Sáčkový vysavač Performer Expert FC8722/09

image
otestováno
Počet recenzí
91
jak jste hodnotily
5
82x
4
8x
3
1x
2
1
doporučuje
99 %
Testováno v období
od 13. 3. 2015
do 12. 4. 2015

Moderní vysavač Philips pro maximální výkon při úklidu díky technologii AirflowMax a unikátní hubici TriActiveMax 3v1.

Skvělé výsledky při úklidu, i když se sáček naplní!

Pomocí extra dlouhé ergonomické rukojeti dosáhnete mnohem dále, než běžné vysavače a navíc se vám bude skvěle držet. Technologie AirflowMax maximalizuje proudění vzduchu, prachový sáček se díky tomu otevírá rovnoměrně a dosáhnete vysokého výkonu, dokonce i když se sáček plní!

Hubice TriActiveMax s čištěním 3 v 1 dokonale přilne k podlaze a maximalizuje zachycení prachu. 1) Jemně otevírá koberec speciálně navrženou plochou, aby odstranila prach, který se skrývá hluboko v koberci. 2) Vysává velké kousky nečistot větším otvorem v přední části. 3) Pomocí kartáčů na obou stranách odstraňuje prach a špínu podél nábytku a stěn. Díky tomu nemá vysavač problém s jakýmkoliv typem vysávaného povrchu.

11m dosah umožňuje vyčistit větší plochu, aniž byste museli měnit zásuvku. Určitě oceníte i HEPA13 filtrační systém s AirSeal těsněním pro čerstvý vzduch, který dokáže zachytit i nejjemnější nečistoty. Výsledkem je bezprašné prostředí a čistý vzduch bez alergenů.

 

Vysavač 650 W, sáček 5 l, filtr HEPA13, hubice TriActiveMax, štěrbinový nástavec, malá hubice.
 

Kód produktu: FC8722/09

Doporučená cena: 5 499 Kč

[*] VÍCE INFORMACÍ SE DOZVÍTE ZDE. [*]

Hodnocení
91
avatar
Ludmila
avatar
Petra
klad Krásný vysavač s vysokým výkonem a nízkou spotřebou. Díky kartáčům na okraji hubice vysaje smetí ze všech koutů. Líbí se mi také obsažený filtr, který neumožní zpětný únik nečistotám.
klad Jedinou nevýhodou je absence turbokartáče, který podle mě ještě více umocňuje efekt sání nečistot z koberců.
avatar
Zdena
klad Výkonný vysavač s téměř neznicčitelnou hadicí. Do běžné domácnosti zcela dostatčují model. Vzhledem k tomu, že máme doma zvířata volila bych model PerformerExpert FC8726/09, nebo bych si přikoupila rotační Super Turbo kartáč. Výhodou je menší rozměr, doporučila bych ho do menšího bytu.
avatar
Lenka
klad Tento typ vysavače disponuje 11 m dlouhou šňůrou, což je skvělé při manipulaci.
klad Speciální technologie Airflow max umožňuje lepší proudění vzduchu. Díky této technologii se může prachový sáček rovnoměrně otvírat a ani zaplněný sáček nesnižuje výkon tahu.
klad Filtr Hepa 13 zachytí i ty nejmenší nečistoty. Tento typ vysavače je i poměrně tichý.
avatar
Lidka
avatar
zdeňka
klad Vysavač se mi moc líbil. Byl tichý a dobře se s ním manipulovalo. Měl dlouhý přívodní kabel a ocenila jsem Hepa filtr. Dále se mi líbila nízká spotřeba a velký výkon. Šikovný pomocník do domácnosti, určitě bych ho využila, protože mám 2 kočky.
avatar
renata
avatar
Olga
klad vynikající pomocník, výkonný, uchvátila mě hadice, která se dá vytáhnout, lomit bez poškození, dlouhá šńura, nejdůležitější je skvělá filtrace, šikovné příslušenství kartáče, přilnající kartáče.......
