Naše testerky otestovaly ruční šlehač HeatSoft Breville. Jak jsou s ním spokojené?

image
otestováno
Počet recenzí
24
jak jste hodnotily
5
20x
4
4x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 24. 11. 2019
do 7. 1. 2020

Ruční šlehač HeatSoft Breville

Každá správná kuchařka ví, že konzistence másla je pří pečení skvělých pochoutek klíčová pro dosažení těch nejlepších výsledků. Ztuhlé máslo právě vyndané z lednice, či naopak máslo narychlo rozpuštěné k nim nikdy nevede. S technologií HeatSoft odpadá dlouhé čekání na změknutí másla do požadované konzistence, technologie využívá mírné teplo, které ohřívá studené přísady během mixování na pokojovou teplotu. U ručního šlehače Breville jí tak díky technologii HeatSoft dosáhnete stisknutím jediného tlačítka a krátkým mixováním vskutku za okamžik. Kromě úspory času budou další odměnou i krásně nadýchané buchty, koláče, dortové korpusy či cukroví.

Breville

Výkonný ruční šlehač Breville HeatSoft je dokonalým pomocníkem každé kuchařky pro přípravu široké řady pokrmů a delikates. Šlehač disponuje ergonomickým tvarem, silným výkonem, a hlavně revoluční technologií HeatSoft, která dopomůže skvělým výsledkům a šetří váš drahocenný čas.

Bohaté příslušenství

Šlehač Breville je vybaven bohatým příslušenstvím vyrobeným z kvalitní oceli. K dispozici jsou dvě šlehací metly, jejichž konstrukce umožňuje důkladné a rychlé míchání u všech druhů směsí. Zejména pro hnětení těst jistě využijete dva hnětací háky a pro zapracování vzduchu do směsí jako jsou vaječné bílky, žloutky nebo šlehačka se skvěle hodí dodávaná drátěná metla.

Praktická údržba

Údržba šlehače Breville HeatSoft je velmi snadná – vysunutí metel či háků z přístroje lze provést stisknutím jednoho tlačítka a příslušenství pak lze pohodlně umýt v horké mýdlové vodě nebo myčce na nádobí. Praktická nádoba na uskladnění umožňuje pohodlné uložení mixéru, veškerého příslušenství i napájecího kabelu.

   


