Secret of Raw - Tajemství syrové stravy

image
otestováno
Počet recenzí
44
jak jste hodnotily
5
36x
4
6x
3
2
2x
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 22. 4. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě. Testování proběhne v úterý 21. dubna mezi 9 a 9:30 hodin. Pro deset z vás je připraven voucher na menu dle vlastního výběru do restaurace Secret of Raw a to pro dvě osoby . Menu zahrnuje předkrm nebo polévku, hlavní chod (kromě Degustačního talíře) a dezert. [*] [*] [*]

Secret of Raw (Tajemství syrové stravy) vám přináší životní filozofii zdravého stravování, která má pozitivní dopad jak na vaše tělo, tak na vaší duši.

Dokážeme vám, že jíst syrovou stravu je nejenom zdravé, ale hlavně obohacující, pestré a zábavné.

Poznáte všechny benefity tohoto přístupu, který je skvělou cestou k udržení krásného, mladého těla a ducha a zároveň dokáže být léčitelem mnoha onemocnění.

Více se dozvíte ZDE nebo na facebooku.

Hodnocení
44
avatar
Anna
avatar
Dorota
avatar
Jana
avatar
Ludmila
avatar
Renata
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
Iveta
klad Jsem moc ráda, že jsem si splnila sen a otestovala jsem raw stravu v restauraci Secret of raw.
klad Z menu jsme si s manželem a synem vybrali předkrm Banánovo-špenátové kornoutky s raw sýrem, citronovou emulzí a microgreens a z polévek jsme si nechali doporučit Thajskou kokosovou polévku.
klad Jelikož jsem nikdy předtím raw stravu neměla, tak jsem byla zpočátku zaskočena, že polévka je studená. Ze začátku to tedy byl takový zvláštní pocit, na který jsem si ale rychle zvykla.
klad Rolky byly výborné a protože byly vyrobeny z banánu, tak byly lehce sladké.
klad Jako hlavní chod jsme si zvolili Houbové palačinky se špenátem a česnekovým krémem a Raw pizza s rukolou, rajčátky, olivami a kešu sýrem. Houbové palačinky byly výborné a i Raw pizza nám chutnala, přestože byla úplně jiná než na jakou jsme zvyklí. Jídla obsahovala hodně sezónní zeleniny, což jsem uvítala.
klad Na závěr jsme si objednali Čokoládový dort a Domácí rawládu s ovocnou náplní. Čokoládový dort byl naprostá bomba. Byl to ten nejlepší, který jsem kdy jedla. Domácí rawláda nám také moc chutnala a lesní ovoce v ní bylo vynikající. Dezerty dokonce chutnaly i našemu 6ti letému synovi, kterého raw strava předtím nezaujala.
klad Všechna jídla byla výborně chuťově sladěna a velmi zajímavě naaranžována, takže to byl požitek pro chuťové pohárky a slast pro oči.
klad Co se týče prostředí, tak v restauraci je malý dětský koutek s plyšáky a Lego kostkami, takže restauraci je možné navštívit i s dětmi. Personál je příjemný a velmi ochotně nám zodpověděl všechny dotazy, které jsme k raw stravě měli. Velmi mě také překvapilo, že raw strava příjemně zasytí a nabije energií. Nejenže mi po celém menu (předkrm/polévka, hlavní jídlo a dezert) nebylo těžko, ale ani jsem nebyla unavená jako po klasickém obědě a to si ani nedávám menu. Rovněž jsem měla po raw stravě zdravý pocit a zintenzivnila se mi chuť ke zdravému životu a zdravé stravě. Návštěva Secret of raw je nezapomenutelný gurmánský zážitek. Závěrem bych ráda pochválila i webové stránky: http://www.secretofraw.cz/ s e-shopem, nabídkou kurzů a seminářů o raw stravě, kuchařkou a videokurzy: http://www.rawkucharka.cz/galerie/video-1/.
avatar
renata
avatar
Lucie
klad Do restaurace Secret of Raw jsem šla trochu s obavami, věděla jsem, o čem raw strava je, ale toho, jak jídla tímto způsobem připravená, budou chutnat, jsem se z počátku trochu obávala. V restauraci byla velice příjemná obsluha, se kterou jsme výběr jídel konzultovali a dali jsme na jejich doporučení. Restauraci jsem navštívila s přítelem, a abychom ochutnali z nabídky co nejvíce, jídla jsme si hned po přinesení „půlili“. Každý jsme tak měli poloviční porce 2 předkrmů, 2 hlavních jídel a 2 dezertů a každý z nás tak ochutnal z nabídky restaurace následující pokrmy: banánovo-špenátové kornoutky s raw sýrem, citronovou emulzí a klíčky; nadýchanou chřestovou pěnu s baby špenátem, lístky mladé řepy a pohankovými krutovy; houbové palačinky se špenátem a česnekovým krémem; raw pizzu s rukolou, rajčátky a olivami; čokoládový dort a domácí rawlládu s ovocnou náplní. U banánovo-špenátových kornoutků jsem se obávala toho, jak budou kornoutky chutnat, takovéto kombinace chutí (sladká-slaná) nejsou mé oblíbené, byla jsem velmi příjemně překvapená, banánová nasládlá chuť byla z kornoutků lehce cítit, ale celkově byly chutě tak sladěné, že i tento předkrm byl úžasný. Shodli jsme se na tom, že z vyzkoušených pokrmů nám nejvíce chutnaly houbové palačinky a rawláda s ovocnou náplní. Čokoládový dort byl také výborný, byl však hodně sytý a stačilo by ho menší množství, klidně poloviční porce. Oba jsme byli překvapeni z toho, jak jsme byli najedeni opravdu do sytosti a přitom se cítili příjemně, nepřejedeně, i když přejedeni jsme byli. Troufnu si tvrdit, že doma raw stravu zavádět nebudeme, i když nás mile oba překvapila, v teplém počasí/letních měsících určitě tuto restauraci budeme příležitostně navštěvovat. Určitě ale při naší návštěvě nesníme takové množství, jako tomu bylo v rámci testování, hlavní jídlo a dezert bude naprosto dostačující.
