Sáčkový vysavač Performer Expert s hubicí Super Turbo FC8726/09

image
otestováno
Počet recenzí
92
jak jste hodnotily
5
83x
4
5x
3
3x
2
1x
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 13. 3. 2015
do 30. 4. 2015

Moderní vysavač Philips pro maximální výkon při úklidu díky technologii AirflowMax a hubici Super Turbo.

Skvělý pomocník pro domácnosti s chlupatými domácími mazlíčky

Pomocí extra dlouhé ergonomické rukojeti dosáhnete mnohem dále, než běžné vysavače a navíc se vám bude skvěle držet. Technologie AirflowMax maximalizuje proudění vzduchu, prachový sáček se díky tomu otevírá rovnoměrně a dosáhnete vysokého výkonu, dokonce i když se sáček plní!

Kartáč Super Turbo umožňuje hloubkové čištění koberců a snadno odstraňuje chlupy a chomáče. Rotující kartáč uvnitř hubice aktivně odstraňuje malé prachové částice a chlupy a výsledkem je lepší čištění. Kolečka hubice zabraňují poškození v případě použití na tvrdých podlahách.

11m dosah umožňuje vyčistit větší plochu, aniž byste museli měnit zásuvku. Určitě oceníte i HEPA13 filtrační systém s AirSeal těsněním pro čerstvý vzduch, který dokáže zachytit i nejjemnější nečistoty. Výsledkem je bezprašné prostředí a čistý vzduch bez alergenů.


Vysavač 650 W, sáček 5 l, HEPA13, hubice TriActiveMax, hubice Super Turbo, štěrbinový nástavec, malá hubice.
 

Kód produktu: FC8726/09

Doporučená cena: 6 599 Kč

[*] VÍCE INFORMACÍ SE DOZVÍTE ZDE. [*]

Hodnocení
92
avatar
Anna
avatar
Ludmila
avatar
Petra
klad Tento vysavač je perfetkní - nízká spotřeba, vysoký výkon, nastavitelná rukojeť. Bezvadně vysavá jak tvrdé podlahy, tak díky turbokartáči i koberce. Velice lehké ovládání. Na těle vysavače, ale i na rukojeti je možné regulovat výkon. Vysavač můžu jen doporučit. Za mě 100%.
avatar
Zdena
klad Vysavač mě překvapil, protože i při nižším příkonu je velice výkonný, ne-li výkonnější než jeho neekonomičtí předchůdci. Nejvíc oceňuji Turbokartáč. Díky němu se šly z kobercelehce vysát i dlouhé vlasy. Vzhledem k tomu, že bydlím se dvěmi kocoury, byl by tento model moje jasná volba. Nezanedbatelný není ani Hepafiltr, který zachytí i ty nejmenší částice prachu a roztočů.
avatar
Lenka
klad Na toto modelu vysavače se mi líbí výkonný kartáč SuperTurbo. Ten je ideální na odstranění chlupů a vlasů.Je skvělý i na vysátí hloubkových nečistot z koberce. Také oceňuji kvalitní zpracování sací trubice. Ta je i přes nešetrné zacházení téměř nezničitelná.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
zdeňka
klad Vysavač se mi moc líbil. Určitě bych ho doma využila. Mám 2 kočky, tak oceňuji, že vyluxuje i zvířecí chlupy, jak jsme si v pracovně Ženy vyzkoušely. Vysavač má malou spotřebu, je tichý, hezky jezdí po koberci a dobře vysává.
avatar
renata
avatar
Olga
klad Dokonalá pomůcka do domácnosti, splní veškerá očekávání. Lehký, tichý, výkonný, příjemná a hlavně lehká manipulace při vysávání, nemusíme se příliš namáhat, vysaje veškeré nečistoty i pokud máme doma zvířátko...praktická hubice...
