Testovaly jsme vysavače a parní čistič Sencor. Jak se tito tři pomocníci osvědčili? Na 93% ANO!

image
otestováno
Počet recenzí
38
jak jste hodnotily
5
31x
4
7x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 14. 3. 2017
do 9. 4. 2017

Nevím proč je úklid spojený vždy s určitým obdobím. Jarní úklid, předvánoční úklid, vždyť uklízíme prakticky pořád? Všudypřítomný prach, drobky na podlaze, koupelna, toaleta a kuchyň snese vydrhnout také minimálně jednou týdně. Je to zkrátka pořád dokola.

A protože mezi námi ženami je téma uklízení věčné, zahrnujeme jej pravidelně do našeho testování. Otestovaly jste proto s námi tyčový, ale také sáčkový vysavač a parní čistič Sencor.

Silný a tichý

Ideální pro každého, kdo nemá rád typicky hlučný zvuk při vysávání. Tento sáčkový vysavač má totiž ultra tichý provoz a ještě větší komfort vám dodá teleskopická kovová tyč. Více informací ZDE.

 

Párou proti bakteriím

Potřebujete odstranit skvrny, vodní kámen, mastnotu a jiné nečistoty? Tento krásný žlutý parní čistič je ideální pro tvrdé povrchy (dlaždice, varné desky, sklo...). Čistič je plně ekologický, nepotřebujete žádné chemické přípravky a přesto odstraňuje až 99% běžných bakterií. Více informací ZDE.

 

Každodenní úklid

Multifunkční bezsáčkový tyčový vysavač 2 v 1 s možností vyjmutí ručního vysavače nabízí rychlé a jednoduché řešení pro každodenní úklid a zároveň je vhodný pro všechny typy povrchů. Jistě oceníte i jeho moderní design. Více informací ZDE.

 

 

 

A jaké byly vaše ohlasy?

Posílaly jste nejen hodnocení, ale také momentky a blogy s fotkami i videi. Vaše ohlasy byly opravdu skvělé a je vidět, že vás tyto produkty od Sencoru opravdu zaujaly.

Měla jsem to štěstí, že jsem si v rámci testování mohla vybrat silný a tichý vysavač Sencor“, napsala nám uživatelka Konatovka. Dokonce nám napsala krátký blog s fotografií, který si můžete přečíst ZDEJejí zkušenost byla pozitivní. „S tímto vysavačem jsem opravdu velice spokojena, protože splňuje moje požadavky a chtěla bych touto cestou poděkovat, že mi přálo štěstí a budu mít doma velmi spolehlivé společníka. Díky, ženy s.r.o, jste skvělé“, nešetří chválou.

Jak motivovat muže k tomu, aby vysával? Co třeba takto?

Jsem nadšená, vysavač kromě toho, že dobře vysává, perfektně se ovládá, tak je i krásný“, píše nám testerka s přezdívkou PaHu.

A tuto nádhernou fotku nám poslala testerka s přezdívkou Ka.Te.G46.

A abychom nezapomněly na parní čistič, vkládáme muže v akci. Tuto fotku nám poslala Glady.

 

Máte i vy zkušenosti? Sdílejte je s námi. Hodnocení můžete vložit pod článek. A pokud ještě nevíte a vybíráte, přečtěte si recenze žen, které měly možnost produkt vyzkoušet.*enzo*   

