Sáčkový vysavač Performer Expert s hubicí TriActiveZ FC8725/09

image
otestováno
Počet recenzí
92
jak jste hodnotily
5
84x
4
6x
3
2x
2
1
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 13. 3. 2015
do 12. 4. 2015

Nejlepší pomocník při odstranění prachu na všech typech podlah. Hubice TriActiveZ odstraní všechen prach a drobky jedním tahem.

Efektivní a dokonalý úklid už není žádný problém

Moderní vysavač Philips nabízí maximální výkon při úklidu díky technologii AirflowMax a unikátní hubici TriActiveMax 3v1, která byla navržena k bezproblémovému odstranění prachu. Pomocí extra dlouhé ergonomické rukojeti dosáhnete mnohem dále, než běžné vysavače a navíc se vám bude skvěle držet. K hadici se připojuje nově navržená sací hubice TriActiveZ, která ve třech činnostech najednou efektivně vysává povrch. Jemně otevírá koberec speciálně navrženou plochou, aby odstranila prach, který se skrývá hluboko v koberci, vysává velké kousky nečistot větším otvorem v přední části a zároveň pomocí kartáčů na obou stranách odstraňuje prach a špínu podél nábytku a stěn. Díky tomu nemá vysavač problém s jakýmkoliv typem vysávaného povrchu.

Určitě oceníte HEPA13 filtrační systém s AirSeal těsněním pro čerstvý vzduch, který dokáže zachytit i nejjemnější nečistoty. Výsledkem je bezprašné prostředí a čistý vzduch bez alergenů. Díky S-bag Ultra Long Performance je zajištěna hygienická manipulace se sáčkem na prach. Vysavač má speciálně tvarovanou prachovou komoru o kapacitě 5 l. Pogumovaná kolečka zase zajistí tiché a bezpečné popojíždění po podlaze. Akční rádius pro vysávanou plochu je 11 m.


Vysavač 650 W, sáček 5 l, HEPA13, hubice TriActiveMax, hubice TriActiveZ, štěrbinový nástavec, malá hubice.
 

Kód produktu: FC8725/09

Doporučená cena: 6 599 Kč

[*] VÍCE INFORMACÍ SE DOZVÍTE ZDE. [*]

Hodnocení
92
avatar
Ludmila
avatar
Petra
klad Vysavač s vysokým výkonem. Díky hubici TriActiveZ perfektně vysává tvrdé podlahy. Hubice je tenká a dostane se i pod nábytek. Pohodlné ovládání díky výškově nastavitelné rukojeti. Součástí je účínný filtr, který zachytí i ty nejmenší nečistoty.
klad Nemá turbokartáč. V Případě potřeby lze ale dokoupit. Pro vysátí koberců turbokartáč vřele doporučuji.
avatar
Zdena
klad U tohoto vysavače mě zaujala hubice TriActiveZ na tvrdé podlahy. Práce s ní byla radost. Oceňuji i tichý chod a účinný Hepafiltr. K nezaplacení je nabídka společnosti Philips na 90 testování se zárukou vrácení peněz. Tomu opravdu tleskám.
avatar
Lenka
klad Výkonná trubice TriActive, která je součástí tohoto vysavače, dokáže efektivně vysát všechny nečistoty. Hodí se především na tvrdé podlahy. Pogumovaná kolečka jsou navržena tak, aby nepoškodila podlahovou krytinu. Filtr Hepa 13 zachycuje i ty nejjemnější nečistoty. Vysavač má tichý chod.
avatar
Lidka
avatar
zdeňka
klad Vysavač mě opravdu zaujal . Nejvíce se mi líbila sací hubice, se kterou jsem se dá dostat hodně daleko např. pod skříňky apod. Líbila se mi nízká hučnost vysavače. Líbil se mi nízký příkon a malá spotřeba energie.
