Sáčkový vysavač PowerLife FC8325/09

image
otestováno
Počet recenzí
91
jak jste hodnotily
5
57x
4
19x
3
12x
2
3x
1
doporučuje
84 %
Testováno v období
od 13. 3. 2015
do 12. 4. 2015

 

 

S vysavačem Philips PowerLife si úklid domácnosti naprosto oblíbíte.

Výborný pomocník pro rychlý úklid

Tento model disponuje výkonným 750 W motorem a objemnou prachovou komorou, která zaručuje kvalitní proudění vzduchu a díky tomu i vysoký sací výkon při vysávání. Sací hubice TriActive+ pracuje ve třech činnostech najednou. Jemně pročesává koberec speciálně navrženou plochou, vysává velké kousky nečistot větším otvorem v přední části a zároveň pomocí kartáčů na obou stranách odstraňuje prach a špínu podél nábytku a stěn.

Sáček S-bag se vyznačuje až o 50 % delší životností než běžné sáčky do běžných vysavačů. Ergonomická rukojeť a její dlouhé provedení dovoluje přístup i do obtížně dosažitelných míst. Přístroj se pohodlně a snadno drží. Mezi dodávaným příslušenstvím je štěrbinový nástavec a malá hubice pro vysávání obtížně dostupných míst. Délka přívodní šňůry je 5 metrů.


Vysavač 750 W, sáček 3 l, indikátor zaplnění sáčku na prach, hubice TriActive Plus, štěrbinový nástavec, malá hubice.
 

Kód produktu: GC8325/09

Doporučená cena: 2 799 Kč

 

Hodnocení
91
avatar
Ludmila
avatar
Petra
klad Vysavač má krásný vzhled. Je malý, tudiž se s ním dobře manipuluje po bytě. Dobře saje a přitom je co do spotřeby energie ekonomický. Má navíc hubici pro tvrdé podlahy, která mě zaujala, jak je tenká a dá se s ní vysát i pod veškerým nábytkem.
avatar
Zdena
klad Tento vysavač se mi velmi líbil svým designem. Jeho provoz je ekonomický, což není na úkor výkonu. Hodí se spíš do menších prostor. Já bych vzhledem k velikosti bytu a počtu domácích mazlčků volila vysavač se Super Turbo kartáčem.
avatar
Lenka
klad Malý, ale přesto výkonný model vysavače. Sací trubice TriActiv vysaje dostatečně všechny nečistoty.Vysavač je trochu hlučnější než ostatní modely z řady.Regulaci síly tahu má pouze na sací trubici.Výhodou je příjemná pořizovací cena.
avatar
Lidka
avatar
zdeňka
klad Na vysavači se mi líbilo, že je malý a lehký. Luxovalo se mi s ním dobře. Byl trošku hlučnější než ostatní vysavače, ale to mi nevadilo. Dobře se držel a dobře se s ním manipulovalo. Líbila se mi i nízká spotřeba energie.
avatar
renata
avatar
Zdeňka
klad Oceňuji zejména hubici TriActive, která skvěle vysává i podél nábytku a dobrou cenu. Vysavač je malý a lehký, takže se hodí téměř do každé domácnosti. Sací výkon dostačující - škoda jen té energetické třídy B. V porovnání s ostatními ECO vysavači byl ale poněkud hlučnější.
avatar
Marcela
klad Měla jsem možnost testovat vysavač Philips PowerLife. Vysavač je lehký, malý, ale přesto výkonný. Sací trubice TriActiv vysaje dokonale všechny nečistoty. Je celkem tichý. Regulaci sily tahu má na sací trubici. Má mikrofiltr. Součástí je štěrbinový nástavec a malá hubice. Trochu kratší přívodní šňůra.
avatar
Pavlína
klad U vysavače PowerLife mne zaujala informace o delší životnosti sáčku S-bag a vysoká sací schopnost tohoto vysavače, což při testování bylo patrné. Vyšší hlučnost mi nevadí, vysávám doma jen malé plochy, krátkou dobu, takže hluk neřeším. Tento vysavač mohu jen doporučit.
