Jak dopadlo testování samožehličky Tefal YT3040E1? Opravdu tato napařovací skříň našim testerům ušetřila čas i práci? Povídejte se na recenze

image
otestováno
Počet recenzí
3
jak jste hodnotily
5
2x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 25. 3. 2022
do 15. 5. 2022

Napařovací samožehlička Tefal Care For You YT3040E1 

Napařovací samožehlička Tefal Care For You je napařovací skříň, která využívá účinek zcela přírodní páry k odstranění záhybů, dezinfekci a sušení pomocí automatického procesu. Usnadňuje péči o oblečení. Vyžehlete bez žehlení: Stačí vložit až 4 kusy oblečení pro účinné vyrovnání záhybů a zapnout. Vyžehleno máte bez práce za pouhých 10 minut. Tefal Care For You umožňuje i dezinfekční cyklus, který zabíjí až 99,99 % virů a bakterií* a zároveň zmírňuje pachy. Za 40 minut máte vydezinfikováno, vaše prádlo a oblečení se zbaví pachů, třeba po grilování. Tuto dokonalou sadu pro domácí čištění doplňuje funkce šetrného sušení.

 • AUTOMATICKÁ PÉČE O OBLEČENÍ: Napařovací řešení pro péči o oblečení vyhladí záhyby, dezinfikuje a zmírňuje pachy, a to pomocí naprosto snadného a praktického automatického procesu žehlení, který jen spustíte a můžete se jít věnovat jiným věcem.
 • ODSTRANĚNÍ ZÁHYBŮ: Vložte až 4 kusy oblečení pro hladké výsledky za pouhých 10 minut.
 • ZCELA PŘÍRODNÍ DEZINFEKČNÍ ÚČINEK: Napařovací skříň na oblečení je vhodná i na velmi jemné prádlo. Parní výkon odstraní pachy a zabíjí až 99,99 % virů a bakterií* bez použití přípravků nebo chemikálií. [*Externí laboratorní test na bavlně, režim čištění - 40 min.]
 • JEMNÉ SUŠENÍ: Domácí napařovací skříň, která zajistí, že nedojde ke sražení ani spálení, v dokonalém formátu pro jemné oblečení, které se nevejde do sušičky. 
 • OPRAVITELNÝ VÝROBEK: Výrobek opravitelný po dobu 10 let - s nízkonákladovým a rychlým doručením ze 6 500 opravárenských center po celém světě. Toto je součást našeho závazku pomáhat chránit životní prostředí a pomáhat snižovat množství odpadu.
 • ZCELA PŘÍRODNÍ PÉČE O OBLEČENÍ: Odstranění záhybů, dezinfekce a odstranění pachů přírodním parním výkonem bez použití přípravků a chemikálií.
 • ZMÍRŇUJE PACHY: Osvěžuje textilie a oblečení účinkem zmírnění pachů při napařování. Je to dokonalý způsob osvěžení vašeho oblečení a prevence odolných pachů, jako je kouř nebo pach smaženého jídla.
 • KOMPATIBILNÍ S JAKOUKOLI LÁTKOU: Napařovací skříň oblečení je bezpečná pro všechny druhy oděvů a látek, jako je hedvábí nebo vlna, plyšová zvířata, polštáře, přehozy, objemné bundy a další.
 • SNADNÉ POUŽITÍ: Velký, snadno čitelný displej, dálkové ovládání, snadné otevírání a zavírání, 4 kolečka pro snadnou mobilitu a výsuvný design šetřící místo pro snadné skladování.
 • TICHÝ CHOD: Vše, co potřebujete, abyste uchovali oblečení a domácí textilie svěží a bez záhybů. Používání je mnohem tišší než běžná konverzace.
 • ELEGANTNÍ DESIGN: Vertikální design šetří místo a je navíc moderní a stylový. Je to nenápadný přístroj, který se dokonale hodí do každého stylu domácnosti.
 • AUTOMATICKÉ VYPNUTÍ: Přístroj pro péči o oblečení můžete používat bez obav díky funkci automatického vypnutí, které přístroj vypne, pokud není používán.
Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