avatar
renata
avatar
Olga
klad při čištění dosahuje bezprašnosti, tichý, zaujala mě manipulovatelnost, velmi šikovná dlouhá trubice bez ohýbání, je to jeden z výběru při koupi, vysaje vše co zachytí v dosahu, skvělá manipulace při výměně sáčku...
avatar
Zdeňka
klad Skvělá přilnavost hubice s podlahou, která mne překvapila, i když vysavač neběžel na plný výkon. Výhoda dlouhého kabelu, takže při přejíždění mezi místnostmi nemusím vysavač vypínat. Tento vysavač je vhodný zejména do rodiny alergiků díky HEPA13 filtru a technologii AirflowMax.
avatar
Marcela
klad Vysavač Philips PerformerExpert s hubicí TriActiveZ efektivně vysává prach. Díky dlouhé rukojeti umožňuje pohodlné vysávání. Hadice je nezničitelná, ani se nevytrhne z objímek. Hygienická manipulace se sáčkem na prach. Pogumovaná kolečka zajistí bezpečné popojíždění po podlaze. HEPA13 filtr zachytí nejjemnější nečistoty i alergeny. Vysavač má nízký příkon a přesto vysoký výkon díky nové technologii.
avatar
Pavlína
klad Vysavač má extra dlouhou ergonomickou rukojeť, díky které lze dosáhnout mnohem dále, než běžné vysavače a navíc je tzv. do ruky. Má velmi tichý chod, skvělý výkon a velmi dobrý filtr. Vysavač mohu jen doporučit.
avatar
Eva
klad U tohoto vysavače se mi líbí trubice s kartáčky díky nimž se dostane do všech rohů a skvělé vysává. Má dobrý výkon za nižší spotřebu, HEPA Filtr výborný pro alergiky s praktickým uzavíráním a dlouhou šňůru.
avatar
Michaela
avatar
Kateřina Jana
klad U tohoto vysavaček mě oslovil tichý chod, vhodnost pro alargiky, příjemně dlouhá teleskopická hubice a i dlouhá šňůra.Kolečka jsou potažená gumou takže nejen chrání podlahy před poškrábáním, ale jsou skoro neslyšitelná.Ovládání vzduchu na těle vysavače je jednou z dalších výhod.Možnost výměny hlavice podle toho zda chcete vysát koberec čí podlahu je dalším plus
avatar
Věra
klad Měla jsem možnost otestovat tento vysavač značky Philips. Výrobek se mi moc líbil, jedná se o skvělého pomocníka do každé domácnosti. Je výkonný, ale má malou spotřebu energie a také je velice tichý. Má dlouhou 11 m přívodní šňůru a teleskopickou tyč. Dobrá jsou pogumovaná kolečka a také filtr HEPA13.
avatar
Renáta
klad Tento model je díky filtru Hepa 13 vhodný pro alergiky (filtr lze používat cca rok). Má velký výkon, regulaci sání, prakticky nezničitelnou dlouhou přívodní šňůru a hlavně hubici TriActiveMax 3v1, díky které je vysávání rychlé a efektivní. Pogumovaná kolečka zajišťují tichou manipulaci s vysavačem po tvrdších podlahách.
avatar
Marika
avatar
Lenka
klad Stejný vysavač jako PerformerExpert (FC8722), jen má navíc hubici TriActiveZ, která je dobrá na pevné podlahy. Na koberce je hlavice, která je v základní výbavě. Regulátorem sání se dá nastavit intenzita a má nastavitelnou tyč.
avatar
Lenka
klad Měla jsem možnost vyzkoušet tento vysavač a mezi hlavní klady považuji: unikátní hubice na prach, opravdu tichý chod, pogumovaná kolečka, dokonalé vysávání včetně prostoru podél stěn+nábytku, má nižší příkon, praktické příslušenství, snadná manipulace při výměně sáčku, lehké ovládání a vysoká odolnost i při nešetrném zacházení. Já rozhodně doporučuji!