avatar
Zdeňka
klad Velmi mne zaujala technologie AirflowMax, díky které vysavač vysává na plný výkon i když je sáček plný! Spokojená jsem také se standardními sáčky Sbag, které jsou běžně k sehnání. Energetická třída A a opravdu tichý chod jsou velkou předností tohoto vysavače.
avatar
Marcela
klad Testovala jsem vysavač Philips Performer Expert. Je s ním pohodlné vysávání díky dlouhé přívodní šňůře a ergonomické rukojeti. Speciální technologie Airflow max umožňuje lepší proudění vzduchu, takže dobře vysává i když je plný sáček. Má filtr Hepa 13, který zachytí i ty nejmenší nečistoty.
avatar
Pavlína
klad Skvělý moderní vysavač Performer Expert díky technologii AirflowMax a unikátní hubici TriActiveMax 3v1. Vysává se s ním skvěle, má dlouhou šňůru, likviduje nejen prach a nečistoty, ale zbavuje i alergenů. Tento vysavač mohu jen doporučit.
avatar
Eva
klad Tento vysavač se mi líbí. Je tichý, má opravdu dlouho šňůru (11m), takže odpadá neustálé přendávání kabelu do zásuvek. Navíc má skvělý Hepa Filtr, který je dobrý pro alergiky.Navíc spotřeba je výrazně nižší, takže doporučuji.
avatar
Michaela
avatar
Kateřina Jana
klad Na tomto typu vysavače je příjemná delší šňůra.Jako vyšší člověk jsem ocenila i lehkou ovladatelnost teleskopické tyče.Oslovila mě i možnost lehkého přepnutí dle typu povrchu a regulace sání.Hepa filtr je zde jednou z dalších výhod.Třetinovou spotřebu energie se jistě promítne do celkové energetické spotřeby domácnosti
avatar
Věra
klad Otestovala jsem tento vysavač značky Philips s technologií AirflowMax . S vysavačem se dobře pracuje, je výkonný, ale tichý, má malou spotřebu energie. K výhodám patří i 11 metrů dlouhá šňůra. Výborná je hubice TriActiveMax a také filtr HEPA13.
avatar
Renáta
klad Tento model je perfektní hlavně díky dlouhé šňůře (11 metrů), ergonomické rukojeti s možností přichycení kartáčku na menší plochy a hubici TriActiveMax. Vysávání je jednoduché, rychlé a důkladné, což je výhoda pro větší plochy. Díky AirflowMax jede vysavač na plný výkon i při více zaplněném sáčku. Díky filtru Hepa 13 je tento vysavač vhodný i pro alergiky, což je v současné době dost důležité.
avatar
Marika
avatar
Lenka
klad Praktický vysavač s technologií AirflowMax. Má nejlepší filtr HEPA13. Je poměrně tichý. Má hlavici s přepínačem na pevné podlahy i koberce. Hlavicí se dá zajet i pod nižší skříně. Vysává i zepředu a postranně. Regulátorem sání se dá nastavit intenzita a má nastavitelnou tyč.
avatar
Lenka
klad Měla jsem možnost vyzkoušet tento vysavač a mezi hlavní klady považuji: opravdu tichý chod, dokonalé vysávání včetně prostoru podél stěn+nábytku, má nižší příkon, praktické příslušenství, snadná manipulace při výměně sáčku, lehké ovládání a vysoká odolnost i při nešetrném zacházení. Já rozhodně doporučuji!
avatar
Helena
klad Tento vysavač se mi líbí nejvíce.Má dlouhou rukojet,speciální hubici na vysátí prachu a nečistot.Má dosah 11metrů což je velice důležité pro větší prostory.Navíc speciální filtr pro čerství vzduch.Vysoký výkon a malá spotřeba je ideální.