avatar
Eva
klad Doporučuji zejména do malých prostor, kde je tento vysavač určitě dobrým pomocníkem. Oceňuji jeho dostatečný výkon, nižší spotřebu, lehkou manipulaci při vysávání a při výměně sáčků. Díky své velikosti je i dobře skladný.
klad Spíše hlučnější, takže ho nedoporučuji maminkám, které potřebují používat vysavač i v noci na odsávání hlenů (osobní zkušenost) a pro mě kritérium výběru vysavače. Kratší šňůra není vyhovující do větších bytů.
avatar
Michaela
avatar
Kateřina Jana
klad Tento vysavač výborný na tvrdé povrchy, což vylepšují kartáče po stranách vysavače.Na koberci byl trošku těžší na ovládání.Příjemná je i hmotnost.
klad Tento vysavač je škvělý do menšího bytu s minimem koberců
avatar
Věra
klad Ráda jsem si vyzkoušela tento vysavač, který bych volila do menších prostor, do menšího bytu. Má pěkný design i dobrý výkon. Je lehký a skladný. Nevýhodou je jeho vyšší hlučnost a hlavně krátká šňůra - 5 metrů.
avatar
Renáta
klad Tento model je sice menší, ale přesto má velmi dobrý sací výkon, pro malé byty ideální. Sací trubice TriActive+ má tři režimy vysávání, velkou výhodou jsou přídavné kartáče na bocích, které takzvaně nametají špínu z rohů a těžko přístupných míst směrem k otvoru. Jednoduché ovládání a luxusnější vzhled jsou určitě plusové body. Důležitá je také skladnost a snadné přenášení. Jediné, co je možné mu vytknout, je trochu větší hlučnost, ale nijak zvlášť. Myslím, že za příjemnou pořizovací cenu je odměnou kvalitní vysavač.
avatar
Marika
avatar
Lenka
klad Menší a lehčí vysavač. Výhoda je snadná manipulace a snadné přenášení. Nemá nastavovací tyč, takže se k němu musí člověk ohnout. Nevýhodou je, že nemá otočný regulátor sání. Při luxování koberce se moc přisaje a velmi těžko se s ním luxuje. Na pevné podlahy je však dobrý.
avatar
Lenka
klad Vysavač je malý, vhodný do menších bytů. Dobře se s ním manipuluje, např. na schodiště je skvěle využitelný, protože má nízkou hmotnost. Přesto dostatečně vysaje i s nížším příkonem. Co oceňuji jsou kartáče, které jsou po stranách hubice, takže vysávání podél zdí je hračka. Já doporučuji!
avatar
Helena
klad Tento vysavač by se mi líbil pro babičku,která bydlí v malém bytě.Má speciální hubici,která je na pevné podlahy a zároven na koberce.Má také dlouhou ergonomickou rukojet,která dosáhne na nepřístupná místa.K vysavači je také nadstavec.Do malého bytu úplně stačí.
avatar
Hana
klad O tomto vysavači uvažuji pro svoji maminku. Má malý byt se spoustou nábytku, koberce bez vysokého vlasu. Nižší váha,skladnost a snadnost použití, ať již při manipulaci s vysavačem samotným či při výměně sáčku, je pro ni důležitá. Hubice je skvěle promyšlená, vysavač i výborně vypadá.
avatar
Alena
klad Tento vysavač mi nepadnul tak moc do oka a do ruky .Byl i docela hlučný oproti ostatním vyzkoušeným vysavačům.Vysával ale dobře,což je hlavní.
avatar
Jan
avatar
Miloslava
avatar
Petra
klad Tento vysavač mi přišel o něco hlučnější, než ostatní vysavače, které jsem testovali. Výhoda je, že je opravdu lehký a skladný, ideální do malého bytu. Výkonnost mě mile překvapila. Myslím si, že cena odpovídá kvalitě.
