Tichou pračku Samsung QuickDrive jste otestovaly i v naší brněnské Pracovně! A vaše hodnocení? 100% spokojenost

image
otestováno
Počet recenzí
26
jak jste hodnotily
5
23x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 29. 4. 2018
do 31. 8. 2018

Pračky Samsung s průlomovou technologií QuickDrive urychlují praní prádla až o polovinu bez nepříznivého vlivu na prací výkon, a to bez kompromisů. Pyšní se asistentem s umělou inteligencí, vysoce oceňovanými dvířky AddWash a dalšími zajímavými funkcemi, které máte možnost vyzkoušet.

Hlavní výhody pračky QuickDrive:

Čas a spotřeba

QuickDrive snižuje čas praní až o polovinu a energetickou spotřebu až o 20 %. Buben pračky se otáčí v opačném směru než zadní stěna bubnu, díky čemuž prádlo uvnitř víří rychleji a tím se i rychleji a účiněji vypere spolu se zachováním šetrnosti k oděvům. S pračkou QuickDrive tedy urychlíte čas praní bez kompromisů. Abyste vyprali za poloviční čas než je obvyklé, nemusíte:

  • snižovat množství prádla (perete při plné náplni),
  • snižovat z účinnosti vyprání,
  • slevovat z nároků na šetrnost k oděvům,
  • zvyšovat spotřebu eneregií, pracího prostředku nebo vody (naopak energetická spotřeba je až o 20% nižší než u jiných typů praček).


AddWash

Speciální AddWash dvířka, díky kterým je možné přidat do pračky zapomenuté prádlo kdykoli během pracího cyklu (pokud je teplota uvnitř bubnu nižší než 50 stupnňů, nebo není zapnutá funkce Dětský zámek). Stačí pouze stisknout tlačítko pauza, ovetvřít dvířka AddWash a opět stihnout tlačítko prádla.Zároveň je možné přidat například jemnou halenku pouze na určitou fázi praní, nebo využít AddWash k nalití aviváže přímo do bubnu pračky.

EcoBubble/Bubble Soak

Kvalitní a šetrné praní technologií EcoBubble zaručuje dokonale vyprané prádlo i při nízkých teplotách. EcoBubble proměňuje prací prostředek v aktivní pěnu, která proniká hlukobo do látky a snadno tak odstraní nečistoty, zatímco chrání barvy a texturu oblečení a šetří energie.

Na opravdu odolné skvrny slouží funkce Bubble Soak, kdy je ke klasickému programu přidána navíc 20minutová fáze BubbleSoak, při které je oblečení důkladně namáčeno do aktivní pěny. Tím se snáze a rychleji uvolní i ty nejodolnější skvrny a prádlo je dokonale čisté.

Delší životnost a tichost

Díky Motoru s digitálním inventorem pere pračka QuickDrive s minimálním hlukem, dlouhodobým výkonem a vynikající energetickou účinností. Využívá silné magnety pro tižší a silnější výkon, ale spotřebovává méně energie, než motory univerzální. Dlouhodobou životnost Samsung podpořil 10letou zárukou na motor.

Jednoduché a inteligentní ovládání

 Pračky QuickDrive se chlubí pracím asistentem Q-rator využívajícím umělou inteligci a ulehčují tak praní třemi funkcemi:

  • Plánovač praní.
  • Funkce Programový asistent.
  • Funkce Asistent údržby, která dálkově monitoruje pračku a předem upozorňuje na možné problémy, popřípadě radí s jejím vyřešením.Hodnocení
26
avatar
Michaela
klad Pračky Samsung patří pro mě mezi špičku. Jsou tiché, nabízí spoustu pracích programů, inteligentní, šetří energii i námahu. Moc se mi líbí to, že můžu vhodit do pračky během praní i zapomenutý kousek oblečení. Vzhledově úžasná a hodí se i do menší koupelny.
avatar
Lucie
klad Jsem.koc ráda že jsem.mohlamotestivat pračku samsung. Vzhledové vypadá jako velmi elegantní pračku, má.mnoho programů, které usnadní rychlý prani vse lze jednoduše navolit nejvice se mi libi program kde si mohu nastavit program kde si mohu navolit čas vyprani
klad Nic
avatar
Lucie
klad Hlučnost (resp. nehlučnost) této pračky mě mile překvapila. Splnila všechna očekávání a hravě si poradila se všemi skvrnami. Určitě se hodí do každé domácnosti. Také se mi líbí, že má o 20 % menší spotřebu energie, což se časem určitě projeví jako veliké plus.
avatar
Bára
klad Děkuji za možnost testování této pračky Ovládání pračky je naprosto úžasné a jednoduché. Popisky jsou v češtině, několik různých (a ne zbytečných) programů. Ovládání z telefonu je nejlepší vychytávka, co jsem zatím viděla. Přijít domů a mít čerstvě vypráno je opravdu velmi úsporné. To samé platí, že i aplikace dokáže rozpoznat levný chod elektřiny a vypere když je to úspornější. Desing pračky se mi velmi líbí. Funkce AddWash je fajn, ale rozhodně to nebyl rozhodnující faktor při koupi. Bubble Soak i EcoBubble hodnotím kladně, jelikož běháme oba s partnerem po zahradě, do toho pes a prádlo je hned špinavé, takže nám se to hodí velmi. Rychlost praní 39 minut a navíc i při plné pračce je super tento program . A záruka 10 let na motor je další dokonalá vychytávka. Díky.
klad Jedině vyšší cena.
avatar
Marika
klad Samsung QuickDrive je výborný pomocník, který přináší pro praní v automatické pračce řadu vychytávek. U pračky vždy cením její minimální hlučnost, což tato splňuje dobře. Také se mi líbí dlouholetá záruka na motor, takže se investice skutečně vyplatí. Mohu doporučit.
avatar
Pavlína
klad Hledala jsem pračku, která vypere opravdu hodně prádla za extrémně krátkou dobu a dobře. Sice by se mohlo zdát, že je to naprosto standardní požadavek na pračku, aby fakt dobře prala, ale opak je pravdou. Prakticky nenajdu jedinou mouchu, kterou bych mohla tenhle produkt hanět. Sedí mi naprosto vše. QuickDrive, který zkracuje dobu praní až o půlku a přitom ještě šetří energii. Nesnižuje se ale kvalita praní, což jsem si odzkoušela i na oblečení pro děti, které fakt čistotou nezáří v momentě, kdy je člověk láduje do pračky. Ale po vyprání prostě špica. To že může člověk přidat prádlo během praní je prima, ne že by se mi to stávalo každý den, ale když peru jednobarevné prádlo jen jednou za čas a najdu zrovna ještě jedno tričko, co potřebuje vyprat a nutně si ho musím vzít zítra na sebe, tak je to prostě skvělé.
avatar
Tereza
klad Přečetla jsem si pořádně manuál a myslím, že si s touhle pračkou bude rozumět každý. A nejen ženy, ale i muži. Prostě je to velmi jednoduché a díky tomu, že lze dnes už pračku ovládat přes telefon, tak začalo praní bavit i mého muže.  Já osobně nejvíc beru za benefit rychlost, to, že to ta pračka fakt vypere nejen rychle, ale také dobře. Koneckonců..nic jiného od pračky nepotřebuju.
avatar
Michaela
klad Nejlepší na celé téhle pračce je asi rychlost no. Prostě když potřebujete každej den si jen tak něco přeprat, když přijdu večer z práce domů, tak nepotřebuju čučet dvě hodiny kvůli prádlu. Je tam dobrá funkce Super Speed, která fakt vypere tu denní dávku prádla za 39 minut. Velké prádlo se s touhle kráskou zvládne hravě.
avatar
Gábina
klad Pračka a sušička v jednom je podle mě nejlepší vynález. Nezabírá místo jako oba přístroje a ač mne řada lidí i recenzí odrazovala, že je lepší mít extra pračku a extra sušičku, tak prostě nemají pravdu, jde to krásně skloubit v jednom. Jsem nadšená jejím tichým chodem, jsem nadšená, že mohu přihodit nějaké to prádlo navíc, když už se pere, jsem nadšená, že tak dobře vypadá, a šetří i značně energii, což je pro mě příjemné plus, ač naštěstí nepatřím k těm, co řeší úsporu energií zas až tak moc.
avatar
Evina
