Ochutnaly jste zdravé rýžové chlebíčky Rice UP! 90% hodnocení mluví za vše

image
otestováno
Počet recenzí
35
jak jste hodnotily
5
28x
4
5x
3
1x
2
1
1x
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 13. 10. 2017
do 14. 11. 2017

Rýžová kolečka Rice UP! Jsou skvělým způsobem, jak zahnat hlad. 

Vybírat můžete ze 4 různých druhů křupavých rýžových chipsů,velikých chlebíčků, rýžových rolls minichlebíčků  nebo chlebíčků s belgickou čokoládou

Hodnocení testovaní 90% mluví za vše - rýžové chlebíčky vám chutnaly!

Rise up rýžové chlebíčky jsou opravdu skvělé a hlavně jsou zdravé! Navíc bych nikdy nevěřila, že by mi něco podobného mohlo chutnat! jsem na sladké a tohle mě překvapilo, že mi to úplně stačí. Jsou opravdu skvělé a určitě je doporučuji pro celou rodinu.

Rýžová kolečka jsou skvělým způsobem, jak ukojit malý dopolední nebo odpolední hlad.

Jsou plná bílkovin, vlákniny a důležitých vitaminů a minerálů z hnědé rýže.

Zatímco pro sebe můžete zvolit rýžové chlebíčky bez tuku, ale se spoustou semínek, dětem asi víc zachutnají ty s pravou belgickou čokoládou.

Rýžová kolečka se tak skvěle hodí jako svačinka pro děti do školy, na zakousnutí před nebo po cvičení, jako praktický snack na výlet, ale třeba i jako zdravější a nesmažená křupavá varianta bramborových lupínků při sledování televize.

Rýžové chlebíčky jsou dokonce vhodné i pro vegany a pro bezlepkovou dietu, takže vás nezaskočí ani ta nejnáročnější návštěva. 