Hodnocení
38
avatar
Růža
klad Tohle testování přenechám jiným protože podobný od stejné značky mám a jsem s ním naprosto spokojená. :-) Je tichý což je asi největší přednost, silný a lehký. Teda ten tyčový by se mi také líbil, to ano, jen škoda že nejste i v Karlových Varech.
klad Negativní je asi to, že nevysává sám, samozřejmě si dělám legraci. :-) U vysavače před tím jsme měli delší tu tyč a dali se vysávat i pavučiny...ale když je tak lehký tak si ho vezmu do výšky a dosáhnu i tak.
avatar
Petra
klad Ideální a výkonný pomocník do každé domácnosti. Mám tento typ a nejvíce oceňuji teleskopickou tyč. Dosáhnete i do vzdálených koutů, pod nábytek, prostě všude. Tichý chod je také příjemný. Výkonný a skladný. Poměr výkon - cena jednoznačně skvělý. Mohu doporučit.
avatar
miriam šuličová
klad Naozaj velmi účinný prostriedok na upratovanie. Mala som tu cest skúsiť ten multifunkcni bezsackovy vysavac 2v1. A bola som nim nadmieru spokojná. Tak som si myslela, ze sa mi ho podarí získať. No nepodarilo. Ale urcite ho odporucam. Tak sup, oplatí sa a zvlášť teraz pred veľkou nocou. Veľké upratovanie nim je hračka :)
klad Zial, negatívum je, ze to bolo pre čr. Možno nabudúce :)
avatar
Vojtěch
příloha příloha
klad Značku Sencor jsem vždy vnímal jako jednu z těch levnějších, nikdy mne nezaujala. Vzhledem k tomu, že mám rád kvalitní značkové produkty, tak jsem tuto značku přehlížel. Proto jsem velice rád za možnost otestování. V rámci testu jsem dostal k vyzkoušení parní čistič Sencor SSC 3001YL.
klad Balení obsahuje mnoho příslušenství: prodlužovací hadici, základní trysku, nástavec pro čištění oken, zahnutý nástavec a několik kartáčů.
klad Vše vypadá velice robustně. Čistič má dlouhý napájecí přívod, bezpečnostní pojistku (dokud není vypuštěna všechny pára, nelze doplnit další voda) a design připomínající průmyslové přístroje od značky Kärcher.
klad Parní čistič se používá velice jednoduše – do přístroje se naleje voda, zašroubuje se uzávěr a zapojí se do zásuvky. Nahřívání trvá cca 3 minuty (dokud nezhasne kontrolka). Pokud nalejete do přístroje více vody, tak ze začátku čištění stříká vařící vodu – je nutné nalít 1,5 odměrky nebo méně. Poté je možné čistit. Všechny nástavce jsou i po dlouhém čištění pouze teplé – nehrozí zde nebezpečí popálení.
klad Čištění je nejvhodnější provádět pouze se základní tryskou, pouze zde má přístroj nevyšší účinnost tlaku. Pokud použijeme kartáče, které sice pomáhají mechanicky čistit, ale klesá však tlak páry (není zde takto centralizovaná). V případě použití nástavce na okna (má na své hlavici hodně trysek) probíhá čistění pouze párou bez tlaku, jelikož přístroj nezvládá dodávat požadovaný objem páry.
klad Pomocí tohoto čističe se perfektně čistí zašlé spáry mezi kachlemi, sprchový kout (tam kde byla chemie slabá, pára neměla problém), usazená špína kolem baterií… Na jedno naplnění vyčistí cca 10 m spár. Velice slabý je na mytí oken, kde se dá využít spíše jen na skla, na čištění rámů je potřeba vzít do ruky stejně hadr.
klad Celkově hodnotím tento parní čistič velice pozitivně, pomohl nám vyčistit spoustu míst, kde byla chemie slabá. Tento výrobek mohu doporučit.
klad + robustní
klad + dlouhý napájecí kabel (4m)
klad + dostatek příslušenství
klad + bezpečnostní pojistka
klad + tlak
klad + ekologické čištění
klad -	odměrka by mohla odpovídat přesné velikosti nádržky čističe
klad -	doba nahřátí
avatar
Mirka
příloha příloha
klad Měla jsem možnost otestovat multifunkční tyčový vysavač 2v1 a mohu ho jen a jen doporučit. Splnil moje očekávání.Vysavač je robustní,vyrobem z pevného plastu. Snadno ovladatelný,velmi jednoduše /zmáčknutím knoflíku/ lze vyjmout ruční vysavač.Velice oceňují kolečka na spodní části vysavače,která umožní opravdu snadnou manipulaci.Velmi příjemné je i zabudované LED osvětlení do otočné hlavy vysavače osvětlující vysávaný prostor. Vysavač je lehký. Testovali jsme s dětmi/4 a 2roky/ a i pro ně byla manipulace velmi snadná-vyjmutí vysavače,zapnutí, vypnutí,nasazení zpět do stojanu.Testovali jsme na
klad koberci, linu, dlažbě a textílii /sedačce/a
