Otestovaly jste ruční napařovač Tefal Access Steam Force DT8230E1, díky kterému je možné žehlit přímo na ramínku 

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
4x
4
6x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 21. 3. 2022
do 30. 4. 2022

Ruční napařovač Tefal Access Steam Force

Ruční napařovač Tefal Access Steam Force je řešení 2v1 pro veškeré oblečení a domácí textilie. Tento snadno použitelný přístroj poskytuje spolehlivé vyhlazení záhybů a zároveň dezinfekci a odstranění drobných nečistot - to vše v praktickém ručním formátu. Objevte všechny možnosti napařování: Intenzivní parní výkon vám pomůže vypadat skvěle během chvilky, zatímco nový nástavec s mopem z mikrovlákna současně odstraňuje drobné nečistoty a dezinfikuje - dokonalé pro různorodé domácí použití: kabáty, matrace, pohovky a mnoho dalšího!

  • ÚČINNÝ PARNÍ VÝKON: Vysoce účinný ruční napařovač pro vyhlazení záhybů, odstranění drobných nečistot a dezinfekci, který splní všechny vaše potřeb
  • ODSTRAŇUJE PRACH A NEČISTOTY: Nástavec s mopem z mikrovlákna zbavuje všechny druhy oblečení a textilií vlasů, prachu a volných vláken - je to dokonalá kombinace s dezinfekcí - součástí jsou tři mopy z mikrovlákna
  • VŽDY PŘIPRAVEN: Bleskově rychlé výsledky, přístroj je nahřátý a připravený k použití za pouhých 25 vteřin.
  • DEZINFEKCE PÁROU: Parní výkon, který osvěží a dezinfikuje bez přípravků a chemikálií, protože zcela přírodní pára zabíjí až 99,99 % bakterií a virů* [*Externí texty provedené nezávislými laboratořemi, použití zařízení na bavlněné látce a pomalé napařování tam a zpět 3krát]. Kontinuální výstup páry až 30 g/min. a parní ráz až 90 g/min.
  • BEZPEČNÝ PRO VŠECHNY TEXTILIE: Napařovač na oblečení s technologií inteligentního nastavení teploty pro vše od oblečení po domácí textilie - žehlitelné i nežehlitelné, dokonce i ty nejjemnější - bez rizika vzniku lesklých ploch nebo spálení.
  • SNADNÉ POUŽITÍ: Napařovač na oblečení s vyjímatelnou nádržkou na vodu o objemu 200 ml, dlouhým napájecím kabelem, samostatně stojící základnou a systémem automatického vypnutí pro bezstarostné použití.
  • OPRAVITELNÝ VÝROBEK: Záruka dostupnosti servisních oprav po dobu 10 let, s nízkými náklady a rychlým dodáním ze 6500 servisních středisek po celém světě v rámci našeho úsilí přispívat k ochraně životního prostředí a pomáhat snižovat množství odpadu.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
10
avatar
Adéla
Na ruční napařovač od Tefalu jsem se velmi těšila - patřím k ženám, které z žehlení naskakuje husí kůže a ruční napařovač pro mě měl být spása - k vyžehlení pouze toho nutného - saka, košile. Rychle se nahřívá, ovládání je jednoduché. Ocenila jsem návod v češtině. Většinu kusů oblečení vyžehlí, sice ne k dokonalosti, ale účel splňuje. Škoda jen menší nádobky na vodu - přístroj musí před doplněním vody vychladnout a to při 3 kusech oblečení zabere dost času.
klad Praktičnost
klad Vzhled
klad Jednoduché ovládání
klad Menší nádobka na vodu
avatar
Kateřina
U tohoto výrobku oceňuji rychlost nahřátí, je prakticky hned připravený k použití. Snadno vyžehlí záhyby u oblečení. Hlavně u kalhot jsou záhyby vyžehleny mnohem kvalitněji oproti klasické žehličce. Prádlo je také vyžehleno mnohem rychleji a kvalitněji. Výhodou je také to, že oblečení pověsíte na ramínko, a prádlo máte tak vyžehlené během chvíle.
klad Rychlost
klad Praktičnost
klad Tichost
klad Design
klad Kapání vody ze spotřebiče
avatar
Kvetoslava
Ruční napařovač Tefal Access Steam je produkt, který mi opravdu chyběl. Je výborným pomocníkem ve chvíli, kdy rychle potřebuji něco přežehlit. Ruční napařovač je velmi jednoduché zapojit. Nádobka na vodu je dostatečně velká. Způsob napařování je bezpečný. K napařování je připraven za pár vteřin. Oceňuji , že ničí bakterie . Má vyměnitelný nádstavec s mikrovláknovým povlakem. Osvědčil se mi při napařování povrchu sedací soupravy. Na mikrovlákně se zachytily drobné nečistoty a vlasy. Při napařování jsem testovala hodně zmačkané kraťasy. Vyrovnaly se po dvou napařeních včetně záhybů. Lehce jsem projela plisovanou i krepovou sukni a také kabátek z pevného materiálu. Sukně byly krásně nadýchané a kabátek byl po napaření vyrovnaný. Nevýhodou je váha napařovače. Při krátkém rychlém použití nezatíží, ale při napařování sedací soupravy jsem tíhu napařovače pocítila Doporučuji
klad Rychlé použití
klad Nadobka na vodu dostačující
klad Kvalitní vyrovnání záhybů
klad Ničí bakterie
klad Snadná uchopitelnost v ruce
klad Lehké ovládání
klad Bezpečnost při práci
klad Vyměnitelnost nádstavců
klad Váha napařovače
příloha

