Objevte zkrášlující vlastnosti olivového oleje v univerzálním krému Segreto di Bellezza od značky N.A.E.

image
Přihlašování právě probíhá
kolik se toho testuje
100
Přihlásit se můžete do
6. 7.
23:00
konec testování
31. 7. 2020

Koho hledáme

Hledáme 100 testerek ve věku od 30 do 50 let, které si vyzvednou a otestují Segreto di Bellezza univerzální krém na tělo, obličej a vlasy od značky N.A.E. Poté se s námi podělí o své hodnocení zde na webu, na Heureka.cz a Notino.cz či Dm.cz

Podle čeho vybíráme

Do přihlašovacího komentáře nám prosím napište, jaké další produkty z nabídky N.A.E. vás zaujaly. Na celou nabídku se můžete podívat níže. 

Redakce ze všech přihlašovacích komentářů náhodně vybere 100 testerek. 

UPOZORŇUJEME, že tento produkt nezasíláme poštou, je nutné si ho vyzvednout v jedné z nabízených Pracoven ŽENY s.r.o. Vybírat můžete z těchto měst: Praha, Brno, Olomouc, Žďár nad Sázavou nebo Ostrava.   


Segreto di Bellezza univerzální krém na tělo, obličej a vlasy

N.A.E. – Naturale Antica Erboristeria je autentická přírodní značka produktů pro péči o pleť, tělo a vlasy, která vychází z tradice italského bylinkářství a ve svých recepturách kombinuje jedinečné směsi organických složek.

Segreto di Bellezza univerzální krém obsahuje všechnu sílu krásy organického olivového oleje, který poskytuje jemnost, dlouhotrvající hydrataci a ochranu pokožce i konečkům vlasů. Univerzální krém je vhodný pro celou rodinu (pro děti od 3 let).

Univerzální krém Segreto di Bellezza s veganskou recepturou je certifikovaný Ecocert Greenlife jako COSMOS Organic podle COSMOS standardů – obsahuje 98 % ingrediencí přírodního původu a 26 % z celku pochází z organického farmářství.

Olivový olej je jednou z nejstarších ingrediencí italského receptu na krásu. Je opravdovým pokladem pro pokožku, kterou vyživuje, zjemňuje a revitalizuje. Také je ideální pro zpevnění vlasů a jejich rozzáření.


Více informací o produktu najdete TADY.