Tichá, inteligentní a opravdu rychlá – to je pračka Samsung QuickDrive, kterou jste otestovaly v naší pražské Pracovně

image
otestováno
Počet recenzí
38
jak jste hodnotily
5
33x
4
4x
3
1x
2
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 29. 4. 2018
do 31. 8. 2018


Pračky Samsung s průlomovou technologií QuickDrive urychlují praní prádla až o polovinu bez nepříznivého vlivu na prací výkon, a to bez kompromisů. Pyšní se asistentem s umělou inteligencí, vysoce oceňovanými dvířky AddWash a dalšími zajímavými funkcemi, které máte možnost vyzkoušet.

Hlavní výhody pračky QuickDrive:

Čas a spotřeba

QuickDrive snižuje čas praní až o polovinu a energetickou spotřebu až o 20 %. Buben pračky se otáčí v opačném směru než zadní stěna bubnu, díky čemuž prádlo uvnitř víří rychleji a tím se i rychleji a účiněji vypere spolu se zachováním šetrnosti k oděvům. S pračkou QuickDrive tedy urychlíte čas praní bez kompromisů. Abyste vyprali za poloviční čas než je obvyklé, nemusíte:

  • snižovat množství prádla (perete při plné náplni),
  • snižovat z účinnosti vyprání,
  • slevovat z nároků na šetrnost k oděvům,
  • zvyšovat spotřebu eneregií, pracího prostředku nebo vody (naopak energetická spotřeba je až o 20% nižší než u jiných typů praček).


AddWash

Speciální AddWash dvířka, díky kterým je možné přidat do pračky zapomenuté prádlo kdykoli během pracího cyklu (pokud je teplota uvnitř bubnu nižší než 50 stupnňů, nebo není zapnutá funkce Dětský zámek). Stačí pouze stisknout tlačítko pauza, ovetvřít dvířka AddWash a opět stihnout tlačítko prádla.Zároveň je možné přidat například jemnou halenku pouze na určitou fázi praní, nebo využít AddWash k nalití aviváže přímo do bubnu pračky.

EcoBubble/Bubble Soak

Kvalitní a šetrné praní technologií EcoBubble zaručuje dokonale vyprané prádlo i při nízkých teplotách. EcoBubble proměňuje prací prostředek v aktivní pěnu, která proniká hlukobo do látky a snadno tak odstraní nečistoty, zatímco chrání barvy a texturu oblečení a šetří energie.

Na opravdu odolné skvrny slouží funkce Bubble Soak, kdy je ke klasickému programu přidána navíc 20minutová fáze BubbleSoak, při které je oblečení důkladně namáčeno do aktivní pěny. Tím se snáze a rychleji uvolní i ty nejodolnější skvrny a prádlo je dokonale čisté.

Delší životnost a tichost

Díky Motoru s digitálním inventorem pere pračka QuickDrive s minimálním hlukem, dlouhodobým výkonem a vynikající energetickou účinností. Využívá silné magnety pro tižší a silnější výkon, ale spotřebovává méně energie, než motory univerzální. Dlouhodobou životnost Samsung podpořil 10letou zárukou na motor.

Jednoduché a inteligentní ovládání

 Pračky QuickDrive se chlubí pracím asistentem Q-rator využívajícím umělou inteligci a ulehčují tak praní třemi funkcemi:

  • Plánovač praní.
  • Funkce Programový asistent.
  • Funkce Asistent údržby, která dálkově monitoruje pračku a předem upozorňuje na možné problémy, popřípadě radí s jejím vyřešením.