avatar
Andrea
klad Vysavač je krásně lehký, malý a skladný. Dobře se s ním manipuluje a vysává a díky nízké spotřebě energie bude vděčným pomocníkem do každé domácnosti. Mě osobně nejvíce nadchl pro přídavné kartáče na bocích, jež se dostanou do všech spár a rohů, a dokonale tak vysaje veškeré nečistoty.
avatar
Jana
klad PowerLife je malý, ale výkonný vysavač. Oceňuji jeho lehkost, skladnost a výbornou vysávací schopnost na tvrdších podlahách. Výborná je i sací hubiceTriActiv, přiměřeně dlouhá přívodní šňůra a snadná výměna sáčků. Ideální pomocník do menších domácností.
avatar
Zuzana
klad Lehký, kompaktní, ale pro mé potřeby (prostor s větší plochou) ne příliš vhodný. Možná do menších bytových prostor. Je ale hlučnější než ostatní testované vysavače. Nedá se nastavit intenzita sání a postrádám horní rukojeť pro lepší přenášení. Možná pro děcka do pokojíčku, tam bych si ho dokázala představit.
avatar
Lucie
klad Malý a lehký,hodil by se do domácnosti určitě staršímu člověku.Líbí se mi,že je na všechny typy povrchů,jednoduchým přídavným kartáčem vysaje koberec,poté zase dlažbu.Můžete si koordinovat intenzitu sání a má nízkou spotřebu.
avatar
Lenka
avatar
Marie
klad Pěkný malý vysavač,dobře se ovládá.
klad Nízká spotřeba,dobře ohebná hubice,velmi účinné nástavce. Vysají nečistoty i skříněk a v rozích.
klad Ekonomicky výhodný.
klad Kratší šňůra,proto je vhodný do menších bytů.
klad Nejde nastavit intenzita sání.
avatar
Vendula
klad Vysavač je lehký, skladný čímž je vhodný i do malé domácnosti. Síla je výborná. Dobře vysaje i špatně dostupná místa, díky přídavným kartáčům na bocích. Nevýhodou je krátká přívodní šňůra asi 5 m, která ve větších prostorách nedovolí komfortní manipulaci.
avatar
Ondrej
avatar
Libuše
klad Tento vysavač je menší s kratším kabelem, vhodný do menších prostor. Dobrá manipulace při práci, při testování vysál více než musel, takže výborná kvalita a úspora energie. Jen byl více hlučný než ostatní testované vysavače
avatar
Iva
klad Za mne skvělý pomocník pro rychlý úklid během dne do malých bytů či prostor. Velmi snadno se ovládá, dobře vysává menší koberce s nízkým vlasem. Snadná výměna sáčků. Vysavač vřele doporučuji pro rychlý úklid malých místností.
avatar
Eva
klad Vysavač je lehký, malý čímž je vhodný do malých prostor. Dobře vysává i špatně dostupná místa. Má velký sací výkon .Doporučuji všem a pro jeho lehkost. Starší lidi ho určitě ocení nejvíce a těm kdo mají malý byt.
avatar
Marie
klad Je skvělý do malých bytů a ocení ho určitě starší lidé, díky jeho lehké váze. Co oceňuji jsou kartáče, které jsou po stranách hubice, takže vysávání podél zdí je hračka. Důležitá je také skladnost a snadné přenášení. Doporučuji!
avatar
Petra
klad Tento vysavač se hodí do menšího bytu.I pro svůj malý vzhled je výkonný.Cenově přijatelný,vzhled dostačující.Kvalita odpovídá ceně.Přívodní kabel má délku asi 5 metrů.Dobře si poradí i se zvířecími chlupy.
avatar
Lucie
klad S ohledem na to, že se testovali i další typy vysavačů, tento byl oproti ostatním "klasicky" hlučnější. Výkonost sání byla fajn, ale abych pravdu řekla, mám v testování jiného favorita ;). Má příjemný tvar.