avatar
Zdeňka
klad Tento vysavač dokázal bezchybně odstranit chlupy domácích mazlíčků, které se u jiných vysavačů po koberci mažou a musí se odstranit ručně. Nejvíce mne zaujal jeho tichý chod a výborný výkon. Díky chytře řešené hubici vysává i na obtížně přístupných místech. Pro mne jasná jednička!
avatar
Marcela
klad Při testování vysavače Philips PerformerExpert s hubicí Super Turbo jsem byla zvědavá, jak si poradí se zvířecími chlupy na koberci. Opravdu je dokonale vysál. Dobře vysává i koberce s vyším vlasem. Filtr HEPA13 zachytí i nejmenší nečistoty. Lehké odstranění namotaných vlasů a nečistot z turbo-hubice.
avatar
Pavlína
klad Skvělý vysavač díky kartáči Super Turbo umožňuje hloubkové čištění koberců a snadno odstraňuje chlupy a chomáče. Určitě skvělý pomocník pro všechny, kteří mají doma koberce a malého chlupatého miláčka. Vřele doporučuji.
avatar
Eva
klad Tichý vysavač s nižší ekonomickou spotřebou, ale přesto velmi výkonný. Lehká manipulace. Přídavná hubice Turbo se hodí zejména pro domácnosti s chlupatými zvířátky, protože skvěle saje chomáče chlupů a vlasy.
avatar
Michaela
avatar
Kateřina Jana
klad Oceňuji na tomto vysavači skvělou práci s nečistotami na koberci.Chlupy a vlasy jsou beze zbytku odstraněny.Tichý chod, dlouhá přívodní šňůra jsou další plus.Do rodin s malými dětmi lze jen doporučit, protože sací trubice je téměř nezničitelná.Oceňuji též i Hepafiltr
avatar
Věra
klad S radostí jsem otestovala tento vysavač značky Philips. Kladně hodnotím zejména teleskopickou tyč, účinný HEPA13 filtr, 11 metrů dlouhou přívodní šňůru a také výkon a zároveň malou spotřebu energie. Pro mě je tento vysavač jednoznačným favoritem, protože má ve výbavě Super Turbo kartáč, takže se skvěle hodí do domácností s domácími mazlíčky jako je ta naše :-)
avatar
Renáta
klad Tento vysavač je pro mě z testovaných modelů ten nejlepší, hlavně díky kartáči Super Turbo na odstranění chlupů a dlouhých vlasů. Nadchlo mě jejich snadné odstranění z kartáče.Díky filtru Hepa 13 vysavač z prostředí odstraní i miniaturní nečistoty a roztoče. Model je tichý s dlouhou přívodní šňůrou, s pogumovanými kolečky pro použití na tvrdých podlahách a nastavitelnou rukojetí pro různé výšky postav. Díky přidanému příslušenství je jeho použití opravdu všestranné, je vhodný na všechny typy podlah.
avatar
Marika
avatar
Lenka
klad Stejný vysavač jako PerformerExpert (FC8722), jen má navíc hubici SuperTurbo na koberce. Mohutná hlavice má vlastní motůrek a uvnitř rotují kartáče. Ideální pro majitele zvířecích chlupatých miláčků. Regulátorem sání se dá nastavit intenzita a má nastavitelnou tyč. Obsahuje i hlavici v základní výbavě s přepínačem na pevné podlahy.
avatar
Lenka
klad Měla jsem možnost vyzkoušet tento vysavač a mezi hlavní klady považuji: díky super turbo kartáči je vhodný především pro úklid domácností se čtyřnohými mazlíčky, je opravdu tichý chod, pogumovaná kolečka, dokonalé vysávání včetně prostoru podél stěn+nábytku, má nižší příkon, praktické příslušenství, snadná manipulace při výměně sáčku, lehké ovládání a vysoká odolnost i při nešetrném zacházení. Já rozhodně doporučuji!
avatar
Helena
klad Bezva pomocník do domácnosti.Je lehký,teleskopická nastavitelná tyč,vysoký sací výkon,široká hubice,kartáč na chomáče a chlupy.Navíc malá spotřeba.Zkrátka super věc do domácnosti.Vřele doporučuji všem.