Hodnocení
38
avatar
Eva
příloha
klad V roce 2009 jsem potkala toho nejlepšího chlapa pod sluncem a o dva roky později jsme spolu začali bydlet v jeho již zařízeném bytě. Jediné, co zbývalo pořídit, byla televize. Z velké nabídky televizorů na trhu si po dlouhém vybírání zvolil Samsung a dostal k němu jako dárek i tablet.
klad Tyto dva Samsungoví kamarádi mu slouží dodnes a i když jsou celkem často používaní :-), tak jsou stále funkční a bez jakéhokoliv problému. Tím bych chtěla upřesnit, že denně používaný tablet je sice softwarově již samozřejmě zastaralý, ale vzhledem ke svému odolnému provedení stále plní svůj účel a má velmi slušnou výdrž baterie.
klad Samsung jako značku jsem měla tedy spojenou právě s mobily, tablety, televizory a přehrávači. Překvapením pro mě bylo vyhlášení výzvy na stránkách zenysro.cz na zážitkové testování pračky Samsung, které jsem nemohla odolat a byla zvědavá, co tato pračka umí.
klad Nyní se dá říci, že i já jsem si díky tomuto testování spojeným s odborným výkladem prostřednictvím pracovníků portálu zenysro.cz našla svou novou (zatím) vysněnou kamarádku – pračku Samsung QuickDrive W90M740NOA/ZE.
klad A nyní k samotnému hodnocení pračky.
klad Začnu třídou energetické náročnosti A+++ = což je nejefektivnější spotřeba v dnešní době u praček. Pro zajímavost u praček je kategorie A+++ v průměru o 22 % úspornější než nejnižší třída A+.
klad Během testování byl spuštěn program EXTRA RYCHLÝ, kdy prádlo bylo vypráno za 39 minut, nastavená teplota 40 st.
klad Velmi mě zaujal vymyšlený princip otáčení bubnu pračky v opačném směru než je zadní stěna bubnu, díky němuž se je prádlo v pračce „více v pohybu“, nepřichytává se na stěny bubnu, o čemž jsem se přesvědčila během testování, kdy jsme společně dali prát dva ušpiněné ručníky, utěrku a růžové psí obojky.
klad Další, co mě velmi zaujalo, jsou dvířka, díky kterým je možné přidat dodatečně zapomenuté prádlo. Já osobně se přiznám, že se mi to doma občas stává, že pár minut po spuštění pračky najdu ještě něco, co by bylo potřeba vyprat a už nemám šanci přerušit praní, oblečení do pračky přidat a dodatečně pustit. Holt se musí vyprat v další várce. Během testování jsme si u pračky Samsung QuciDrive ukázali, že stačí přerušit praní stisknutím tlačítka pauza, otevřít speciální dvířka, vložit dodatečně prádlo a pokračovat v praní. Za mě parádní nápad a určitě bych ho využila.
klad V porovnání s naší pračkou doma (LG) je pračka Samsung Quick Drive tišší (49dcB,během ždímání 73dcB). O kvalitě svědčí i to, že Samsung na motor pračky poskytuje záruku 10 let. K čemuž já osobně rovněž přihlížím při výběru nových výrobků do domácnosti.
klad Pračka má mnoho dalších předností, o kterých si každý může najít informace na internetu (technologie EcoBubble a Bubble Soak, nový typ keramického topného tělesa s nepřilnavou povrchovou úpravou, který napomáhá snižování tvorby vodního kamene).
klad Ovládání je jednoduché, display přehledný a vyhovující.
klad Smart Control (ovládání pračky prostřednictvím mobilního telefonu). Tuto funkci by využili spíše můj bratr či švagr, kteří mají doma odrostlejší děti, které nedají telefon z ruky. Já jsem do tajů propojení mobilu s jiným výrobkem pro domácnost zatím nepronikla.
klad Program Čištění bubnu – bez použití čisticích prostředků si poradí se špínou a bakteriemi.
klad Po 39 minutách se ozvalo zvukové znamení a oznámilo nám tím konec praní.