klad S ohledem na testování i jeho dalších kolegů bych tento typ vysavače nevolila. Je hlučnější a hlavně, co je jeho negativem, je krátká přívodní šňůra - pouhých 5 metrů - což si myslím, že u nových typů vysavačů už je tato délka za zenitem ;).
avatar
Lucie
avatar
Petra
klad Tento typ vysavače mě osobně příliš neoslovil. Pro ty, kteří mají menší byt, však může být dobrým pomocníkem – je lehký, skladný, má nízkou spotřebu a dostatečný výkon. Plusem je jeho nižší pořizovací cena.
klad U tohoto typu vysavače mi chybí možnost nastavit si intenzitu sání a vadila by mi krátká přívodní šňůra, které má jenom 5m. Na jeho vyšší hlučnost bych si zřejmě zvykla, takže to bych nebrala jako přakážku.
avatar
Lucie
klad Tento vysavač bude mít dobrou využitelnost v menších bytech nebo prostorách. Vysavač je malý, snadno přenositelný a uskladnitelný. Je lehce hlučnější než ostatní eco vysavače od Philipse. S hubicí Tri active Max dokonale vysajete všechny nečistoty. Je výhodný i pro nízkou spotřebu energie a nižší pořizovací cenu.
avatar
Barbora
klad S vysavačem se lehce manipuluje, má ideální velikost a spoustu praktických vychytávek. Jednou z nich je naprosto nezničitelná a pružná hadice, ale třeba i indikátor plnosti sáčku a jejich snadná výměna oproti starým kolegům. Oceňuji take kartáče po stranách hubice pro vysávání a pohodlný úklid podél zdí. Vysavač je tichý, výkonný a jednoduchý na ovládání.
avatar
Věra
klad Tento malý mazlík udělá hodně práce.
klad Je lehký,skladný.Hadice je velmi pružná,takřka nezničitelná.Líbí se mi kromě již uvedných,indikátor plnosti sáčku a výsuvná pevná tyč.Nemusíme se při vysávání hrbit.
avatar
Helena
klad Měla jsem možnost testovat vysavač Philips. Vysavač je lehký, malý a o proti jiným testovaným vysavačů Philips má kratší přívodní šňůru a je hlučnější. Jinak vysává dobře koberce i tvrdé podlahy. Vytknout se dá štěrbinový nástavec, který je krátký.
avatar
Věra
klad Malý vysavač vhodný do malých bytů. Má krátkou šňůru,není tak výkonný,nedá se nastavit intenzita sání a není protialergenní. Má hubici TRI ACTIVE MAX ,je oproti ostatním levnější a hlučnější. Jako základní vybavení bytu je postačující.
avatar
Hana
klad Takovy maly prdolka - rozmery mensi, takze idealni do maleho bytecku s malou uloznou komurkou, jako mame my. Vykon je i pres rozmery porovnatelny s ostatnimi vysavaci. Libi se mi stetinky na rozich hlavice, ktere se dostanou i do rohu mistnosti.
avatar
Andrea
klad U tohoto vysavače je jasnou předností jeho nízká spotřeba energie vzhledem k kvalitě vysávání. Na vlastní oči jsem se přesvědčila, že vysaje stejné množství nečistot s třetinovou spotřebou energie. Tento typ je vhodnější do malého bytu, je lehký, proto ideální pro starší osoby.
klad Vzhledem k tomu, že je tak malý a lehký bych očekávala, že není tak hlučný. Je to znát oproti jeho o "třídu lepší kolegům" . Dále pak krátší přívodní šňůra - jen 5m, proto opravdu raději do malého bytu.
avatar
Naďa
klad Výhodou je menší tvar a tím je celkově lehčí, má velice lehkou hubici, takže v ruce je opravdu lehoučký. Pevné podlahy vysává dobře, přídavná hubice na tvrdé podlahy je super. Při vysávání koberců je nevýhoda, že při plném tahu vzduchu se hubice přisaje ke koberci. Musí se vtah vzduchu usměrnit ovladačem na rukojeti. Ovladač vzduchu na vysavači není, to je to mínus. Výhodou je malá spotřeba energie. Nevýhoda je, že nemá Hepa filtr.