avatar
Hana
klad Tak jako ostatní testované vysavače i tento mě oslovil. I on má " vymakanou" hubici, teleskopickou tyč, vysoce účinný filtr, dlouhou šňůru, je tichý, odolný a elegantní. U tohoto typu je však navíc i Super Turbo kartáč, který by v naší domácnosti s převahou tvrdých podlah a s přítomností rozmazleného , volně lítajícího papouška Cipíska, určitě našel největší uplatnění.
avatar
Alena
klad Vysavač je na pohled krásný, do ruky lehký,lehce a prakticky se s ním vysává.Uchvátila mne hadice,která je odolná velice ohebná.Nástavec s kartáčem na vysávání chlupů je také úžasný.¨,což je pro mě velké plus.
klad Všimla jsem si, že pokud se vysává s kartáčovou hubicí určenou na vysávání chlupů,tak na koberci zůstanou jiné drobné nečistoty - na testování se sypal cukr na zem a docela dost zrníček cukru tam zůstalo.Takže při vysávní by se museli měnit hubice podle potřeby.
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Miloslava
avatar
Petra
klad Vysavač je lehký, odolný, výkonný, snadno ovladatelný a hlavně tichý. Výhodou je dlouhá šňůra, filtrační systém pro čistý vzduch, ohebná hadice, jednoduchá výměna sáčků. Má skvělý kartáč na hlubší vyčištění koberců.
avatar
Andrea
klad Nejvíce na tomto vysavači oceňuji hubici SuperTurbo, která hloubkově vyčistí koberce i od vlasů a chumáčů, což je ideální nejen pro majitele čtyřnohých miláčků, ale hlavně i pro maminky dlouhovlasých holčiček. Navíc tento typ vysavače obsahuje HEPA13 filtrační systém s AirSeal těsněním pro čerstvý vzduch, jehož výsledkem je bezprašné prostředí a čistý vzduch bez alergenů.
avatar
Jana
klad Tento sáčkový vysavač je pro mne velkým favoritem a skvělým pomocníkem do domácnosti s domácími zvířaty. Výborný Super Turbo kartáč odstraní chlupy i chomáče vlasů, koberec vysaje pořádně do hloubky veškerý prach. Rovněž je skvělá přívodní 11m dlouhá šňůra, Hepa filtr a bohaté příslušenství.
avatar
Zuzana
klad Vysavač je tichý, přes nízkou spotřebu velmi výkonný, má dostatečně dlouhou přívodní šňůru i hadici, kteá jse snad nezničitelná. Díky hubici Super Turbo vhodný spíš na koberce a pro domácnosti s chlupatými zvířátky. Překvapilo mě, jak snadno ta hubice po koberci klouže i při nastavení maximálního výkonu sání, čekala jsem větší odpor.
avatar
Lucie
klad Tichý a velmi výkonný společník na úklid.Má velmi dobrý výkon,téměř nehlučný.Přídavný kartáč má obrovské plus na vysávání koberců!Lehký a mě se i moc líbí designově,Byla jsem nadšená i zátěžovým testem,kdy jsme zkoušely hadici zkroutit či vytrhnout-nešlo to,držela perfektně.
avatar
Lenka
avatar
Marie
klad Vysavač je díky turbokartáči vhodný do bytu,kde mají zvířátka. Perfektně funguje na chlupyna koberci.
klad Je tichý,výkonný a úsporný.
klad Jednoduchá manipulace,dlouý kabel vhodný pro větší místnosti.
klad Mohu jedině doporučit.
avatar
Vendula
klad Tento model má výkonný Turbo kartáč, který skvěle odstraní hloubkové nečistoty, zvířecí chlupy a vlasy z koberce. Zanedbatelná není ani technologie Airflow Max a HEPA13 filtr. Výborně drží na podlaze, což je pro mne velké +. Navíc je velmi tichý.