avatar
Helena
klad Je to úžasný vysavač,který má veliký výkon a malou spotřebu,což je dost důležité.Moc se mi líbí filtrační systém pro čerstvý vzduch.Je lehký a dá se s ním lehce pohybovat.Také má dlouhou rukojet a speciální sací hubici.Kdo si ho pořídí,určitě neprohloupí.
avatar
Hana
klad Tak tento vysavač se mi moc líbí. Výborně funguje, má spoustu vychytávek, skvěle vypadá. Oceňuji především skoro dokonalou filtraci pomocí filtrů HEPA13, promyšlenou konstrukci hubic, teleskopickou tyč i vylepšené sáčky s-bag Ultra Long Performance. To vše pak ve spojení s tichým chodem, nízkou spotřebou a dlouhou šňůrou, kterou ve svém velkém pokoji určitě využiji.
avatar
Alena
klad Tento vysavač se mi ze všech testovaných líbil nejvíce.Jeho výkon se mi zdál skoro stoprocentní( i když podle přednášky vím,že to není možné :-) ) Lehký,praktický,tichý,snadná a jednoduchá manipulace.Takový vysavač bych si chtěla jednou pořídit.
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Miloslava
avatar
Petra
klad Tento vysavač mě velice zaujal ze všech vysavačů nejvíce. Pěkný design, barva, je lehký, odolný, výkonný, snadno ovladatelný a hlavně tichý. Výhodou je dlouhá šňůra, filtrační systém pro čistý vzduch, ohebná hadice, jednoduchá výměna sáčků. Je vhodný na podlahu a parkety.
avatar
Andrea
klad Výkonný vysavač, který díky technologii AirflowMax a unikátní hubici TriActiveMax 3v1 odstraní všechny nečistoty ze všech povrchů vysávání. Navíc je tento model i vhodný pro alergiky, neboť má v sobě zabudovaný HEPA13 filtrační systém s AirSeal těsněním pro čerstvý vzduch, jež zachycuje i miniaturní nečistoty. Oceňuji S-bag Ultra Long Performance, díky němuž je zajištěna hygienická manipulace se sáčkem na prach.
avatar
Jana
klad Tento vysavač je výkonným pomocníkem pro každý typ podlah. Skvělá technologie AirflowMax zajišťuje vysoký sací výkon po celou dobu vysávání, i když je sáček plný. Unikátní hubiceTriactiveZ, Hepa filtr, dlouhá přívodní šňůra, snadno vyměnitelný sáček, pogumovaná kolečka dělají z tohoto vysavače příjemného společníka pro domácí úklid.
avatar
Zuzana
klad Vysavač je tichý, výkonný, lehce ovaldatelný, hubice TriActiveZ je vhodná/ideální na hladké povrchy, kterých máme doma nejvíce, takže pro mě favorit! Dlouhá šňůra a pružná hadice jsou samozřejmostí, stejně jako kvalitní Hepafiltr.
avatar
Lucie
klad Pro mě nejlepší vysavač,ať už svým výkonem,tak designem.Regulace sání je perfektní,je tichý a ač se nezdá,tak i velmi lehký.Přídavný kartáč super na koberce,i z koberce s vysokým vlasem pěkně vysál rozsypaný cukr.Odolný proti poškození,za mě super!
avatar
Lenka
avatar
Marie
klad Velmi výkonný vysavač.
klad Díky nástavci TriActiveZ perfektně vysává tvrdé podlahy a velmi dobře vysává i pod postelí.
klad Jednoduché ovládání rukojeti.
klad Vysavač je lehký a tichý.
klad Dlouhý kabel je výhodou pro velké byty.
klad Má velice účinný filtr.
klad Jeden z nejlepších vysavačů :-)
avatar
Vendula
klad Má dlouhou přívodní šňůru 11 metrů, vysoký výkon s nízkou spotřebou- energetická třída A, moc tichý provoz. Výhodou pro alergiky je HEPA 13 filtr a hubice TriActiveZ pro tvrdé podlahy, dá se k němu dokoupit i Turbo kartáč.