Hodnocení
24
avatar
Dana
Nejvíce jsem byla zvědavá na funkci Heat Soft, což mě překvapilo jak to hezky nahřívá, nikdy předtím jsem o této funkci neslyšela. Mixér má dost rychlostí pro správné zvolení šlehání a snadno se přepíná. Líbí se mi i vzhledově a i způsobem uložení, nikde nepřekážejí kabely a je vše hezky uložené a vždy po ruce
klad funce HeatSoft
klad vzhled
klad výbava
klad způsob uložení
klad nenašla jsem žádná negativa
avatar
Lucia
Výborný pomocník do domácnosti ,využívám ho každodenně ,využívám ho hodně ráda, je s ním velká legrace, prijatelnapřijatelná nákupní cema,doporučila jsem nákup i kamaratkam,které o něm ešte nevěděli....Lehká manipulace při mytí..Moderní vzhled, příprava jídloje jednoduchsijednoduchsi .
klad Lehká manipulace ,moderní vzhled
klad Nnemám výhrady ,bez chyb
avatar
Šárka
Tento ruční šlehač mne příjemně překvapil. Snadno padne do ruky a i jednotlivé rychlosti (7) naleznou v kuchyni uplatnění. Co mne trochu zklamalo je, že v přiložené nádobě se nedá mixovat. Ale alespoň slouží k uskladnění, a žádná metlička se Vám již nezatoulá v jiném šupleti.
klad příjemně padne do ruky
klad dlouhá šňůra
klad nádoba na usakldnění usnadní před hledáním metliček v šuplíku
klad hlučný
klad v přiložené nádobě se nedá šlehat, takže slouží pouze k uskladnění
avatar
Marie
V naší domácnosti byl už delší čas potřeba nový ruční šlehač, proto když jsem dostala možnost vyzkoušet -ruční šlehač HeatSoft Breville, hned jsem souhlasila. Používám ho při přípravě třeného těsta, dortů, buchet, koláčů, cukroví a krémů. Nejčastěji připravuji různé moučníky ke kávě v neděli odpoledne. Už Magdalena Dobromila Rettigová ve svých kuchařkách psala, že všechny ingredience mají mít stejnou pokojovou teplotu. Proto jsem byla zvědavá, jak s technologií HeatSoft změkne máslo do požadované konzistence, protože tato technologie využívá mírné teplo, které ohřívá studené přísady během mixování na pokojovou teplotu. Šlehací metla připraví sníh z bílků nebo lahodnou šlehačku dokonale a rychle. Nástavce jsou vhodné do myčky na nádobí.
klad Ano
klad nevím
avatar
Štěpánka
Malý a šikovný přístroj, který se díky nízké hmotnosti snadno ovládá. Šlehač má hezký design a dostatečnou škálu příslušenství, včetně nádoby. Oceňuji také funkci HeatSoft, která urychlí práci při přípravě receptů, kde je potřeba mít suroviny pokojové teploty.
klad design
klad nízká hmotnost
klad funkce HeatSoft
klad snadné vysunutí nástavců
klad snadné mytí
klad zatím nic
avatar
Lucie
Nyní používám velký mixér. Ale občas si říkám, že by stačil někdy jen ruční šlehač a proto jsem byla ráda za toto testování. Na ruční šlehač HeatSoft jsem byla opravdu zvědavá. Nejvíce na funkci ohřívání studených přísad. Zkoušela jsem krém z másla, které jsem vytáhla přímo z lednice. Během 2 minut jsem s touto funkcí měla vyšlehaný krém. Takže už konec přemýšlení zda jsem vyndala máslo z ledničky, abych mohla upéct něco z másla. Ruční šlehač skvěle padne do ruky a ovládání je přehledné a perfektně ovladatelné. Další plus je pro mě skladnost. Všechny součásti jsou v plastovém boxu a nepovalují se někde v šuplíku. A nezabere moc místa. Musím i ocenit zavazování dlouhé šňůry. Žádný drátek, ale pásek s čudlíkem, kterým se lehce šňůra sváže. Skvělý pomocník do kuchyně.
klad funkce heatsoft
klad uskladnění
klad málo hlučný
klad design
klad cena
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Eva