klad Původně zašpiněné fialové ručníky a růžové obojky vypadaly jako nové. Na utěrce však zůstaly stopy po čokoládě. To na mém hodnocení však nic nemění, i tak považuji pračku za jednu z nejkvalitnějších, co jsem na trhu viděla a vůbec bych se nebránila ji do domácnosti v budoucnu koupit. Nevím, jak vy ostatní, ale já bílé prádlo peru na plný program a při 60 - 95 st. Nemůžeme přeci čekat,
klad že i sebedokonalejší pračka odstraní skvrny na bílém prádle při nejnižší teplotě a rychlém programu nějakým zázrakem za 39 minut.
klad Pokud uvažujete nad koupí pračky, doporučuji si tuto pračku zapsat a jít se na ní do prodejny osobně podívat. Rozhodnutí je na každém z vás. Já osobně jsem spokojená a pračka Samsung QuickDrive se mi velmi líbí.
klad Žádné, možná trošku vyšší cena - ale to záleží na úhlu pohledu. Za pár let půjde cena dolů a na trhu se objeví ještě lepší pračka.....
avatar
Daniela
příloha
klad Tak tahle pračka je opravdu bomba na trhu. Výrobce si poradil jak se super designem který spojil s praktičností, tak přidal obrovskou úsporu energie, času a maximalní šetrnost k prádlu. Musím zmínit funkci EcoBubble, která vytváří z pracího prášku aktivní pěnu která i zatočí i s tou nejzažranějí skvrnou za tak krátkou dobu a i při nižším stupni. Další novinka je buben s nesouměrnou rotací, kdy se buben točí jinak oproti zadní stěně bubnu a je to tak šetrnější k prádlu oproti bězným pračkám. QuickDrive také skvěle vypadá díky obrovským dvířkám se světýlkem uvnitř bubnu, kdy už konečně nemusíte v pračce po tmě namáhavě hledat zapomenuté ponožky, a s funkcí AddWash, kdy je možné vhodit do zapnuté pračky zapomenuté prádlo. Jinak za mě určitě TOP na trhu. Moc doporučuji
avatar
Diana
klad ačnu třídou energetické náročnosti A = což je nejefektivnější spotřeba v dnešní době u praček. Pro zajímavost u praček je kategorie A , což je za mě super. Vedle toho garance 10 let!! Při nákupu bílých spotřebičů je tohle jeden z faktorů, kterým si omluvím i vyšší cenu, protože platit za opravy po 3, 5 letech občas může být nákladnější než investovat na začátku do kvalitního produktu. A pak ocenuji možnost přidání zapomenutého prádla!! Protože komu se tohle nestalo (tak ten asi nepere :D) a kdo se kvůli kapesníku a ponožce prát další várku??!! nikdo :D
avatar
Helena
příloha
klad Pracka Samsung je vzhledove velmi pekna. Designeri si zde opravdu vyhrali ;-) Na pracce ocenuji jeji tichost a usporu, je vsak hlubsi nez standartni pracky a tak muze byt nekdy problem pracku umistit do jiz vytvoreneho mista, napriklad schovat do skrine v kuchyni.
avatar
Tereza
klad Líbí se mi vzhled pračky.
klad Taky vychytávky typu přihození zapomenutého orádla je super.
klad Líbí se mi i tichý chod.
klad Možnost přidání zapomenutého prádla, to žádná jiná firma nedělá.
klad Speciální konstrukce bubnu, která pomáhá zvyšovat účinnost praní.
klad Možnost ovládat na dálku mobilem je taky super.
klad 10 let záruka na motor, což je nejvív drahá součástka pračky.
klad Brala bych ji všemi 10.
klad Ta cena je trochu vyšší, než je člověk zvyklý u jiných praček.
klad Vyšší šířka, která se ne všem a ne všude vleze.
avatar
Pavla
klad Pračka Samsung QuickDrive vypadá velmi dobře. Nejvíce bych u ní doma využila Speciální AddWash dvířka, díky kterým je možné přidat do pračky zapomenuté prádlo kdykoli během pracího cyklu . Velmi se mi i líbí to, že je zároveň možné přidat například jemnou halenku pouze na určitou fázi praní, nebo využít AddWash k nalití aviváže přímo do bubnu pračky. Pračka vypadá dobře. A to , že se může pyšnit s minimálním hlukem, dlouhodobým výkonem a vynikající energetickou účinností je její plus. Už vím, co si přeji za dárek.
klad Jednoduché a inteligentní ovládání této pračky je i pro mne velkým přínosem a šetřením času.