avatar
Hana
klad Vysavač se mi moc líbí, má spoustu vychytávek, je elegantní, ale hlavně hodně výkonný při minimální spotřebě energie a tichém chodu. Kladem je určitě vysoká účinnost vysávání díky filtrům HEPA13. Promyšlená konstrukce hubice, teleskopické tyče a v neposlední řadě i sáčků s-bag Ultra Long Performance mě po praktické ukázce přesvědčily o tom, že bych ho ráda měla i doma.
avatar
Alena
klad Opravdu úžasný vysavač se kterým se krásně a lehce vysávalo. Vysál opravdu všechno.Ocenuji i velmi tichý chod.Hadice je krásně ohebná,což je také velké plus,nebot hadice u mého vysavače se mi nedávno rozpůlila.Líbí se mi i upevnění trubice na vysavači,což je velice praktické.
avatar
Jan
avatar
Miloslava
avatar
Petra
klad Tento vysavač mě velice zaujal, pěkný design, barva, je lehký, odolný, výkonný, snadno ovladatelný a hlavně tichý. Výhodou je dlouhá šňůra, filtrační systém pro čistý vzduch, ohebná hadice, jednoduchá výměna sáčků.
avatar
Andrea
klad Tohoto skvělého pomocníka se šňůrou dlouhou 11 m ocení především alergici. Obsahuje filtr HEPA13 s AirSeal těsněním pro čerstvý vzduch. Dokáže zachytit i ty nejjemnější nečistoty a výsledkem je bezprašné prostředí a čistý vzduch bez alergenů. Mě osobně se nejvíc líbila hubice TriActiveMax s čistěním 3 v 1, která dokonale přilne k podlaze a vysaje všechny nečistoty zepředu, postranně a hlavicí se dá zajet i pod nižší nábytek. Navíc je velmi úsporný a tichý.
avatar
Jana
klad Vysavač Performer Expert je výkonným pomocníkem do domácnosti. Oceňuji dlouhou 11m přívodní šňůru, skvělou hubici TriActiveMax, která zvládne vysát všechny nečistoty, výborný je i HEPA filtr a také snadná výměna 5l sáčku.
avatar
Zuzana
klad Zaujal mě velmi tichý chod, velký dosah díky dlouhé přívodní šňůře a hadici. Vysaje stejně, ba i více než mnohem energeticky náročnější vysavače. Kvalitní Hepafiltr zaručí čistotu vyfukovaného vzduchu. Oceňuji promyšlenou hubici, která sebere i nečistoty z okrajů místnosti.
avatar
Lucie
klad Modrá je dobrá a to platí i v případě tohoto vysavače.Tichý a přesto velmi výkonný,dlouhý 11m kabel Vám zajistí dlouhé vysávání bez nutnosti přepojování.Dobře se drží a je velmi lehký.Sama bych ho doporučila do menších bytů,je to praktický společník na úklid.
avatar
Marie
klad Pěkný vysavač,nízká spotřeba a kvalitní vysávání.
klad Vhodný pro všechny typy podlah,velmi ohebná hadice,dlouhá šňůra,tichý chod,jednoduché ovládání,možnost opláchnout filtr max.3x ve vodě a pak teprve kupovat nový,velký sáček,také možné nastavení sání,snadná manipulace
avatar
Vendula
klad Tento vysavač je tichý a úsporný pomocník. Má dostatečně dlouhý kabel. Technologie AirflowMax umožňuje lepší proudění vzduchu, takže se dobře luxuje i s plnějším sáčkem. Obsahuje filtr HEPA 13, který dokáže zachytit i ty nejmenší nečistoty.
avatar
Ondrej
avatar
Libuše
klad Krásný design. Je lehký, málo hlučný, výkonný. Vhodný do domácnosti , kde jsou alergici na prach a roztoče.Dostatečně dlouhá kabelová šňůra . Poradí si jak na koberci, tak i velmi dobře na hladkém povrchu.
avatar
Iva
klad Tento vysavač nejen skvěle vysává, ale mne se moc líbila i jeho barva. Oceňuji především skvělou sací schopnost i při zaplnění sáčku nečistotami, dostatečně dlouhou šňůru, skvělý filtrační systém. Vysavač mohu jen doporučit.