Ruční šlehač HeatSoft je prostě úúúžasný... Skvěle sedne do ruky, má výborný systém na ukládání - takže nemusím stále dohledávat jednu nebo druhou metličku, případně jiné části; má sedm rychlostí - což jsem ocenila hlavně při přidávání dalších surovin. Nejlepší je ale samozřejmě funkce HeatSoft, během které se při šlehání přísady ohřejí na pokojovou teplotu - takže vás nepřekvapí žádná nečekaná návštěva, protože tím že nemusím čekat na změknutí másla mám vše přichystáno velmi rychle. Zakoupením tohoto šlehače jsem si ušetřila spoustu času.
klad funkce HeatSoft
klad skvělé ukládání
klad jednoduchá údržba
klad dlouhá šňůra
klad nic
avatar
Andrea
Šlehač HeatSoft od značky Breville bych rozhodně doporučila všem, kteří hledají skutečnou kvalitu ručního šlehače. Naprostá přednost je výkon, kterého šlehač dosahuje a tím i úspora času. Šlehač jsem začala používat těsně před Vánocemi a nesčetněkrát jsem ho vychvalovala do nebes. Nejvíce jsem ocenila jeho funkci Heat, díky které jsem měla téměř do pár minut krásně změklé máslo z lednice a vyšlehala tak úžasný krém do cukroví. Z technických parametrů mě také mile překvapila délka šňůry. Často se mi stává, že u kuchyňských spotřebičů/robotů/mixéru bojuji s dostupností zásuvky, ale tentokrát ne. Další super věc je nádoba na uskladnění. Všechny metly se tam krásně vejdou, šlehač se na ní jen posadí a vše je krásně spolu a ne nikde poztrácené po šuplíku. Jako nevýhodu jsem zaznamenala větší váhu šlehače (po chvíli šlehání mě celkem bolela ruka) a větší hluk.
klad vysoký výkon šlehání a široká škála rychlosti
klad funkce heatsoft
klad délka šňůry
klad 3 typy metliček
klad plastová nádoba
klad díky vysokému výkonu jsem ušetřila celkem podstatnou část času
klad nulové zpětné vibrace do rukou
klad hluk při zapnutí
klad větší váha šlehače
klad vyšší pořizovací cena
avatar
Ivona
Z tohoto ručního šlehače jsem úplně nadšená..Je moc fajn že má i metličku na šlehání, a pokud si člověk zapomene predem vydělat maslo tak použije zahřívání..Taky se velmi dobře drží v ruce a je fajn že se dá i pěkné postavit a nezavazi přívodní šňůra. Je taky dobře skladný a vyhovují mi i rychlosti. Jsem opravdu spokojená
klad Funkce
klad Nic
avatar
Richard
Moc šikovný pomocník do domácnosti, skvěle šleháašlehá a tím babičce usnadňuje práci, všichni jsme z něj nadšeni. Moc mám usnadnil práci při pečení vánočního cukroví. Doporučuji všem vyzkoušet aby všichni otestovali tento šikovný pomocník do domácnosti.
klad Usnadní skvěle práci
klad NNic
avatar
Michaela
Šlehač v kuchyni potřebuji celkem často, takže jsem ho už několikrát vyzkoušela :) Za mě jednička :) moc se mi líbí design, výkon i příslušenství :) mám z něj velikou radost a včele doporučuji :) zatím zvládl s přehledem jak kaši, tak i krémy do cukroví.
klad Design
klad Výkon
klad Příslušenství
klad zatím nic
avatar
Dana
Na první pohled mě mile překvapilo uložení, poté i snadné ovládání, rychlosti jdou lehce přepínat, Nejvíce jsem byla zvědavá na funci Heatsoft a doopravdy suroviny zahřívá a urychluje přípravu těsta. Myslím, že se stane častým pomocníkem u mě v kuchyni, už teď v předvánočním čase je dost využíván
klad uskladnění
klad 7 rychlostí
klad Funkce Heatsfot
klad dobře se ovládá
klad nenašla jsem žádná negativa
avatar
Míša
Ruční šlehač splnil má očekávání. V ruce se příjemně drží a všechny ingredience bez problému našlehá. Funkce Heatsoft je perfektní. Ztuhlé máslo na kostičky bylo během několika málo chvilek našlehané a jemné. Nádoba na uschování metliček je super nápad, aby uskladnění bylo praktické a pohodlné. Je to skvělý pomocník do kuchyně :)
klad design
klad 7 rychlostí
klad Nádoba na uskladnění
klad nic
avatar
Jana
