Salon estetické péče Ronia - Liftingová masáž obličeje

image
otestováno
Počet recenzí
37
jak jste hodnotily
5
29x
4
5x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 9. 12. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě. Čeká na vás 10 voucherů a testovat můžete v pondělí 8. prosince mezi 12 a 13 hodinou. [*] [*] [*]


Liftingová masáž obličeje se soustřeďuje na mimické svaly a jemnými a systematickými masážními technikami je uvolňuje a obnovuje správný tok lymfy. Pomáhá k hloubkové detoxikaci, po které je pleť viditelně v lepším stavu. Není možné zcela zastavit přirozený proces stárnutí, liftingová masáž však dokáže jeho projevy zpomalit.

Výsledek je viditelný již po první návštěvě! Masáž je vhodná pro unavenou a zašedlou pokožku. Pomáhá regeneraci pleti, působí proti jejímu stárnutí a vzniku vrásek. Dalším pozitivním důsledkem je odstranění zadržované vody a s ní i podočních váčků, druhé brady a povadlých rysů obličeje. Doporučujeme tuto proceduru přidat k některým z našich procedur, je velice příjemná a relaxační.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
37
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Michaela
klad Skvělé, rozhodně doporučuji.
klad Ve vvbbbvb bb bb v by v v by bylo v v by v gvv cvičení v v centru v v centru v v vvbbbvb vvbbbvb vč n
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Anna
klad Masáž byla velice příjemná a výsledky byly po ní na mé pleti znát..takže určitě doporučuji všem zkusit..rozdíl je skutečně hodně znát a jednou za čas je potřeba do pleti investovat čas i peníze..v obličeji jsem měla celkem dost zadržované vody a masáž určitě pomohla i proti tomuhle..
avatar
Monika
avatar
Petra
avatar
Ludmila
avatar
Dagmar
avatar
Renata
avatar
Jan
avatar
Marianna
klad Raz som takuto masaz tvare absolvkvala a bola som milo prekvapena,citila som sa uzasne a nelutujem.Keby som este niekedy mala takuto moznost,iste ju vyuzijem a svljej pleti dodam nieco prijemne a uspokojive.
avatar
Věra
avatar
Pavla
klad V salonu jsem byla velmi spokojená, odcházela jsem nabitá pozitivní energií a omlazená o minimálně deset let. Má plet po ošetření byla příjemně hladká, stejně tak jako plet měho syna :) Velmi ráda bych bych salon doporučila dále a ještě jednou poděkovala za pěkný zážitek ve vánočním shonu :)
avatar
Jana
avatar
Lenka
klad Salon Ronia působí příjemným dojmem. Obsluha je milá a profesionální. Dostala jsem na výběr mezi ruční a přístrojovou masáží. Masáž byla velice příjemná, krásně jsem si odpočinula a pleť byla velice jemná. Nutno ovšem opakovat.
Zobrazit více recenzí