avatar
Ondrej
avatar
Libuše
klad Tento vysavač je lehký a výkonný zároveň, má dlouhou rukojeť, nebolí záda při vysávání. Hepa filtr ocení alergici. Sací hubice si poradí s vlasy či s chlupy od zvířecích mazlíčků. Má nižší spotřebu, která není poznat na výkonu , pracuje výborně.
avatar
Iva
klad Při testování pro mne byl jasnou jedničkou, tichý, skvěle vysává i odstraňuje vlasy, chlupy a další nečistoty. Má úžasnou rukojeť, dlouhou šňůru. Oceňuji především čisté prostředí bez alergenů. Vřele doporučuji.
avatar
Eva
klad Skvělý vysavač díky kartáči Super Turbo, který umožňuje hloubkové čištění koberců a snadno odstraňuje chlupy od našich miláčků. Oceňuji především čisté prostředí od alergenů . Mohu jenom doporučit .
avatar
Marie
klad Vysavač je lehký, snadno ovladatelný a díky kartáči Super Turbo umožňuje dokonalé čištění koberců. Určitě ocení všichni, kdo mají doma chlupaté mazlíčky. Zanedbatelná není ani technologie Airflow Max a HEPA13 filtr, který zachytí prakticky veškeré pevné částečky včetně alergenů. Pro mne jasná jednička!
avatar
Petra
klad Tento vysavač je velmi tichý,přívodní šňůra dostatečně dlouhá,Je dosti výkonný.Nejvíce oceňuji,že vyluxuje i krátké zvířecí chlupy.Na to jak je vysavač výkonný je poměrně lehký.Dobrý pomocník při běžném úklidu.
avatar
Lucie
klad Philips Performer Expert je velmi tichý vysavač, ale výkonný. Příjemný design, lehce ovladatelný, uskladnitelný a dlouhá přívodní šňůra. Hubice super turbo - je opravdu turbo. Velmi kvalitně odstraníte nečistoty, snad až od "kořínků" kobercových vláken ;).
avatar
Lucie
avatar
Petra
klad Tento typ vysavače se stal jednoznačně mým favoritem. Nejen, že úžasně vypadá, ale především je velice výkonný s malou spotřebou. Lehce se s ním manipuluje, je tichý a navíc bych ocenila Super Turbo kartáč.
avatar
Lucie
klad Tento vysavač má vysoký výkon s nízkou spotřebou energie. Když vysáváte nemusíte se bát hlučnosti, je velmi tichý. Výhodou pro rodiny s alergiky je Hepa13 filtr. Ideální vysavač pro domácnosti s domácími mazlíčky. Hubice super turbo spolehlivě vysaje všechny chlupy. Má dlouhou přívodní šňůru, tedy velký manipulační prostor. Doporučila bych do domácností, kde je více koberců.
avatar
Barbora
klad Kvůli mému domácímu mazlíkovi mě nejvíce nadchl tento vysavač se Super Turbo kartáčem pro “deratizaci” bytu od dlouhých vlasů a neustálých chlupů čtyřnohých kamarádů. Regulátorem sání se dá ještě nastavit intenzita. Dostatečně dlouhá šňůra a teleskopická tyč umožňují snadný pohyb po celém bytě. Je vhodný pro alergiky a bezprašné prostředí. Nezničitelná hadice a kvalitní výkon je už standartem. Doporučuji.
avatar
Věra
klad Vysavač je lehký,snadno ovladatelný.
klad Kartáč Super Turbo umožňuje dokonalé čištění koberců do hloubky.Snadno vysaje chlupy.Dále mě zaujal filtrační systém,který zachytí i jemné částice nečistot a tím je vzduch po vasávání čistý a bez alergenů.
avatar
Helena
klad Měla jsem možnost testovat vysavač Philips. Vysavač je lehký, má dlouhý kabel a je tichý. Turbo kartáč je super na vysávání koberců. Vytknout se dá jen štěrbinový nástavec, který je dost krátký. Tento vysavač můžu doporučit.
