Pračku Samsung QuickDrive si vyzkoušely i testerky v Pracovně ŽENY s.r.o. v Olomouci! A výsledek? Opět na jedničku

image
otestováno
Počet recenzí
27
jak jste hodnotily
5
25x
4
2x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 29. 4. 2018
do 31. 8. 2018

Pračky Samsung s průlomovou technologií QuickDrive urychlují praní prádla až o polovinu bez nepříznivého vlivu na prací výkon, a to bez kompromisů. Pyšní se asistentem s umělou inteligencí, vysoce oceňovanými dvířky AddWash a dalšími zajímavými funkcemi, které máte možnost vyzkoušet.

Hlavní výhody pračky QuickDrive:

Čas a spotřeba

QuickDrive snižuje čas praní až o polovinu a energetickou spotřebu až o 20 %. Buben pračky se otáčí v opačném směru než zadní stěna bubnu, díky čemuž prádlo uvnitř víří rychleji a tím se i rychleji a účiněji vypere spolu se zachováním šetrnosti k oděvům. S pračkou QuickDrive tedy urychlíte čas praní bez kompromisů. Abyste vyprali za poloviční čas než je obvyklé, nemusíte:

  • snižovat množství prádla (perete při plné náplni),
  • snižovat z účinnosti vyprání,
  • slevovat z nároků na šetrnost k oděvům,
  • zvyšovat spotřebu eneregií, pracího prostředku nebo vody (naopak energetická spotřeba je až o 20% nižší než u jiných typů praček).


AddWash

Speciální AddWash dvířka, díky kterým je možné přidat do pračky zapomenuté prádlo kdykoli během pracího cyklu (pokud je teplota uvnitř bubnu nižší než 50 stupnňů, nebo není zapnutá funkce Dětský zámek). Stačí pouze stisknout tlačítko pauza, ovetvřít dvířka AddWash a opět stihnout tlačítko prádla.Zároveň je možné přidat například jemnou halenku pouze na určitou fázi praní, nebo využít AddWash k nalití aviváže přímo do bubnu pračky.

EcoBubble/Bubble Soak

Kvalitní a šetrné praní technologií EcoBubble zaručuje dokonale vyprané prádlo i při nízkých teplotách. EcoBubble proměňuje prací prostředek v aktivní pěnu, která proniká hlukobo do látky a snadno tak odstraní nečistoty, zatímco chrání barvy a texturu oblečení a šetří energie.

Na opravdu odolné skvrny slouží funkce Bubble Soak, kdy je ke klasickému programu přidána navíc 20minutová fáze BubbleSoak, při které je oblečení důkladně namáčeno do aktivní pěny. Tím se snáze a rychleji uvolní i ty nejodolnější skvrny a prádlo je dokonale čisté.

Delší životnost a tichost

Díky Motoru s digitálním inventorem pere pračka QuickDrive s minimálním hlukem, dlouhodobým výkonem a vynikající energetickou účinností. Využívá silné magnety pro tižší a silnější výkon, ale spotřebovává méně energie, než motory univerzální. Dlouhodobou životnost Samsung podpořil 10letou zárukou na motor.

Jednoduché a inteligentní ovládání

 Pračky QuickDrive se chlubí pracím asistentem Q-rator využívajícím umělou inteligci a ulehčují tak praní třemi funkcemi:

  • Plánovač praní.
  • Funkce Programový asistent.
  • Funkce Asistent údržby, která dálkově monitoruje pračku a předem upozorňuje na možné problémy, popřípadě radí s jejím vyřešením.


