Setkání testerek po celé ČR! Novinky, nabídka výhod, sdílení zkušeností!

image
otestováno
Počet recenzí
66
jak jste hodnotily
5
56x
4
6x
3
2x
2
1
2x
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 20. 11. 2018
do 22. 1. 2019

Milé testerky,

rok se s rokem sešel a je vás ve frontě na testování krásných 19 tisíc, a tak je nejvyšší čas se potkat a posunout náš společný zájem dále.

Zvu vás společně s mými kolegyněmi na setkání testerek ŽENY s.r.o., které mají zájem o více informací, exkluzivní testování, zvýhodněné pozice při testování, budování komunity ve svém regionu a více odměn za svou aktivitu!

Budu tam já, někde Pája, někde Ája, možná zavítá i naše Irča (pamatujete ze začátku, dnes maminka krásných dvojčátek) a další kolegyně, které se na testování podílí!

Potvrdit svou účast můžete na e-mailové adrese: vanda.rocnakova@zenysro.cz nebo kontaktujte svoji nejbližší Pracovnu Ženy s.r.o.! :)

 

Těšit se můžete na spoustu novinek, poznatků a sdílení toho, co byste chtěly vy a jak tomu my společně můžeme pomoci.


Budu moc ráda, když přijmete pozvání na neformální setkání, tak trošku pracovní workshop s nápady a také setkání, ze kterého si odnesete minimálně knihu „Slušnost není slabost“, protože chceme, aby se prostřednictvím testování dostaly dál hodnoty.

Přidáte se? 

Těším se na vás v Pracovnách ŽENY s.r.o. v těchto městech: 

Plzeň - pondělí 22. 10. od 18 hod.

Slaný - středa 24. 10. od 18 hod

Praha - 7.11. od 17 hod

Žďár nad Sázavou - 5. 11. od 18 hod.

Teplice - 6. 11. od 18 hod.

Litoměřice - 21.11. od 17 hod

Ostrava - 26.11. od 17 hod.

Olomouc - 26.11. od 17 hod.

Brno - 28.11. od 17 hod. (Akce proběhne na adrese: Šumavská 415/5,
602 00 Brno - Královo Pole - Ponava) :)

Tábor - 29.11. od 17 hod

POZOR : Pokud se přihlašujete přes políčko "Přihlásit se" uvádějte prosím, o jakou Pracovnu Ženy s.r.o. máte zájem! :)