avatar
Věra
klad Vysavač má při nízké spotřebě výborný sací výkon. Hubice dokáže dobře odstranit prach podél stěn. Druhá hubice SUPER TURBO hloubkově čistí a poradí si s chlupy,vlasy..Skvělé je že je velice tichý a protialelegenní.
avatar
Hana
klad Tichounky vysavac, pri jehoz chodu jsme se mohli bez problemu bavit. Tretinovy prikon nijak neomezoval jeho vykon, ktery byl pres tichost velmi prekvapujici. Libila se mi funkce sacku, ktery se uzavre pri vyjmuti z vysavace - super pro alergiky. Hlavice si perfektne poradila s cukrem rozsypanym v koberci s vysokym vlasem.
avatar
Andrea
klad U tohoto vysavače je jasnou předností jeho nízká spotřeba energie vzhledem ke kvalitě vysávání, což je dáno kvalitní hubicí Dále oceňuji indikátor naplnění sáčku. Je tichý, lehký a má odolnou trubici.
avatar
Naďa
avatar
Vladimíra
klad Tento vysavač se mi líbil nejvíce - má malou spotřebu energie, je lehký, tichý, má dlouhou šňůru, nastavitelnou délku rukojeti, Hepa filtr, téměř nezničitelnou hadici a odolné tělo. Vysávání s hubicí Turbo je perfektní, bezvadně vysaje podlahu, ale i koberec a to pěkně do hloubky.
avatar
Lucie
klad Velice výkonný a tichý vysavač. Vzhledově je také velice uspokojivý a navíc ma speciální hubici super turbo, která Vám zaručeně vysaje veškeré nečistoty jako jsou drobky, chloupky apod. Doporučuji hlavně pokud máte doma koberce s delším vlasem!
avatar
Xenie
klad krasny, tichy a vykonny. Tento typ vysavace se vyuzije v kazde domacnosti. Nikdo neprohloupi s koupi tohoto vyrobku. Za me ano, videla jsem na vlastni oci testovani a urcite doporucuji vsem, nejen zenam!
avatar
Helena
klad Testování tohoto vysavače jsem si velmi užila. Tichý, lehký, odolný. Hadice ohebná, ale přitom vydrží hrubé zacházení, což se při mém způsobu vysávání určitě velké plus. Vzhledem k tomu, že máme doma zvířata (kočku i psa) je skvělý rotující kartáč, který zachytí chlupy i vlasy. Určitě doporučuji všem majitelům domácích zvířat.
avatar
Lucka
klad Líbila se mi u tohoto vysavače skvělá ohebnost a nezničitelnost hadice. Jako u všech testovaných i tento vysavač měl dlouhou přívodní hadici, což je pro mě velké plus. Nízká spotřeba energie je výborná. Výkon samotného vysavače mě ohromil.
avatar
klad Vysavač, který mne nadchnul. Snadno se ovládá, má dlouhou šňůru, dokáže si poradit s chlupy mých miláčků, navíc vysává skvěle i po naplnění sáčku nepořádkem. Tiše jezdí rovněž po hladkém povrchu. Tento vysavač mohu jen doporučit.
avatar
Marcela
klad Velmi oceňuji,že je to vysavyč lehký a tichý a dobře se s ním manipuluje. Osobně jsem nejvíce nadšená nízkou spotřebou při zachování maximálního výkonu.Kvalitně saje na kobercích s vyšším vlasem i na hladkých plochách.
avatar
Jana
klad Dlouhá šňůra 11m podle mě nutnost, nikdo nechce pořád přendávat do jiné zásuvky.Velice kladně hodnotím velikost sáčku. Líbí se mi i vzhled vysavače. Nástavec na koberce je super pro ty kdo doma koberce mají u nás bych to vůbec nevyužila.
avatar
Libuše
klad Jako největší výhodu spatřuji v šetření energie při vysávání. V praxi jsem si mohla vyzkoušet, že i s malým příkonem zvládne vysát spoustu nečistot, stejně jako starší model s větší spotřebou, což je především dáno efektivní hlavicí. Dále se mi líbila nízká hlučnost a to, že je vysavač poměrně lehký.