Přílohy

IMG_6082.MOV
avatar
Markéta
Napařovač Tefal je super pomocník pro toho kdo nemá rád žehlení s klasickou žehličkou. Jeho použití je velice snadné. Pouze se naplní voda do nádržky a zapne se do zasuvky. Super je, že je velice rychle zahřátý- pouze za 40 sekund. Produkuje hodně páry (2 stupně) ale když se žehlí, tak se to místo musí přejet opakovaně aby byla látka úplně rovná, což je pro mě jako pro puntičkáře trochu nevýhoda. Největší výhoda je, že ničí až 99.9% bakterií což je super pro alergiky na polštáře a na plyšáky.
klad Rychlé zahřátí
klad Ničí bakterie
klad Dlouhý kabel
klad Látka se při žehlení musí vícekrát přejet aby byla úplně rovna
příloha příloha
avatar
Martina
Ruční napařovač je šikovným pomocníkem do domácnosti-je lehký, snadno se používá, bezpečný pro všechny druhy textiie. Líbí se mi rychlé zahřátí, snadné žehlení na zavěšeném ramínku, dostatečně dlouhý kabel. Velkým plusem je nástavec na zachycení různých nečistot. Síla páry je dostačující na všechny možné záhyby-prádlo je krásně vyžehlené, vyčištěné a osvěžené...
klad lehký
klad rychlé zahřátí
klad dlouhý kabel
klad odstranění nečistot
klad snadné použití
klad možnost opaření parou
avatar
Lucie
Produkt mohu jedině doporučit. Stále dokola vyndavat žehlicí prkno a žehličku kvůli jedné halence je konečně u konce. Tento výrobek mi to vše zcela nahradí. Poměr cena výkon vyhovující. Rychlost zahřátí a možnost okamžitého použití je velká výhoda. Dostatečně dlouhý kabel. Menší nádobka na vodu.
klad Kabel
klad Nepotřebuji žehlicí prkno
klad Poměr cena/výkon
klad Menší nádobka na vodu
avatar
Nela
U ručního napařovače mě překvapila velikost, a trochu jsem se obávala, že bude příliš těžký, ale překvapilo mě, že ho mohu používat delší dobu a nedělá mi to žádný problém. Napaří i silné materiály, závěsy, džínovinu. Co mě nadchlo, je měkkost oblečení po napaření. Přestože prádlo suším v sušičce, tak po napaření je daleko měkčí.
klad Pocit měkkého prádla
klad Napaření silných materiálu
klad Pohotovostni využití
příloha
avatar
Anna
Oceňuji jednoduché ovládání, jedno dvě tlačítka a díky rychlému nahřátí můžete začít téměř hned. Pro rychlé žehlení bez prkna ideální, produkce páry zcela dostatečná a rozmanitost nástavců ocení každý, zvlášť na potahy (např. židle, matrace), které se nedají sundat a vyprat.
klad Jednoduché ovládání
klad Rychlost nahřátí
klad Vice nástavců
klad Kabel
příloha
avatar
Eva
Nemusím používat žehlící prkno!!! Super rychlé zahřátí a opravdu silný výkon. Nutné dodržovat pověšení na ramínko - síla napařovače mi poškodila dveře - moje hloupost. Bonus navíc, dezinfikuje hrubší tkaninu. Postupně procházím celý byt. Jediné mínus: je těžší.
klad Výkon
klad Rychlá pára
klad Síla páry
klad Dezinfekce potahový h tkanin
klad Váha
avatar
Pavla
Rychlé zahřátí, dostatečné napařování, některé druhy látek se vyžehlí okamžitě, některé chtějí více času. Základní varianta má pouze jeden nástavec. Používala jsem na skleněném sprchovém koutu, abych nepoškodila např. dveře vycházející párou. Asi by bylo dobré dodávat ochrannou rukavici. Při držení oděvu se musí dávat pozor, aby se člověk nepopálil vycházející parou.
klad dostatečně dlouhý kabel
klad rychlé zahřátí
klad možnost aretace páry
klad na dlouhé žehlení těžší do ruky
klad chybí ochranná rukavice proti popálení