avatar
Marie
klad Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit testování a seznámit se tak s naprosto dokonalou pračkou. Moc se mi líbí, je taková, jaká by pračka měla být, hezká na pohled, silná na špinavé prádlo, jemná na jemné prádlo a na svetry a hlavně je chytrá a co se mi líbilo nejvíce, že není tak hlučná jako moje pračka. Přání s touto pračkou je opravdu zábava. Ovládání mobilním telefonem je opravdu výzva. Líbí se mi ovládání a to, že pračka, ať navolim, co navolim, sama vše optimálně vyhodnotí a správně pozmění. Až selže naše stará pračka, vím přesně, co jí nahradí. Vřele doporučuji, praní, díky testování, může být i zábava.
avatar
Jana
klad Rychlost praní hodnotím velice pozitivně, Toto ocení každá žena, zvláště, když je celý den v práci a pere 1 x za týden. Praním, sušením a žehlením prádla strávím skoro celou sobotu.
klad Maminky od dětí potřebují mít vypráno také velice rychle, zvláště když malé děti neustále ublinkávají a převlékají se několikrát za den, Rychlost praní této pračky je „opravdová výhra".
klad Jsem tak trochu technický antitalent. Ale i já dokáži pračku bez problémů obshluhovat. Pračku dokáže obsluhovat bez problémů každý — panel vás navede, takže pračku můžete obsluhovat intuitivně.
klad Prací asistent Q-rator je také velice dobrá věc, zvláště pro „přezaměstnané” ženy. A také díky této funkci můžete ušetřit za spotřebu energie- perete, když je např. levný el,proud.
klad Design pračky je úchvatný! Dívám se do osvíceného bubnu pračky jako do ohně v krbu. Je to pro mne skoro srovnatelný zážitek, jak se prádlo krásně převaluje v bublinkách I děti se od pračky nemohou odtrhnout.
klad Velikost dvířek mi vyhovuje. Není problém „nacpattľ do pračky ani polštáře a deky na spaní. S čímž jsem mívala problém.
avatar
Petra
příloha příloha
klad Z pračky jsem nadšená. Líbí se mi design, možnost přidání zapomenutého prádla, tichý chod. Krátký program využívám při praní prádla, které není moc znečištěné, nebo prádla, které musím rychle vyprat a také nového oblečení a prádla, které je z citlivějších materiálů. Rychlost praní je super výhoda, která mi šetří čas, kdy se můžu se věnovat jiným věcem.
klad I při využití krátkého prohramu na 39 minut se prádlo znečištěné odolnými skvrnami vypere pěkně.
klad Bubble Soak a EcoBubble jsou technologie, které jsou k prádlu šetrné i účinné.
klad Ovládat pračku jsem se naučila velice rychle. Podle mě je panel přehledný, ale co se týče techniky a různého ovládání, nemám s tím problém. Je možné, že starším lidem by se mohl zdát složitý. Co se týče pracího asistenta, tato novinka mě ihned na pračce zaujala - mám ráda techniku a tyto novinky mě vždy nadchnou a musím je hned vyzkoušet. Mobilní telefon je můj velký pomocník, pracího asistenta proto využívám.
klad Desing pračky je nádherný,stylový. Škoda ji nechávat v koupelně.  Oceňuji velká dvířka a systém otvírání. Co se týče osvícení bubnu a funkce AddWash tak tyto dvě funkce velice oceňuji. Stalo se mi hodněkrát, že jsem objevila zapomenutý kus prádla a o této funkci jsem si mohla nechat zdát, takže mě velmi překvapilo, že na to výrobce Samsung myslel.
klad Líbí se mi tichý chod pračky a také povrch tělíska, které je pokryto keramikou a nemělo by se tedy zanášet tolik vodním kamenem.
avatar
Lucie
