Dejte sbohem poškozeným vlasům a vymývající se barvě! Otestujte s námi šampon Gliss Color Perfector 

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
100
konec testování
30. 6. 2021

Schwarzkopf Gliss Repair & Protect Color Perfector šampon 

Máte barvené nebo zesvětlené vlasy? Cítíte, že barvení poškozuje vaše vlasy a ty tak ztrácejí svoji živost při častém mytí? A právě proto vyžadují speciální péči a ochranu pro zachování intenzivní barvy a lesku!

Šampon Gliss Repair & Protect Color Perfector zajistí vašim vlasům hloubkovou regeneraci a ochranu barvy, která trvá až po 40 umytí! Řada s kyselinou hyaluronovou a extraktem z brusinek hloubkově vyživuje vnitřní strukturu vlasů a zároveň chrání jejich barvu

Vlastnosti šamponu GLISS COLOR PERFECTOR:   

  • pro všechny odstíny barvených vlasů
  • hloubková regenerace vlasů
  • ochrana barvy až po 40 umytí
  • 90 % přírodních ingrediencí 
  • jemné čištění šetrné k barvě
  • složení: KYSELINA HYALURONOVÁ + EXTRAKT Z BRUSINEK

Použití:
Šampon aplikujte na mokré vlasy, krouživými pohyby naneste a jemně napěňte. Věnujte čas masáži vlasové pokožky konečky prstů, která zajistí lepší mikrocirkulaci. Bohatá pěna odstraní z vlasů nečistoty. Po provedení masáže šampon z vlasů důkladně opláchněte.

Nejlepší pro:
Ideální volba, pro všechny barvené vlasy, které si chtějí udržet zářivý lesk a barevný tón. Už si nemusíte vybírat mezi udržením barevného tónu a hloubkovou regenerací vlasů. Řada Schwarzkopf Gliss  Repair & Protect Color Perfector zvládne obojí. Hluboce regeneruje vaše vlasy a pomáhá jim udržet si zářivý barevný tón až po 40 umytí!


DĚLEJ, CO MILUJEŠ. GLISS SE POSTARÁ.🖤

Více informací o produktu najdete TADY.