Testovaly jsme doplněk stravy Sarapis Soja, vhodný pro ženy v období klimakteria. 86 % žen doporučuje!

image
otestováno
Počet recenzí
39
jak jste hodnotily
5
28x
4
6x
3
4x
2
1
1x
doporučuje
87 %
Testováno v období
od 5. 5. 2017
do 30. 6. 2017

Klimakterium sice není nemoc, ale zaslouží si naši pozornost. První příznaky se začínají objevovat většinou 6 až 7 let před poslední menstruací, která přichází v průměru mezi 49. a 51. rokem života ženy. Tyto příznaky mohou dále přetrvávat i několik let. Vytestujte si doplněk stravy Sarapis Soja, který vám pomůže s příznaky klimakteria, a podělte se s námi o vaši zkušenost.

Vylepšený Sarapis Soja, doplněk stravy, přináší pomoc pro tělesnou a psychickou pohodu ženy, a to nejen přímo v období klimakteria, ale blahodárně působí také v období před menopauzou a po menopauze, kdy příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy. Preparát je vhodný také pro ženy, které nechtějí nebo nemohou užívat hormonální substituční terapii.

*enzo* Kombinace látek obsažených v Sarapisu Soja příznivě působí na nepříjemné tělesné projevy klimakteria (tzv. vegetativní syndrom) a obsahuje izoflavony ze sóji a červeného jetele, včelí produkty (mateří kašička + květní a fermentovaný pyl) a vitamíny.

*enzo* Červený jetel přispívá k pohodlnému prožití menopauzy.

*enzo* Včelí mateří kašička v kombinaci s pylem má příznivý vliv na hormonální aktivitu.

*enzo* Vitamin D3 přispívá k normální hladině vápníku v krvi a příznivě tak působí na normální stav kostí.

*enzo* Vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k regulaci hormonální aktivity.

Více informací ZDE.

Milé testerky, jsou vás tady už tisíce a za to moc děkujeme! :-) A protože nám záleží na tom, abyste každá dostala odpověď na svůj dotaz, pište nám prosím na email testovani@zenysro.cz, kde na maily pravidelně reagujeme a nic nám tak neuteče. Děkujeme za pochopení.

Vaše Markéta, Pavlína, Jana a celý náš tým, který se i díky vám stále rozrůstá *heart*