avatar
Jana
avatar
Věra
klad Moc jsem se těšila na návštěvu raw restaurace. Všechna jídla jsem nafotila, abych ostatním čtenářkám zprostředkovala, jak všechna námi objednaná jídla vypadala. Prvním chodem byla výborná Thajská kokosová polévka a Banánovo-špenátové kornoutky s raw sýrem, citronovou emulzí a klíčky. Hlavním chodem byla Raw pizza s rukolou, rajčátky a olivami a na doporučení Kokosová tortilla plněná čerstvou zeleninou a okurkovým relishem. Jako dezert jsme si vybrali Jahodovo-banánové palačinky s macadamovým tvarohem a čerstvými jahodami a Čokoládový dort. Vše bylo velice chutné, personál velice milý. Vynikající byla kokosová tortilla i pizza a dezerty byly také na jedničku. Raw restaurace nás mile překvapila, všichni jsme odcházeli spokojeni a určitě se do restaurace někdy vrátíme. Na závěr bych ráda poděkovala za možnost vyzkoušet si jinou, netradiční formu stravování.
avatar
Alena
avatar
Marika
avatar
Věra
klad Dnes jsem byla navštívit ale hlavně otestovat pražskou novou restauraci Secret of raw.
klad S raw upravenou zeleninou nebo ovocem jsem do dnešního dne neměla vůbec žádné zkušenosti.
klad Raw upravené potraviny jsou ohřívány na maximálně 40 stupňů Celsia.
klad Začátek ochutnávání jsem počala u Chřestové pěny s baby špenátem ozdobenou mladými lístky z červené řepy a pohankovými krutony. Tato polévka byla dosti pikantní, i když v jídelním lístku zmínka o palčivosti žádná nebyla. Dle mého názoru byla přidána wasabi pasta.
klad Druhý chod a zároveň hlavní byl Garden burger s hranolky a hořčičným dresingem.
klad Hranolky byly z bílé ředkve v syrovém stavu. Burger ve složení všech možných druhů ořechů, strouhané mrkve položený na hromadě zeleniny (rajčata, paprika, červená cibule, salátová okurka a ledový salát).
klad K tomu dosti pikantní dresink s hrubozrnnou hořčicí.
klad Ovšem špičkou v celém menu byl zákusek v podobě Čokoládového dortu. Dovolím si říci, že to byla
klad Opravdová třešnička nakonec degustace.
klad Výborný ořechový korpus a k tomu tuhý čokoládový krém s kakaového másla posypaný kakaovým práškem. Dort byl velice sytý, ale chuť nezapomenutelná.
klad Nápoj jsem vybrala limetkovou limonádu, která byla nakyslá a krásně zahnala žízeň.
klad Po celou dobu byla obsluha v podobě dvou slečen velmi přívětivá a milá.
klad Pokud holdujete zdravé stravě, vřele doporučuji navštívit tuto restauraci! :)
avatar
Helena
avatar
Hana
klad Restauraci jsem navštívila se svým 13letým synem, který zeleninu přímo miluje. Šli jsme se zvědavostí, ale i s trochou obavy. Jednou jsme se zúčastnili kurzu přípravy obdobného typu stravy a bylo to jen samé mixování, sypání přísad z různých sáčkú, a vše bylo zelené. Tady to bylo ale úplně jiné. Dali jsme si banánovo-špenátové kornouty a závitek z bílé ředkve, obojí nám opravdu chutnalo, obdivovali jsme také precizní provedení, které potěšilo i oko. Jako hlavní chod jsme si dali raw pizzu a cuketové špagety. Jídlo opět neskutečně krásně provedené, naservírované, chutné, ale oproti předkrmu ho bylo hodně, nebylo v našich silách ho sníst. Obsluha nám ochotně zabalila zbylé s sebou, ochutnali proto i další zvědavci doma. Jako moučník jsme si dali už jen čokoládový dort napůl. Opět - byl výborný, ale strašně sytý. K pití jsme měli kromě revitalizované vody střik z bílého vína a limetky - skvělé, také limonádu z maracuji.
klad Obsluha velmi příjemná, ochotná a komunikativní, hodně jsme se ptali, protože jsme se chtěli dozvědět více o tomto netradičním způsobu stravování. Dozvěděli jsme se také, co vše je k mání v raw cukrárně na náměstí Míru, určitě se tam také stavíme. Ale již víme, že si musíme dát jen něco třeba napůl, to jídlo je opravdu syté, ani dnes skoro 24 hodin od návštěvy, nemám pocit hladu. Návštěvu restaurace doporučujeme, host se nejen nají, ale zažije i něco hodně nezvyklého, vyjímečného.
avatar
Helena
avatar
Jan
avatar
Romana
Zobrazit více recenzí