Ochutnaly jste zdravé rýžové chlebíčky Rice UP! 90% hodnocení mluví za vše

image
otestováno
Počet recenzí
35
jak jste hodnotily
5
28x
4
5x
3
1x
2
1
1x
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 13. 10. 2017
do 14. 11. 2017

Rýžová kolečka Rice UP! Jsou skvělým způsobem, jak zahnat hlad. 

Vybírat můžete ze 4 různých druhů křupavých rýžových chipsů,velikých chlebíčků, rýžových rolls minichlebíčků  nebo chlebíčků s belgickou čokoládou

Hodnocení testovaní 90% mluví za vše - rýžové chlebíčky vám chutnaly!

Rise up rýžové chlebíčky jsou opravdu skvělé a hlavně jsou zdravé! Navíc bych nikdy nevěřila, že by mi něco podobného mohlo chutnat! jsem na sladké a tohle mě překvapilo, že mi to úplně stačí. Jsou opravdu skvělé a určitě je doporučuji pro celou rodinu.

Rýžová kolečka jsou skvělým způsobem, jak ukojit malý dopolední nebo odpolední hlad.

Jsou plná bílkovin, vlákniny a důležitých vitaminů a minerálů z hnědé rýže.

Zatímco pro sebe můžete zvolit rýžové chlebíčky bez tuku, ale se spoustou semínek, dětem asi víc zachutnají ty s pravou belgickou čokoládou.

Rýžová kolečka se tak skvěle hodí jako svačinka pro děti do školy, na zakousnutí před nebo po cvičení, jako praktický snack na výlet, ale třeba i jako zdravější a nesmažená křupavá varianta bramborových lupínků při sledování televize.

Rýžové chlebíčky jsou dokonce vhodné i pro vegany a pro bezlepkovou dietu, takže vás nezaskočí ani ta nejnáročnější návštěva. 