Hodnocení
39
avatar
lucia
klad nepáči sa mi ,prečo sa môžu testovania zúčastnovat iba české ženy,nie je to fer u nás niečo podobné nie je ,
avatar
Kamila
klad Jsem česká žena - ve čtvrtek jsem měla něco jiného a sójové mléko si dokážu koupit sama. Kupovala jsem si ho i dřív. Cítím tak, že dělám něco pro zdraví - každý rok mám období, kdy mě to chytne a jím strašně zdravě. Věřím, že sójové mléku je tělu prospěšné, hlavně neuškodí!!!!
avatar
Petra
klad Oblíbený přípravek v naší rodině. Maminka, starší sestra i jiné dámy v rodině na něj vsadily. Zejména kvůli prevenci vzniku osteoporózy. Také jemně, citlivě a přírodní cestou vyrovnává hladinu potřebných hormonů a dopomáhá k celkovému lepšímu cítění se v kritickém období ženy.
avatar
Zuzana
klad Produkt Sarapis Soja jsem si koupila na doporučení své kamarádky a jsem velice spokojená. Hučelo mi v uších, měla jsme návaly horka, dost často mě bolela hlava a byla jsem hodně unavená, ale po pravidelném braní se mi velmi ulevilo, takže určitě doporučuji všem ženám
avatar
Diana
klad Výrobek jsem vyzkoušla s ohledem na období, které právě prožívám. V rodině řešíme nějaké nemoci, zkouškové do toho, chystám stěhování. Tak jsem si řekla, že si musím najít nějakou drobnou podporu. Je možné, že je to placebo efekt, ale kdo ví. Jsem spokojená, klidná a vše zvládám s nadhledem. Vřele doporučuji. I cena výrobku je únosná
avatar
Lucka
klad Produkt Sarapis Soja je velice dobrý. Užívám ho pravidelně a opravdu se po něm cítím lépe, jsem taková klidnější, vyrovnanější, vše řeším s klidem. Určitě ho doporučuji všem, kdo jsou v nějakém napětí. Tento produkt Vás dokáže zklidnit a hlavně zklidnit mysl.
avatar
Gabriela
příloha
klad Vylepšený  doplněk stravy Sarapis Soja mi opravdu přinesl úlevu a to po fyzické i psychické stránce. Užíám dě tablety denně, jednu ráno, druhou večer. Jsou sice trochu větší a moc mi nevoní, ale polknou se dobře a hlavně výsledek stojí za to. Již po 10 dnech užívání se mi zmírnily návaly horka a pocit neklidu a nervozity, které mě přepadali čím dál víc v poslední době. Takže za mne doporučuji.
avatar
Radmila
klad S doplňkem stravy Sarapis Soja jsem velice spokojená. Myslím, že mi pomáhá po psychické i fyzické stránce, tak jak uvádí výrobce. Nyní se cítím více v pohodě. Oceňuji využití přírodních produktů ve výrobku, to se mi líbí, že to není jen chemie. Doporučuji.
avatar
Anna
klad Super rozhodně doporučuji všem :-)
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
MVDr. Lucie
klad nemůžu ani doporučit, ale ani hodnotit negativně. a to z důvodu, že nepozoruji žádné projevy přípravku.
avatar
Jarmila
klad přípravek jsem mohla užívat pouze krátce, protože jsem zjistila, že v kombinaci s vyšším tlakem mi nesedí.
avatar
Petra
klad Vylepšený Sarapis Soja, doplněk stravy jsem měla možnost testovat a zatím tedy žádné účinky necítím. pravděpodobně se dostaví až po delším užívání a tedy i přesto výrobek všem doporučuji. velkým přínosem je jeho složení, kdy převládají rostlinné složky bez chemie.
avatar
Jana
klad Sarapis má být určen nejen pro tělesnou a psychickou pohodu... těžko hodnotit, zda to funguje. Já se cítím pořád stejně, žádnou změnu jsem nepocítila. Ale určitě řadě žen může pomoci, pokud z nějakého důvodu nechtějí hormonální léčbu, protože Sarapis příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy a to přírodním způsobem. Ale určitě stojí za vyzkoušení.
avatar
Jitka
příloha