avatar
Eva
klad Tento vysavač je velmi tichý a lehký. Má vysoký sací výkon. Díky technologii Airflow Max a unikátní hubicí TriActiveMax 3v1 vysává skvěle. Má dlouhou šnůru a skvělý filtrační systém. Tento vysalač mohu jen doporučit
avatar
Marie
klad Tento vysavač je tichý a opravdu úsporný pomocník. Má výbornou hubici, kterou vysajete každé smítko i z rohů. Vysavače má široký záběr, je tichý a výkonný. Svou třetinovou spotřebu energie se jistě promítne do celkové energetické spotřeby domácnosti. Za mě má tento vysavač opravdu jedničku!
avatar
Petra
klad Tento vysavač je velmi tichý,lehký,ale hlavně výkonný.Rukojeť je i pro dlouhány a na kabelu se také nešetřilo.Vysaje 100% nečistot a bez námahy.Bez většího ohýbání těla zavede i méně přístupná místa.Hubice je oblá-nepoškrábe rohy u nábytku.Doporučuji
avatar
Lucie
klad Philips Performer Expert je velmi tichý. Chvíli jsem měla pocit, jestli je opravdu v zásuvce. Pro výkon jsme zvyklé, aby vysavač "hučel", ale tento typ vysavače to vyvrací. Skvělá je odolnost hadice, skvělý výkon, lehkost a především, co kvituji, je délka šňůry ;).
avatar
Lucie
avatar
Petra
klad Také tento model vysavače mě zaujal svým designem, vysokým výkonem a nízkou spotřebou. Je velice tichý, snadno skladovatelný a má dlouhou přívodní šňůru. Nejvíce mě ohromila výdrž hadice, která se zdála nezničitelná.
avatar
Lucie
klad Tento vysavač mě zaujal svým designem, ale také spoustou dalších mnohem důležitějších výhod - 11m přívodní šňůra (velký manipulační prostor bez přendávání do další zástrčky), vysoký výkon, nízká spotřeba. Je krásně tichý. Má také velmi odolnou trubici. Hepa13 filtr je velmi důležitý, pokud máte doma alergika.
avatar
Barbora
klad Velmi oceňuji teleskopickou tyč pro pohodlné vysávání bez bolesti zad a mnohem delší přívodní šňůru. Speciální technologie úmožňují lepší průchod vzuchu a pro alergiky je výhodou bezprašné prostředí. Perfektně pružná hadice odolá i drobným nehodám. Vysavače má široký záběr, je tichý a výkonný. Za mě určitě doporučuji do každé domácnosti.
avatar
Věra
klad Tento vysavač je lehký,dobře ovladatelný.Zájímavá technologie AirFlowMax,která umožňuje proudění vzduchu při vysávání a sáček se rovnoměrně plní.
klad Hubice dobře přilne k podlaze a čištění je velmi účinné.Šňůra je dostatečně dlouhá.Nízká spotřeba energie.
avatar
Helena
klad Měla jsem možnost testovat vysavač Philips. Vysavač je lehký, tichý, malá spotřeba energie, dlouhý kabel. Dobře vysává koberce i tvrdé podlahy. Vytknout se dá jen štěrbinový nástavec, který je krátký.
avatar
Věra
klad Vysavač má při nízké spotřebě výborný sací výkon. Hubice dokáže i dobře odstranit prach kolem stěn. Ve výbavě má jen základní hubici TRI ACTIVE MAX dále pak štěrbinovou a kartáček jako všechny další vysavače. Je velice tichý a protialergenní.
avatar
Hana
klad Vysavac klasickych rozmeru s tretinovou spotrebou a vybornym vykonem co se sani tyce - saci plocha presahuje plochu hlavice, coz je pro me velmi prekvapive a obdivuhodne. 11m dlouhy kabel umozni vysati celeho bytu bez potreby menit zasuvku - prijemna uleva.
