Vyzkoušely jste dezinfekci na prádlo Sanytol, která ničí bakterie i při nízkých teplotách praní

image
otestováno
Počet recenzí
204
jak jste hodnotily
5
166x
4
30x
3
8x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 6. 6. 2018
do 30. 6. 2018

Praní při nízkých teplotách zcela neodstraní z prádla přítomné bakterie, viry a plísně. Tyto mikroorganismy, které zůstanou v oblečení, mohou způsobit přetrvávající zápach, přenos infekce nebo podráždění kůže. Pokud praní není dostatečné, mělo by být prádlo vydezinfikováno.

Sanytol Dezinfekce na prádlo ničí při všech teplotách bakterie, viry, plísně. Odstraňuje přetrvávající zápach, eliminuje přenos infekcí a zanechává úžasný pocit svěžesti. Je vhodný pro všechny textilie včetně sportovního oblečení, dětského prádla, bytového textilu. 

Neobsahuje chlór, ani složky, které by mohly narušovat vlákna či barvu textilie.

Hodnocení 93% je známkou kvality a vaší spokojenosti

Vybíráme z recenzí:

9.7.2018
Značku Sanytol používám a mám jejich výrobky na úklid ráda. Ocenila jsem proto možnost vyzkoušet i dezinfekci na prádlo. S malým dítětem to velice oceňuji, především to, že nemusím oblečky prát na vyšší teplotu a jsou vždy voňavé a čisté. Stejně tak i spodní prádlo. Zařadila jsem ho do své domácnosti a mohu jedině doporučit.

 

 