Vaše Eva, první ŽENA s.r.o.
www.zenysro.cz / Dáváme ženám prostor, příležitosti a práci již šestým rokem!
Hodnocení
66
avatar
Marie
Setkání s ženami bylo velmi inspirativní, skvělé ženy, super atmosféra, spousta informací, dobré jídlo i kávička. Absolutně není co vytknout. A navíc dárek v podobě krásné knížky, kterou jsem hned musela přečíst. Už teď se těším na další setkání vámi.
klad Vše
klad NNic
avatar
Jarmila
Setkání je super nápad, snad se bude pořádat opakovaně. Podle rekcí jde o skvělý počin. A protože okolnosti mi zabránily v účasti, doufám, že napříště to vyjde a užiji si zábavy i poučení z příjemného setkání s testerkami i s děvčaty, které to vše dokáží organizovat.
klad atmosféra
klad nic
avatar
Bohumila
Setkání testerek byl skvělý nápad. Jak jsem již bohužel psala v emailu, nedošla mi informace o tom, že jsem byla vybrána a tak jsem se setkání něúčastnila. Každopádně věřím, že to bylo další skvělé setkání v pohodově zařízené pracovně , kde se prostě člověk cítí dobře :-)
klad příjemné prostředí
klad nedošel email s informací o vybrání
avatar
Petra
Moc děkuji za možnost zúčastnit se této akce. Setkaly jsme se v krasne pracovne v prazskem Karline, kde nam Evicka predstavila zeny ze sveho tymu a vysvetlila co ktera ma na starosti. Dale nam byl prednesen novy koncept testovani, ktery se prave rozjizdi a bude do budoucna realizovan pres ambasadorky. Prvni takova vlastovka byl vecerni chlebik penam, ktery jsme si v libovolnem mnozstvi mohly odnest a podelit se s nim se svymi znamymi, prateli, rodinou...Bylo moc mile, ze se zeny s.r.o. ptaly na nase nazory, co se nam libi, ale naopak i nelibi, co bychom chtely změnit a nebranily se ani novym napadům a pripominkam. Jen spolecne a zaroven pouceni z toho, co se i treba nepovedlo, se muzeme posunout dale.
klad pristup tymu zen s.r.o.
klad moznost zeptat se na cokoli
klad prijemna atmosfera
klad spolecna diskuze s ostatnimi testerkami
klad nic
avatar
Jarka
Moc děkuji za možnost zůčastnit se setkání testerek v pracovně Žďár nad Sázavou u naší Haničky. Bylo to velmi příjemné posezení u vínečka (kafíčka) :) pod vedením "první ženy Evy " a pro mne velmi poučné ... získali jsme spoustu nových informací možnosti testování , soutěžení , ... prostě nové info o Ženách s.r.o. . Moc děkuji za tuto příležitost .
klad atmosféra
klad prostředí
klad příjemné lidi
klad nic
avatar
Kateřina
Na setkání dorazila řada různorodých žen co do věku i zájmů. Společně jsme diskutovali nad novinkami ve skupině, co se nám líbí a nelíbí. Každý projevil svůj názor, i když jen anonymně a mohl se vyjádřit například k nové verzi webu, testování a následnému hodnocení. Řešily se nápady na zlepšování, chutnaly jsme novinku chleba od Penamu dostaly dárek ve formě knížky Slušnost není slabost. Večer příjemný a zajímavý.
klad Možnost projevit názor
klad Návrhy zlepšení
klad Dárek
klad Začínalo moc brzy
avatar
Jaroslava
Setkání testerek hodnotím velice pozitivně. Líbila se mi příjemná atmosféra, což je u vás obvyklé. Ocenila jsem i „lístečkové“ dotazy. Dozvěděla jsem se názory ostatních testerek a zároveň vy jste měli okamžitou zpětnou vazbu. Byla jsem ale také překvapená reakcí některých žen, které asi vůbec nepochopily, co je podstatou žen s.r.o., o co by nám všem mělo jít. Že máme možnost testovat výrobky, je pro nás jakýmsi bonusem. Jinak tato akce byl vynikající nápad J. Děkuji
klad nápad
klad některé reakce a nepochopení testerek
avatar
Michaela
Setkání bylo skvělé! Moc jsem si to užila. Bylo zde nespočet různých žen s různými názory a zkušenostmi. Perfektní odreagování. Ve Žďáře nad Sázavou to mám velmi ráda. Prostředí, ženy, zábava. Já, která je už 5.rokem doma s dvěma dětmi toto velmi oceňuji. S Ženy s.r.o. je vždy legrace.
klad tým žen
klad prostředí
klad čas
klad káva
klad klid
klad prostor a atmoška
klad délka setkání :-(
avatar
Bohumila
Setkání testerek je super nápad. Bohužel mi nepřišel email, že jsem byla vybrána a tak jsem to prošvihla. Každopádně to muselo být další příjemné setkání v parádně zařízené pražské pracovně. Tam se člověk vždy cítí pohodově. Snad plánujete další setkání :-)
klad Prijemne prostredi
klad Nedosel o vyberu k testovani
