Salon estetické péče Ronia - Liftingová masáž obličeje

image
otestováno
Počet recenzí
37
jak jste hodnotily
5
29x
4
5x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
92 %
Testováno v období
od 9. 12. 2014
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě. Čeká na vás 10 voucherů a testovat můžete v pondělí 8. prosince mezi 12 a 13 hodinou. [*] [*] [*]


Liftingová masáž obličeje se soustřeďuje na mimické svaly a jemnými a systematickými masážními technikami je uvolňuje a obnovuje správný tok lymfy. Pomáhá k hloubkové detoxikaci, po které je pleť viditelně v lepším stavu. Není možné zcela zastavit přirozený proces stárnutí, liftingová masáž však dokáže jeho projevy zpomalit.

Výsledek je viditelný již po první návštěvě! Masáž je vhodná pro unavenou a zašedlou pokožku. Pomáhá regeneraci pleti, působí proti jejímu stárnutí a vzniku vrásek. Dalším pozitivním důsledkem je odstranění zadržované vody a s ní i podočních váčků, druhé brady a povadlých rysů obličeje. Doporučujeme tuto proceduru přidat k některým z našich procedur, je velice příjemná a relaxační.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
37
avatar
Ludmila
avatar
Věra
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marianna
klad Raz som takuto masaz tvare absolvkvala a bola som milo prekvapena,citila som sa uzasne a nelutujem.Keby som este niekedy mala takuto moznost,iste ju vyuzijem a svljej pleti dodam nieco prijemne a uspokojive.
avatar
Zuzana
klad tak ja som rovno vcera aj bola na masazi ..pani mi dala vybrat ci chcem rucnu alebo pristrojovu masaz..skusila som pristrojovu..najprv ma odlicila, naniesla mi kokosovy olej a zacala masaz..malo by mi to prekrvit plet, obnovit tvorbu kolagenu, vyrovnanie vrasok. po procedure som mala plet hladku, trosku cervenu, ale to po par minutach zmizlo. pani bola velmi mila a vsetko mi vysvetlila. dakujem za moznost testovania :)
avatar
Lucie
klad Měla jsem možnost vyzkoušet liftingovou masáž obličeje v salónu Ronia. Obsluhující pracovnice byla příjemná a především dobře vypadající dáma, což oceňuji, jelikož na mě nepůsobí dobře, pokud někdo pracuje s přístrojem, který má např. omlazovat pleť, napomáhat hubnutí… a je na obsluhujícím personálu na první pohled vidět, že přístroj buď nepoužívají, nebo nefunguje (nedosahuje slibovaných účinků). Zde jsem tedy zajásala, jelikož paní kosmetička vypadala opravdu dobře. Také mě vysvětlila průběh ošetření, představila mi funkce přístroje a vysvětlila, jak celý proces funguje. Bohužel to bylo poslední mé nadšení z celé masáže. Masáž trvala pouhých 10minut. I když se po první návštěvě nedají očekávat zázraky, nezpozorovala jsem ani minimální změnu k lepšímu. Ošetření bylo příjemné, bohužel výsledek žádný. Na úvod jsem se ptala na ceny a na to, jak často je třeba na tuto liftingovou masáž docházet, aby byly vidět výsledky, cena je poměrně vysoká především v poměru nutných návštěv. Možná přístroj skutečně při opakovaných návštěvách dosahuje slibovaných výsledků, přístroj pochopitelně nemá trvalé účinky a je třeba na ošetření docházet trvale, pouze se prodlužují intervaly. Chápu, že je 10 testerek této masáže, kdy každá získá jedno ošetření, možná by bylo lepší vybrat např. pouze 3 testerky tak, aby každá měla 3ošetření a měla možnost poznat skutečné účinky. Jsem ráda, že jsem měla možnost tento přístroj vyzkoušet i v případě, kdy mě po prvním ošetřením nenadchl.
avatar
Lucie
klad Salon Ronya působí na první pohled velmi příjemným dojmem. Při jeho návštěvě mi hned na začátku bylo nabídnuto místo třicetiminutové liftingové masáže obličeje absolvovat desetiminutové ošetření triolift, a toho jsem následně využila. Po odlíčení pleti a nasazení speciálních ochranných "brýlí" byla provedena přístrojem samotná procedura. Následně jsem se dozvěděla, že další tři hodiny by na pleť neměl být aplikován žádný přípravek, a že celý proces na pleti bude trvat celkem 24 hodin. Pleť byla po trioliftu příjemná. Osobně bych pro větší prožitek z relaxace brala delší trvání celého ošetření.
avatar
Pavla
klad V salonu jsem byla velmi spokojená, odcházela jsem nabitá pozitivní energií a omlazená o minimálně deset let. Má plet po ošetření byla příjemně hladká, stejně tak jako plet měho syna :) Velmi ráda bych bych salon doporučila dále a ještě jednou poděkovala za pěkný zážitek ve vánočním shonu :)
avatar
Dagmar
avatar
Klára
klad Na omlazující liftingové masaži jsem byla ve čtvrtek a hezky jsem si jí užívala. Paní ze salonu Ronia mi jezdila po obličeji liftingovým přístrojem, ale jen po jedné masáži zřejmě není docíleno znatelného výsledku, takže to chce rozhodně zopakovat :-) Nicméně jsem si to užila a opět děkuji za možnost testování. Jako pravidelná návštěvnice kosmetického studia mohu zhodnotit, že přístup byl perfektní, paní příjemná a masáž provedená dle mých představ. No a klidně bych tam vydržela déle :-)
avatar
Lenka
klad Salon Ronia působí příjemným dojmem. Obsluha je milá a profesionální. Dostala jsem na výběr mezi ruční a přístrojovou masáží. Masáž byla velice příjemná, krásně jsem si odpočinula a pleť byla velice jemná. Nutno ovšem opakovat.
avatar
Ludmila
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Lenka
avatar
Marie
klad Na masáži jsem byla dnes. Příjemná obsluha, Dostala jsem taktéž na výběr. Vybrala jsem si přístroj na deset minut. Paní mě odlíčila,vysvětlovala mi při tom,o co vlastně jde. Masáž byla velice příjemná a po dokončení mě promazala olejíčkem. Pleť jsem měla krásně jemnou a vrásky se jasně zmenšily. Jdu na další v pondělí .-)). Těším se. [:-*] Když jsem dorazila domů,tak to babička poznala,že jsem nějaká hezčí [:-)]
Zobrazit více recenzí