avatar
Andrea
klad U tohoto vysavače je jasnou předností jeho nízká spotřeba energie vzhledem ke kvalitě vysávání, což je dáno kvalitní hubicí Dále oceňuji indikátor naplnění sáčku. Je tichý, lehký a má odolnou trubici.
avatar
Naďa
klad Úplně stejný vysavač jako PerformerExpert FC8726, jen bez přídavného Turbo kartáče. Výborně vysává, není téměř slyšet, snadná manipulace a ovládání. Výhoda je ovladač vzduchu na těle vysavače. Turbo kartáč je dle mého nezbytnou výbavou, takže buď dokoupit k tomuto vysavači nebo zvolit typ FC8726, který ji má ve standardní výbavě.
avatar
Vladimíra
klad Oceňuji na vysavači nízkou spotřebu energie, dlouhou šňůru, omyvatelný Hepa filtr ( 3x se dá omýt), nastavitelné sání a pěkný design. Vysává dobře koberce, podlahu a i podél stěn díky postranním kartáčům na hubici.
avatar
Lucie
klad Opět musím doporučit . Velice pěkný, výkonný a abnormálně tichý vysvač! Dlouhá šňůra a velice praktická hlavice s kterou se všude krásně dostanete. Díky kartáčkům a síle tahu vsaje prach i drobečky z rohů.
avatar
Xenie
klad pro me rozhodne vitez. Je to krasny poklad na uklid. Uz jenom ten design a lehka vaha laka kazdou zenu mit tuhle hracku doma. Pri testovani byl asi pro me nejlepsim vysavacem. Rozhodne je to vyhra, doporucuji vsem do kazde domacnosti.
avatar
Helena
klad Testování jsem si velmi užila. Tichý, lehký, odolný. Hadice ohebná, ale přitom vydrží hrubé zacházení. Šňůra dostatečně dlouhá. Lze vysávat skvěle pavučiny z nábytku a stěn. Oceňuji jednoduchou výměnu sáčků, snadné nasazování hubic. Filtrační systém pro čistý vzduch je také velké +.
avatar
Lucka
klad Tento vysavač mě hned padnul do oka, jak svou výkonností, tak i nízkou spotřebou energie. Skvěle se s ním manipulovalo. Překvapil mě dlouhý přívodní napájecí kabel.
avatar
klad Vysavač má skvělou hubici, která zajistí dokonalé vysání koberce. Hezky vysává i okolo stěn a nábytku, což je rovněž výhodou, kterou jistě ocení každá žena. Nechybí skvělý filtrační systém, dostatečně dlouhá šňůra a snadno se ovládá. vysavač mohu jen doporučit.
avatar
Jana
klad Tichý vysavač. Šňůra krásných 11m dlouhá .Hubice TriActiveMax s čištěním mě velice mile překvapila jednoduchou manipulaci a navíc se na ní nechytal luxovaný cukr jako u jiných testovaných typů.Za mě i přijatelná cena :)
avatar
Libuše
klad Jako největší výhodu spatřuji v šetření energie při vysávání. V praxi jsem si mohla vyzkoušet, že i s malým příkonem zvládne vysát spoustu nečistot, stejně jako jiný typ s větší spotřebou. Dále se mi líbila nízká hlučnost a to, že je vysavač poměrně lehký.
avatar
Hana
klad díky filtrům HEPA13 vhodný vysavač pro domácnosti s alergicky. Výhodou je jistě rozsah 11 metrů, díky elektrické šňůře a délce hadice. Výhodou je jistě tichý provoz a ženy ocení i pěkný vzhled v různých barvách.
avatar
Lucie
klad Tento vysavač třídy ECO je výborný. Při malém příkonu odvede práci silného vysavače. Vylepšená technologie pro cirkulaci vzduchu umožňuje i s plnícím se sáčkem vysátí všech nečistot K tomu také pomáhá HEPA 13 filtr, který zachytí prakticky veškeré pevné částečky včetně alergenů. Má výbornou hubici, kterou vysajete každé smítko i z rohů.