avatar
Ondrej
avatar
Libuše
klad Krásný, lehký a výkonný vysavač .Dobře se drží v ruce a lehce manipuluje. Jeho vysávací hubice Vás zbaví nečistot i z méně dostupných míst, jako jsou rohy, prostor pod skříní či nožičky kolem stolu a židlí.
avatar
Iva
klad Jeden ze skvělých pomocníků. Vysává skvěle, pogumovaná kolečka zajistí jeho tichý posun i po dlažbě nebo plovoucích podlahách. Díky moderní technologii AirflowMax a unikátní hubici TriActiveMax 3v1skvěle odstraňuje prach. Vysavač mohu jen doporučit.
avatar
Eva
klad Tento vysavač mě překvapil svým tichým chodem, dlouhou šnůrou a především Hepa filtrem, který je vhodný pro alergiky. Nástavec na tvrdé podlahy vysaje všechny nečistoty. Prostě skvělý pomocník. doporučiji
avatar
Marie
klad Tak tento vysavač se mi moc líbí. Vysavač je lehký, tichý, má dlouhý kabel a hubice TriActive, která vysaje nečistoty i z rohů díky kartáčkům po stranách hubice. Velká výhoda je pro alergiky - Hepa13 filtr, který zachytí i nejjemnější nečistoty. Velice se mi líbil i nízký příkon a malá spotřeba energie. Všem mohu vřele doporučit!
avatar
Petra
klad Velmi praktický sáčkový vysavač.Dostačující přívodní šňůra,hadice se nepřeláme.Plastové koncovky u hadice jsou odolné při tahání přes práh.Je tichý,snadná manipulace při uskladnění.Oceňuji dlouhou trubici.
avatar
Lucie
klad Philips Performer Expert je velmi tichý vysavač, ale výkonný. Má příjemný design, kloubní spojení mezi hadicí a hubicí je velmi přizpůsobivé pohybu, snadno se ovládá a je také lehce uskladnitelný. Co je velmi pozitivní, že má dlouhou přívodní šňůru.
avatar
Lucie
avatar
Petra
klad Stejně jako jeho „kolegové“ krásný a výkonný model. Velice se mi líbila hubice TriAvctiveZ, které perfektně přilne k podlaze a krásně se přizpůsobí všem rohům a koutům. Kvalitní Hepafiltr je také jeho obrovským plusem.
avatar
Lucie
klad Krásný design, dlouhá přívodní šňůra pro velký manipulační prostor, vysoký výkon s nízkou spotřebou, tichý provoz. Další výhoda pro alergiky - Hepa13 filtr. A u tohoto vysavače asi nejdůležitější + přídavná hubice TRIACTIVEZ pro tvrdé podlahy - nádherně se s ní vysává a pro toho, kdo má domácnost převážně bez koberců tento vysavač úplný ideál!
avatar
Barbora
klad Vysavač je funkčně téměř totožný jako jeho předchůdce FC8722. Má perfektně navrženou teleskopickou tyč, dlouhou přívodní šňůru a speciální technologie, které mu umožňují být ve výkonostní třídě A. Navíc oceňuji pogumovaná kolečka pro jejich tichou manipulaci s vysavačem po tvrdších podlahách a speciální hubici TriActiveZ, která vysává díky většímu otvoru v přední části velké kousky nečistot. S testováním jsem byla naprosto spokojená a mohu vřele tento typ doporučit.
avatar
Věra
klad Vysavač je tichý.Osobně jsem byla překvapená,jak je pružná a takřka nezničitelná hadice.Dokáže vysát nečistoty i ze špatně přístupných míst i z rohů místností.Spotřeba el.energie je nízká.Štěrbinový nástavec by mihl být trochu delší.
avatar
Helena
klad Měla jsem možnost testovat vysavač Philips. Vysavač je lehký, tichý , má dlouhý kabel a hubice TriActive, která vysaje nečistoty i z rohů díky kartáčkům po stranách hubice. Vytknout se dá jen štěrbinový nástavec, který je krátký.
