100% výkon, minimální hlučnost! Naše testerky otestovaly a ohodnotily sáčkový vysavač Philips Performer Silent

image
otestováno
Počet recenzí
10
jak jste hodnotily
5
10x
4
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 26. 2. 2020
do 19. 3. 2020


Čistá podlaha znamená zdravější domácnost. Vysavač Philips Performer Silent s vylepšenou technologii trubice důkladně zachytí špínu a jemný prach a zajistí vám zdravější prostředí. Hlučnost pouhých 66 dB z něj navíc dělá vůbec nejtíšší vysavač firmy Philips. 

Vysávejte kdykoli, tiše, aniž byste někoho rušili

Tento vysavač byl vytvořen s ohledem na nízkou hlučnost, abyste mohli vysávat kdykoli a nikoho dalšího doma nerušili. Součástí výrobku jsou optimalizované vzduchové kanálky, tlumiče a tichý motor, takže si můžete užívat tiché vysávání s certifikací Quiet Mark.

Protialergický filtr zadržuje více než 99,9 % veškerého prachu – certifikát ECARF

Systém vzduchového filtru zachytí 99,9 % jemného prachu – včetně pylů, chlupů domácích zvířat a roztočů – což ocení alergici a lidé s vyššími nároky na hygienu. Je certifikován jako přívětivý institutem ECARF.

Další výhody: 

  • Hubice TriActive Pro zachytí i nejjemnější prach pro hlubší čištění.
  • Rotující Mini Turbo kartáč pro snadné odstranění chlupů a chomáčů prachu.
  • Hubice na parkety chrání podlahy před poškrábáním.
  • Dlouhý dosah 12 m umožňuje větší pohyblivost bez nutnosti vypojit kabel.
  • Měkký kartáč uložený v rukojeti, vždy připravený k použití.
  • Praktické sáčky s-bag vydrží až o 50 % déle.
  • Díky velké kapacitě (4 l) není nutné tak často měnit sáčky.
  • Zachycením 99,9 % prachu* zajišťuje skvělé výsledky při úklidu.
  • 750W motor se silným sacím výkonem.


Další informace o vysavači Philips Performer Silent se dozvíte TADY.

Hodnocení
10
avatar
Daniela
Vysavač byl u nás podroben velké zátěži - protože je práce s ním tak snadná, intuitivní a navíc (opravdu!) tichá, přítel jej skoro nechce dát z ruky a luxování si velmi oblíbil (díky ženy sro!) :D. K té tichosti - dokáži si představit, že spící dítě ve vedlejší místnosti nevzbudí a to ušetří maminkám spoustu času, kdy se mohou věnovat i domácnosti. Krásný design a barva + kvalitní zpracování. Opravdu dlouhý kabel - z jedné zásuvky dosáhnete na vysávání celého bytu. Cenově dostupné sáčky na výměnu - které jsou i skvěle velké (4 litry!), takže je nemusíte měnit po každém luxování a co velmi oceňuji - je absence zápachu ze sáčku při spuštění vysavače - to byla jedna z hlavních věcí, která mi vždy u konkurenčních vysavačů vadila. Mnoho příslušenství - spousta nástavců, já nejvíce využiji takovou tu klasiku a dále turbo nástavec, který je super třeba na sedačky - a vysávání chlupů z nich. Perfektní pro jednotlivce, páry i celou rodinu s dětmi, či domácími zvířaty.