klad Pračka velmi dobře vypadá, to je plus, ale samozřejmě je nejdůležitější jak pere a to je pecka, i na skoro studenou vodu to prostě pere parádně. O prádlo se doma stará víceméně vždycky spíš manžel, protože jsme si prostě rozdělili role a teď si to s novou pračkou dost užívá, protože si instaluje nějaké aplikace na mobil a tím to pak ovládá. Prostě ho tyhle vychytávky baví, máme tak i ledničku. Já teda beru hlavně to, že je pračka tichá, nehlučí nám v bytě, prádlo je rychle vypraný, rychle vysušený, za tři hodinky od chvíle, kdy naplním pračku je sucho. 
avatar
Petra
klad Jsem rozvedená, žiju převážně sama, takže by se mohlo zdát, že zrovna nejsem typ pro pračku na 9 kg prádla. Jenže omyl – když u mě o víkendu přistanou tašky s nevypraným prádlem od mých drahých dětí, které už vylétly z hnízda, ale zase tak extra samostatný teda nejsou, tak prostě mám velký prádlo a jedu. Jsem docela fanda do nových technologií, takže si všechny ty vychytávky užívám, kdeže jsou staré časy valch a praček, kde člověk netušil, co mu z pračky vyleze.. Plus je ticho…když si vzpomenou na svou starou pračku, která vždy odskákala přes půl místnosti a sousedi z toho byli šediví…zaplaťpánbu za nový a chytrý věci.
avatar
Iveta
klad Mám malé děti a jsem trochu dost úzkostlivá na čistotu a hygienu obecně. Na téhle pračce mě zaujalo kromě jejích standardních i nadstandardních funkcích také to, že má funkci Eco Drum Celaqn, která eliminuje bakterie a přitom ale nevyžaduje žádné chemické protředky. Mám totiž obě děti atopiky a chemii naprosto minimalizujeme. Pračka sama upozorní, když je třeba ten proces zapnout, já ho ale zapínám ještě častěji. Další do řady hygienických vychytávek pro šílené matky, jako jsem já, je cyklus Hygiene Steam, který vypouští páru do bubnu a ta zase čistí oblečení a dokáže odstranit nejen řádně zažranou špínu, ale taky výrobce tvrdí, že 99,9 % bakterií a zneaktivní alergeny. No s tím 0,01 % se holt musím nějak vyrovnat.
avatar
Petra
klad Pračku máme v kuchyni a velmi dobře vypadá, je moderní, čisté linie, krásně zapadne do moderní linky (hůře asi do rustikálu nebo nějakého retra).. Potrpíme si v interéru na čistotu linií, takže co se týče designu, splnila účel…. Pračku si ale nekupuju jen podle designu, potřebuju hlavně, aby prala, a tahle fakt PERE! Celkem si potrpíme v rodině i na to, že se snažíme neplýtvat, jedeme zdravý životní styl včetně toho co se děje kolem nás, jako je přebytek plastů a všeobecné plýtvání – materiály, energií, vším…. Tahle pračka dokáže vyprat rychle, dobře (divila jsem se, když jsem hodila do pračky na test starou mikinu od trávy) a ještě při nižších teplotách, takže úspora energie.
avatar
Eliška
klad Oceňuji rychlost. Prádlo je dobře vyprané, žádné fleky, zaprání, nic a to i na ty extra krátké programy. Šetří energii. Dobře vypadá. Dá se dát do bubnu prádlo, i když pračka pere. Rychlost, do třech hodin mám suché prádlo zpátky ve skříni (tam ho teda bohužel musím naskládat, to je snad jediná práce ). Příjemné překvapení prostě, jsme moc spokojeni s koupí.
avatar
Kateřina
klad Máme trochu menší koupelnu, takže největší problém byl narvat pračku do koupelny tak, aby se kolem ještě dalo projít. Zvládli jsme to. Co se týče designu, tak palec nahoru, je to moc hezký doplněk v koupelně. Ale nejde ani tak o krásu, jako o funkčnost. Oceňuji především rychlost, nepotřebuju nutně dvouhodinový prací cyklus, přijde mi to zbytečné, když třeba potřebuji jen něco doslova „přemáchnout“. Pračka i sušička v jednom jsou velmi tiché, to oceníte především tehdy, když bydlíte v paneláku . Líbí se mi detaily, na které výrobce myslel, všechny funkce, které mi usnadňují prací proces.
avatar
Aneta
klad Mezi největší pozitiva bych řadila to, že se s pračkou můžete domluvit pomocí appky(samozřejmě prádlo vám do bubnu nedá, ale i tak je to velké plus) a tím nastavit co perete, na kolik stupňů atd.
klad dalším pozitivem bych viděla i možnost vložení zapomenutého drobného prádla do bubnu v průběhu praní pomocí speciálních dvířek což si myslím že hlavně ocení maminky malých dětí jejichž pidi ponožtičky a body se válí všude.
klad Osobně bych pračku doporučila-pokud máte na ni prostředky a zamýšlíte se nad tím jestli do ní investovat, tak to určitě udělejte! Samsung vám dává i 10 let záruku na motor pračky a to si myslím že je fajn. Takže prádlu zdar!