klad problém nebyl na žádném
klad povrchu.Vysavač vysál
klad drobky,papírky,kamínky, vlasy, ....Ručním vysavačem jsme
klad vysávali sedačku,kde se drží
klad vlasy,drobky,chlupy z dek a
klad kočárek....vysavač si se vším
klad poradil.Tyčový vysavač je skvělý na
klad rychlém vysávání, když jsem nechtěla
klad vytahovat klasický vysavač.Skvělý je v
klad kuchyni,kde je při ruce,když vaříme s
klad dětmi a drobky jsou všude. Zkusili jsme i malý test,kdy jsme na lino vysypali kamínky,mouku,vločky,pohanku, majoránku.Vysavač bez problémů vysál.Vysavač pěkně "padne" do ruky díky ergonomické rukojeti.Vysavač doporučuji,je to skvělý pomocník.
avatar
Radmila
příloha
klad Měla jsem možnost testovat vysavač Sencor SVC 684TQ a hned po prvním vyzkoušení musím říct, že jsem s ním maximálně spokojená. Je v celku tichý, vysává výborně i na nastavení minima sání. A hlavně mě překvapilo, jak je vysavač lehký. Vysávání si oblíbil i můj syn :-) vysávali jsme koberce, plovoucí podlahu, lino a vše naprosto v pohodě.
avatar
Anna
klad žlutý parní čistič jsem zkoušela a byl skutečně velice účinný na většinu nečistot v domě.Ale dobře se používal i na venkovní dlaždice a na interiér našeho auta byl také velice prakticky použitelný a účinný..stejně jako třeba na zrcadla nebo na trouby..
avatar
Iveta
příloha příloha
klad Předem moc děkuji za možnost testovat parní čistič. Je naprosto úžasný a velmi účinný. V koupelně kolem vany mám silikonové spáry a ničím jsem je nedokázala úplně vyčistit. Chemie na ně působila destruktivně a já neměla šanci. Po použití parního čističe jsou spáry hladké nepopraskané krásně bílé ..... no nádhera už se těším až se pustím na nerezový dřez a baterie :-). Jsem nadšená a moc spokojená. Určitě doporučuji všemi deseti :-) :-)
avatar
Jan
příloha příloha
klad Děkujeme za možnost testovat. Testovali jsme tyčový vysavač 2 v 1 a moc mile překvapil. Hezký moderní vzhled, vleze se snad všude, snadná manipulace a moc se mi líbí osvětlení vysávaného prostoru. Zkoušeli jsme na plovoučce, koberci, dlažbě a na lině. Vše dokonale vysáté. Ruční vysavač též super. Vysávali jsme s ním dcerky kočár plný drobků ž rohlíků, je super také na drobky na sedačkách v autě. Veliká spokojenost a rozhodně doporučujeme. :)
avatar
petra
příloha
klad Děkuji za možnost testování sáčkového vysavače. Vysavač je naprsto skvělý! Nejen že je skvěle designově propracovaný, ale lehce se s ním manipuluje, je opravdu tichý a jako hodně velké plus vidím teleskopickou trubici, na které si nastavíte výšku podle sebe a nebolí vás záda! :-) A naprosto mě dostal krásně modrý automaticky navíjecí kabel. Vysavač je propracovaný do posledního detailu. Za mě velké ANO a doporučuji všem, které ještě váháte.
avatar
Zuzana Mohaplová
příloha příloha
klad Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit testování parního čističe. K čištění jsem si vybrala okna a plastové rámy s těsněním zimní zahrady, která je součástí obývacího pokoje a kuchyně, takže v ní dochází k poměrně velkému znečištění a usazování z výparů při vaření. Byla jsem velmi mile překvapena, pára výborně vyčistila veškerou špínu i mastné usazeniny jak ze skel, tak i z rámů a těsnění a to i v místech velmi špatně dostupných a v rozích. Zároveň nástavec na čištění skel funguje výborně. Takže komplexně hodnotím parní čistič jako velice účinný a kvalitní výrobek. A jedna perlička na závěr - poprvé za cca 36 let manželství - jsem viděla svého muže čistit okna ! Ten měl z parního čističe snad větší radost než já - a "pářil" s takovou vervou, že jsem nestačila stírat vzniklou špínu. Tento výrobek mohu vřele doporučit !!!
klad Jedinou nevýhodou je SVĚTELNÝ INDIKÁTOR, při denním světle nelze rozpoznat, jestli svítí nebo už ne. Ale toto je pouze ne až tak důležitá maličkost
avatar
Pavlína
příloha příloha