Používání šlehače je velice jednoduché a přirozené. Funkce nahřívání umožňuje pracovat ihned bez čekání na ingredience v pokojové teplotě. Díky této funkci jsou krémy, pomazánky a těsto krásně jemné a rychle ušlehané. Moc se mi líbí design šlehače, je lehký a dobře se s ním manipuluje. Dá se i dobře postavit při odložení. Uložení do nádoby je také praktické. Bohužel samotná nádoba se nedá využít na přípravu, protože má uvnitř výstupky, takže slouží čistě pro uložení, což je pro mě malé zklamání. Celkově jsem moc spokojená. Cena odpovídá kvalitě.
klad design
klad manipulace
klad funkce nahřívání
klad nádoba je pouze na uložení, pro samotnou přípravu se nedá kvůli výstupkům použít
avatar
Věra
S ručním šlehačem HeatSoft jsem spokojena. Pěkně našlehá máslo na krém nebo na pomazánky,. Metly jsou pevné. Rychlosti jdou pěkně plynule přepínat. Nádoba na uložení šlehače spolu s metlami je velkou výhodou.Funkce Heat Soft je velká výhoda při výrobě dortů. Krém je potom velmi jemný a doba šlehání se velmi zkrátí.
klad rychlost šlehání
klad pevnost metel
klad nádoba na uložení
klad nemám žádnou připomínku
avatar
Lenka
Ač pro mě hodně neznámá značka, mohu říct, že tento šlehač mě mile překvapil už svým designem téměř v retro stylu. Hodně praktické je jeho technologie HeatSoft ohřev surovin na pokojovou teplotu. Ušetří to náš drahocenný čas. Těsto nadýchané, krém rychle vyšlehaný. V příslušenství je i samostatná metlička, kterou krásně vyšleháme z bílků sníh. Jako každý rok pečení vánočního cukroví je radost, ale letos to bylo i s poznávání nové technologie tohoto šlehače. Nebojte se koupi této značky bude to váš další mazlíček ve vaší kuchyni, který ji dodá šmrnc. Takže milé ženy "nohy hore" nový pomocník je tady.
klad Uskladnění
klad Vzhled
klad Lehkost
klad Snadné ovládání
klad Šňůra dostatečně dlouhá
klad Nízká hlučnost
klad Že jim výroba takového stroje trvala dlouho :)
příloha příloha příloha
avatar
Věra
Šlehač je pěkný, ale ve srovnání se šlehači na trhu cca kolem 600 Kč je výkon s těmito stejný. Jen má jednu metlu na šlehání sněhu navíc.Dobře se s ním pracuje, velmi pěkný plastový obal, kam je možné uložit všechny metly a i šlehač. Má několik rychlostí, což je výborné při šlehání
klad hodně slušný
klad poměrně dost drahý ve srovnání se šlehači na našem trhu
příloha
avatar
Eva
Líbí se mi. Pohodlně se drží. Opravdu nahřívá suroviny - zní to trochu jako fén. Má 3 druhy nástavců. K uložení slouží přiložená nádoba. Pracuje se s ním dobře, použití je rychlé a uložení také. Zatím ještě neprošel plnou zátěží, ale určitě nám dlouho poslouží...
klad použití a účinnost
klad Nahřívání je dobrý nápad
klad Nádoba slouží poze k uložení nástavců a mohla být nižší
avatar
Marie
Ruční šlehač Breville je uložen v praktické nádobě spolu s veškerým příslušenstvím, které obsahuje dvě šlehací metly, dva hnětací háky a jednu drátěnou metlu. Součástí balení je návod na obsluhu, který je i v českém jazyce. Používání je velice snadné, má sedm rychlostí a silný motor, což usnadní i zadělávání tužších těst. Předností je, díky technologii HeatSoft foukání teplého vzduchu, který zahřívá přísady na pokojovou teplotu. Veškeré příslušenství je vyrobeno z kvalitní oceli a lze umývat v myčce na nádobí.
klad Perfektní do ruky.
klad Funkce nahřívaní.
klad nic
avatar
renata
ruční šlehač heatsoft breville mě více než překvapil, a to kladně! zejména mě zaujalo ohřívání šlehaných tuků. po pravdě, jsem tomu moc nevěřila. ale OPRAVDU!!! to funguje. máslo zapomenuté v ledničce, vytažené a na kostky nakrájené se šlehalo samo! zrychlení je super, ovládání rychostí je plynulé a bezproblémové. zvlášť bych ještě pochválila design bez zbytečných hran, rýh atd. stačí otřít vlhkou houbičkou, ochranný kryt umýt a pak jen pěkně naskládat do zásobníku a uložit. na nic se nepráší. fakt bezva!
klad vše
klad nevím
Zobrazit více recenzí