avatar
Hana
klad To je ON, to je ten vysavač, který chcete mít doma, protože má všechno, co potřebujete! Při testování mě přesvědčila ukázka výkonu vysavače (hadice drží přisátá na zdi) a odolnosti (můžete si na vysavači zaskákat, hadici můžete mačkat jak se vám zachce), kterou obstál na jedničku s hvězdičkou. Vysavač doporučuji, je výkonný, TICHÝ (ano, můžete si v klidu při vysávání povídat s rodinou) a přitom má tak malou spotřebu energie. Samozřejmostí je 11 metrů dlouhý kabel, teleskopická tyč, filtrační systém vhodný pro alergiky a hubice TriActiveMax, která zvládne jakýkoliv povrch.
avatar
eva
avatar
Tomáš
avatar
Kateřina
klad Velice kladně hodnotím filtr hepa 13, velikost sáčku. Vhodný pro alergiky, zároveň pro zvířata. Oceňuji délku přívodní šňůry. Ideální do větších bytů.
klad Design je poněkud zastaralý. Plasty na mě působí měkce. Při nasazování sáčku bych se obávala zlomení.
avatar
Martina
klad Velmi nízký příkon, na sacím výkonu to však není znát. Velmi zajímavě tvarovaná podlahová hubice. Udávaný 110% výkon, který je využitelný na tvrdých podlahách. Štětinky na krajích hubice, pro lepší záběr v hranách místnosti
avatar
Nikola
klad Tichý, krásný, lehký vysavač. Poté co jsem viděla, jak si pan předvaděč na vysavač stoupnl, začal skákat a s vysavačem se nic nestalo, bych ani jiný vysavač nechtěla. Velice odolný a výhodou je i dlouhá šňůra.
avatar
Zuzana
klad Překvapilo mě jak je, je vysavač lehoučký a tichý, ale za to dost výkonný. Dlouhá šnůra je také super. Líbila se mi úzká hubice, která se vejde pod nábytek a i ohebnost trubice je určitě velice dobrá. Nejlepší na vysavači je ale, že je skoro nezničitelný jak hadice, tak i tělo vysavače. Vše se lehce ovládá, vysunuje.
klad ZuzanaH
avatar
Zuzana
klad Na vysavači se mi líbí odolnost hadice, tichý chod, ale zase vysoký výkon, jeho lehkost, délka šňůry, perfektní skladování. Překvapilo mě že má silný tah, dá se přisát i na zeď. Vysavač má přijatelnou cenu sáčků.
avatar
Klára
klad Pro mě byl tehle vysavač absolutní top! Nejen že se mi líbila barva, ale i jeho lehkost, a ovladatelnost, úžasný výkon, a hlavně nástavec na pevnou podlahu.a dlouhá šňůra. Mě osobně uchvátil na první pohled.
avatar
Kateřina
klad Tento vysavač je oproti levnější variantě o dost tišší - což bylo při testování až děsivé. Celý život jste zvyklí při vysávání slyšet jen hluk a najednou slyšíte i SMSku :-)...ale samozřejmě to považuji za plus.
avatar
Tereza
klad Jednoznačný vítez pro mě, jak tou jeho neuvěřitelnou tichostí při vysávání, ale také krásný desing, je sáčkový a jeho hlavice je top, která je speciálně dělaná na podlahy, takže jí nepoškrábe. A díky bočním kartáčům vybírá skoro 95% prachu z podlahy.
avatar
Petra
avatar
Ivana
klad Překvapila mě dlouhá přívodní šňůra. Má pěkný design, je výkonný, má hodně nízkou spotřebu, což mě potěšilo. A hlavně nebyl vůbec slyšet, když byl zaplý. Velké plus patří také skvělé hadici, která je krásně ohebná a nezničitelná.
avatar
Jitka
klad Testování bylo velice příjemné. Vysavač je velmi tichý, má moc hezký design, je snadno manipulovatelný, odolný, hlavně výkonný a výhodou je dlouhá šňůra, ohebnost hadice a také lehká výměna sáčků. Dokonale přilne k podlaze.