klad V rámci testování jsem měla možnost vyzkoušet parní čistič značky SENCOR, za což moc děkuji, protože jsem si podobný přístroj už dlouho přála. Jako maminka malých dětí oceňuji především to, že mohu dát díky tomuto přístroji sbohem většině agresivním chemickým čističům. Manipulace je s ním opravdu jednoduchá. Přístroj má navíc bohaté příslušenství nástavců, se kterými se všude hravě dostanete a můžete jej použít na různé povrchy. Pozitivně hodnotím dlouhý kabel a rychlost nahřívání. Výrobce nezapomněl také na dětskou pojistku. Parní čistič jsem vyzkoušela v kuchyni na dřez, troubu a varnou desku - mastnotu narušil obstojně a dala se krásně setřít hadříkem. Výborně si poradil se sedačkou, která jakoby díky páře "ožila". Největší úspěch u nás parní čistič sklidil v koupelně, kde krásně vyčistil spáry na podlaze a sprchový kout; i vodovodní baterie se "smály" díky nově získanému lesku :-)
klad Během svého úklidového šílenství jsem musela často dolévat do čističe vodu.
avatar
Iva
klad K testování jsem si vybrala parní čistič.
klad Už delší dobu jsem o parním čističi uvažovala, takže mi toto testování přišlo velmi vhod. S výsledkem práce parního čističe jsem byla velmi spokojena. Bez větší námahy jsme spolehlivě vyčistili .
klad Bohužel mi nešlo nahrát obrázky. Zkusím do momentek.
avatar
Vladěna
klad děkuji za možnost testování klasického sáčkového vysavače SENCOR. překvapilo mě, že je lehčí a menší než náš dosavadní Miele vysavač, oproti němu je i o něco tišší. dobře se s ním vysávalo a manipulovalo, vzhled je také super, tyrkysová barva mu sluší :-)
klad bohužel nevysává sám :-)
avatar
Marketa
příloha příloha
klad Vysavač ocenil zejména manžel pro jeho výkon, jednoduchost, designově pěkný a snadnou manipulaci. Šňůra je dostatečně dlouhá a nástavce výborné v tom, že se s nimi dostaneme i na jinak těžce dostupná místa. Ultra tichý chod není příliš tichý, ale ani nijak významně odlišný od ostatních vysavačů. Celkově doporučuji.
avatar
Kateřina
klad Tyčový AKU vysavač SVC 7614TQ mě velmi příjemně překvapil. Je použitelný na všechny povrchy v domácnosti – dlažba, parkety, koberce… a s ručním vysavačem lze pěkně vysát gauč, křesla i interiér auta. V nabíjecí základně vysavač dobře drží, líbí se mi i nástavec na čalounění a kartáčový nástavec, které jsou velmi šikovně uložené v nabíjecí základně pod vysavačem. Údržba vysavače je opravdu jednoduchá, je bezsáčkový a filtry se dají i umýt, pokud jsou hodně zašpiněné (což filtr chránící motor je opravdu špinavý i po chvilce vysávání). Vysavač se dobře drží, není těžký a ani nijak zvlášť hlasitý. Po plném nabití zvládne v pohodě vysát celý byt a ještě má rezervu. V nabíjecí základně je zabudovaná kontrolka, která informuje o stavu nabíjení vysavače, když je vysavač vybitý, tak svítí červeně, po plném nabití se kontrolka rozsvítí zeleně. Vysavač má otočnou hlavu, která mi tak umožní vysávání i na hůře dostupných místech. Na hlavě vysavače jsou umístěné LED diody, které osvětlují právě vysávaný prostor, což třeba při vysávání pod stolem, kde není tolik světla, je docela dobrou vychytávkou. Vysavač má hezký design a v bytě nezabere tolik místa, jako klasické velké vysavače. Tento vysavač rozhodně doporučuji, je to skvělý pomocník.
klad Jedinou věc, kterou považuji za negativní, je to, že filtr, který chrání motor, je po každém použití vysavače nutné ručně obrat od prachu, případně i umýt. Takže nevím, jak dlouho tenhle filtr vydrží (naštěstí se dá koupit docela levně náhradní originální filtr).
avatar
Jana
příloha
klad Děkuji za možnost testovat Multifunkční bezsáčkový tyčový vysavač Sencor 2 v 1. Jedná se o velmi zajímavý přístroj 2 v 1, který má moderní design i zajímavé parametry.Sestavení vysavače je velmi jednoduché a hravě ho zvládne každá uživatelka. Po cca 6 hodinách nabíjení, které je signalizováno kontrolkou, je vysavač připraven k použití. Práce s vysavačem je jednoduchá, při pohybu velmi pomáhají kolečka v koncovce. Přisvícení led svítidlem je příjemným "zlepšovákem", který usnadňuje kontrolu vysátí. Vysavač si poradí s nečistotami nejen na pevných podlahách, ale překvapivě zvládá i vysátí středně vysokého koberce. Moje obavy, zda baterie vydrží úklid celého bytu se naštěstí nepotvrdily. Díky jednoduché manipulaci a dostatečnému výkonu vysavač "vydržel". Výborným nápadem je dobíjení v dokovací stanici, v níž vysavač díky upravené konstrukci perfektně drží. Je jen nutné najít takové místo v blízkosti zásuvky, kam je možné dobíjecí stanici a vysavač umístit, aby nepřekážely. Rovněž použití vysavače jako ručního vysavače například v kuchyni je bezproblémové, Ani pocitově poněkud těžší baterie nebrání v jednoduchém užití a uživatelku nijak neomezuje. Celkově musím vysavač Sencor 2 v 1 hodnotit veskrze kladně, svými parametry i výkonem mě hodně překvapil a pro rychlý úklid je to spolehlivý pomocník.