klad QuickDrive program je velice příjemnou možností, pokud se vyskytne časový pres nebo potřeba za každou cenu rychle něco vyprat a přitom se jedná jen o lehce znečištěné prádlo bez velkých skvrn, které se obtížně odstraňují. V takovém případě není program příliš účinný, na prádle skvrny zůstanou. Jinak neznám žádnou pračku, která takovou možnost rychlého vyprání během 39 minut nabízí. Účinnost ani kvalita vyprání není příliš přesvědčivá, pokud je prádlo hodně znečištěné. Přídavné funkce k praní Bubble Soak a EcoBubble však oceňuji a vítám. Čelní panel vypadá skvěle, líbí se mi jeho provedení, digitální displej a podsvícení. Po prostudování manuálu k pračce je velice snadný k používání. Význam některých ikonek není na první pohled zcela zřejmý, to je ale také způsobeno řadou funkcí pračky, se kterými jsem se ještě nesetkala. Aplikace na mobilní telefony je snadno použitelná a vcelku užitečná. Design je velmi povedený, jen je pračka příliš hluboká na to, že má přední plnění - mohla by být o něco skladnější. Vypadá moderně, až luxusně. Není mi jasné, proč jsou dvířka zatmavena - zhoršují tak výhled dovnitř a možnost kontrolovat prádlo a aktuální prací cyklus vizuálně. To částečně kompenzuje podsvícení bubnu, ale i tak není viditelnost tak dobrá. Jinak jsou dvířka příjemně velká a dobře se s nimi manipuluje. Funkce AddWash je vynikající nápad. Pračka vypadá skvěle, pere relativně dobře, má řadu funkcí, z nichž některé jsou velmi praktické a ihned využitelné a některé poněkud nadbytečné. Za požadovanou cenu bych ocenila ještě lepší kvalitu praní a vyšší tichost chodu pračky. Oceňuji, že má kapacitu 9 kg, to je nevídaně hodně. Celkově bych pračku doporučila hlavně těm, kteří řadu funkcí navíc využijí, hodlají využívat aplikace na telefonech, aby jim pomohla s obsluhou pračky a chtějí od své pračky celkově víc než je dnešním standardem.
avatar
Jaroslava
klad Pračka Samsung QuickDrive je vskutku vynikající.
klad Při nízké energetické spotřebě dokáže vyprat prádlo rychle a hlavně šetrně, protože se buben otáčí v opačném směru než zadní stěna bubnu a taktéž je vynikající funkce EcoBubble, která vytvoří pěnu pronikající hluboko do látky. Odstraní se tím i ty nejodolnější skvrny.
klad Funkce AddWash umožňuje přidat do pračky prádlo během praní. Což oceníte zvláště, když zjistíte, že se vám někde cestou do prádelny „zatoulala“ ponožka a potřebujete ji tam pochopitelně dodat (stačí jiným způsobem poztrácené ponožky…..).
klad Pračka má velice jednoduchý způsob ovládání a je hodně tichá.
klad Vyšší cena odpovídá kvalitě.
avatar
Gabriela
příloha
klad Jéééé, ta je héééézká. Tak to mě prosím napadlo u pračky! U pračky, ve které se přeci jen pere. Nebo ne? Proč vyrobili takto pěknou designovku? Ale vlastně ano, vždyť mi pračka nemusí hyzdit koupelnu, ale naopak. A nebo si jí dám rovnou do kuchyně, barevně mi bude přesně ladit k ostatním spotřebičům. Tak asi takto proběhlo mé první setkání s pračkou Samsung QuickDrive WW90M740NOAZE a když jsem zjistila, že dokáže prát o o 50% rychleji než běžné pračky, tak jsem měla vybráno, protože tento program využiji na hromady manželových košil a triček svých dětí nejvíce. Trochu jsem se nejdříve bála, zda opravdu za pouhých 39minut pračka vypere opravdu kvalitně, ale začala jsem využívat na odolné skvrny funkce Eco Buble a Bubble Soak, kdy pračka vytvoří aktivní pěnu, která vypere i špinavá kolena na teplácích mých dětí. Nejsem moc technický typ, na novou pračku si vždy zvykám déle, ale u této pračky mi hned zezačátku pomohla nápověda, která se zobrazuje na displeji a nemusela jsem hledat v tištěném návodu, tzv. prací asistent Q-rator. Ovládání pračky je díky němu snadné. Tuto pračku lze ovládat i z mobilního telefonu, což zaujalo hlavně mého manžela a syny a já mám radost, že mi díky této technické