avatar
Věra
klad Vysavač má při nízké spotřebě výborný sací výkon. Hubice dokáže dobře odstranit prach podél stěn. Druhá hubice TRI ACTIVE Z vysává i velké kusy nečistot. I tento vysavač je velice tichý a protialergenní.
avatar
Hana
klad Tichounky vysavac, pri jehoz chodu jsme se mohli bez problemu bavit. Tretinovy prikon nijak neomezoval jeho vykon, ktery byl pres tichost velmi prekvapujici. Libila se mi funkce sacku, ktery se uzavre pri vyjmuti z vysavace - super pro alergiky.
avatar
Andrea
klad U tohoto vysavače je jasnou předností jeho nízká spotřeba energie vzhledem ke kvalitě vysávání, což je dáno kvalitní hubicí Dále oceňuji indikátor naplnění sáčku. Je tichý, lehký a má odolnou trubici.
avatar
Naďa
klad Nejlepší vysavač na tvrdé podlahy díky přídavné hubici TriActiveZ. Podlahy vysaje perfektně. Se základní hubicí vysává koberce také dobře, ale pokud chcete perfektně vysát koberce, s Turbo kartáčem je to lepší. Ve standardní výbavě není, ale lze ho dokoupit. Výhoda je ovládání vzduchu na těle vysavače.
klad
avatar
Vladimíra
klad Dobrý pomocník do domácnosti - je energeticky úsporný, má výškově nastavitelnou rukojeť, která je i lehká, je tichý, má regulaci sání, Hepa filtr, hygienické manipulování se sáčkem. Je to nejlepší vysavač na tvrdé podlahy díky přídavné trubici TriActiveZ. Vynikající je i to, že se k němu dá dokoupit turbokartáč.
avatar
Lucie
klad Tak tenhle vysavač je pro mě č.1!! Krásně tichý, lehký. Snadno se ovládá a má perfektní výsledky, krásně vysává veškeré nečistoty, dá se sním vysát prakticky kdekoliv-pod postelí, na skříni apod. Nemůžu jinak než opravdu doporučit !!!
avatar
Xenie
klad tento typ vysavace se vyuzije v kazde domacnosti. Perfektne se ovlada, krasny design, ma dlouhou snuru, ktera nam umozni uklid bez preruseni, taktez ta perfektni spotreba, co vic si prat na uklid. Doporucuji
avatar
Helena
klad Testování jsem si velmi užila. Tichý, lehký, odolný. Hadice ohebná, ale přitom vydrží hrubé zacházení, což se při mém způsobu vysávání určitě velké plus. Uvedený typ vysavače bych doporučila hlavně do domácností s plovoucí podlahou nebo linem. Oceňuji jednoduchou výměnu sáčků, snadné nasazování hubic. Filtrační systém pro čistý vzduch je také skvělý.
avatar
Lucka
klad Překvapil mě jeho skvělý sací výkon. Byl lehký, dobře se s ním manipulovalo. Byl tichý-což mě mile potěšilo. Měl dlouhý přívodní kabel. Líbila se mi hubice pro odsávání prachu. Velmi dobrá skladnost vysavače.
avatar
klad Opravdu jedinečná hubice, která dokáže z koberce dostat i nejjemnější částice prachu. Vysavač se skvěle a jednoduše ovládá, tiše jezdí po podlaze, lehce s ním vysajete i velké plochy. Opravdu skvělý vysavač, který mohu jen doporučit.
avatar
Jana
klad Dlouhá šňůra 11m podle mě nutnost, nikdo nechce pořád přendávat do jiné zásuvky.Velice kladně hodnotím velikost sáčku. Líbí se mi i vzhled vysavače. Nástavec na koberce je super pro ty kdo doma koberce mají u nás bych to vůbec nevyužila.
avatar
Libuše
klad Jako největší výhodu spatřuji v šetření energie při vysávání. V praxi jsem si mohla vyzkoušet, že i s malým příkonem zvládne vysát spoustu nečistot, stejně jako jiný typ s větší spotřebou. Dále se mi líbila nízká hlučnost a to, že je vysavač poměrně lehký.