avatar
Helena
příloha příloha
klad Jsem moc ráda, že jsem mohla testovat vysavač Sencor, který se vyznačuje velmi účinným motorem ECO s výkonem, komfortní teleskopickou kovovou trubici a utra tichým provozem.
klad Manipulace s vysavačem je velmi jednoduchá, jeho tichý provoz mě opravdu velice překvapil, tak jako vysoký sací výkon. Teleskopická tyč je velmi výhodná, protože se dá nastavit dle potřeby. Také kabel byl označen žlutým kroužkem, což znamenalo, že už se blíží jeho konec a červený kroužek označuje, že již se nesmí kabel dál vytahovat. Luxování bylo velice příjemné, dokonale jsem vyčistila štěrbinovou hadicí matrace a čalounění na látkové rohové lavici. Také vysávání koberců bylo velmi dokonale, barvy se oživily a všechny nečistoty zmizely v nitru vysavače. Jsem velice potěšena tímto domácím pomocníkem, protože splňuje mojí představu a určitě ho doporučuji, protože je dokonalý.
klad Žádná negativa jsem nezjistila.
avatar
Tereza
příloha příloha
klad Měla jsem možnost testovat "Multifunkční bezsáčkový tyčový vysavač 3 v 1".
klad Jednu z největších výhod tohoto vysavače je jeho praktičnost. Je vhodný pro rychlé vysátí, což je v domácnosti s dětmi nezbytné. Další výhodou je aku baterie. Z tohoto důvodu je možné vysavač presnést a využívat tam, kam vám normálně nedosáhne klasický kabel od vysavače. Já jsem našla uplatnení hlavně na schodech. Velmi chválím i možnost využít ručního vysávání, které si oblíbily hlavně moje děti. Když udělají bordel, sami si ho také vysají :)
klad Líbí se mi dokovací stanice, ve které je vysavač umístěn. Má svoje místo a čeká vždy, až ho využiju.
klad Používám prakticky každý den, protože najdu neustále někde nějaké smítko a tímto vysavačem je hračka uklízet.
klad Tím, že doma mám klasický vysavač tichý, mi tento přijde poměrně hlasitý a není to moc přijemné. Další nevýhodu vidím v tom, že nepoznám, kdy je vysavač vybitý. V návodu je napsáno, že poklesne výkon, ale výkon poklesne i když je trošku plnější sběrná nádoba. Takže v tom mám trošku zmatek. Měla by tu být nějaká kontrolka. Dále mě trošku nemile překvapil poměr nabíjení 6 hodin ku poměru činnosti vysavače 15-20 minut. Doba nabíjení se mi zdá celkem dlouhá, uvidíme jak se bude prodlužovat s životností baterie. Jako poslední nevýhodu bych uvedla, že mám celkem problém se dostat k filtru a ke sběrné nádobě. Nevím, zda jsem nešikovná, nebo mám málo síly. Je potřeba zmačknout čudlík zamčení a následně oddělit části. Ještě že mám muže :)
avatar
Lenka
klad Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit testování sáčkového vysavače. Musím říct, že mě příjemně překvapil svou výkonností, pěkným designem. Výborný je regulátor výkonu motoru .Velmi pozitivně hodnotím jeho lehkost, v případě, že jej potřebujete vzít do ruky a dostat se do vyšších míst zvládnete to bez pomocníka. Dalším pozitivem je teleskopická tyč a dlouhý kabel. Výhodou jsou i další měnitelné nástavce, díky kterým se dostaneme i do těžko přístupných míst.
klad Krásně vysává jak plovoucí podlahy, tak koberce. Mohu doporučit.
klad Jediné mínus je snad na můj vkus krátká hadice.
avatar
Olga
klad Hned na úvod musím přiznat, že jsem byla z počátku testování trochu zklamaná. Čekala jsem zázrak, a ten se nekonal. Parní čistič se poměrně jednoduše skládá a vyměňují se nástavce. Do přístroje se vejde odměrka a půl, vše hezky vyznačené ryskami na přiložené odměrce. Napařuje se asi dvě minuty - to je super.