ymoženosti konečně pomáhají s prádlem.Krom toho, že pračka se mi líbí designově a nestydím se za ní ani v kuchyni, tak mě zaujala i velikost dvířek pro pohodlnou manipulaci s prádlem a hlavně úplně nějlepší funkce, jakou jsem si kdy v pračce dovedla představit a to funkce AddWash, tzn. přidání zapomenutého prádla. Já se přiznám, že ji využívám snad každé praní, prostě zapadlá ponožka za košem se špinavým prádlem nebo zapomenuté kalhoty od pyžama v posteli je u nás běžná realita.Při výběru pračky ještě preferuji minimální hlučnost a prodlouženou záruku na motor, což pračka Samsung QuickDrive WW90M740NOAZE splňuje. Záruka na motor je 10 let a využívá silné magnety pro tišší výkon, takže mohu prát klidně i přes noc, aniž by byla pračka slyšet.
avatar
Bára
klad Děkuji za možnost testování této pračky :) Ovládání pračky je naprosto úžasné a jednoduché. Popisky jsou v češtině, několik různých (a ne zbytečných) programů. Ovládání z telefonu je nejlepší vychytávka, co jsem zatím viděla. Přijít domů a mít čerstvě vypráno je opravdu velmi úsporné. To samé platí, že i aplikace dokáže rozpoznat levný chod elektřiny a vypere když je to úspornější. Desing pračky se mi velmi líbí. Funkce AddWash je fajn, ale rozhodně to nebyl rozhodnující faktor při koupi. Bubble Soak i EcoBubble hodnotím kladně, jelikož běháme oba s partnerem po zahradě, do toho pes a prádlo je hned špinavé, takže nám se to hodí velmi. Rychlost praní 39 minut a navíc i při plné pračce je super tento program :). A záruka 10 let na motor je další dokonalá vychytávka. Díky.
klad Jedině vyšší cena.
avatar
Kamila
klad Jedná se o moc nádhernou pračku - samozřejmě si předem spočítám, jak dlouho to má dosavadní může prát. Líbí se mi úspory viz. čas a spotřeba - čas je důležitý a spotřeba též. AddWash. EcoBubble/Bubble Soak a delší životnost a tichost. Jednoduché a inteligentvní ovládání.
avatar
Iveta
klad Jedná se o velmi propracovaný designový výrobek, který je nejen hezký na pohled, ale zároveň i velmi tichý. Velmi mě nadchla možnost vyprat až 9 kg prádla. Rychlost praní je neuvěřitelná v porovnání s mojí současnou pračkou. Krátký program bych využila v případě málo ušpiněného prádla jen pro získání svěží vůně. Pračka využívá technologii přeměny pracího prostředku v aktivní pěnu. Myslím, že díky tomu by už nemusel prací prášek ulpívat na tmavém prádle, jak se občas stává u mé současné pračky. Pračka se snadno a intuitivně ovládá. Její čelní panel je přehledný a uživatelsky přátelský. Poprvé jsem se setkala s možností ovládat pračku pomocí mobilního telefonu. Dokáži si představit, že bych při cestě domů zapnula pračku, aby praní začalo dříve než dorazím domů. V současné době si sice mohu nastavit na své pračce odložený start, ale v případě že bych se zasekla v práci, tak by na mě prádlo čekalo v bubnu a mohlo by zatím začít zapáchat. S designem pračky a velikostí dvířek jsem naprosto spokojena. Když jsem viděla ten veliký otvor, tak jsem si hned představila, jak lehce bych do pračky vložila přikrývku, kterou jsem prala nedávno. Funkci přidání zapomenutého prádla bych využila, kdybych na začátku cyklu ještě objevila nějaký zatoulaný kousek oděvu. Na pračce Samsung QuickDrive mě zaujal design pračky, 9 kg objem prádla, tichý chod motoru, 10 letá záruka na motor, keramické topné těleso, na kterém se tolik nedrží vodní kámen. Dále mě zaujal způsob praní, protože buben pračky se otáčí v opačném směru než zadní stěna. S touto vychytávkou jsem se ještě nesetkala. A samozřejmě nesmím zapomenout na energetickou třídu A+++. A také bych ráda zmínila možnost ovládání pračky mobilním telefonem.