avatar
Hana
klad Pěkná velikost sáčků s možností volby papírových a "látkových" variant. Výhodou je vysoká záchytnost prachu. Jistě vhodné do domácností s dětmi nebo alergiky. Snadno ovladatelný, nastavitelný a tichý vysavač.
avatar
Lucie
klad Tento vysavač třídy ECO je výborný. Při malém příkonu odvede práci silného vysavače. Má vylepšenou technologii pro cirkulaci vzduchu, která umožňuje i s plnícím se sáčkem, vysátí všech nečistot. K tomu také pomáhá HEPA 13 filtr, který zachytí prakticky veškeré pevné částečky včetně alergenů. K vysavači dostanete výborné hubice na koberce, tak pro pevné povrchy.
avatar
Hana
klad Vysavač doporučuji, je výkonný, TICHÝ (ano, můžete si v klidu při vysávání povídat s rodinou) a přitom má tak malou spotřebu energie. Samozřejmostí je 11 metrů dlouhý kabel, teleskopická tyč, nastavení intenzity sání (na těle vysavače i na hadici), filtrační systém vhodný pro alergiky a hubice TriActiveMax, která zvládne jakýkoliv povrch. Tento vysavač má oproti typu FC8722 navíc hubici TriActiveZ, která je expertem na drobky a prach na pevné podlaze.
avatar
eva
avatar
Tomáš
avatar
Kateřina
klad Hodnotila bych jako špičku ze řady Philips. Oceňuji hepa filtr, velikost sáčku a dlouhou přívodní šňůru. Doporučuji do rodiny s dětmi nebo mazlíčky. Tepovací nástavec je obdivuhodný.
klad Měkkost plastů. Trochu "starodávný" design.
avatar
Martina
klad Při testování tohoto vysavače mě zaujala jeho velká a pevná kola, která jsou navíc pogumovaná. Teleskopická hubice je dosti dlouhá i pro vyšší lidi. Velmi dobrá filtrace výchozího vzduchu, vhodný pro alergiky.
avatar
Nikola
klad Opavdu krásný a velice výkonný lux. Je velmi tichý, lehký a vhodný na podlahy. Luxuje se s ním velice dobře, parkety či podlahu nepoškrábe. Sáčky jsou stejně veliké jako u ostatních vysavačů což je velice výhodné.
avatar
Zuzana
klad Překvapilo mě jak je, je vysavač lehoučký a tichý, ale za to dost výkonný. Dlouhá šnůra je také super. Líbila se mi úzká hubice, která se vejde pod nábytek a i ohebnost trubice je určitě velice dobrá. Nejlepší na vysavači je ale, že je skoro nezničitelný jak hadice, tak i tělo vysavače. Vše se lehce ovládá, vysunuje.
klad ZuzanaH
avatar
Zuzana
klad Na vysavači se mi líbí odolnost hadice, tichý chod, ale zase vysoký výkon, jeho lehkost, délka šňůry, perfektní skladování. Překvapilo mě že má silný tah, dá se přisát i na zeď. Vysavač má přijatelnou cenu sáčků.
avatar
Klára
klad Tichounký vysavač, s velkým výkonem, krásným designem. Mě oslovil jednoduchou ovladatelností, nezničitelnou hadicí, a dlouhou šňůrou, kterou nemusím stále přepojovat při úklidu. A rukojeť krásně padne do ruky
avatar
Kateřina
klad Tento vysavač jsem bohužel osobně netestovala, ale když jsem pozorovala ostatní účastnice při testování, šlo vidět, že jsou velice mile překvapeny z výrazného výkonu a lehkosti samotného vysavače. Bohužel zde je už také o dost vyšší cena.
avatar
Tereza
klad Také krásný desing, je tichý a snadno nositelný, protože je lehký. Další plus je jeho dlouhá šňůra. Jeho hadice je téměř nezničitelná, což mě překvapilo. Je též tichý při zapnutí a je s ním lehká manipulace.