klad Děkuji za možnost testování doplňku stravy Sarapis Soja. Po fyzické stránce jsem se po užívání přípravku cítila stejně jako před užíváním, ale po stránce psychické je mi lépe. Pozoruji, že mé úzkostlivé stavy se zlepšily a myslím, že se více raduji za života. Tobolky jsou trochu větší, ale s pár doušky tekutiny se dají bez problému polknout.
avatar
Alena
klad Děkuji za možnost testování produktu Sarapis Soja, který poctivě užívám i nadále,Beru jednu tabletu denně, jelikož negativní příznaky nemám tak značné.Tablety se dobře polykají, není mi po nich špatně, což o jiných lécích říci nemohu.Tělesnou pohodu nepozoruji vůbec, ale psychickou ano.Při užívání tohoto přípravku mám pocit radosti.Jako kdyby se hormony štěstí rozlévaly po těle.Uvidíme jestli jde jen o současný stav, který vydrží .
klad Potřebovala bych delší čas na hodnocení Sarapisu, účinek se dostaví třeba později.
avatar
Zlata
příloha
klad Tento přípravek mně zaujal svým složením a obsahem účinných látek a vitamínů.Myslím si,že spoustě žen může pomoci,ale asi ho je nutné brát ty 2-3 měsíce.Užívala jsem 1 tabletu denně a sama na sobě jsem pocítila,že mně tak často nebolí hlava a nejsem unavená jako dříve .Určitě budu zkoušet i dále a nechám se překvapit .
avatar
Lucie
klad Moc se mi líbí že jde o přírodní výrobek a ne nějakou umělou chemii. Já osobně bojuji s velmi nepravidelnou ms a příliš dlouhým cyklem. Ten se po měsíci užívání zkrátil o cca 2 dny - tedy pozitivní účinek, ale chtělo by to ještě pár měsíců na testování. Celkově se cítím lépe a klidněji.
klad Není to nevýhoda výrobku, ale určitě bych potřebovala na testování více času - například co se týče srovnání cyklu. Tablety jsou přijatelně veliké, ale v puse mi zbyde trochu pachuti - ale není to nic co by mi bránilo v užívání.
avatar
Veronika
klad Maminka je z produktu Sarapis Soja úplně nadšená. Již dříve jej chtěla vyzkoušet, ale odrazovala ji cena... Má pocit, že se jí upravil krevní tlak a celkově že se cítí mnohem lépe, zmizely návaly horka a střídání nálad. Určitě by to chtělo ještě delší dobu užívání, aby se zjistilo, jestli je to tím nebo jen náhoda :)
klad Trochu si stěžuje na nepříjemnou vůni tabletek.
avatar
Taťjana
klad Na přípravek Sarapis Soya jsem byla docela zvědavá. Využila jsem možnosti testování a přidala přípravek tchýni k narozeninám. Dle jejích slov už něco podobného dávno potřebovala... Zatím ho sice nebere moc dlouho, ale i tak má pocit, že ji méně často bolí hlava, není tolik unavená a je jí vůbec celkově lépe. Zřejmě je to dáno vitamíny, které přípravek obsahuje, a také přírodním složením.
avatar
Gabriela
příloha
klad S přípravkem Sarapis Soja jsem velice spokojená. Ustoupily návaly horka a bušení srdce, zlepšily se mi problémy s usínáním, cítím se klidnější. Ani bolesti hlavy mne teď tolik netrápí. Je mi lépe po psychické i fyzické stránce. Jsem velice spokojená. A hlavně je to přírodní produkt, takže má velké +
klad Malinko mi byla nepříjemná vůně.
avatar
Andrea
klad Přípravek jsem netestovala já, ale zkoušela jsem ho vyhrát pro maminku svého manžela. Již ho chtěla kdysi vyzkoušet a měla velkou radost, že tu možnost dostala. Cítí se po něm prý o dost lépe a hlavně je celkově více v klidu a uvolněnější. Také ustoupily návaly horka, které pociťovala především v noci. Takže mohu za ní vřele doporučit ostatním ženám v tomto nelehkém životním období.
avatar
Šárka
klad Naprosto mě dostaly účinky produktu.Právě procházím začínajícím klimakteriem a cítila jsem se velmi "rozhozená" po fyzické i psychické stránky.Cítím se teď lépe i klidnější a věřím,že postupem času se účinky ještě zvýrazní!Rozhodně si přípravek budu pořizovat nadále.