Hodnocení
35
avatar
Martina
klad Koupila jsem letos ze zvědavosti pepřové, zaujalo mě to jako novinka, alternativa chipsů. Není to špatné k vínu, znám zatím jen slanou variantu, sladká by mě zajímala víc. Sladkou s čokoládou vidím jako svačinu do školy třeba, slanou jako večerní chuťovky s dobrým vínem.
klad Snad zdravější a lehčí než běžné chipsy.
avatar
Renata
klad Opravdu dobrý výrobek. Nejen pro děti a mamky. U nás ujídá i táta. Sladká i slaná varianta na výběr je fajn, podle toho, nač má člověk zrovna chuť. Použít hnědou rýži místo méně zdravé bílé je skvělý tah. Dobrá belgická čokoláda udělá ze zdravé pochoutky mlsání a slané variace se hodí klidně i k vínu na večer. Mě chutnají moc.
avatar
Marcela
klad Rýžové chlebíčky jsou perfektní při redukčních dietách. Používám je při neodolatelné chuti na sladké (s čokoládou). Stále je to dietnější, než moučníky, nebo jiné "hříšky" :-) Trochu i zasytí a jsou opravdu pro každého. Jsou velice vhodné pro děti u kterých nechceme získat závislost na sladkostech, chipsech atd.
klad Nic negativního mne nenapadá. Možná by se mohly vyrábět ve více variacích chutí. Sladké jsou pouze s belgickou čokoládou, ale uvítala bych třeba i s ovocnou příchutí.
avatar
Denisa
klad Rýžové chlebíčky si kupuji, když mám na něco chuť a nechci se ládovat sladkým. Zaženou hlad a vím, že je to dietní a zdravé jídlo nebo spíš pochoutka. Mám nejraději máčené v jogurtu, protože čokoláda je na mě moc zákeřná. Výhodu vidím v tom, že chutná i dětem a vím, že jejich zdraví to neuškodí.
klad Negativní je pro mě jen to, že je moc malý výběr příchutí. Uvítala bych já i moje děti rýžové chlebíčky s ovocnou polevou nebo náplní, samozřejmě bez přidaného cukru, který by mě jen odradil.
avatar
Klára
klad Tyto rýžové chlebíčky mám moc ráda, je to dobrá a zdravější alternativa toho, když má člověk chuť na sladké, ale nechce si dávat ovoce. Další výhoda je ta, že zasytí na velmi dlouhou dobu. Já Mám ze všeho nejraději ty, které jsou máčené v jogurtu. :)
avatar
Petra
klad Chlebíčky jsem ochutnala teprve nedávno a zaujalo mě, že jsou s belgickou čokoládou a ne jen nějakou tukovou polevou jako ostatní podobné produkty. Může je tedy bez obav i moje 15ti měsíční dcerka ke svačince a nemusím pro ni tedy vymýšlet nic extra.
avatar
Lucie
klad Dostala jsem naprosto nečekané množství všech možných druhů rýžových chlebíčku, určitě nestačím ochutnat všechny do konce doby hodnocení. Zatím mi chlebíčky ale moc chutnají, není to klasický "polystyren". Navíc jsou skvělé k různým zdravotním i nezdravotním dietám . Rozhodně doporučuji a děkuji za takovou nadílku!
avatar
Martina
klad rýžové chlebíčky RISE UP jsme ochutnali celkem nedavno, jinak lkupujeme bezne dostupne Racio s mlecnou a horkou cokoladou, ktere jsou velmi dobre dostupne., financne dostupne a hlavne srovnatelne chutovene jak tyto , predrazene, chutove srovnatelne s o dost levnejsimi dostupnymi na trhu
avatar
Antonie
klad Rýžové chlebíčky kupuji dost často, protože v rodině máme i bezlepkáře a tyto chlebíčky jim vždy chutnají. Jsou skvělé nejen na zahnání hladu, ale i chutě, když nevíte co by..... nejsou smažené, jsou velmi zdravé, a skvěle křupou, naprosto dokonalé večer k televizi, nebo k vínku....
avatar
Jana
klad Tak tomu říkám testování, to jsme se poměli celá rodina :-)
klad Jednoznačně lahůdkové jsou ty v čokoládě, to je ňamka.
klad Pak tam jsou takové "náhrady chipsů", které mají docela dost tuku. A ty mi přijdou jako výborná a zdravější alternativa. Ale furt je to jen na takové "mlsání". Takový zdravější pop-corn.
klad A ta superzdravá řada "Brown rice cakes" docela pěkně křupe a dá se jíst :-). Sice to není žádná extra lahůdka, ale je to zdravé a dietní. A strašlivě to drobí :-D.
klad Složení na rice rolls je v češtině skoro nečitelné.
avatar
Alena
příloha
klad Byla jsem velmi překvapena množstvím druhů, v jakých jsou rýžové chlebíčky vyráběny a kolik nám jich bylo dáno na testování. Sama znám jen klasický "polystyren", který mě nechává chladnou - protože prostě nemá žádnou chuť.
klad První u nás samozřejmě zmizely chlebíčky s čokoládovou polevou - o ty se strhla doslova rvačka. Zaujalo mě, že chlebíčky nejsou jen tak trošku pokapané, ale vrstva čokolády je stejná jako vrstva rýže. Čokoláda, a to jak hořká tak mléčná, tvoří 54%, přičemž v ní není palmový olej, kterému se snažím vyhýbat.
klad Mně osobně více chutnali slané varianty, tedy např. chipsy. Na otestování jsme dostali varianty s příchutí kečupu, chilli, sýra, smetany a cibule a soli s černým pepřem. Všechny varianty mají jako hlavní složku hnědou rýži (74%, ve variantě sůl a černý pepř dokonce 82%), následuje olivový olej a právě různá ochucovadla. Kromě smetany a cibule nám chutnali všechny, byť jsou samozejmě trošku jiné než klasické "bramborové" chipsy. Rice up varianty jsou sice také docela kalorické, ale pořád jsou proti chipsům zdravější.