avatar
Petra
avatar
Ivana
klad Dlouhá přívodní hadice, krásný design, má skvělý výkon. Zaujala mě jeho odolnost a ohebnost hadice. Ta u mého vysavače se vždy zničí, ale tato vypadala nezničitelně. Jedním slovem dokonalý vysavač.
avatar
Jitka
klad Testování bylo velice příjemné. Vysavač mě velmi zaujal. Má moc hezký design, je snadno manipulovatelný, odolný, hlavně výkonný a výhodou je dlouhá šňůra, ohebnost hadice a také lehká výměna sáčků. Dokonale přilne k podlaze.
avatar
Adéla
klad Na tomto vysavači se mi líbil jeho výkon, krásně vysál všechny nečistoty. Má super moderní trubici, díky které umí tak dobře a lehce vysávat podél nábytku nebo tam, kde je obtížnější se dostat. Opět velmi tichý.
avatar
Laura
klad Testovala jsem vysavač Phillips, všechny 4 modely a zaujal mne především tichý zvuk, snadná manipulace a výkonnost. Velmi účinný pomocník při běžném úklidu, ale i v náročnějším prostředí. Doporučuji všechny 4 druhy.
avatar
Kristýna
klad Velmi krásný model, tichý, nezničitelný, silný i při příkonu pouze 650 W. Perfektní technologie hubice, vysává skvěle, jak na pevné podlaze tak i na koberci. Díky HEPA filtru budou šťastní hlavně alergici.
avatar
Lucie
klad Velmi praktický a výkonný vysavač s malou spotřebou. Oceňuji dlouhou speciální trubici, se kterou se dostanete i na vršek skříně. Samozřejmostí je kvalitní Hepa filtr a také odolná trubice, což je kámen úrazu většiny vysavačů. Zatím nejlepší vyzkoušený vysavač.
avatar
Daniela
avatar
Vendula
klad Skvělý pomocník do domácnosti, je tichý, lehký a skladný. Oceňuji sací hubici TriActiveZ, která vše skvěle vysaje. Alergici si také přijdou na své, má skvělý HEPA13 filtrační systém s AirSeal těsněním. Prostě super!
avatar
Alena
klad 1. Vysoká účinnost vysávání. Plusem je hubice TriActiveZ, která je určena na tvrdé podlahy a svojí konstrukcí vysaje skoro všechny nečistoty.
klad 2. Lehký na manipulaci
klad 3. Plusem je zajížděcí šňůra se zástrčkou. Nepřekáží.
avatar
Jindřiška
klad Výhodou je velká kapacita sáčku, který je možné naplnit plný a neztrácet výkon sání a to díky technologii proudění vzduchu. Pěkný je i rozsah sací plochy, tudíž se hodí do větších bytů. Vhodné na vysávání všech druhů ploch.
avatar
Vladislava
klad Kombinace vyladěného proudění vzduchu, silného sání a velkého rozsahu díky dlouhé hubici a elektrického kabelu, je ideální pro větší domácnosti. Díky Hepa filtru vhodné pro alergiky. Tichý provoz a pěkný design
avatar
Jana
klad Překvapil mne svým tichým chodem,nerada vysávám právě z důvodu velkého rámusu :-))..A nesmím zapomenout na velký výkon s malou spotřebou..super vybavenost s nezničitelnou hadicí..příjemný a zároveň efektivní mazlík ..
avatar
Anna
klad Skvělý vysavač po technické i desingnové stránce a i cena je celkem příznivá,takže ho jednoznačně doporučuji..je to rozdíl proti starým typům vysavačů,které byli jen pro zlost a vysávání bylo s nimi spíš peklo..s tímhle vysavačem jde o snadnou a rychlou záležitost..
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad Sáčkový vysavač Performer Expert s hubicí TriActiveZ FC8725/09 mohu všem doporučit
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)