Přílohy

Recenze.mp4
klad Tichost!
klad Výkonnost
klad Super dlouhý kabel (12 filtrů)
klad Design
klad Velký objem sáčků
klad Kvalitní filtr
klad Absence zápachu ze sáčků při spuštění vysavače
klad Žádný zápor jsem neobjevila
avatar
Věra
Vysavač je opravdu skvělý! Nejvíce oceňuji jeho tichý chod, protože synovi klasické vysavače vadí, u tohoto si krásně dál hraje a neutíká :) Další výhodou je skvělý výkon, i na nejnižší stupeň jede a saje jako drak! U běhounů je trochu problém s tím, že díky své síle koberce nadzvedává, ale alespoň vím, že opravdu pořádně vysává! Doporučuji všemi deseti!
příloha příloha
klad tichý chod
klad vysoká savost
klad jednoduché ovládání
klad krásná barva a kvalita provedení
klad váha vysavače je trochu těžší
avatar
Michaela
Vysavač jsem si pořídila díky jeho propagované tichosti. Jelikož můj čivavák je totální blázen a když zapnu vysavač, dělá neskutečné věci - strašně štěká a lítá po celém bytě :D. Účel proč jsem chtěla tento vysavač splněn. Je opravdu tichý!! :) Má mnoho nástavců, i třeba na plovoucí podlahy, který zamezí proti poškrábání. Další bonus je, že je vhodný pro alergiky a má opravdu velký sáček - 4l!
klad kartáč přímo na zvířecí chlupy
klad Dlouhý kabel
klad Tichý chod vysavače
klad Mnoho nástavců
klad O ničem zatím nevim
avatar
Kristyna
Vysavač Philips Performer Silent už nedám z ruky! :) S příkonem 750W je opravdu silný a zároveň mohu potvrdit, že oproti mému starému vysavači je velmi tichý. A to jak na nejnižší výkonostní stupeň, tak i na ten nejvyšší. Nejvíce budu používat hubici Triactive, která není robustní a je velmi flexibilní. Zároveň bych chtěla vyzdvihnout vychytávku v podobě vysouvacího kartáče přímo na trubici, super věc! Celkově oceňuji 9m dlouhou šňůru, přídavné nástavce, protialergický filtr a opravdu jednoduché vyndavání a zandavání pytlíků.
příloha příloha