klad Jako první jsem zkoušela vyčistit dlaždičky v kuchyni - žádná změna, ani po přejetí rukou. A to jsem spotřebovala celý zásobník páry. Druhý pokus na spárách v koupelně. Na zemi se hůř manipulovalo. Malá změna je znát, ale žádný zázrak - viz foto. Projíždím znovu návod a hledám inspiraci na internetu. Zkusím tedy trochu vyčistit gauč, ale ten náš je v natolik tristním stavu, že mu pomůže ho jedině vyhodit. Padne mi zrak na topení. Máme klasické žebrované, mezi jednotlivými žebry usedá prach a špína a s klasickým vysavačem, i když s nástavcem se to nedá vyluxovat... Heuréka! Na celé topení musím jednou doplnit, ale veškeré nečistoty a mastný prach jdou krásně dolů.
klad Radostně chodím po bytě a přemýšlím, co ještě zkusit. Toaleta je jasná. Pára najde každý záhyb a já se vesele loučím s bakteriemi. Jako poslední zkusím staré vchodové dveře. Nevím, co je to za materiál, ale i kdyby povolily, žádná škoda, horší to být nemůže. A tam kupodivu vidím největší rozdíl. Dveře byly zašlé, staré, špinavé.... a zrovna s nimi udělala pára největší zázrak. Váha přístroje mi nijak nevadila, ani držení pojistky. Ještě jsem chtěla zkusit "vyžehlit" košili, ale v návodu pouze je uvedeno, že to lze, ale nevím jak, což mně opět nutí kouknout se na videa konkurence, škoda...
klad Návod. Hned ze začátku mi chybí jasný návod na sestavení a první vyzkoušení, takže jsem jsem hledala u konkurence a nejlépe videoprůvodce. Naštěstí tyto přístroje fungují podobně. Druhá nevýhoda je kontrolka. To, že se voda nahřeje během chvilinky - tuším do dvou minut - je skvělé, ale poznáme to tak, že kontrolka zhasne. Já teda uklízela převážně během dne, takže pro mně by byl vhodnější zvukový signál. Nevím, jestli jsem to špatně pochopila, ale vadí mi, že základní nástavec je na kloubu a dost často spadnul nebo uhnul jinam, než bylo potřeba. Není to žádný super zázrak. Toaletu bych pouze s tímto parním přístrojem nečistila, ale takhle po umytí, zbavit se bakterií i v záhybech super. Škoda, že okna jsem už letos umývala, třikrát, takže ty jindy ;-) .
avatar
Martina
klad Mám možnost testovat Multifunkční bezsáčkový tyčový vysavač 2 v 1 od Sencoru s možností vyjmutí ručního vysavače , doma máme centrální vysavač takže jsme čekala srovnatelný ne-li elpší výrobek. na měnsí úklid je suprový, svítící přední díl na první pohled zaujme, zakladna je stabilni, vysavac je trosku tezsi -motor, trosku mi vadi slabsi saci efekt, proste nevysaje to co bezny vysavac enbo centralůni, ma proste mensi mensi silu, takze na mensi neporadek ,vysypany krupky, rohliky super, na vycisteni autosedacky take fajn ale na ukldic eleho domu rozhodne ne na to je slaby a kratky :)
avatar
Péťa
příloha příloha
klad Děkuji moc za možnost testovat - testovala jsem s manželem tyčový vysavač 2 v 1. Na vysavači se mi líbí elegantní design a led diody, které svítí při vysávání. Dále jsem velmi ocenila různé natáčení do stran, díky němuž se mi dobře vysávalo pod postelí a komodou, kam se s normálním vysavačem úplně nedostanu. Vysávala jsem plochu parket, lina a dlažby a vše v pořádku. S ručním vysavačem také velká spokojenost. Protože máme malý byt, tak jsem ocenila, že balení 2 v 1 zabere málo místa a dá se dobře uskladnit v dokovací stanici, kde opravdu stabilně drží a nepřekáží. Lux je možné ale také skladovat i bez dokovací stanice a lux je v této poloze velmi stabilní. Není potřeba jej podpírat ani o nic opírat. Vysavač mi přijde tichý, takže z této strany v panelákovém bytě také spokojenost.
klad Ve srovnáním s obyčejným vysavačem, který jsem do té doby používala, má tento tyčový vysavač menší sací výkon. A také bych uvítala delší výdrž na jedno nabití.
avatar
Martina
příloha příloha
klad Nejprve děkuji za možnost testování sáčkového vysavače. Velmi mile mi překvapil jeho design, na pohled se jedná o vysavač opravdu krásný. A nyní už v k vlastnostem - je opravdu výkonný, poměrně tichý, lehký. Má teleskopickou tyč a poměrně dost dlouhý navíjecí kabel. Dosáhnete s ním opravdu všude. Dalším kladem jsou vyměnitelné nástavce, které použijete jistě při úklidu také, když potřebujete zajet do rodu apod. Za mě rozhodně doporučuji, vysaje jak plovoucí podlahu, tak lino, stejně tak koberec.