Hodnocení
204
avatar
Martina
Sanytol dezinfekci na prádlo používám už několik let a obzvláště nyní jsem za ni velmi vděčná. Oceňuji ji zvláště u prádla, které se nesmí prát na vysoké teploty a přesto chci mít jistotu, že jsou zbaveny nebezpečných bakterií a virů. Její použití je snadné, přidávám ke každému praní do přihrádky pro aviváž.
klad příjemná, nevtíravá vůně
klad snadné použití
klad vyšší cena oproti podobným přípravkům
avatar
Petra
klad Dezinfekci používám na dětské věci, hlavně plenky. A pak na ručníky a utěrky. Účinky nepoznám, ale snad funguje :-) Dává se do přihrádky na aviváž, kterou stejně nepoužívám. . .
avatar
Hana
klad Sanytol na prádlo jsem používala do každého praní. Opravdu stačila jenom kapka a prádlo nádherně vonělo a hlavně ten dobrý pocit, že je i dezinfikováno. Manžel pracuje na stavbě, takže musím prát jeho oblečení denně. I on sám byl velice mile překvapen příjemnou ale přitom "nevtíravou" vůni. jsem velice spokojena a i cena je příjemná.
avatar
Zuzka
klad Používam na pranie, pekne vonia, ktorá vydrží. Odporúčam
klad
klad :-D
avatar
Blanka
klad Sanytol na prádlo jsem používala do každého praní. Opravdu stačila jenom kapka a prádlo nádherně vonělo a hlavně ten dobrý pocit, že je i dezinfikováno. Manžel pracuje na stavbě, takže musím prát jeho oblečení denně. I on sám byl velice mile překvapen příjemnou ale přitom "nevtíravou" vůni. jsem velice spokojena a i cena je příjemná.
avatar
Tereza
klad Tento přípravek mě velice mile překvapil! Obávala jsem se, že prádlo nebude vonět a naopak bude zapáchat po nějaké dezinfekci, ale opak byl pravdou! ???? V domácnosti se psem, který se pohybuje po domě opravdu všude - tedy i v posteli ???? - je skvělé, že např. i při praní ložního prádla mám jistotu, že bude vydezinfikovane. Stejně tak i partner rád hraje fotbal, takže mohu použít i na velmi znečištěné dresy a další sportovní oblečení, které nelze prát při vyšších teplotách.
avatar
Hana
klad Moc děkuji za možnost vyzkoušet, konečně jsem zkusila na více praní a musím říci, že mě Sanytol - tento druh velice mile překvapil. Prala jsem ručníky, manželovi ponožky a psův pelíšek, který tedy mohu prát jen na 30st., jinak by se pokroutil. Vše příjemně voní a musím říci, že mám dobrý pocit z toho, že jsem tedy snad zničila i ty veškeré zbytečné bakterie a mikroby v naší domácnosti. Děkuji moc za takové produkty a jen tak dále :-)
avatar
Jana
klad Výrobek mě mile překvapil, normálně používám aviváže a myslela jsem si, že je to nejlepší pro praní. Také jsem nevěděla, že při praní v nízkých teplotách v prádle zůstávají bakterie a další nečistoty. Moji děti sportují a každý týden máme spousty špinavého sportovního oblečení, které peru v nízkých teplotách. Sanytol je skvělý, že prádlo perfektně vypere i při nízkých teplotách.
avatar
Alice
klad Sanytol dezinfekce po vyprání krásně provoní byt a prádlo zůstává dlouho vonět. Já nakonec přidávala do každého praní. Mám malou holčičku doma, tak jsem měla lepší pocit, že je prádlo dezinfikováno i nižší stupni praní. Určitě budu kupovat i nadále.
avatar
Kamila
klad Byla jsem mile překvapena, že jsem byla vybrána do testování tohoto výrobku, vzhledem k tomu ,že jsem ho již měla možnost i dříve, jsem spokojená s jeho prací schopností a vůní, která je příjemná. Vzhledem k tomu, že čistota prádla je pro mě velmi důležitá, určitě jej budu používat častěji než tomu bylo dosud.
avatar
Darlen
klad Děkuji za možnost testovat tento úžasný pomocník. Prádlo je po vyprání příjemně voňavé, desinfikované,nemohu moc srovnat s jinými výrobky,ale určitě je moc fajn,jelikož používám Sanytol výrobky a jsem spokojená. Je třeba zkoušet delší dobu. Za mě určitě můžu doporučit.
avatar
Tereza
klad Jsem ráda,že jsem sanitol mohla otestovat....překvapila mě příjemna vůně...prádlo je hezky voňavé.Co se týče čistoty a dezinfekce prádla...je to srovnatelné s ostatními produkty.Rozdíl v tom moc nevidím.Děkuji za možnost testování.Do běžného praní ho asi zařazovat nebudu.
avatar
Alžběta
klad Značku Sanytol používám a mám jejich výrobky na úklid ráda. Ocenila jsem proto možnost vyzkoušet i dezinfekci na prádlo. S malým dítětem to velice oceňuji, především to, že nemusím oblečky prát na vyšší teplotu a jsou vždy voňavé a čisté. Stejně tak i spodní prádlo. Zařadila jsem ho do své domácnosti a mohu jedině doporučit.
avatar
Jana
klad Používám běžně aviváže, ale po vyprání Sanytolem prádlo také krásně voní a navíc jej zbaví nežádoucích pachů a bakterií. Použila jsem na koberečky v koupelně, ručníky. Zdá se mi i jemnější. Moc děkuji za možnost si tento produkt vyzkoušet, ráda zařadím do nákupního košíku. Určitě doporučuji všem ženám v domácnosti.
avatar
Zdenka
klad Sanytol znám, používám hlavně ten modrý na koupelny. Že existuje i desinfekce na prádlo do pračky jsem vůbec netušila. Každopádně v domácnosti se zvířátky a dětmi zároveň něco takového opravdu oceňuji. Po vyprání prádlo krásně svěže voní a člověk má pocit, že udělal něco pro zdraví, tím že se zbavil případných bakterií.
avatar
Marie
klad Oceňuji velmi tento výrobek – Sanytol dezinfekce na prádlo. Mým nejvíce používaným programem je rychlé praní na 30 stupňů, jen na „přeprání“ a přidáním Sanytolu je to vyšší „level“. A je fajn, že lze použít na jakékoliv prádlo bez rozdílu materiálu. Doporučuji, velká spokojenost.
avatar
Elena
klad S dezinfekcí na prádlo jsem se v praxi setkala až při testování. Vlastně jsem moc tento produkt nezaregistrovala. Výborná věc. Bála jsem se, že prádlo nebude vonět po použití tohoto prostředku. A příjemné překvapení, naprosto čisté a voňavé. Takže zařazuji do svého „nákupního seznamu“.
avatar
Karolina
klad Sanytol dezinfekci na prádlo používám pár měsíců a nemůžu si ji vynachválit. Doma máme dvě kočky a byť jsou čiště bytové a ven nechodí, neuškodí prát jejich pelíšky společně s dezinfekcí. Stejně tak přistupuji i k ložnímu prádlu, neb s námi spí v posteli.
klad Vlastně v poslední době Sanytol přidávám do praní pravidelně. Prádlo po něm krásně voní. A mám pocit, že se nedělají ani tolik žmolky.
klad Rozhodně doporučuji.
klad
avatar
Alena
klad Ani tentokrát mě Sanytol nezklamal. Používám více výrobků od téhle značky. Skvěle vypral špínu i na nízkou teplotu. Po vyprání čisté a voňavé prádlo. Použila jsem na dětské (opravdu znečištěné) oblečení a taky na jemné prádlo (svetry, halenky, dražší oblečení). Za mě určitě doporučuji! *heart*
avatar
Kateřina
klad jsem ráda, že jsem mohla tento produkt vyzkoušet. Mám velmi dobré zkušenosti se značkou Sanytol, ale tento produkt jsem před tím nezkoušela. Musím říct, že na nízké teploty peru velmi často, zejména jemné prádlo a sportovní oblečení. Dříve jsem nevěděla, že se při nízkých teplotách neodstraní bakterie a plísně. Z praní s tímto produktem jsem měla velmi dobrý pocit, že dělám něco pro sebe a zároveň tím neškodím prádlu. Určitě doporučuji. Produkt jsem si oblíbila:)
Zobrazit více recenzí