Hodnocení
27
avatar
Silvia
Tichá, inteligetná práčka, ktorá upúta svojím dizajnom. Pračka Samsung QuickDrive príjemne prekvapí svojim pohodlným a ľahkým ovládaním. Oceňujem veľkosť práčky a možnosť vyprať 9kg prádla a doplniť prádlo aj počas prania, čo sa mi veľa krát stane, že niečo zabudnem.
klad tichá práčka
klad inteligentná
klad cena
avatar
Irena
klad Cekově jsem byla příjemně překvapená, pračka vypadá designově dobře, takže se hodí do moderního interiéru, je na 8 kg prádla, takže to ocení i rodiny s dětmi, jednoduše se s ní manipuluje. Vysloveně bych ráda vyzdvihla program Super Speed, se kterým se vypere za necelou čtvrthodinu a u nás jede pořád, i jen na takový běžný přeprání, třeba věcí z bazénu.
avatar
Marie
klad Tak tento produkt je opravdu top. Ve srovnání s konkurencí má spoustu inovací, které jsou pro jiné momentálně tabu.
klad Za mne velmi doporučuji otvor do kterého můžete přihodit prádlo v rámci praní. Tento otvor mi na mé staré pračce opravdu chybí. Již mnohokrát se stalo, že jsem zapomněla tričko co ponožku a pak muselo čekat až na další praní.
klad Další velké plus je velikost bubnu a váha která se do něj vleze.
klad Nezapomenutelné plus je také, zapnutí přes telefon. Doba technická a mobilní se prostě v tomto produktu nezapře.
klad A hlavně i přes tyto vychytávky opravdu dobře pere. ;)
avatar
Iveta
klad Jedná se o velmi propracovaný designový výrobek, který je nejen hezký na pohled, ale zároveň i velmi tichý. Velmi mě nadchla možnost vyprat až 9 kg prádla. Rychlost praní je neuvěřitelná v porovnání s mojí současnou pračkou. Krátký program bych využila v případě málo ušpiněného prádla jen pro získání svěží vůně. Pračka využívá technologii přeměny pracího prostředku v aktivní pěnu. Myslím, že díky tomu by už nemusel prací prášek ulpívat na tmavém prádle, jak se občas stává u mé současné pračky. Pračka se snadno a intuitivně ovládá. Její čelní panel je přehledný a uživatelsky přátelský. Poprvé jsem se setkala s možností ovládat pračku pomocí mobilního telefonu. Dokáži si představit, že bych při cestě domů zapnula pračku, aby praní začalo dříve než dorazím domů. V současné době si sice mohu nastavit na své pračce odložený start, ale v případě že bych se zasekla v práci, tak by na mě prádlo čekalo v bubnu a mohlo by zatím začít zapáchat. S designem pračky a velikostí dvířek jsem naprosto spokojena. Když jsem viděla ten veliký otvor, tak jsem si hned představila, jak lehce bych do pračky vložila přikrývku, kterou jsem prala nedávno. Funkci přidání zapomenutého prádla bych využila, kdybych na začátku cyklu ještě objevila nějaký zatoulaný kousek oděvu. Na pračce Samsung QuickDrive mě zaujal design pračky, 9 kg objem prádla, tichý chod motoru, 10 letá záruka na motor, keramické topné těleso, na kterém se tolik nedrží vodní kámen. Dále mě zaujal způsob praní, protože buben pračky se otáčí v opačném směru než zadní stěna. S touto vychytávkou jsem se ještě nesetkala. A samozřejmě nesmím zapomenout na energetickou třídu A. A také bych ráda zmínila možnost ovládání pračky mobilním telefonem.
klad Vyšší cena
avatar
Vladimíra
klad Velká výhoda v dnešní době, kdy nemáme tolik času, je s touto pračkou úspora doby praní o 50% výhodou. Testované silně znečištěné prádlo se skvrnami od čokolády se však nepodařilo zcela zbavit skvrn, ale ručníky a obojky se vypraly dobře.
klad Oproti mé staré pračce se mi u této pračky líbí technologie EcoBubble a BubleSoak, která zvyšuje účinnost praní.