avatar
JARMILA
Sice jsem jiz jednou hodnotila, ale zrejme byko vzato, ze hodnotim knihu :-)... takze jeste jednou.Mela jsem tu moznost setkat se i s ostatnimi testerkami. Osobne per. s pani Evou ( velmi sympatickou). Setkani probehlo v uzasne, skvele atmofere. Odnesla jsem si odtud spoustu informaci a hezky stravstraveny podvecer na pracovne v Teplicich a odnesla si krasny darek - uzasnou knihu.
příloha
klad Skvela atmosfera
klad Nic, vse super
avatar
Iva
Byla jsem velmi mile překvapena, ikdyž jsem byla na takovéto akci poprvé, i s mojí nej kamarádkou. Dozvěděly jsme se spoustu nových informací, pohovořily o tom co zlepšit či případně změnit, co se chystá do budoucna. Milým překvapením byly dárky v podobě knihy a večerního chlebíku. Byl to moc příjemně strávený podvečer v přítomnosti milých dam.
klad všechno
klad na nic jsem nepřišla
avatar
Lucie
Setkání testerek proběhlo v příjemném prostředí s příjemnými lidmi.Velice mě překvapila prijemna atmosféra
klad Nic
klad Nic
avatar
Petra
skvělý zážitek a rozhodně racionálně strávený čas v dobré společnosti. Mám radost že byla Brněnská pracovana opět otevřena a máme se kde scházet. Překvapilo mne kolik žen v okolí sdílí stejné myšlenky a zajímá se o stejné věci. Doufám, že se brzy zase všechny uvidíme
klad příjemné prostředí
klad zajímavá témata
klad žádné
avatar
Hana
V předvánoční uspěchané době příjemný a klidný večer, strávený v krásném prostoru ve Žďáře nad Sázavou se sympatickými ženami. Dozvěděla jsem se hodně nových informací o možnostech testování zajímavých produktů. Na otázky, které nás napadly, jsme dostaly vyčerpávají odpovědi. Bylo to krásné posezení.
klad příjemné prostředí
klad skvělé občerstvení
klad krásný dárek -kniha
klad zápory jsem nenašla
avatar
Šárka
Bohužel mě moc mrzí, že jsem se testování nemohla zúčastnit, musela to být skvělá zkušenost, ale byla jsem nemocná. Těším se na další setkání, které si nenechám ujít. Kniha Slušnost není slabost mě velice láká a těším se až si jí přečtu. Těším se na všechny na dalším setkání v Teplicích nebo třeba i v Praze.
klad skvělá zkušenost
klad nic jsem nezaznamenala
avatar
Veronika
Setkání bylo velmi příjemné. Interiér se mi moc líbil, působil útulně a atmosféra byla taky příjemná. Dámská jízda se sympatictkými ženami, plná nových, zajímavých informací a možnost projevit své názory a nápady. Mě se setkání velmi líbilo.Už se moc těším na další. :o)
klad interér
klad příjemní lidé
klad asi nic
avatar
Anna
Na setkani ve Slaném byla nizka účast a bylo příjemné si s Evou popovídat. Jsem nadšená jak všechno zvládá a kolik má energie pro tento úžasný projekt zenysro.cz. Potěšili me změny s testováním a uz se nemuzu dockat az se zacnou realizovat ambasadorky. Těším se má další setkání.
klad Eva a Irča
klad Abasadorky
klad Uprednostnovani testujicich
klad Nic
avatar
Jana
Na setkání jsem se přihlásila do Plzně, což byl i nejbližší termín. Ten den nebylo na webu napsáno, že máme potvrdit přihlášení přes e-mail, takže jsem po pár dnech usoudila, že jsem asi nebyla vybrána. Teď vidím, že ano, neboť mě v mailu vystrašilo upozornění na nevloženou recenzi :) Předpokládám, že jí asi neschválíte, ale nerada bych kvůli nevložení recenze skončila na black listu. Doufám, že příště už mi to vyjde, moc ráda bych se setkání v budoucnu zúčastnila ;)
klad :)
klad :(
avatar
Petra
Setkani v prazske pobocce Zen sro bylo moc prijemne. Mam to prostredi moc rada, rada se tam vracim. Dozvedela jsem se nejake novinky, ktere Zenysro planuji do budoucna, ktere mne zaujaly, hlavne co se tyce moznosti mit svou skupinku testerek a testovat tak vice vyrobku. Tesim se dalsi setkani.
klad Prostredi
klad Novinky
klad Plany
klad Prijemne povidani
klad Sympaticke a mile zeny :-)
klad zadne
avatar
Andrea
Přivítala jsem možnost zúčastnit se setkání testerek, potkat se s ostatními a získat nové informace o tom, kam se bude testování a aktivity Ženy s.r.o. ubírat. Setkání bylo fajn: příjemné prostředí, milé účastnice, zajímavé informace. Jen mě nepříjemně překvapila malá účast..
klad prostředí setkání
klad získané informace
klad přátelské účatnice (i organizátorky:o)
klad nízká účast
Zobrazit více recenzí