avatar
Hana
klad Ideální vysavač pro domácnosti, kde jsou převážně koberce. Díky nástavci Super Turbo je vysávání efektivnější a snazší. Výhodou je rozsah vysávání, vysoká tichost při zapnutí a efektivní vysávání s minimem návratu prachových částic
avatar
Lucie
klad Tento vysavač třídy ECO je výborný. Při malém příkonu odvede práci silného vysavače. Má vylepšenou technologii pro cirkulaci vzduchu, která umožňuje i s plnícím se sáčkem vysátí všech nečistot. K tomu také pomáhá HEPA 13 filtr, který zachytí prakticky veškeré pevné částečky včetně alergenů. Vysavač má nástavec jak na pevné povrchy, tak kartáč na koberec na dlouhé chlupy. Ten uvítají všichni majitelé čtyřnohých chlupáčů.
avatar
Hana
klad Vysavač doporučuji, je výkonný, TICHÝ (ano, můžete si v klidu při vysávání povídat s rodinou) a přitom má tak malou spotřebu energie. Samozřejmostí je 11 metrů dlouhý kabel, teleskopická tyč, nastavení intenzity sání (na těle vysavače i na hadici), filtrační systém vhodný pro alergiky a hubice TriActiveMax, která zvládne jakýkoliv povrch. Tento vysavač má oproti typu FC8722 navíc hubici Super Trubo, která je expertem na chlupy a vlasy. Navíc se myslelo i na čištění, kartáč obsahuje rýhu, pomocí níž rozříznete nabalené chomáče a snadno je odstraníte. Ideální volba vysavače pro zákazníky s domácími mazlíčky.
avatar
eva
avatar
Tomáš
avatar
Kateřina
klad Velice kladně hodnotím nástavce, délku šňůry, hepa filtr. Ideálně hodící se do domácnosti s dětmi nebo mazlíčky.
klad Za tuto cenu se dají sehnat kvalitnější a výkonnější vysavače. Design bych trochu vylepšila a upustila od retro stylu.
avatar
Martina
klad Velmi tichý a výkonný. Turbo hubice je vhodná i pro koberce s delším vlasem. Ideální pro majitele psů a koček případně do domácnosti, kde mají ženy dlouhé vlasy. Velmi vysoký výkon vzhledem k příkonu.
avatar
Nikola
klad Tento lux je velice lehký a vzhledově krásný. Je až k neuvěření jak tichý je. Když byl zapnut, nebylo ho ani slyšet, což je veliké + například pro matky s dětmi. Když jejich děti spí, mohou v klidu vysávat.
avatar
Zuzana
klad Překvapilo mě jak je, je vysavač lehoučký a tichý, ale za to dost výkonný. Dlouhá šnůra je také super. Líbila se mi úzká hubice, která se vejde pod nábytek a i ohebnost trubice je určitě velice dobrá. Nejlepší na vysavači je ale, že je skoro nezničitelný jak hadice, tak i tělo vysavače. Vše se lehce ovládá, vysunuje.
klad ZuzanaH
avatar
Zuzana
klad Na vysavači se mi líbí odolnost hadice, tichý chod, ale zase vysoký výkon, jeho lehkost, délka šňůry, perfektní skladování. Překvapilo mě že má silný tah, dá se přisát i na zeď. Vysavač má přijatelnou cenu sáčků. ÁjaK
avatar
Klára
klad Tehle vysavač mě moc neoslovil, ale spíše jen proto že bych nevyužila nástavec se kterým jsme ho testovali, taky mi přišel o něco málo těžší oproti jeho modrému kolegovi, pro někoho kdo má doma domácí mazlíčky a koberce jasná volba, pro mne bohužel ne
avatar
Kateřina
klad Super turbo hadice je opravdu velice praktická. Jednak je výborně ohebná a také téměř nezničitelná. Tento vysavač má snad všechny klady, které potřebujete - lehký, výkonný, jednoduše ovladatelný, ale opět je to horší s tou cenou :-).