3
avatar
Romana
Samožehlička byla pro mě velkým milým překvapením. Opravdu oceňuji, snadnou a intuitivní ovládání a pěkně zpracovány návod a odkazy na instruktážní videa. Vzhled samožehlička je velmi elegantní a neruší vybavení domácnosti. Taky jsem byla milé překvapená, jak lze s ní lehce manipulovat a díky praktickým kolečkům ji přesouvat v prostoru. A co se týče použití, tak zvládla nejenom košile a halenky, ale i lněný trečkot, deky a taky co jsem přivítala, tak i desinfekci hraček. Zvládla jakékoliv textílie. Taky jsem pozitivně ocenila její přiměřenou hlučnost, která v každodenním chodu domácnosti, moc nerušila. Samožehlička mě svým použitím opravdu mile překvapila a i tím, zese jednoduše dá uklidit a přesunou použití někam, kde nepřekáží.
klad Elegantní design
klad Dobře zpracovány návod k použití,
klad Snadná manipulace a ovládání.
klad Použití na jakýkoliv druh látky.
klad Použití na deky a polštáře.
klad Desinfekce textilií a hraček.
klad Nízká hlučnost.
klad Kolečka, které usnadňují manipulaci.
klad Sušení mokrého prádla.
klad Rozhodně stojí za doporučení.
klad Závaží na oděvy se těžko dají přichytit na oděv. Chce to sílu.
příloha příloha příloha
avatar
Jana
Samožehlička je skvělá na vyrovnání záhybů a pomačkání bez námahy, ale je potřeba správně zatížit kusy oblečení připínacím závažím, jinak si vytvoříte záhyby jiné. Narozdíl od žehlení nevytváří čárky na rukávech a je super, že oblečení tam prostě dáte a můžete odejít a pak se vrátit k vyžehlenému, obléct a jít. Pára umí také dezinfikovat oděvy, pokud někdo tuto potřebu má. Umí také sušit jemnější kusy jako svetry, které do sušičky nemůžou, což je fajn, protože je přitom také vyrovná a jsou pak krásné a připravené rovnou na nošení. Přístroj je celkem velký a těžký, ale má kolečka a dá se snadno přesouvat. Pro náročné to žehličku asi zcela nenahradí, tak dokonale rovné to prostě není, ale pro ty, co na žehlení nemají čas ani chuť jistě skvělá alternativa, já jsem spokojená.
klad Šetří čas a energii
klad Obstojně “žehlí”
klad Velikost přístroje
avatar
Michaela
Strašně jsem se těšila až vyzkouším samožehličku. Asi jako v každé rodině nemáme čas a ani chuť na žehlení. A bohužel se nám prádlo jenom kupí a nikdo si ho nevšímá a nikomu se ho toho nechce. Když samožehlička přišla tak byla parádně zabalena, návod i ovládání je jednoduché. Balení obsahuje klipsy, které jsou potřeba nacvaknout na oblečení, např. na košile. Klipy jdou velice těžce nasazovat, po pár použití se ochodí. Kolíčky na kalhoty jdou opět velice těžce otevírat, a navíc jsou na špatně dostupném místě. Rozhodně jsem od přístroje očekávala víc. Takže nedoporučuji pro náročného uživatele, pokud Vám stačí prádlo pouze „vyfoukané“ nebo „vyhlazené“ tak pak je tento přístroj určen i Vám. Nákupu obecně nelituji, ale upřímně jsem očekávala víc. Každopádně i hodně zmuchlané košile uhladí  sice ne po prvním vyžehlení (žehleno 3x) viz foto.
klad že pracuje sama
klad lehká a snadná manipulace celého přístroje
klad nevyžehlí úplně dokonale
klad není pro puntičkáře a náročné uživatele
klad těžká manipulace s klipsy na kalhoty a klipy na zatížení
příloha příloha příloha příloha příloha příloha