínko, které se dá připevnit aby se oděv tolik nehýbal. Má dost velkou nádobku na vodu.
klad Je lehký ale není moc stabilní, takže při malých dětech to není moc výhoda. V ochranné rukavici se potí ruka, takže si nedovedu představit takhle napařovat déle než 5 minut.
avatar
Zuzana
klad Tento výrobek je za všech tří testovaných nejlepší, nejlepší na něm je utahovací kolečko, které upevní ramínku, tak že se nehýbe a oděv na něm krásně drží, má i velkou nádobku na vodu.
klad Nevyhovuje mi však, že je sice lehký na přenášení, ale není moc skladný, musí někde v rohu stát, žehlicí prkno složím a dám vedle skříně :-).
avatar
Michaela
klad Součástí napařovače Philips ClearTouch je ochranná rukavice proti opaření. Je zde velká nádržka na vodu a možnost nastavení intenzity páry. Napařovač se rychle nahřeje, takže po chvilce se s ním může pracovat.
klad Ruční napařovač není moc skladný, chybí také tlačítko na vypnutí a zapnutí páry (pára neustále běží). Oblečení se musí předžehlit a při napařování se látka musí natahovat - nenahradí žehličku. S přiloženou rukavicí se nedalo oblečení moc natahovat.
avatar
Alena
klad Ruční napařovač oděvů Philips GC 536/35 má velkou nádržku na vodu, takže lze použít na větší množství oděvů. Lze regulovat intenzitu páry. Součástí je ochranná rukavice, která brání popálení při natahování oděvu.
klad Je neskladný. Nevhodný do malého bytu. Pokud není oblečení předžehlené, příliš se nevyrovná (záleží na materiálu). Není příliš stabilní při natahování oděvu. V případě koupě, bych určitě dala přednost některému z menších modelů.
avatar
Monika
klad Přístroj mě příliš nepřesvědčil, raději pracuji se žehličkou. Manipulace je trochu složitější, což ale lze časem asi natrénovat. Jako výhodu vidím využití na již pověšené záclony, když se nepodaří dokonale vyžehlit na žehlicím prkně a zůstanou někde sklady. Celé záclony bych takto asi taky nenapařovala.
avatar
Michaela
klad Velmi potěšil, lehký, tichý chod. Rychlé ohřátí. Neprskal, naopak pěkně přilnul k látce a snadno vyžehlil. Doporučuji na jakoukoli látku. U mě spokojenost, uměla bych si představit ho mít doma v pohotovosti, když chvátám do města a nemám vyžehlené věci.
avatar
Lenka
klad s přístrojem se velmi dobře pracuje, je využitelný pro jakýkoli typ látky, není nutné hlídat teplotu. Práci s párou mám moc ráda, líbí se mi i "oživovat" oděv, který ještě není nutné prát, ale je možné si ho vzít ještě jednou.
klad trochu je potřeba dávat pozor na umístění přístroje, ale já mám velkou šatnu , kde se přístroj může nechat stát a nemusí se skládat po každém použití. Manipulace s rukavicí je taková nemotorná, ale člověk si asi zvykne.
avatar
Dagmar
klad Super věc .Podnikám jako švadlena, proto jsem ze zvědavosti výrobek vyzkoušela a vřele ho doporučuji všem. Na jemné, špatně žehlitelné materiály, na žehličkou obtížně dostupná místa, na řasené oděvy, atd... Hodně pomůže a ušetří čas, v některých případech i nervy. Zkuste žehličkou vyžehlit pomačkané sako s podšívkou, nebo šaty, které z prkna vyloženě utíkají.Je to nedocenitelný pomocník
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad Ruční napařovač oděvů Clear Touch GC536/35 mohu jen a jen doporučit
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)