avatar
Tereza
klad Není to vysavač, který by mě úplně oslovil, ale nepatří k těm nejhorším. Je též snadno ovladatelný, je výkonný a do bytu akorát. Kvalitně saje díky jeho super turbo hadici. Taktéž má dlouhou šňůru, což přidává plus.
avatar
Ivana
klad Vysavač mě okouzlil svým uměním ohledně odstranění chlupů a chomáčů z koberce. Máme doma čtyřnohé kamarády, takže pro mě osobně hodně velké plus. Je tichý. Má nízkou spotřebu, ale zárověň vysoký výkon.
avatar
Jitka
klad Testování bylo velice příjemné. Vysavač mě velmi zaujal. Je snadno manipulovatelný, odolný, hlavně výkonný. Výhodou je dlouhá šňůra, ohebnost hadice a jednoduchá výměna sáčků. Dokonalý pro hlubší čištění koberců.
avatar
Adéla
klad Tento vysavač bych doporučila tomu, kdo má doma zvířátka nebo dlouhé vlasy. Trubice Super Turbo to lehce zvládne vysát. Líbí se mi dlouhá rukojeť, jednoduché používání. Vysavač je tichý, moderní, výkonný.
avatar
Laura
klad Testovala jsem vysavač Phillips, všechny 4 modely a zaujal mne především tichý zvuk, snadná manipulace a výkonnost. Velmi účinný pomocník při běžném úklidu, ale i v náročnějším prostředí. Doporučuji všechny 4 druhy.
avatar
Kristýna
klad Další model pro mě TOP ONE! Velmi oceníte tichost vysavače, jeho sílu, která vysála vše! Velmi dobře se sním manipuluje, po pevné podlaze má skvělý skluz , nemusíte se bát poškrábání podlahy. Na hustý koberec je fajn vyměnit hlavici, tím je všestranný na jakýkoli materiál. Hepa filtr pro alergiky velkou výhodou.
avatar
Lucie
klad Tento vysavač je výborný pro rodinu se zvířátky. Krásně odstraňuje chomáče a chlupy z koberce. Nízká spotřeba a velký výkon je u tohoto vysavače v krásné rovnováze. Dvě hlavice na výměnu podle povrchu jsou účinnější, ale musí se měnit. Zvířátko zatím nemáme, jinak by to byla jasná volba.
avatar
Vendula
klad Absolutní pecka! Kartáč Super Turbo je bezvadný, pokud máte domácí mazlíčky, protože skvěle vysaje všechny chlupy. HEPA13 filtrační systém s AirSeal určitě ocení hlavně alergici. S vysavačem je velmi snadná manipulace, je lehký a skladný.
avatar
Alena
klad 1. Velmi vysoký sací výkon s hubicí TriActiveMax, která velmi dobře odstraňuje prach.
klad 2. Lehká konstrukce pro manipulaci.
klad 3. Oceňuji kartáč Super Turbo, který je vhodný zejména pro domácnosti se zvířaty.
avatar
Jindřiška
klad U tohoto vysavače je pěkná výbava. Především kartáč super Turbo, který umožňuje čištění koberců do hloubky. Je jako jiné velmi tichý s velkým rozsahem, vyladěným prouděním vzduchu a vysokým sacím výkonem.
avatar
Vladislava
klad Vyzdvihuji výbavu vysavače, možnost výměny nástavců. Super Turbo s rotačním kartáčem umožňuje hloubkové čištění koberců a přitom není vysávání obtížnější. Vhodné pro domácnosti se zvířátky nebo alergiky.
avatar
Jana
klad Určitě doporučím do domácností s chlupáči.je tichý a to je u mne velké plus a zároveň s velkým výkonem.Vychytané nástavce i délka šňůry.A v dnešní době bych ocenila také filtr!Možná by si při svém výkonu zasloužil éteričtější disign :-))
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad Sáčkový vysavač Performer Expert s hubicí Super Turbo FC8726/09 mohu jen doporučit
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)