avatar
Vladimíra
klad Vysavač je malý a lehký a dobře se s ním luxuje. Výhodou je, že má malou spotřebu elektrické energie. Je však trochu víc hlučnější než ostatní testované typy, má kratší šňůru a nedá se u něj regulovat sání.
klad
avatar
Lucie
klad Měla jsem možnost si tento vysavač vyzkoušet a nezklamal mě. Mohl by být na můj vkus trochu tišší, ale vzhledem k pořizovací ceně a spotřebě se to dá lehce odpustit. Jeho výkonnost mě mile překvapila a velikost je do malého bytu také příjemná. Myslím, že si určite najde své spokojené majitele.
avatar
Xenie
klad je to velmi elegantni vysavac. Do bytu bohate vystaci. Na takove rychle uklidy a dle meho nazoru vydrzi par let byt dobrym pritelem v domacnocti. Doporucuji spise maldsi generaci, takove to prnvni bydleni.
avatar
Helena
klad Testování jsem si velmi užila. Tichý, lehký, odolný. Na to, jak je vysavač malý, je velmi výkonný! Rukojeť se dobře drží, snadná manipulace. Uvedený vysavač bych vzhledem k velikosti doporučila do menších bytů, kde se dá snadno uskladnit, přitom ale výkonem vysaje jak koberec tak drobky i stěny od pavučin. Skvělý pomocník.
avatar
Lucka
klad Tento vysavač je menšího provedení, s dlouhým přívodním kabelem. Má odolnou hadici. Má nízkou spotřebu elektrické energie. Ale jeho cena je úžasně nízká. Vhodný do menších domácností nebo pro starší lidi.
klad Tento vysavač mě nijak neoslnil, byl více hlučný než jeho testovaní kolegové. A zdálo se mi, že nevysál tolik nečistot než bych očekávala.
avatar
klad Skvělý pomocník pro malé prostory. Vysává skvěle, je malý, takže se vejde do každého bytu. Jeho výhodou jsou speciální sáčky, které mají delší životnost. Navíc se jednoduše vyměňují. Hubice je menší, ale účinná. vysavač doporučuji pro malé prostory je ideální.
avatar
Jana
klad Přijatelná cena ale pro mě osobně krátká šňůra, musela bych pořád vypínat a přendávat do jiné zásuvky. Vysavač byl nejhlučnější ze všech testovaných ale aspoň bylo slyšet že je zapnutý :-) štěrbnový nástavec je podle mě krátký, nedostala bych se do všech koutu co doma potřebuji vysát.
avatar
Libuše
klad Tento vysavač je poměrně malý, proto se hodí do menších bytů. Je vhodný i pro starší spoluobčany, jelikož je lehoučký. Jako největší výhodu spatřuji v šetření energie při vysávání. V praxi jsem si mohla vyzkoušet, že i s malým příkonem zvládne vysát spoustu nečistot, stejně jako jiný typ s třikrát tak větší spotřebou.
avatar
Hana
klad Zaujala mne nízká hlučnost vysavače oproti běžným, které znám a používám, ale v porovnání s dalšími předváděnými byl trošku hlučnější. Vysávání snadné, hadice pěkně odolná a jako plus vidím další nástavce
avatar
Lucie
klad Základní model třídy ECO. I při malém příkonu pouze 750 W, z něj dostanete výkon jako u silného vysavače. Má výbornou hubici, kterou vysajete každé smítko z rohů. Sáček S-bag s vylepšenou cirkulací nasávaného vzduchu zvládne pojmout více nečistot. Je skvělý do malých bytů, kde je dostatečný i 5 m kabel. Nemá možnost nastavení výkonu. Je to kvalitní vysavač za rozumnou cenu.