klad Nemám skutečně nic,co bych tady mohla označit jako negativní hodnocení.Možná,snad jen cena produktu,ale za ty kladné účinky to rozhodně stojí!Budu pokračovat v užívání Sarapis Soja i nadále a mohu ho,s klidným svědomím,doporučit ostatním.
avatar
Andrea
klad Jelikož vím, že tchyně tento přípravek již dlouhodobě užívá, tak jsem ráda, že jsem jí ho mohla vytestovat a s radostí předat. Účinky si velmi chválí, ale nenastalo zlepšení hned, spíše až po pravidelném užívání cca 2 nebo 3 měsíců. Zlepšila se jí nálada, ustoupily návaly. Také prý cítí více elánu do života a hlavně se necítí tak unavená a vyčerpaná, což je pozitivní pro nás všechny a také pro jejího manžela. Tablety se snadno polykají . Určitě za ní mohu doporučit ostatním. Třeba se tato zkušenost bude hodit i mě ;-):-D
avatar
Renata
klad Jsem velice nadšena z doplňkz stravy Sarapis Soji,hlavně to složení je super. Cítim se dobře a na únavu si už tak nestěžuji a jsem klidnějši - vyrovnanější Určitě mohu vřele doporučit. všem ženam co se potýkají s návaly a vyčerpánim. Opravdu je to znát:-)
avatar
Olga
klad Jsem velmi ráda ,že jsem mohla testovat přípravek Sarapis Sója. Má přírodní složení, což v dnešní době není samozřejmostí. Více cítím působení na psychiku, jsem po něm klidnější. Na návaly horka, hučení v uších u mě nepůsobil. Možná to chce používat déle.
avatar
Věra
klad Cítím se o dost lépe, nejsem už tak unavená a vyčerpaná .Nejen po fyzické ale i po psychické stránce je mi lépe.Jsem klidnější a vyrovnanější..Složení výrobku musím také pochválit, líbí se mi že je to přírodní produkt.jsem velice spokojená, ostatním ženám bych ho jistě doporučila.
klad Pokud má někdo problém s polykáním prášků tak by mu mohli tyto dělat problém.
avatar
Lenka
klad Děkuji za možnost testování tohoto výrobky, i když výsledek jsem očekávala o něco lepší. Zlepšení cítím po psychické stránce, ale po fyzické nepociťuji žádný výsledek - návaly horka mám stále. Možná při delší době užívání (cca 2-3 měsíce) by se i toto dalo upravit, ale na testování bylo v tom případě času málo ...
klad Tablety jsou docela velké a přírodně voní, což někomu nemusí vyhovovat.
avatar
Jirina
klad děkuji za možnost vyzkoušet přípravek - doplněk stravy - Sarapis Soja, je to fajn , že je možnost ženám v těžkých chvílích pomoct a ulevit s návaly nálad , horka a taky napětí. Některé máme velké problémy a jsem ráda, za nás všechny a doufám, že Sarapis pomůže nejenom mě, ale i ostatním ženám.
klad nevím, jestli tento přípravek bude pozitivně ovlivňovat všechny ženy, ale mě přesvědčil
avatar
Jiřina
klad Sarapis Soja, je přípravek, který mě zachránil od mých problémů, teď právě řeším své období a životní situaci , kdy mi už nepřichází menstrulace a různé návaly horka, napětí a také návaly. Jsem ráda, že mám k dispozici tento přípravek a určitě budu i nadále využívat jeho pomoci a výhod. Děkuji.
klad jen malý nedostatek - mám problém tabletu polknout- je trošku větší. *smile*
avatar
Věra
klad Moc mě potěšilo, že jsem byla vybrána k testování tohoto produktu Sarapis Soja. Na gynekologii mi byla navržena hormonální substituční léčba pro nepravidelnou menstruaci a začátek klimakteria, ale já mám raději přírodní prostředky. Sarapis Soja užívám každý den 1 tabletu, menstruaci mám nyní pravidelnou. Co se týká účinků na psychiku, to bohužel nemůžu posoudit, možná je třeba dlouhodobější užívání. Oceňuji přírodní složení a v užívání budu pokračovat. Doporučuji.
avatar
Alena
klad Doplněk stravy Sarapis Soya jsem vytestovala pro svoji kamarádku, která je právě na začátku klimakteria. Měla velkou radost, protože nesnáší veškeré chemické prášky, které jsou u nás k dostání. Po vytestovaném přípravku doslova skočila. Po více než měsíci říká, že je jí výrazně lépe, nemá už takové bolesti hlavy, srovnala se jí menstruace... prostě je celkově spokojená.