klad Vyšší cena
avatar
Katka
příloha příloha
klad Tato pračka je designově velmi povedená a moderní. Její tmavá velká dvířka a možnost modrého podsvícení je na oko moc pěkná! Co se mi líbilo dále je automatické oplachování zásobníku na prášek vodou na konci praní - takže tam nejsou žádné zbytky. Velmi praktická je též třída úspornosti A+++, záruka na motor 10 let a keramické topné těleso, které má delší životnost, protože nerezne a nechytá tolik usazeniny. Dále mi připadá šikovné, že dle nové technologie prádlo neleží na stěnách bubnu, protože ten se speciálně otáčí, stejně tak přeměna pracího prášku na aktivní pěnu s bublinkami. Na druhou stranu - pořád je to jen pračka :-)
klad Vyšší pořizovací cena - těžko říct, zda se za dobu používání pračky skrz úspory vrátí.
avatar
Tereza
klad Pračka Samsung Quick Drive je v první řadě velmi praktická, úsporná, ale zároveň má i krásný design. Disponuje třemi, pro mě velice praktickými, vychytávkami. V první řadě se jedná o střed bubnu, který se otáčí v opačném směru než jeho obvod a díky tomu je účinější i při krátkém programu než jiné pračky. Druhým benefitem je okénko na dvířkách pračky, kterým můžu po pozastavení pracího cyklu přidat případné zapomenuté prádlo. Třetí velká výhoda spočívá v chytré technologii pračky, kdy pračka sama pozná kolik je v bubnu prádla a při nevhodné volbě programu navrhne vhodnější. Lze ji propojit se smartphonem a na něm mi pak vyskočí upomínka, když je vypráno nebo jde dokonce i spustit prací cyklus přes telefon na dálku. Cena pračky je sice vyšší, ale v porovnání s jinými značkami praček s obdobným množstvím funkcí není vůbec špatná. Zkrátka ji mohu směle doporučit.
avatar
Jane
klad Inovativní pračka. Super vzhled. Super funkce. Líbí se mi asi prakticky naprosto všechny, ačkoliv řadu jsem ještě nevyzkoušela. Mám ráda novinky a třeba rychlé praní, ecobubble nebo Bubble Soak je prostě prima. Vypralo to i skvrny od rajčat a okurek a to je co říct. Ale pokud potřebuju něco fakt „doběla“, tak je lepší samozřejmě zvýšit teplotu. Digitální ovládání mě nadchlo, místo her na mobilu si hraju s pračkou.No a pokud máte málo času, tak kromě hraní je to prostě i neskutečně praktické ovládat pračku cestou z práce. Přijedete a prádlo pověsíte. Takže miluju i tu úsporu.
avatar
Kristýna
klad Jsem nadšená, je to povedený produkt, jak technologicky, tak designově. Škoda ho zavřít do koupelny, snad by se lépe vyjímal v nějaké moderní kuchyni nebo někde v technické místnosti, která má dostatek prostoru a vynikne tam nejen ta funkčnost, ale i desing. Velká dvířka jsou prima. Digitální displej je prima. Moje maminka se v něm sice naprosto neorientuje, ale věřím, že je to jednoduché a i já jí to pomalu učím, že to je vlastně strašně jednoduché a praktické, jen člověk musí překonat tu nechuť k novým technologiím a možnostem. Prací asistent je zajímavý! Mobilní ovládání je super! Miluju AddWash, Eco Bubble i Bubble Soak.
avatar
Jitka
klad 39 minut a máte vypráno. QickDrive mám ráda a prakticky jede každý den. Čas šetří tím, že dynamicky pohybuje prádlem a systém Eco Bubble pak prádlo vyčistí. Máchání pak zkracuje zrychlení otáček a funkce přímého vstřikování. Je to prostě od počátku do konce vymazlená pračka, kterou ocení velká rodina (díky kapacitě) i menší rodina (díky super rychlému praní). Vyzkoušela jsem vyprat i špinavé prádlo ze zahrady a zabralo to. Cena za pračku není zrovna nejnižší, pokud si ale na misku vah člověk dá všechny přínosy, tak Samsung vyhrává.
Zobrazit více recenzí