avatar
Hana
klad Jedná se o výkonný vysavač s nízkou spotřebou. Jako velké plus vidím jeho nízkou váhu a skladnost. Takže je ideální do mylých bytů. Sací hubice má pomocné kartáče po stranách, díky nimž vysajete i v rozích. Jako všechny ostatní vysavače má i tento možnost "parkování" naležato i nastojato, což se mi moc líbí.
klad Přívodní kabel má pouhých 5metrů, takže vysavač je opravdu vhodný do menších prostor. V porovnání s ostatními testovanými vysavači je dost hlučný, ale ne vyloženě nepříjemný, takže to bych nepovažovala za velkou překážku.
avatar
eva
avatar
Tomáš
avatar
Kateřina
klad Vysavač bych zařadila do nižší střední třídy. Asi bych jej koupila v případě rychlé nutnosti. Oceňuji hubici a nástavec na podlahy se stěrkou. Snadná ovladatelnost pro starší lidi či muže.... =) Do malé domácnosti akorát.
klad Krátká šňůra. Velice špatné luxování koberců s nerovností. Design je "zamrzlý". Energetická třída B. Poměrně hlučný.
avatar
Martina
klad Na vysavači se mi líbilo, že byl velmi tichý. Vzhledem k nízkému příkonu mě také příjemně překvapil sací výkon. Multifunkční podlahová hubice je jistě užitečným kouskem výbavy. Výkonný hepafiltr je také pozitivní vlastnost
klad Rozměry a váha jsou standardní, a nijak se neliší od výkonnějších vysavačů. Nemám sice zkušenosti se sáčkovými vysavači, ale preferovala bych pevný filtr a pevnou nádobu na prach. Lepší výbava v podobě více různých hubic by se do bytu hodila.
avatar
Nikola
klad Krásný a silný vysavač. Filt který je součástí je velmi efektivní. Dá se i umýt. Šnůra je dlouhá. Tyč se krásně drží jelikož je velmi lehká. Je velmi odolný a dá se i postavit na stojato. Proto je dobře skladný.
avatar
Zuzana
klad Překvapilo mě jak je, je vysavač lehoučký a tichý, ale za to dost výkonný. Dlouhá šnůra je také super. Líbila se mi úzká hubice, která se vejde pod nábytek a i ohebnost trubice je určitě velice dobrá. Nejlepší na vysavači je ale, že je skoro nezničitelný jak hadice, tak i tělo vysavače. Vše se lehce ovládá, vysunuje.
klad ZuzanaH
avatar
Zuzana
klad Na vysavači se mi líbí odolnost hadice, tichý chod, ale zase vysoký výkon, jeho lehkost, délka šňůry, perfektní skladování. Překvapilo mě že má silný tah, dá se přisát i na zeď. Vysavač má přijatelnou cenu sáčků.
avatar
Klára
klad Vysavač se velice dobře a snadno ovládal. Je sice malý ale jeho výkon mi přišel až ohromný. Jediné co mi na něm vadilo je vyšší hlučnost, oproti jeho kolegům co jsme mohli otestovat. Do menších prostor je akorát :)
avatar
Kateřina
klad Zúčastnila jsem se testování v teplické pobočce ženy s.r.o. Mimo to, že akce byla velice příjemná, dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací o vysavačích, které jsem doposud nevnímala. Konkrétně tento vysavač je pro mne ideální - za prvé díky nízké ceně a za druhé díky velikosti - je tak akorát malý do mého nového bytu.
avatar
Tereza
klad Velmi mě zaujala sací hadice, která má vysoký výkon sání ( i když jiného výherce mám) tento vysavač, nebyl zlý a určitě bych ho doporučila pro běžné vysávání do bytu. Je sáčkový, což přidává další plus.
avatar
Petra
avatar
Ivana
klad Jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet onen vysavač. Pro mě je ideální. Sice nemá takový výkon a je hlučnější než jeho dražší společníci. Ale za to je levnější, skladný, lehký a dobře se s ním zachází.