klad Jako negativum bych vnímala, že appka se dá používat pouze z mobilního zařízení Samsung.
klad Vyšší cena-ovšem platí se za kvalitu
avatar
Kamila
klad Jsem nadšena vším novým a pro život snadnějším. Tichá, inteligentní a opravdu rychlá – to je pračka Samsung QuickDrive. Líbí se mi větičky jako: „Technologie QuickDrive™ přináší zásadní změnu, neboť výrazně zkracuje množství času, které musí spotřebitelé trávit praním, takže jim dává více prostoru užívat si života“. Samozřejmě je to vyváženo finančně.
avatar
LUCIE
klad Desing pračky mě na první pohled velice zaujal, tato pračka bude chloubou každé koupelny či součástí kuchyňské linky. Desing pračky působí elegantně a nadčasově díky kombinaci bílé, černé a efektivního podsvícení. Pračka má pěkný tvar, praktická veliká dvířka která, umožňují pohodlné naplnění i vyjmutí větší kousků prádla : lůžkovin, dek, závěsů, záclon apod. Příjemným bonusem je funkce AddWash která, umožňuje přidání zapomenutého kousku prádla.
klad Ovládání je jednoduhé, přehledné a srozumitélné. Jednotlivé programy jsou uvedeny v českém jazyce Pračka je tedy vhodná i pro starší generaci která, neovládá cízí jazyky a nebo má obavu s nových technologií. Stačí zvolit Program dle libosti. Pracího asistenta ocení fanšmekři či lidé kteří, mají málo času a tento čas chtějí věnovat své rodině či práci.
klad Veliké plus vidím v snadné údržbě pračky, jednoduché a inteligentní ovládání, kvalitní a šetrné praní, čas a kvalita.
klad Veliké plus vidím v snadné údržbě pračky, jednoduché a inteligentní ovládání, kvalitní a šetrné praní, čas a kvalita.
klad Pro někoho by mohla být překážka - rozměr pračky či pořizovací cena
avatar
Hana
klad Nejvíc mě zaujala na Pračce Samsung technologie QuickDrive, která
klad snižuje čas praní až o polovinu a energetickou spotřebu až o 20 %. Ušetřit chceme určitě všichni, takže pro pračku velké plus. Zajímavá jsou také speciální AddWash dvířka, díky kterým můžeme přidat do pračky zapomenuté prádlo kdykoli během praní. Pračka má i k velkému počtu funkcí velmi dobře popsané ovládání, které zvládne každý. Je velmi tichá a při testování vyprala skutečně "do čista". Chtěla bych za možnost testovat skvělou pračku Samsung poděkovat, ale i za přátelskou atmosféru, která na testování panovala.
avatar
Monika
klad Zúčastnila jsem se testování pračky QuickDrive společně s dalšími testerkami. Atmosféra byla přátelská a vtipná :-) Před samotným testováním jsme si o pračce něco řekly, ušpinily jsme pár kousků oblečení a daly se do praní.
klad Mé dojmy z pračky, jsem nadšená :-) Pračka mě zaujala velmi. Není hlučná, sama si přizpůsobí délku praní dle mého navolení funkcí (stupně, otáčky apo.) Krátký program bych určitě nejvíce využila při praní funkčního oblečení a také pro obnovu svěžesti méně špinavého prádla, např.manželových košil :-)
klad Kvalitu a účinnost praní hodnotím kladně i když nemám odzkoušenou funkci na delší dobu ušpiněného prádla (hlavně dětské od trávy, hlíny apo.) na to bych potřebovala mít pračku déle v užívání.
klad Funkce samy o sobě se mi moc líbí a přičítám jako velké plus.
klad Oceňuji ovládání pračky. Příjemná uvítací melodie i u různých upozornění. Líbí se mi popisky u všech funkcí programu, displej. Pro mne je panel přehledný, ale umím si představit, že starší lidé by s tím měli problém i když je to hodně o zvyku.
klad Ovládat pračku pomocí mobilního telefonu beru jako funkci navíc, kterou si umím představit využívat častěji.
klad Líbí se mi i design pračky, velikost dvířek je super, pohodlně dám do pračky i větší kusy oblečení. Velikost dvířek usnadní plnění pračky i následné vyndávání vypraného prádla.
klad Funkce AddWash mě nadchla úplně nejvíce :-D Určitě to zná každá hospodyňka, jakmile se pračka zapne, tak se vždy zázrakem najde nějaký kousek oblečení i přes to, že se prošel celý byt :-)
klad Krom již zmíněného mne zaujala možnost vložení západky/přepážky při vložení tekutého či sypkého pracího prášku.
klad Líbí se mi i funkce s upozorněním k vyčištění po 40 cyklech praní. Nemusím na to myslet, pračka se ozve sama 
klad Možnost sušení vypraného prádla.
klad Děkuji za pozvání k testování i za dáreček v podobě sluchátek, jsou super :-)
klad Negativního jsem shledala jen to, že ji ještě nemám doma :-)
příloha příloha příloha příloha příloha
Zobrazit více recenzí