avatar
Adéla
klad Pro mě je tento vysavač jedničkou. Při testování předvedl perfektní výkon, všechno lehce vysál, zůstal jen čistý koberec. Při svém výkonu má malou spotřebu energie. Super je to, že je opravdu velmi tichý.
avatar
Laura
klad Testovala jsem vysavač Phillips, všechny 4 modely a zaujal mne především tichý zvuk, snadná manipulace a výkonnost. Velmi účinný pomocník při běžném úklidu, ale i v náročnějším prostředí. Doporučuji všechny 4 druhy.
avatar
Kristýna
klad Tento vysavač všem přiroste k srdci. Je to TOP vysavač, vysaje vše, je tichý, lehký, nezničitelný a díky filtru do doporučuji domů. kde mají alergiky. V porovnání s jeho dřívějším modelem o příkonu 2000 W se ukázalo, že úsporný nový model o příkonu 650 W je stejně tak silný a ještě Vám šetří energii a tím i Vaše peníze
avatar
Lucie
klad Na tomto vysavači jsem ocenila dlouhý přívodní kabel. Líbila se mi celková ergonomie, tichý chod a velký výkon také potěší. Sama jsem alergik a s kvalitním Hepa filtrem bych takový vysavač moc chtěla. Šikovný pomocník do velké domácnosti.
avatar
Daniela
avatar
Vendula
klad Skvělý vysavač, který všechno lehce vysaje. Velkou výhodou je extra dlouhá ergonomická rukojeť, která dosáhne velmi daleko. Opravdu špičková je hubice TriActiveMax, která zachytí i malé částice prachu. Také oceňuji antialergenní filtr. Mohu jen doporučit!!
avatar
Alena
klad 1. Vysoká účinnost vysávání díky hubici TriActiveMax
klad 2. Lehký pro manipulaci
klad 3. Plusem je příslušenství, kterým je štěrbinová hubice a kartáč s malou hubicí.
klad 4. Oceňuji zasouvací šňůru se zástrčkou. Nepřekáží.
avatar
Jindřiška
klad Nová hubice Hubice TriActiveMax s čištěním 3 v 1 vysává nejen plochu pod sebou, ale i kolem, čímž urychluje vysátí celé plochy. Velmi tichý a pohodlný na přenosy a přesuny po bytě. chválím Hepa filtr.
avatar
Vladislava
klad Tento vysavač jsem zkoušela i s nástavcem na hladké plochy. Překvapila mne plocha kolem nástavce, kterou si dokáže ještě přisát. Lehká a snadná manipulace velký rozsah. Již pěkný design, možnost výběru barev.
avatar
Jana
klad Zde se snoubí elegance s praktičností.Tichý a výkonný společník,s filtrem a to v třídě "A" ! Je super na koberce i hladký povrch a musím ocenit také vybavenost s dlouhou šňůrou .
klad Za sebe bych doporučila :-)))
avatar
Anna
klad Tenhle vysavač určitě doporučuji,mají ho příbuzní a jsou s ním moc spokojení..splňuje vše výše popsané a i cena je celkem příznivá,takže kdo hledá dobrý vysavač,tak tenhle je jedním z nejlepších co je na trhu k sehnání a neuděláte s ním chybu..vypadá i pěkně po designové stránce..
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad Sáčkový vysavač Performe r Expert FC8722/09 mohu všem doporučit
avatar
Nikola
klad Tento vysavac som si zakupila a bola som velmi spokojna, pekn tahal spinu z koberca a bol vhodny aj ako podahovy vysavac. Ked bol plny sacok automaticky znizil sa aj vykon no po vymene to bolo opat v poriadku. Paci sa mi ze dokaze peken zachystavat aj prach.
klad Po 2 rokoch zacal velmi hucat a pomaly zacal odchadzat. Je to podla mna velke negatívum nakolko mal dost vysoku cenu.
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)