avatar
Tereza
příloha příloha
klad U nás se testování chopil náš syn. Šel na to po svém. Nejprve vše ochutnal, prokonzultoval se svým chlupatým asistentem a až pak to předal mamince. Takže děkuji za možnost otestovat parní čistič, se kterým byla snadná domluva. Co nebylo jasné na první pohled jsme našli v přehledném manuálu. Manipulace s čističem je velmi snadná, je lehký, snadný na použití, má dlouhý kabel i baleni obsahuje spoustu nástavců. Jen škoda že nemá pojistku na spuštěné čištění. Při delším držení je mačkání nepohodlné. Po zapnutí se velice rychle nahřeje, takže si úklid nestihnete rozmyslet :) a jakmile začnete už to jde samo. Myslím, že je to dobrý pomocník do domácnosti nejen pro dámy, ale i pro pány. ;)
klad Chybí mi tlačítko, které udrží čistič v chodu a člověk nemusí jej nemusí neustále mačkat. Mohl by mít také větší nádrž na vodu, ale celkově jsem s ním moc spokojená.
avatar
Mária
příloha příloha
klad Měla jsem možnost testovat vysavač 2v1. Při montáži tyče vysavače se použil jeden malý sroubek, takže žádné složité skládání. Jako pozitivum vidím sviceni v spodní přední části, takže je dobře vidět vydávána plocha. Sací síla se mi zdá průměrná. Funguje dobre jak na dlažbu tak na plovoucí podlahy a koberce s vysokým vlasem. Další výhoda vysavače je funkce 2v1 a tedy ze se da odejmout malý ruční vysavač, který je užiteční pomocník pro rychlý úklid (třeba pod kuchyňskou linkou po obalování rizku) Dobijeci jednotka je stabilní. Vysavač je pohyblivý, obratný. Nevejde se pod nízkou postel.
klad Nevýhoda pro mě je dlouhé nabíjení a krátká výdrž na jedno dobiti. Ne celkem nevýhoda, ale škoda je, ze vysavač neobsahuje teleskopickou tyč a tedy není možné se dostat do úzkých prostor.
avatar
Ladislav
příloha příloha
klad U nás doma jsme měli možnost vyzkoušet parní čistič Sencor, tedy spíše přítelkyně testovala při jarním úklidu. Parní čistič si velice chválila, neboť během úklidu koupelny nepoužila ani kapku nějakého přípravku, parní čistič byl velice účinný na vodní kámen, ale i na jiné nečistoty, práce s ním je radostí, doplnění vody během práce není problémem, pokud člověk vyčerpá veškeré množství vody, pak je to rychlé, vřele doporučujeme. Ještě ho budeme testovat na oknech, což jsme bohužel nestihli, ale předpokládám, že to půjde dobře, protože stěny sprchového koutů byly raz dva.
klad Trochu jsme na začátku bojovali při výměně nástavců, ale po chvíli jsme na to přišli a už to nebyl problém.
avatar
Andrea
klad Vytestovala jsem si sáčkový vysavač Sencor SVC 684TQ. Na první pohled mi padnul do oka vysavač, už tím jak vypadal. Po rozbalení ho byl schopen zapojit i můj 4letý syn, takže určitě plus pro jednoduchost obsluhy. S dlouhým kabelem jsem na 85 m čtverečních musela kabel vypojit a opětovně zapojit jen jednou. Dlouhá tyč skvěle dosáhla i pod sedačku a za skříně, takže jsme je nemuseli ani odsunovat. Jelikož bydlíme v bytě oceňuji jeho tichý chod a to že není tak velký a dobře se skladuje.
avatar
Eva
klad Jsem vysavačem Sencor naprosto nadšená. Má úžasný sací výkon a přesto je tichý! Málem jsem vysála celé lino na podlaze, které je už teda starší. :) Funguje suprově na koberci i na plovoucí podlaze. Obsluha je hodně jednoduchá a také se s ním dobře vysávají i místa pod sedačkou nebo postelí. Je velmi lehký, takže je manipulace o to snazší. Plus pro každou ženu je také jeho krásná barva a celkový vzhled. Jsem za testování vysavače moc vděčná! Všem vřele doporučuji.
klad Škoda, že nebylo v balení více pytlíků do vysavače, ale v prodejním balením jich je předpokládám více. :)
avatar
Stanislava
klad Z parního čističe, který jsem získala k otestování, jsem nadšená. Sice jsem na začátku trochu bojovala s návodem a skládáním (ten základní nástavec mi nešel moc nandat a jakoby zacvaknout), ale podařilo se. Zatím jsem zkoušela čistit obklady v kuchyni i koupelně a toaletu a z výsledku jsem nadšená! :-) Je to opravdu vidět, protože jsem čistila docela po dlouhé době, po malování a stěhování, takže už vše působilo trochu zašle, ale čistič si s tím hravě poradil. Navíc ten pocit, že opravdu zbaví bakterií. A není nutné žádné drhnutí, takže pro mě ideal. Budu používat pravidelně :-)