klad Čelní panel má pračka přehledný a i snadno se ovládá, ale já dávám přednost tradičnímu ovládání, prací asistent či ovládání po telefonu je dobrá vychytávka pro mladou generaci.
klad Design pračky je povedený, hlavně oceňuji dvířka pro přidání zapomenutého prádla, protože velmi často je potřeba ještě něco do pračky přihodit.
klad Líbí se mi netradiční vnitřek bubnu s prohlubněmi, které pomáhají k lepšímu praní.
klad Více by mi však vyhovovalo, kdyby pračka měla menší rozměry.
avatar
Lucie
klad Hlučnost (resp. nehlučnost) této pračky mě mile překvapila. Splnila všechna očekávání a hravě si poradila se všemi skvrnami. Určitě se hodí do každé domácnosti. Také se mi líbí, že má o 20 % menší spotřebu energie, což se časem určitě projeví jako veliké plus.
avatar
Josefa
klad Samsung QuickDrive je výborný pomocník, který přináší pro praní v automatické pračce řadu vychytávek. U pračky vždy cením její minimální hlučnost, což tato splňuje dobře. Také se mi líbí dlouholetá záruka na motor, takže se investice skutečně vyplatí. Mohu doporučit.
avatar
Marika
klad Samsung QuickDrive je výborný pomocník, který přináší pro praní v automatické pračce řadu vychytávek. U pračky vždy cením její minimální hlučnost, což tato splňuje dobře. Také se mi líbí dlouholetá záruka na motor, takže se investice skutečně vyplatí. Mohu doporučit.
avatar
Blanka
klad Pračka se s tou mou starou nedá vůbec srovnat. Možnost zvolení rychlého programu, když potřebujete jen rychle něco vyprat, dotykový displej, který vám řekne čas doprání. Výborná jsou dvířka addWash, které používám téměř při každém praní... Další super věc na téhle pračce, je to, že není vůbec slyšet, je opravdu hodně potichá. Během pracího cyklu skoro nevím, že peru. :-) Co se týče designu pračky, nemám co vytknout. Užitečná je i aplikace a pračku můžete ovládat na dálku.
avatar
Lenka
klad Na pračce mě jako první zaujal jej design. Je opravdu propracovaná do všech detailů. Má krásný, modře podsvícený buben a speciální dvířka na zapomenuté prádlo. Pračka disponuje celou řadou programů a funkcí pro lepší praní. Nejkratší program má 39 minut, ale díky fci Eco Bubble je prádlo stejně čisté, jako byste ho prali na 2 hodiny. Pračka je velmi tichá. Montáž byla velmi jednoduchá a celá pračka mi přijde dost intuitivní, ani jsem nemusela pročítat celý manuál.
avatar
Ivona
klad Samsungu jsem za tuto pračku opravdu vděčná. Velmi mi usnadnila život. Zejména rychlým, ale kvalitním praním a okénkem na zapomenuté prádlo, které aktivně využívám. A navíc je oproti mé staré pračce velmi tichá. Pokud přemýšlíte jakou pračku si koupit, tak tuto mohu jen doporučit.:-)
avatar
Diana
klad Pračku jsme si pořídili na doporučení od naší známé a jsme moc spokojeni. Pračka je dokonalá, hlavně její speciální dvířka na prádlo –ty využívám permanentně při každém praní, protože vždycky najdu něco v bytě pohozeného a ještě to tam rychle dam  velmi oceňuji rychlost praní a velký výběr z mnoha programů. Pokud nevíte, jaký zrovna dát, mobilní aplikace vám pomůže. A navíc je fakt moc pěkná, každá návštěva nám ji chválí.
avatar
Kristýna
klad Pračka je velmi tichá, má hodně jednoduché a intuitivní ovládání a pere skvěle. Má řadu funkcí jako např. BubbleSoak nebo EcoBubble a ty pomohou odstranit z prádla nečistoty. Nebo funkce Hygiene Steam, která vypouští do bubnu páru a ta ničí bakterie v bubnu.
klad Navíc si můžete pračku propojit i s telefonem přes aplikaci Q-rator a ta vám poradí, třeba jaké prádlo dát k sobě prát, jaký program nastavit nebo kdy je potřeba pračku vyčistit.
avatar
