Testerky se svými dětmi testovaly společenskou hru Rytíř Klouzek. Jak děti i rodiče bavila se dozvíte z recenzí 

image
otestováno
Počet recenzí
6
jak jste hodnotily
5
5x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 30. 4. 2020
do 24. 5. 2020


Rytíř Klouzek

Zlí padouši obsadili naše krásné království a uvedli ho do strašného chaosu! Musíte království zachránit, a to hned! Společnou rukou proveďte chrabrého rytíře Klouzka celým dobrodružstvím plným zvratů, nástrah a překážek až do cíle.

Proveďte rytíře celou trasou na každé mapě od startu k cíli tak, aby se vyhnul všem pastím, překážkám a nástrahám. Trasu určuje stezka vyznačená světlou čarou. Pokud se vám podaří dorazit až do cíle poslední mapy s alespoň jedním zbývajícím životem, vyhráli jste.

Více informací najdete TADY.


Hodnocení
6
avatar
Renata
Skvělá mižnost, jak prožít čas s dětmi i s dalšími členy rodiny v době nouzového stavu. Napínavá a zábavná hra od začátku až po vítězný konec. Pěkné výtvarné zpracování, jasná a dobře popsaná pravidla. Pro menší i větší děti. Plnit úkoly a vypořádat se se zápornými postavičkamo baví všechny. Líbí se mi to...
klad celý produkt
klad -
avatar
Emília
Rytier Klzko sa volá hra v slovenčine. Páči sa mi, že je tam aj slovenský návod, pre naše deti je to zrozumiteľnejšie. Hra učí deti trpezlivosti a jemnej motorike, lebo pri prudšom pohybe hneď padne rytier do diery, ktorú musí obísť. Za jeden deň sme prešli všetkých 20 hracích kariet do úspešného konca, hra nás veľmi baví.
klad páky na ovládanie pohybu
klad celkové farebné prepracovanie
klad nič
avatar
Jiřina
No teda ! Měla jsem možnost testovat hru Rytíř Klouzek a jedním slovem SUPER ! Děti okamžitě nadchla ! Je v pevné a hezky barevné krabici, s kterou i dále hrajete ! Na pochopení těžká není , syn 9let a dcera 6 let s nemají problém a navíc nás všechny opravdu baví ! Co bych chtěla zmínit je to, ze učí se děti soustředit a řekla bych, ze zlepší i motoriku ! Určitě doporučuji koupit, nedalo se od ni odtrhnout. Hra je velmi zajímavá pro všechny členy rodiny a zažene nudu ! Takže vřele doporučujeme všem, kteří váhají a nevědí, co za společenskou hru koupit.
příloha příloha
klad Obal
klad Kreativita
klad Pestrost
klad Lehká na pochopeni
klad Zajimava
klad Nenašla jsem nic
avatar
Lenka
Po dlouhé době konečně smysluplná hra, která nás opravdu zabavila! :) Jak první nás zaujal krásný obal, který předznamenal celkové nádherné designové zpracování hry. Pravidla jsme pochopili rychle, za což jsem moc ráda, že nám jejich dlouhé studium nekazilo radost z prvního hraní. No a samotná hra? Ta se líbila a bavila nejen děti, ale i nás dospělé. Přiměla nás vzájemně více komunikovat, opravdu intenzivně spolupracovat a zdokonalila naši zručnost, přičemž jsme se opravdu nasmáli. Jsem ráda, že zde buď všichni vyhrají nebo všichni prohrají, protože klasického soupeření už máme z ostatních her dost. U nás v rodině se úspěšně zabydlela a od jejího doručení ji hrajeme každý večer :)
klad jednoduchost
klad rozvoj spolupráce a komunikace
klad obal
klad designové zpracování
klad opravdu originální a zábavná
klad -
avatar
Kristýna
Tuto hru bych doporučila jak rodinám s dětmi, tak přátelům. Užili jsme si při ní spoustu zábavy. Důležitá je při ní komunikace s ostatními hráči a soustředění. Hra má několik verzí. Lehká pravidla hry a pěkné provedení.
příloha příloha
klad Nápad hry
klad Lze hrát také ve dvou
klad Konstrukce hry není pevná
avatar
Barbora
Dostali jsme k testování společenskou hru Rytíř Klouzek. Obal hry je hezky ilustrovaný a zaujme na první pohled. Principem hry je dostat rytíře Klouzka přes jednotlivé trasy hry až do cíle. Složitost tras se postupně zvyšuje. Po cestě je nutné shodit loupežníky do pastí a vyhýbat se výbušninám. Děti se při hře učí manuální zručnosti pohybem desky a tím posunu rytíře po stezce pomocí pák nasazených na krabici hry. Hra zaujala i menšího člena rodiny než je doporučený věk.
příloha
klad ilustrace a samotné provedení hry
klad netradiční pravidla
klad nic