Hodnocení
35
avatar
Eva
klad Rýžové ,,chlebíčky"?? Ne děkuji... Takový přístup k tomu moje rodina měla, ale teď? Díky rice up ,,křupeme" všichni :) Snídaně? Rice up chlebíčky s pomazánkou nebo džemem.....Nejlepší ,,křupáníčko" je na chuť s rice up chips sýr a paprika *heart*:-*:-D;-)*heart**heart*
avatar
Hana
klad Rise up rýžové chlebíčky jsou opravdu skvělé a hlavně jsou zdravé! Navíc bych nikdy nevěřila, že by mi něco podobného mohlo chutnat! jsem na sladké a tohle mě překvapilo, že mi to úplně stačí. Jsou opravdu skvělé a určitě je doporučuji pro celou rodinu.
avatar
Zuzka
klad Milujem ryžové chlebíky a tieto som si zamilovala. Stali sa súčasťou mojej svačinky do práce. Odporúčam
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad Rise up rýžové chlebíčky jsou opravdu skvělé a hlavně jsou zdravé! Navíc bych nikdy nevěřila, že by mi něco podobného mohlo chutnat! jsem na sladké a tohle mě překvapilo, že mi to úplně stačí. Jsou opravdu skvělé a určitě je doporučuji pro celou rodinu.
avatar
Věra
klad rýžové chlebíčky Rice UP jsou tím pravým partnerem pro chvíle pohody doma, ale já je oceňuji také na cestách, kdy nemám čas se pořádně najíst a tak můžu rýžové chlebíčky Rice UP mít pořád u sebe a když přijde chuť, prostě je vytáhnu z kabelky! Chuťově jsou moc dobré a vyhovují mi.
avatar
Marta
klad Ryzove chlebicky RISE UP jsou velice chutne, vyborne. Vyborna volba ke svacince ci ke snidani. Vyrabi se ruzne druhy polev. Nejvice mne chutnaji ryzove chlebicky s cokoladovou a jogurtovou polevou. Cena je velice prijatelma. Nicmene chutnaji vsem v nasi rodine...
avatar
Hanka
klad Ryzove chlebicky ci kolecka jsou opravdu prinosna svacinka, ktera mne vzdy nabije energii. Nejlepsi a zaroven nejchutnejsi jsou podle mne ryzove chlebicky s jogurtovou polevou. Velice chutne, zdrave plne vitaminu. Konzumovat je lze pri snidani, obede ci veceri.
avatar
Kamila
klad Pufované výrobky mění svůj glykemický index a dosahují hodnot až přes 80 GI! Pro představu GI 100 má hroznový cukr, neboli glukóza. 100 a 80 není již tak velký rozdíl. Dali byste hroznový cukr, když chcete shazovat kila? Určitě ne. --- zdá se to jako velký strašák, ale teď máte na výběr: jste hladová, trávíte čas na nákupech. Čemu dáte přednost - zákusku v cukrárně nebo můžete mít v kabelce pár pofovaných výrobků - které rychle zasytí hlad. Vždyť přeci sníte jeden nebo dva chlebíčky. Určitě bych z podobných výrobků neměla strach. *smile*;-)
avatar
Michaela
klad Nejezte to, pufováním výrobku se zvyšuje glykemický index potravin. olystyrenové spouštěče inzulínu
klad Kukuřice a rýže mají celkem nízký glykemický index od 45 do 50. To je v pořádku. Tak proč zas plaším?!
klad Pufované výrobky mění svůj glykemický index a dosahují hodnot až přes 80 GI! Pro představu GI 100 má hroznový cukr, neboli glukóza. 100 a 80 není již tak velký rozdíl. Dali byste hroznový cukr, když chcete shazovat kila? Určitě ne. Tak proč pufované výrobky?
klad Záměrně jsem vynechal glykemický index pšenice a jeho samotného zrna.. není to totiž 45, 50 ani 60.
klad „Malá obilnná vsuvka“:
klad Víte, jak dříve vypadala a také se pěstovala pšenice? Ne? Nevadí. Stačí vám informace, že se pěstuje a vypadá úplně jinak. Dá se říct, že ze slona udělali křečka. Co taková velká změna může udělat se samotným složením? Zemědělství se zasloužilo o výraznou změnu struktury této populární obiloviny. Mimo totální změny vizuální struktury i vlastností, které má. Pro představu před 100-200 lety byla pšenice 2,5 metru vysoká. Dnes okolo 1 metru, aby se co nejvíce vytěžilo (a proto aby se pod náporem váhy úrody nelámaly celé klasy). Pšenka ale zaznamenala další drastické změny ve struktuře genetického kódu, a to díky křížení a šlechtění.
klad Co to znamená?
klad Když má dnešní pšenice glykemický index 90, pak po pufací bude mít ještě vyšší hodnoty. Proto jsou pšeničné pufované výrobky perfektním nástrojem pro dosažení prudkého nárůstu a posléze i pádu inzulínu. To vám zajistí, že budete mít za hodinu opět hlad nebo že ihned po jídle se budete cítit bez energie a šli byste nejraději spát. Nemluvě o tom, že vysoká hladina inzulínu zablokuje spalování tuků.
avatar
Petra
klad Tyto rýžové chlebíčky milujeme opravdu celá rodina, i nejmenší člen rodiny - 3,5 letý syn. Vždycky mám tuhle skvělou svačinku při sobě (nejlépe variantu v máčené čokoládě) a když na mě přijdou chutě, tak mám alespoň co zakousnout. A varianta se semínky je opravdu povedená.
