Vyzkoušely jste univerzální čistící prostředek Sidolux Universal. Výsledek byl výborný

image
otestováno
Počet recenzí
125
jak jste hodnotily
5
103x
4
22x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 10. 10. 2017
do 6. 11. 2017

Závan Středozemí, vyhlášená vůně z okolí Marseille, se u Vás doma může zabydlet nastálo. Stačí používat Sidolux univerzální čisticí prostředek s vůní marseillského mýdla. Prostředek nejen že nádherně voní, ale také si bez problémů poradí s čištěním různorodých povrchů!

Tento voňavý pomocník od vás získal v našem testování 94%!

Dokonalý pomocník pro rychlý a efektivní úklid 

Sidolux je všestranným vonným čistícím prostředkem na všechny omyvatelné povrchy.

Obsahuje funkci Soda power, takže si poradí s většinou nečistot i mastnotou. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.

Oblíbenost prostředku Sidolux u spotřebitelů dokazuje fakt, že univerzální čističe z této produktové řady Sidolux Universal vyhrály první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

Funkce Soda Power – aktivuje se naplno při smíchání čistícího přípravku s teplou vodou. Soda power v prostředku Sidolux následně změkčí vodu, díky čemuž se povrch odmastí a nečistoty se snadno odstraní. 

 

Recenze vkládejte nejpozději do 6. 11. 2017.

 

