Růstové sérum na řasy a obočí Hairplus FacEvolution

image
otestováno
Počet recenzí
44
jak jste hodnotily
5
33x
4
9x
3
2x
2
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 15. 4. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá sedmá, která se přihlásí po testovací výzvě a v březnu si nevytestovala více než jeden produkt. Testování proběhne v pondělí 13. dubna mezi 20 a 20:30 hodin. Růstové sérum na řasy a obočí získá sedm z vás.

ZMĚNA - TESTOVACÍ VÝZVA PADNE 14. DUBNA MEZI 20 A 20:30 HODIN. [*] [*] [*]

Růstové sérum na řasy a obočí se aplikuje v pohodlí domova, 1x denně stejně jako oční tekutá linka.

Díky aktivním složkám jako je bio peptid a výtažky z rostlin, se prokrví kořínky řas (obočí).

Bio peptid – prodlouží růstovou fázi řas. Vaše řasy budou déle ukotveny v kořínku a získají tím více času, aby dorostly do svého maxima.

Garantujeme viditelný nárůst vašich řas min. o 40%.

Testovací období je 10 týdnů. Bez lepení, doplňování... jednoduše Vaše přirozené dlouhé řasy.


Prosím, dbejte na to, abyste HAIRPLUS vždy nanášela správným způsobem a vyvarujte se, aby se HAIRPLUS dostal do očí. Při vnuknutí do oka může způsobit podráždění.

 

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
44
avatar
Adéla
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Ilona
klad RŮSTOVÉ SÉRUM NA ŘASY A OBOČÍ HAIRPLUS FACEVOLUTION, mne nezklamalo, jen jsem čekala, že rozdíl bude markantnější..nevadí, určitě zde jde o individuální záležitost, a kdoví, jaké budou výsledky za dalších šest týdnu.. :) Sérum má velmi hezké, až luxusní balení, snadno se nanáší, při prvním použití jsem měla malou alergickou reakci (upozorňují na ni v přiloženém letáku), která se již poté neopakovala. Sérum určitě doporučuji, jen k němu doporučuji také více trpělivosti.. ;)
avatar
Taťána
klad RŮSTOVÉ SÉRUM NA ŘASY A OBOČÍ HAIRPLUS FACEVOLUTION mne nezklamalo a jsem moc ráda, že jsem mohla toto sérum vyzkoušet. Balení je velmi pěkné. Sérum se nanáší na víčko jednou denně. Řasy opravdu zhoustly a prodloužily se, výsledek byl viditelný už po třech týdnech. Trochu mi sérum dráždilo oči, ale možná to bylo tím, že mám práci, u které jsem na počítači a oči mám víc citlivé. Vyzkoušela i dcera, které sérum nezpůsobilo slzení očí. Doporučuji, výsledek stojí za to.
avatar
Jana
avatar
Alena
avatar
Marika
avatar
Lenka
avatar
Stanislava
klad Jsem ráda za možnost testovat RŮSTOVÉ SÉRUM NA ŘASY A OBOČÍ HAIRPLUS FACEVOLUTION. Balení séra je luxusní. Připomíná řasenku a sérum se jednoduše nanáší na víčko podél řas štětečkem, ráno a večer. Po zhruba dvou týdnech bylo patrné prodloužení řas. Oči mi neslzely, sérum nezpůsobovalo žádné problémy. Doporučuji.
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Martina
Zobrazit více recenzí