Přílohy

IMG_4920.mov
klad design
klad tichost
klad výkonnost
klad dlouhý kabel
klad mnoho přídavných nástavců
klad opravdu dlouhá teleskopická tyč
klad dobře se s ním manipuluje
klad 4l pytel
klad mohl by být menší a lehčí
avatar
Marie
Tento vysavač mě velice příjemně překvapil. Jako první mě samozřejmě potěšila jeho krásná červená barvička. Jak už název napovídá , vysavač je opravdu velice tichý, takže se nemusíte obávat ho použít v jakoukoliv hodinu a víte, že nikoho nebudete rušit. Další úžasnou věcí je přívodní kabel, který má délku 12 metrů a já díky němu z jedné zásuvky dosáhnu po celém bytě. Na podlaze je vysavač perfektně pohyblivý díky svým velkým bočním kolům a malému spodnímu otočnému kolečku. Tomu všemu ještě napomáhá hadice, která je otočná o 360 stupňů. Další výhodou vysavače je sběrný sáček S-BAG, který má kapacitu 4 litry, tudíž déle vydrží. Přídavné hubice jsou dostačující. Ocenila jsem zejména hubici na tvrdé podlahy a hubici TriActive pro, která perfektně vysaje i koberec s vysokým vlasem. Závěrem tedy mohu říci, že jsem s vysavačem velice spokojená. Neshledala jsem na něm žádné negativní vlastnosti a všem ho mohu vřele doporučit.
klad Tichost
klad Délka přívodního kabelu
klad Velikost sběrného sáčku S-bag
klad Pohyblivost vysavače po podlaze
klad Úchopné madlo
klad Přídavná hubice na tvrdé podlahy
klad Hubice TrioActive
klad nenašla jsem žádné proti
avatar
Michaela
Skvělý pomocník s úklidem v domácnosti, kde je dítě. Odstraní každé smítko a nečistoty a zanechá nás dům pečlivě uklizený. Díky své nízké hlučnosti mohu vysávati když syn spí. Dlouhý kabel navíc nemusím do každé místnosti přepínat. Navíc je opravdu lehký, což ocením při nošení do patra.
klad Vysoký výkon
klad Dlouhý kabel
klad Malá hlučnost
klad Odstranění prachu a chlupů
klad -
avatar
Nikol
S vysavačem jsme spokojená celá rodinka. Dítě s přítelem můžou spát a já si můžu vydávat do aleluja díky minimální hlučnosti vysavače. Skvěle se s ním zachází, vše naprosto jednoduché, vysavač je lehký a designově úžasný. Hubice perfektní, hodně využitelné, nemám co bych vytkla, určitě doporučuji.
klad Minimální hlučnost. Skvělá manipulace. Bezkonkurenční hubice. Zachycení prachu. Velký sáček.
klad Není nic co bych vytkla
avatar
Jana
Vysavač je relativně malý, dobře se skladuje ve skříni, kterou mám určenou na úklidové věci. Díky madlu je snadno uchopitelný. Oceňuji na něm líbivý design, barvu a TICHOST! Bydlím v paneláku, kde jsou běžně slyšet hlasy sousedů, ale tento fešák je tichý, tudíž už jsem několikrát vysávala opravdu pozdě večer. Chválím obsah sáčku, 4l, nemusím tak po každém vysávání nic vysypávat a díky šňůře a radiusu 12m zvládnu na jedno zapnutí vysát celou garsonku. Palec nahoru za kartáček umístěný na hadici vysavače, který je určen na jemný prach Baví mě s ním vysávat poličky. I to se dá! Ostatní hlavice- klasika na běžný denní úklid, hlavice na tvrdé povrchy a malá na šterbinky. Velmi často používím tu na čalounění, s kterou vysávám psí pelíšek a tak i můj mazlík má v pelíšku čisto. Přestože vysavač není primárně určen na psí chlupy, dokáže si s nimi poradit. Cena vysavače kolem 6 tis. může být pro někoho vyšší, ale vzhledem k tomu co umí , jaké má příslušenství a tichosti je to naprosto adekvátní.
příloha příloha
klad Tichost
klad Design
klad Příslušenství nástavců
klad Pohyblivost
klad Obsah sáčku
klad zatím nenalezeno
avatar
Mikuláš
Z vysavače jsem opravdu nadšený. I když tichost byla avizována, tak mě opravdu překvapilo, jak moc tichý vysavač Silent Performer je. Skvělý výběr hubic, za mě nejpoužívanější je klasický na parkety a nejvíce mě nadchnul mini turbo kartáček, který dostane srst našich domácích mazlíčků opravdu odkudkoliv, Tri Active Pro je zase skvělý na koberce. 12 metrová šnůra ušetří Uživateli spousta času od přesouvání šnůry do jiné zásuvky. Vysavač je navíc lehký a dobře se s ním manipuluje. Za mě můžu jedině doporučit.
klad Tichost
klad Lehkost
klad Skladnost
klad Výběr hubic
klad 0
avatar
Tereza
Vysavač Philips Performer Silent s certifikací "Quiet mark" a s hlučností pouhých 66 dD je netišším vysavačem značky Philips. Vzhledem k tomu, že nejsem fanouškem robotickým vysavačů, tak jsem velmi ocenila možnost jej testovat. Výhodou vysavače je fakt, že při vysávání nikoho nerušíte. Vysavač zachytí a uzavře více než 99,99 %* prachu a alergenů. Sáčky se snadno vyměňují a manipulace s vysavačem je velice jednoduchá. Vysavač je lehký, má otočnou hubici, několik nástavců (nástavec šetrný k parketám, Hubice TriActive Pro zachytí i nejjemnější prach pro hlubší čištění, nástavec pro štěrbiny, malá hubice, integrovaný kartáč) a krásný design (sytě červená barva). Doporučuji všem, kteří zvažují zakoupit klasický vysavač do domácnosti.
klad Funkčnost
klad Intenzita sání
klad Design
klad Množství nástavců
klad Tiché vysávání
klad Otočná hubice
klad Velká kola
klad Jednoduchá manipulace
klad Plasty v balení