Hodnocení
125
avatar
Eva
klad Sidolux jsem začala používat na doporučení kolegyně. Strašně si ho vychvalovala a ona i její tchýně kupují jen sidolux. Jednou jsem si zakoupila sidolux hroznové víno. Dobře vyčistil podlahu a provoněl celý byt. Takže za mne 100% sidolux....:-):-):-)*gift**gift*
avatar
Zuzka
klad Použiteľný na podlahu aj na nábytok. Super sa leskne, dobre vyčistí a odstráni všetky škvrny. Odporúčam
klad
klad :-D
avatar
Lucie
klad Tak o tomto přípravku opravdu mohu říci, že je univerzální. Sidolux je skvělý, používám ho jak na podlahu, tak i na nábytek. Nábytek se krásně leskne a podlaha taky a navíc je krásně čistá. Já osobně ho používám denně a nemám strach, že něco zanedbám.
avatar
Petra
klad Značku Sidolux mám ráda. Tento univerzální čistič si už také našel v naší domácnosti své místo. Dobře vyčistí vše (hlavně podlahy) a hezky voní. Podlaha se leskne, nejsou na ní ošklivé mapy a nesmeká se. Kladně hodnotím i nízkou cenu výrobků Sidolux.
avatar
Věra
klad univerzální čistící prostředek Sidolux Universal je tím pravým pomocníkem pro naši domácnost! Líbí se mi, že je spolehlivý, krásně voní a čistí a hlavně se mi líbí vtipná reklama :D Je pravda, že čistí skoro sám :D Takže mohu s radostí doporučit !! :-)
avatar
Marta
klad Sidolux jsem si zamilovala, dříve jsem používala vše možné na úklid, bohužel častou vyměnou chemických přípravků, ale sidolux mi změnil názor, opravdu se jedná o výborný prostředek na všechno co se týče podlahy, toalety, prachu či nábytku jsou milé spokojená...
avatar
Kamila
klad Reklama není lživá. Sidolux mi nádherně voní a několik dní. Je výborný pomocník na úklid a čištění. Po umytí podlah je podlaha krásná, lesklá bez skvrn a čmouh, což velmi často nebývá. S klidem a ráda doporučuji. Užijte si tu vůni a nejezděte ani na dovolenou.
avatar
Olga
klad Přípravek Sidious Universal mně překvapil svojí krásnou vůni, připomínající mně vůní venkova v Provence. Prostředek byl účinným při mytí dřevěné a laminátové podlahy, dlaždic. Všichni skvrny jsou příč. Vřelé doporučuji ke koupi. Byla jsem s ním velmi spokojená.
příloha
avatar
Helena
klad Testování univerzálního čistícího prostředku Sidolux probíhalo ve velkých prostorách s povrchem lina a dlažby. Prostředek všechny místnosti krásně provoněl. Je skvěle rozpustný ve vodě, odstraní mastnotu a nedráždí pokožku. Určitě doporučuji a budu i dále kupovat.
avatar
Šárka
klad ja jsem jsi koupila sidolux univerzal a nevěřila jsem že mě muže něco takové existuje než jsem zjistila kde ho seženu jak se ho sehnala tak jsem ho hned vyzkoušela a fakt krásna vůně a vše čisté sehnala jsem ho v hrušce a už jiní použivat nebudu mohu tento vyrobek jen doporučit
avatar
Alena
klad Přípravek Sidolux Universal je vynikající přípravek na čištění, překvapila mě krásná vůně, která vydržela několik dní po jeho použití. Navíc po umytí podlah je podlaha krásná, lesklá bez skvrn a čmouh, což velmi často nebývá. Z mé strany 100% doporučuji.
avatar
MARIE
klad Bohužel jsem si pro vzorek nemohla přijít z důvodu nemoci a pobytu v nemocnici (omluvila jsem se). Dnes jsem si koupila Sidolux sprej na lestění a byla jsem překvapená. Je vynikající,voňavý. Zkrátka a už jiný nebudu kupovat. Sidolux univarsal chválí kamarádka -vše krásně čisté a voňavé
avatar
Eva
klad Ta vůůůně! Musím říct, že očekávání byla veliká, ale i přesto je předčila. To že jsem vytřela v pátek a ještě v neděli po příchodu domů jsem cítila krásnou vůni mě teda hodně překvapilo, většinou to vydrží max. ten den. Dalším kladem je že bez výrazného leštění je podlaha bez skrvn.
avatar
Kateřina
klad Při použití univerzálního čistícího prostředku Sidolux Universal byla celá domácnost krásně provoněná, stačilo použít předepsané množstí přípravku. Dlažda v koupelně i dřevěná podlaha v chalupě se vytírala jednoduše bez jakýchkoli skvrn. Mohu jen doporučit.
avatar
Věra
klad Testovala jsem univerzální čistící prostředek Sidolux Universal s přídavkem marseillského mýdla a musím uznat, že velice krásně voní. Začala jsem s vytíráním podlahy, s prostředkem se krásně manipuluje, dobře se v teplé vodě rozpouští a používala jsem bez rukavic. Žádné známky agresivního prostředku, ba naopak. Podlaha se krásně leskne, mizí mastné šlápoty a je jedno jestli jsem umývala kachličky v kuchyni, lino v předsíni nebo parkety v obýváků.
klad Důležité pro mě je, že našim domácím mazlíčkům nijak umytá podlaha tímto prostředkem nevadí. Vůně je pouze lehká a naopak byt příjemně osvěží. Já jsem velice spokojená, doporučuji a ráda se podívám v drogerii i po ostatních variantách. děkuji
příloha
avatar
Kateřina
klad Univerzální čistící prostředek Sidolux Universal jsem měla možnost vyzkoušet uplně poprvé. V prvé řadě mě upoutala velmi příjemná vůně, Stačí malinko přípravku a jak na plovoucí podlahy, tak na dlažbu výborně funguje. Podlahy vytírám bez použití rukavic a pokožka zůstala v pohodě.
avatar
Kateřina
klad Přípravek Sidolux jsem měla možnost vyzkoušet poprvé a děkuji tímto za možnost testování. Sidolux mne velmi překvapil svojí univerzálností. Lze účinně použít v celé domácnosti. Velmi se mi osvědčil při úklidu keramické podlahy. Opravdu čistí a hlavně krásně a intenzivně voní.
avatar
Michaela
klad Velká spokojenost s tímto přípravkem, vyzkoušela jsem na dlaždice na podlaze a nemám žádné výhrady. Vůně je mi přijemná, i když na mě až příliš intenzivní. Dokonce se mi zdá, že je celkem přátelský k pokožce rukou. Konzistencí mi trochu připomíná aviváž :-)
avatar
Jaroslava
klad Se Sidoluxem jsem měla první zkušenost, všeobecně přípravky s marseillským mýdlem požívám ráda. Sidolux příjemně voní (pro mě ani moc ani málo), pozitivně hodnotím, že je to univerzální přípravek a lze při úklidu použít téměř na vše.
klad Musím se porozhlédnout po obchodech, nepamatuji si, že bych ho někde zahlédla. Dle internetu je cena oproti obdobným přípravkům nižší, kdyby byl ve slevě, neváhala bych :-). Také by mohla být nějaká eko varianta...
avatar
Tereza
klad Sidolux už jsem znala z dřívější doby.Jsem ráda,že jsem ho mohla zase vyzkoušet.:-) Krásná jemná vůně,která provoní vždy celý dům.Používam ho na dlažbu,plovoucí podlahu i obklady v koupelně.Vše je krásně lesklé,voňavé.:-) Výhoda ke,že stačí dát jen trochu Sidoluxu do vody,takže dlouho vydrží.Za mě spokojenost,mohu jen doporučit.;-)
Zobrazit více recenzí