klad Velikost tablet
avatar
Jana
klad Děkuji za možnostotestovat Sarapis Soya. Bohužel už mám na klimakterium věk, tak jsem ihned začala používat. Mohu potvrdit, že si zlepšila menstruace, stala se více pravidelnou a vymizeli i návaly bolesti hlavy. Navíc i velmi oceňuji přírodní složení.
avatar
Jana
klad Byla jsem ráda, že jsem byla vybrána pro testování přípravku Sarapis Soja. Vzhledem k mému věku mám už s klimakteriem své zkušenosti, samozřejmě vůbec ne příjemné. Proto jsem byla zvědavá na tento produkt. Musím říci, že mi docela pomohl, ustoupilo bušení srdce a prudké návaly horka, myslím, že jsem se zlepšila i po stránce psychické. Proto, abych si ho i nadále kupovala je přírodní složení.
avatar
Pavlína
klad I když ještě nejsem ve věku, kdy bych měla klimakterium očekávat, zúčastnila jsem se testování, jelikož je výrobek doporučovaný jako náhrada hormonální léčby. S hladinou hormonů problémy mám. Časté střídání nálad obzvlášť v době před menstruací už mě opravdu obtěžovalo. Říkala jsem si, že kdyby tohle nepomohlo, alespoň tělu dodám nějaké ty vitamíny. Nechci přehánět, ale jsem nadšená. Hormonální antikoncepci neberu a po nasazení Sarapis Soji jsem zhubla (ze začátku jsem měla trochu zažívací potíže, které trvaly týden, ale brzy se vše srovnalo). Po psychické stránce je mi po opravdu dlouhé době skvěle - žádné výbuchy, jsem klidnější, možná i trochu sebevědomější. Největší rozdíl poznala starší dcera, která mi sama řekla: "mami, Ty seš teď tak príma." Úplně bez nadsázky. Byla jsem furie :-( a už jsem přemýšlela nad jiným druhem prášků... ale zase jsem to já, trpělivější máma, vyrovnanější přítelkyně, začínající podnikatelka. Možná je to jenom placebo :-D ale zatraceně dobře funguje ;-) co se únavy týká, vlastně ani moc nevím, poslední týden mám před měsíčkama a unavená tedy jsem. S velikostí tabletek problém nemám, snadno kloužou do krku, jsou měkké a bez chuti. Přijde mi trošku dražší - dávat 400,- měsíčně dost, ale asi si to chvíli dopřeju.
avatar
Kvetoslava
klad Sarapis jsem uvítala, jsem po přechodu, ale stále trpím bolestmi hlavy a únavou. V minulém týdnu jsem byla na dovolené v zahraničí a sarapis jsem si vzala s sebou. během dovolené mě hlava bolela jen jednou, velice dobře se mi spí a nebudím se. Také s únavou i přes velmi teplé počasí nemám problém. Určitě využívám celou dávku sarapisu a ostatním jej opravdu doporučuji.
avatar
Věra
klad Tento přípravek léta užívá moje maminka a nemůže si ho vynachválit. Jeho složení výrazně pomáhá překonat příznaky přechodu. Které dokáží být někdy opravdu hrozné - návaly horka apod. Jsem ráda, že existuje takový přípravek, který může pomoci ženám v přechodu. Samozřejmostí je dlouhodobé a pravidelné užívání. Při náhodném a nepravidelném užití nemůžeme čekat valné výsledky!
avatar
Marika
klad Tento přípravek užívá moje mamka. Je ideální pro náročné období ženského přechodu, který provází nepříjemné projevy jako návaly, podráždění psychického rázu a jiné. Je třeba užívat pravidelně a dát si pozor na snášenlivost v případě, že jste alergičtí na včelí produkty.
avatar
Lucie
klad Tak Sarapis se sójou jsem koupila poprvé mamince loni k narozeninám. Byla z něho úplně nadšená a já byla ráda, že jsem se jí ztrefila do vkusu a chuti. Prý je to lepší než obyčejné čaje a jakmile to maminka poprvé zkusila, už nechce nic jiného. Naprosto jí Sarapis vyhovuje a cítí se lépe