avatar
Jitka
klad Testování bylo velice příjemné. Vysavač je trošku hlučnější a vzhledem k ceně výkonný. Je snadno manipulovatelný, protože je menší - vhodný do malého bytu. Výhodou je nízká cena. Vysavač bych zařadila mezi průměrné vysavače.
avatar
Adéla
klad Na tomto sáčkovém vysavači se mi líbí jeho skladnost. Určitě je vhodný pro menší byty, menší plochy k rychlému úklidu. Velmi dobře se s ním manipuluje, lehce se ovládá. Vysává dobře. Vypadá velmi hezky.
avatar
Laura
klad Testovala jsem vysavač Phillips, všechny 4 modely a zaujal mne především tichý zvuk, snadná manipulace a výkonnost. Velmi účinný pomocník při běžném úklidu, ale i v náročnějším prostředí. Doporučuji všechny 4 druhy.
avatar
Kristýna
klad Jednoznačně ho doporučuji všem! Je malý, lehký a poměr kvalita/cena naprostá jednička. Vysával dobře, jak na koberci, tak na plovoucí podlaze. Při koberci by ocenil výměnu hlavice, ale i tak je to univerzální úsporný pomocník.
avatar
Lucie
klad Tento vysavač si dovedu představit do garsonky nebo menšího bytu. Dobře se mi s ním manipuluje a dostane se s praktickou hlavicí snad všude. Výkon a spotřeba energie je optimální. Doporučila bych do malých prostor na rychlý a účinný úklid.
avatar
Daniela
avatar
Vendula
klad Skvělý vysavač, který všechno lehce vysaje. Koberec tak zůstane úplně čistý. Velmi mě zaujal svým designem a hlavně vysokým sacím výkonem. Velmi snadno vysaje i "těžko dostupný terén". Super je i šňůra, která má 5 m.
avatar
Alena
klad 1. Malý, snadno skladovatelný. Přesto velmi vysoká účinnost vysávání díky hubici TriActive+3v1.
klad 2. Příslušenství také obsahuje speciální hubici na parkety, které tím chrání.
klad 3. Rovněž obsahuje nástavec na štěrbiny a malou hubici.
avatar
Jindřiška
klad Základní menší model třídy ECO, ideální do menších bytů, kvůli 5m dlouhému kabelu. Šikovně řešená cirkulace vzduchu v prostoru sáčků a tím neztrácí výkon i při plnějším sáčku. Sání ideální v kombinaci s novou hubicí.
avatar
Vladislava
klad V porovnání s jinými zkoušenými vysavači byl tento hlučnější, ale nijak výrazně. jinak je ideální do menších prostor - jak rozsahem vysávání, tak svou velikostí. Design je nenápadný. Sací výkon vyhovující.
avatar
Jana
klad Tento model odpovídá ceně.Vysávala jsem s ním na nízkém koberci a tam obstojí.Jeho velké plus je dobrá dostupnost kolem nábytku a stěn a do všech růžků.Díky kratší šňůře bych doporučila do menších prostor .
avatar
Anna
klad Skvělý vysavač za skvělou cenu..co víc si přát..i když mě nikdy vysávání moc nebavilo,tak s tímhle vysavačem je to jednoduchá a i příjemná záležitost..navíc se s ním dá dostat i do těžko přístupných míst,což je další výhodou..určitě tak doporučuji ke koupi..
avatar
Pavla
klad vysavač z této rady vlastnim nejakou dobu a je naprosto super.dlouho sem vybirala jaky vybrat .prvni sem se bala toho ze ma motor jen 750w ale je opravdu silny,jeho prednosti je hlavne hubice.ma vynikajici saci vykon. vysavam s nim denne a nelituju koupi.doufam ze jeste dlouho bude slouzit :)
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Anna
klad Sáčkový vysavač PowerLife FC8325/09 je opravdu super :-) doporučuji
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)