avatar
Veronika
klad Velmi mne překvapil tak velký balíček, který jsme obdrželi k testování :) dosud ještě nemáme úplně všechny snědené! O této značce jsem nikdy dříve neslyšela, ani nikde v obchodech jsem ji nezaznamenala. Je to skvělá zdravá varianta ke smaženým bramborovým lupínkům. Oceňuji opravdu široký sortiment různých příchutí. Určitě by si zasloužily větší propagaci a rozšíření i do sítě běžných obchodů a ne pouze ve zdravé výživě či eshopech.
klad Možná nejsou úplně pro každého, záleží také hodně na chuti - sýrové byly opravdu dost zvláštní, ale třeba se smetanou a cibulkou byly vynikající!
avatar
Alena
klad Rýžové chlebíčky značky Rice UP jsou moc dobré. Oceňuji jejich originalitu. Rýžové chipsy jsou zdravější alternativou ke klasickým chipsům a jsou i podobně "žravé". Oceňuji také různorodost příchutí, pro děti pak zejména ty neochucené. Velmi mne zaujala i varianta s belgickou čokoládou. Do doby testování jsem o této značce rýžových chlebíčků neslyšela, ale již jsem se na ně zaměřila a v jednom obchodě je viděla. Ráda si je někdy koupím. Takový výběr jsem od jiné značky nepoznala.
avatar
Petra
klad Báječná pochoutka pro děti i dospělé. Široké portfolio výrobků uspokojí všechny. Žádné smažené, těžké kousky, ale lehké, příjemně a přiměřeně ochucené varianty zdravějšího mlsání. Vhodné na cesty, výlety, dětem i nám, dospělým na svačinku během dne. Cena je přiměřená a balení lákavé a dobře skladné.
avatar
Tereza
klad Děkuji za možnost testovat. Toto testování pro mě bylo jako šité na míru, protože mám ráda slané mlsání. Takové množství různých příchtí jsem opravdu nečekala! Chips (tenké lupínky) a Rolls (silnější kolečka) byly všechny báječné. Sýrové jsou osvědčená klasika, pizza a kečupové chutnají dětem, chili nejsou ostré, ale pikantní tak akorát, smetana a cibulka jsou mé oblíbené a ani pepřové, kterých jsem se obávala nebyly špatné. Dále se testovaly dva druhy sladkých chlebíků máčených v hořké a mléčné šokoládě, které jsou skutečně čokoládové (žádná hnusná poleva z rostlinného tuku). Ty také velmi zabodovaly. Poslední variantou byly chlebíčky bez příchutě, které samotné až tolik nenadchnou, ale stačí si je něčím namazat nebo obložit a perfektní zdravá svačinka je na světě. Vřele doporučuji vyzkoušet kterékoliv, osobně si většinu z nich ráda znovu koupím.
avatar
Marika
klad Výborná zdravější svačinka. Mám sice raději kukuřičné chlebíčky, nicméně tyto nabízejí různé druhy chutí a chutnaly mi jak slané, tak sladké - polité čokoládou. No sladké možná více. Fakt, že jsou vegan friendly a navíc bez lepku oceňuji. Strašně moc dobré.
avatar
Vendula
klad Testování mi udělalo velikou radost. Tolik výrobků, že jsme to jedli několik dní :-) . Velice nám chutnali Rice up chips, jsou tenoucke jako klasické chipsy, akorát zdravější. Nejlepší byly s cibulkou. Skvělé byly i Rice up rolls, silnější plátky s příchutí pizza, sýrů ... No a sladké čokoládové byly také úžasné.
příloha
avatar
Eva
klad děkuji za velmi chutné testování, podělili jsme se doma všichni a každému chutnalo nejvíce něco jiného. Nebyl tam žádný produkt, který by nám nechutnal. Určitě se po nich v obchodě podívám a koupím. Přislo mi to, jako hodně dobrá náhrada nezdravých brambůrek
avatar
Kateřina
klad Tak tohle bylo snad to nejlepší testování za dlouhou dobu. Byla jsem naprosto překvapená, když jsem dostala plnou tašku různých druhů chlebíčků - očekávala jsem jen jedno balení. Jako první jsem ochutnala s belgickou 100%cokoladou a byly naprosto perfektní. Jsem nadšená, lepší jsem nikdy nejedla. Slané varianty jsou taky úžasný. Všem doporučuji a my budeme kupovat.
avatar
Jitka
klad Děkuji za možnost testování těchto rýžových chlebíčků a chipsů RICE UP. Nejvíce mi chutnaly rýžové chipsy s cibulí a krémem a pak s černým pepřem. Bohužel paradoxně sladké s belgickou čokoládou, na které jsem se těšila nejvíce, jsem v balíčku neměla. Každopádně jsem si je běžela hned koupit a jsou nej.
klad Moc mi nechutnaly rýžové chlebíčky se špenátem.
příloha
avatar
Renata
klad také děkuji za to množství chlebíčků ochutnal jsem jich zatím s partnerem pár ale zatím všechny super a i příchutě určitě mohu doporučit a jinak ráda zas někdy koupím a to co jsme nestihly ochutnat tak ochutnáváme postupně vždy u televize a pěkně třeba k vínu místo klasických brambůrků určitě mohu doporučit všem co neochutnaly jsou to skvělé příchutě
Zobrazit více recenzí