Alice
klad Na pračce se mi velmi líbí její vzhled a nespočet funkcí. Ecobubble nebo Bubble Soak je prostě super věc, vypere se vám díky tomu opravdu všechno a za nízkých teplot. Také mi přijdou velmi dobrá věc speciální dvířka, díky kterým můžete při praní do pračky hodit ještě zapomenuté ponožky, nebo co se po byte povaluje. :-)Pračka se ovládá velmi jednoduše a intuitivně. Mohu jen doporčit.
avatar
karolína
klad Obecně jsem s touto pračkou velmi spokojená a nemám k ní výhrady. Pračka je propracovaná a vypadá velmi dobře a nadčasově. Líbí se mi, že má podsvícený buben a ve tmě je to moc hezká podívaná. Je velká, vejde se do ní až 8kg prádla, což jsme opravdu potřebovali, protože je nás jako blech a peru pořád. Je tichá a má řadu funkcí, které vám pomohou mít prádlo čistčí a lépe vyprané.
avatar
Vlaďka
klad Protože jsme velká rodina, potřebovali jsme velkou pračku. A tato pračka mě přesvědčila, nejen svým designem, ale funkcemi a moderními vlastnostmi. Na mírně znečištěné prádlo vám stačí krátký program a za půl hodinky máte vypráno. Když je oblečení opravdu špinavé od manžela z dílny nebo ze zahrady, tak dávám 2 hodinový program a prádlo je také krásně čistě. Není to jen o prášku, ale i o funkci EcoBubble a BubbleSoak, díky kterým se do prádla dostanou bublinky, které prádlo vyčistí. Prádlo mi přijde i takové nadýchanější, oproti bývalé pračce. Pračka je velmi intuitivní a snadno se ovládá.
avatar
Daniela
klad Pračka nás příjemně překvapila, nejen svým dokonalým designem, ale celkovým provedením – je opravdu promyšlená do každého detailu. Má řadu funkcí, které vám pomohou se všemi druhy znečištění prádla. Na každodenní přemáchnutí prádla používám program 39 minut, což je super. Můžete si nastavit teplotu, otáčky apod. To jsem u bývalé pračky - krátkého programu nemohla. Kapacita je dostačující.
klad Co se týče hlučnosti, skoro ji neslyším, takže velká spokojenost.
avatar
Natálie
klad Já musím za sebe říct, že jsem velmi spokojená. Ta pračka zaprvé vypadá fakt skvěle a musí se hodit do každé koupelny! Také je velmi tichá, což jako matka miminka oceňuji. O okýnku ve dvířkách ani nemusím mluvit-to mě už mnohokrát zachránilo. Ale na druhou stranu chápu, že někomu nemusí vyhovovat cena. Ale za kvalitu je přece lepší si připlatit…
avatar
Radmila
klad Líbí se mi design, možnost přidání zapomenutého prádla, tichý chod. Krátký program využívám při praní prádla, které není moc znečištěné, nebo prádla, které musím rychle vyprat a také nového oblečení a prádla, které je z citlivějších materiálů. Rychlost praní je velká výhoda, která mi šetří čas Bubble Soak a EcoBubble jsou technologie, které jsou k prádlu šetrné i účinné. Ovládat pračku jsem se naučila velice rychle. Podle mě je panel přehledný. Desing pračky je nádherný, stylový. Oceňuji velká dvířka a systém otvírání. Co se týče osvícení bubnu a funkce AddWash tak tyto dvě funkce velice oceňuji. Stalo se mi několikrát, že jsem objevila zapomenutý kus prádla, takže mě velmi překvapilo, že na to výrobce Samsung myslel. Líbí se mi tichý chod pračky a také povrch tělíska, které je pokryto keramikou a nemělo by se tedy zanášet tolik vodním kamenem.
klad Vyšší pořizovací cena...
avatar
marie
klad Moc mne Samsung QuickDrive pračka zaujala. Do Pracovny Ženy v Olomouci moc ráda chodím. Paní v pracovně je moc milá a příjemná a mám radost, že jsou možná i taková testování v Olomouci a krásná setkání. Těším se na další testování kdyby bylo možné již od 17. hodin nebo o víkendu.
Zobrazit více recenzí