avatar
Jana
klad Za mě jednoznačně nový superpomocník v mé domácnosti, viz můj blog: http://www.zenysro.cz/blogy/domacnost-a-hobby/novy-vykonny-fesak-v-me-domacnosti
klad Používám ho nyní denně i několikrát a velice efektivně mě zbaví nepořádku, který u nás doma vzniká poměrně často a rychle :-) Síla savosti je opravdu vysoká a samotná údržba vysavače je velice jednoduchá, za mě rozhodně velice dobrý poměr cena a výkon a rozhodně tento spotřebič doporučuji všem, kteří prostě nemají čas stále vytahovat velké těžké vysavače, ale nepořádek mají doma často :-)
avatar
Pavla
klad Multifunkční bezsáčkový tyčový vysavač 2 v 1 Sencor SVC 7614TQ mě hned na začátku zaujal snadným sestavením a možností začít ihned vysávat. Vysávání vinylové podlahy zvládá dobře. Lehce se ovládá a snadno zatáčí, dobře zvládá rohy a záhyby. Při vysáváni jsem se přistihla, že napnutě čekám, až začne klesat výkon s postupným vybíjení se baterie, ale to při vysávání 50m3 prostoru nenastalo. U klasického ručního vysavače to vnímám po krátké chvilce. Takže i výkon mě jednoznačně uspokojuje. Je to moc hezký a praktický pomocník na každodenní rychlý a přitom kvalitní úklid.
avatar
Helena
příloha příloha
klad S vysavačem je jednoduchá manipulace, je lehký. Snadno se přenáší, dobře s ním vysaji i pavučiny nebo prostory umístěné výše. Vysává dobře jak lino, plovoucí podlahu tak i koberec s vysokým chlupem. Pomáhají také různé nástavce. Kabel je dostatečně dlouhý, teleskopická tyč je super. Určitě doporučuji na běžné domácí vysávání.
avatar
Martina
příloha příloha
klad Parní čistič doporučuji.Podrobný návod na obsluhu.Jednoduchá manipulace jak se samotným čističem tak i s výměnou nástavců.Sada obsahuje velké množství nástavců od malinkatých až po nástavec na okno. Přívodní kabel je dostatečně douhý.Můžu jen doporučit
avatar
Daniela
klad Zkusila jsem parní čistič Sencor a byla jsem s ním velice spokojena. Práce s ním je jednoduchá a jde pěkně od ruky. parní čistič je velice účinný na vodní kámen, ale i na jiné nečistoty, pracuje se s ním lehce, doplnění vody během čištění není žádný problémem. Čistí pěkně, lehce a rychle. Rozhodně ho doporučuji aspoň vyzkoušet.
avatar
Kamila
klad Jsem se značkou Sencor spokojena. Vysavač je v domácnosti potřebný. Padne do ruky, za chvíli je naklizeno. Čistí pěkně, má hodně nástavců a kabel je dost dlouhý.Obsluha je jednoduchá, dostanete se snadno za nábytek. Používám ho několikrát týdně. Doporučuji!!!!
avatar
Michaela
klad Zakoupila jsem Sencor tyčový vysavač. Jsem s ním spokojená, vysaje vše, jen se častěji musí vysypávat, než sáčkový, nevejde se tam tolik prachu do zásobníku, ale to je na jednu stranu dobře, že se nemnoží roztoči a že není tak těžký, nemusí se nakupovat sáčky a vyměňovat sáčky. Chod je tichý, což mi vyhovuje, nemám ráda hluk. Jaké decibely vydával můj starý vysavač bylo až ohlušující. A přiznám se, že mi z toho až tekly nervy, jak ten starý řval. Je to úleva. Dostanu se s ním i na balkon, kam by mi nedosáhl kabel. A nezakopávám o kabel.
klad Jedině, že stále nemám přesně vychytané pokládaní na nabíjecí stojan a zasouvání odnímatelného malého vysavače, netrefím se často napoprvé, buď je to o zvyku a časem to půjde hned, nebo je trochu ten pěkný design na úkor jednoduchosti ovládání.
avatar
Sylva
příloha
klad Máme doma tycovy vysavač. Slouží především jako takový pohotovostní, vždy pri ruce. Údržba je velice snadná. Nadobka se vyšle a trochu očistí filtr. Velice se mi líbí led osvětlení vysávaného prostoru, to pak člověk vidí i to, co nechce. :) Dobré se drží a je lehký. Ma své místo v nabíjecí stanici, tudíž nezabere vůbec nic. Led dioda ukazující stav nabití je fajn a aspoň vím, jak na tom je. Ma moc hezky design a barvu. Fajn je i to, že se dá vyjmout ruční vysavač a že má nástavce. Rozhodně doporučuji.
klad Uvítala bych větší výkon.