klad Další zkoušené výrobky byly celozrnné rýžové minichlebíčky. Opět byla základem hnědá rýže (ve stejném množství jako u chipsů) doplněná patřičnou příchutí, tedy opět zakysaná smetana a cibule, dále smetana a žempiony, špenát a sýr, italský sýr a pizza. Nejchutnější nám přišly varianty pizza a italský sýr, opět se moc neujaly smetanové varianty. Snad je to tím, že smetana dost přebíjí chuť rýže.
klad Poslední variantou testovaných výrobků byly rýžové chlebíčky. Všechny byly bez glutenů a vhodné i pro vegany a tudíž i alergiky. Na tyto chlebíčky jsem se moc těšila, protože je s sebou nosíme na výlety. Jsou lehčí než normální chleby a také zdravější. První jsme vyzkoušeli rýžové chlebíčky 7 druhů semen. Už samo složení mě moc potěšilo. 91% hnědé celozrnné rýže, 2% černé rýže, chia semínka, pohanka, konopné a lněné semínko apod. Chuť byla... prostě senzační. Naprosto bez chyby. Chuťově zvlášní byla příchuť s amarantem, tu jsme neznali, nicméně nám chutnaly. Chia semínka máme rádi, takže i varianta s nimi se setkala s úspěchem. Poslední variantou byly čistě rýžové chlebíčky. Ty nám samotné moc "nejely", ale po obložení zeleninou se po nich jen zaprášilo.
klad Celkově mají za mě rýžové chlebíčky více jak 100% a 1*.
klad Zvolila bych jiný typ obalu. Nejlépe uzavíratelný, tzv. zip.
avatar
Hana
příloha
klad Parádní testování rýžových výrobků v podobě plné tašky se u nás doma setkalo s velkým úspěchem. V podstatě všechny varianty byly výborné. Nejvíce nám chutnala varianta s belgickou čokoládou. To je nepřekonatelný chuť! Určitě ho dětem (i sobě ;-) znovu koupím. Ze slané varianty nám nejvíce chutnala varianta chipsů se sýrem. Stačí si vzít jeden kousek a člověk ještě dlouho v ústech cítí sýrovou chuť. Rýžové chlebíčky jsou už klasikou, chuť myslím nijak zvlášť nevybočovala. Rozhodně ale nezklamaly.
klad Co musím u všech výrobků ocenit je složení, které je díky absenci glutenů vhodné i pro alergiky.
avatar
Jana
klad Nejvíce mi chutnaly rýžové chipsy s cibulí a krémem a pak klasické sladké čokoládové rýžové chlebíčky. Jinak mým dvěma dětem také moc chutnali, i tento produkt není vyloženě cílený na děti. Hezký obal, design a zdravé složený. Na výletech zahnal hlad. Za mě mohu jen doporučit!
klad Nejméně nám chutnal produkt rýžové minichlebíčky se špenátem. Další negativa nevidím
avatar
Alena
klad Tyhle mnamky si občas kupuju, abych měla co si ráno hodit do kabelky, když vím, že ten den nebudu stíhat a nechci si něco unáhleně kupovat. Kolečka chutnají jako rýžová kolečka co všichni známe, nejlepší jsou pro mě a pro rodinu čokoládová příchuť, která je výborná po večeři když vás honí mlsná a nechcete jíst nic sladkého.
avatar
Vojtěch
klad Chválím množství a rozmanitost všech chlebíčků, které jsme dostali. Nejvíce jsem si pochutnal na chilli :) pěkně pálivé a přitom zdravé. Ale všechny byly dobré, nemůžu říct, že by mi některý nechutnal - včera jsme udělali párty a snědlo se neskutečně moc pytlíčků. Doporučuji. Jsou moc dobré.
avatar
Renata
klad také děkuji za to množství chlebíčků ochutnal jsem jich zatím s partnerem pár ale zatím všechny super a i příchutě určitě mohu doporučit a jinak ráda zas někdy koupím a to co jsme nestihly ochutnat tak ochutnáváme postupně vždy u televize a pěkně třeba k vínu místo klasických brambůrků určitě mohu doporučit všem co neochutnaly jsou to skvělé příchutě
avatar
Jitka
příloha
klad Děkuji za možnost testování těchto rýžových chlebíčků a chipsů RICE UP. Nejvíce mi chutnaly rýžové chipsy s cibulí a krémem a pak s černým pepřem. Bohužel paradoxně sladké s belgickou čokoládou, na které jsem se těšila nejvíce, jsem v balíčku neměla. Každopádně jsem si je běžela hned koupit a jsou nej.
klad Moc mi nechutnaly rýžové chlebíčky se špenátem.
avatar
Kateřina
klad Tak tohle bylo snad to nejlepší testování za dlouhou dobu. Byla jsem naprosto překvapená, když jsem dostala plnou tašku různých druhů chlebíčků - očekávala jsem jen jedno balení. Jako první jsem ochutnala s belgickou 100%cokoladou a byly naprosto perfektní. Jsem nadšená, lepší jsem nikdy nejedla. Slané varianty jsou taky úžasný. Všem doporučuji a my budeme kupovat.
avatar
Eva
klad děkuji za velmi chutné testování, podělili jsme se doma všichni a každému chutnalo nejvíce něco jiného. Nebyl tam žádný produkt, který by nám nechutnal. Určitě se po nich v obchodě podívám a koupím. Přislo mi to, jako hodně dobrá náhrada nezdravých brambůrek
avatar
Vendula
příloha
klad Testování mi udělalo velikou radost. Tolik výrobků, že jsme to jedli několik dní :-) . Velice nám chutnali Rice up chips, jsou tenoucke jako klasické chipsy, akorát zdravější. Nejlepší byly s cibulkou. Skvělé byly i Rice up rolls, silnější plátky s příchutí pizza, sýrů ... No a sladké čokoládové byly také úžasné.
Zobrazit více recenzí