Samolepka ŽENY s.r.o. na auto

image
otestováno
Počet recenzí
36
jak jste hodnotily
5
26x
4
6x
3
4x
2
1
doporučuje
89 %
Testováno v období
od 22. 8. 2015
do 13. 9. 2015

Jste vášnivá řidička a chvíle za volantem si užíváte? Hlásíte se hrdě k roli žena za volantem?

Tak to vám nesmí chybět naše samolepka, která se bude na vašem čtyřkolovém miláčkovi vyjímat.

Hodnocení
36
avatar
Jaroslava
klad rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek. gsdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobekdoporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek.rozhodně doporučuji. rozhodně doporučuji. skvělý výrobek
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Bibika
klad Naprosto geniální! Já doporučuji beze slov*heart**enzo*
klad
klad
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super doporučuji všem :) super
avatar
Martin
avatar
Jitka
avatar
Adéla
avatar
Michaela
klad Samolepka se mi líbí, i když by možná mohla mít kulatější tvar. Silueta Ženy s.r.o. je výstižná, dobře sladěná do barvy. Samolepka se mi velmi snadno na auto lepila, šla perfektně vyhladit a stále drží na svém místě. Určitě dlouho nezůstane bez povšimnutí a tím získáme nové členky do klubu nás Žen.
avatar
Petra
klad Samolepka auto řídí Žena s.r.o. je vtipná a výstižná. Mému autíčku sluší i fialová barva, je úsměvným doplňkem karoserie. Uvidím časem, jak dlouho odolá živlům přírody, jelikož auto nemám garážované. Povrch samolepky se však zdá být vodě odolný, budu doufat, že mi bude auto řídit hodně dlouho.
avatar
Jana
klad Samolepka auto řídí ŽENA s.r.o. je moc hezká a na autě se bude určitě hezky vyjímat :-D Aspoň každý ví, kdo auto řídí ;-) Děkuji za možnost samolepku otestovat, hned ji nalepím.... Tuhle samolepku na auto rozhodně doporučuji všem ŽENÁM s.r.o. *heart*
avatar
Michaela
klad Tuhle samolepku doporučuju Vám všem, na Vašem autě se bude skvěle vyjímat. Decentně fialková se siluetou úspěšné sebevědomé ženy. Je voděodolná, omyvatelná. Ať všichni vědí, kdo auto řídí a hlavně, ať je to nasměruje na tenhle úžasný web a rozšíří naše řady!
avatar
Lucie
klad Samolepka auto řídí žena s.r.o. je vyrobena z pevného odelného materiálu. Za mě by velikost mohla být trochu menší, asi tak 10x10cm. Byla by tak krásně vidět a zároveň by byla decentnější. Barevné provedení je moc krásné, ještě hezčí by byla, když by podklad byl transparentní. Těším se na reakce kamarádů a třeba i policistů při silničních kontrolách :-) a teď...už se poznáme :-)
avatar
eva
avatar
Mirča
klad Velikost samolepky dobrá, jen by to chtělo možná výraznější barvy, na bílém autě to není moc viditelné, spíš to splyne. Celkový dojem dobrý, zatím drží skvěle,uvidíme časem. Děkuji za možnost testování a všem přeji spoustu ujetých kilometrů bez nehod.
avatar
Lucie
klad Samolepka na auto s nápisem AUTO ŘÍDÍ ŽENA S.R.O. má pěkné provedení a je poměrně velká, takže je na autě dobře vidět. Samolepku šlo dobře odlepit z podkladového archu a působí pevně a odolně. Líbila by se mi ještě více, kdyby neměla celý bílý podklad, ale kdyby byl pouze pod textem a obrázkem, i tak je ale moc povedená. :)
příloha
avatar
Lenka
klad Samolepka auto řídí žena s.r.o došla rychlosti blesku.
avatar
Jana
klad Ze samolepky jsem nadšená, konečně poznám Ženy sro i na silnicích. Samolepka je super, perfektní logo, nápis. Snad neodpadne při vysoké rychlosti *enzo*
klad Uvítala bych, kdyby samolepka neměla bílý podklad,ale průhledný.
příloha
avatar
Miroslava
klad Včera mi samolepka v pořádku dorazila a byla nalepena na vůz zn. Ford. Samolepka je výrazná svojí velikostí i barvou a vizuelně dostatečně nápadná na to, aby upoutala pozornost, ne jen mužské části populace. Vylepením samolepky na vozidlo dávám najevo okolnímu světu, že jsem hrdá na to, že jsem žena řidička, nebojím se dát o sobě vědět a nestydím se za své řidičské schopnosti. Ostatně, že jsme lepšími řidičkami mluví statistická čísla jasnou řečí.... hlavu vzhůru, dámy ....
avatar
Libuše
klad Tak nálepka mi dneska dorazila :) a musím říct, že jsem mile překvapena velikostí, myslím si,že ji nikdo nepřehlídne. Hned ráno s ní vyrážím, takže se těším na reakce. Ještě jednou moc děkuji za možnost testování :) Vaše testerka Libunka a přeji Všem plno krásných kilometrů s nálepkou! :)
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel