Testerky, které trápí různé alergie testovaly zdravotnický prostředek Sinulan forte Allergy. Pomohl jim tento nosní sprej?

image
otestováno
Počet recenzí
24
jak jste hodnotily
5
10x
4
13x
3
1x
2
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 22. 4. 2020
do 14. 6. 2020


Co je Sinulan Forte Allergy a na co se používá

Sinulan Forte Allergy je zdravotnický prostředek, který vytváří ochranný film na nosní sliznici, a omezuje nebo zabraňuje tak přímému kontaktu alergenů a patogenů se sliznicí.

  • Zabraňuje přímému kontaktu alergenů a patogení se sliznící.
  • Předchází nebo minimalizuje projevy rýmy a zánětů dutiny nosní a vedlejších nosních dutin.
  • Navržen k regulaci a léčbě symptomů rinitidy(rýmy) a rinosinusitidy (zánětů dutiny nosní a vedlejších nosních dutin) zejména alergického původu.

Sinulan forte Allergy ulevuje od projevů alergií způsobených pyly, prachem nebo domácími zvířaty vytvořením překážky pro pronikání vzdušných alergenů. Produkt lze užívat i preventivně v době, kdy předpokládáme pobyt v prostředí se zvýšeným obsahem vzdušných alergenů (období květu, práce na zahradě, domácí úklid, apod.), jelikož jeho působení přináší ochranu již v raném stádiu, ještě před propuknutím prvních projevů.

Jak používat Sinulan Forte Allergy

Sinulan Forte Allergy používejte vždy podle návodu k použití. Před jeho užitím konzultujte se svým lékařem nebo pracovníkem lékárny, pokud máte pochybnosti nebo pokud příznaky přetrvávají.

Aplikujte 1 až 2 vstřiky do každé nosní dírky 3 – 4 x denně. Doporučuje se užívat pravidelně od chvíle, kdy se pravděpodobně objeví první příznaky a v průběhu rýmy. Dávka může být zvýšena podle závažnosti symptomů.

  1. Lehce se vysmrkejte, abyste vyčistili nosní dírky
  2. Protřepejte lahvičku a odstraňte ochranné víčko
  3. Uchopte lahvičku ukazováčkem a prostředníčkem každým z jedné strany a palcem na dně lahvičky. Skloňte hlavu lehce dopředu a ucpěte jednu nosní dírku druhou rukou jemným tlakem prstu na stranu nosu.
  4. Vsuňte aplikátor do volné nosní dírky a vstříkněte jednou nebo dvakrát.
  5. Poté vsuňte aplikátor i do druhé nosní dírky a opakujte stejné kroky popsané výše.
  6. Aplikátor znovu uzavřete víčkem.


Aplikátor výrobku Sinulan Forte Allergy umožňuje vznik malých kapének, které se vstříknutím dostatečně rozmístí v celé nosní dutině a dosáhnou dokonce i do její horní části.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
24
avatar
Jana
Už při první aplikaci byla cítit úleva od alergie na pyly a úleva od ucpaného nosu, která vydržela několik hodin. Je to výborný pomocník na cesty ven do přírody nebo relax v rozkvetlé zahradě. Doporučuji!
klad snadná aplikace
klad úleva při alergii
klad úleva od ucpaného nosu
klad nic
avatar
Iva
Tě produkt je velice dobrý. Po aplikování kapek se nos pročistí a my můžeme volně dýchat. Velice šikovný pomocník době kvetoucí řepky. Můj každodenní pomocník... balení tak akorát co se vejde do každé kabelky i kapsy.
klad Balení
klad Konzistence
klad Množství
klad Nic
avatar
Nora
Od malá trpím alergii a astmatem. Nejvetsi problemy mam vzdy rano, same psikani a smrkani. Mam syna a dva psi, travime hodne casu v přírodě, kde nekdy opravdu trpím. Po vyzkoušení tohoto přípravku jsem byla nadšena. Neberu žádné prasky, jen tento sprej. Příznaky vzdy odezneli během chvíle, žádné psikani ani smrkani. Velikost balení je skvělá a vejde se i do malé kabelky nebo ledvinky. Jako silný alergik vřele doporučuji
klad Velikost balení
klad Praktické davkovani
klad Rychly ucinek
klad Nenašla jsem nic
avatar
Nela
mám silnou alergii na pyl a chlupy od domácích zvířat, už jsem vyzkoušela mnoho produktů na alergii a moc mi to nepomohlo, ale když jsem měla možnost testovat tenhle produkt tak jsem byla velice šťastná, po vstřiku do nosu jsem cítila úlevu, je to úžasné na tenhle produkt už nedám dopustit
klad Praktičnost
klad Praktičnost
klad vzhled krabičky
klad nic
avatar
Olga
Sinulan Forte mne mile překvapil, je jemný a zároveň účiný.Vzhledem k tomu že jsem alergik, tak je v tomto období využívám velmi často. Po prvním použití byla cítit úleva a jemnost k sliznici nosu :-) Opravdu mohu jen doporučit,je skvělý.
klad jemný
klad účiný
klad nic
avatar
Marcela
Celoročně mám potíže s přecitlivělou nosní sliznicí, proto jsem chtěla vyzkoušet nosní sprej Sinulan forte. Při testech mi nebyla zjištěna žádná alergie, ale sliznice mi natéká (reaguje na změnu teploty, průvan, vůně apod.) a dost často mě dráždí ke kýchání. Dlouhodobě užívám slabé hormonální kapky ráno a večer, při horších dnech aplikuji i silnější hormonální kapky. Při užívání Sinulanu pozoruji, že nekýchám tak často, což je obrovská úleva. Dokonce mi některé dny stačí užívat slabší hormonální kapky pouze ráno. Nos se mi sice někdy ucpe, ale celkově mám pocit, že sliznice není tolik citlivá vůči vnějším vlivům. Balení a cena jsou obvyklé jako u podobných prostředků. S aplikátorem se pracuje dobře, tekutina se nerozstřikuje, ale do nosu je vpravována tenkým proudem, který se dostane hodně daleko. Přesto není cítit, že do nosu něco stříkáte. Není cítit žádná pachuť nebo zápach. Prostě jsem měla pocit pouze jemného zvlhčení.
klad Jednoduchá aplikace
klad Zmírňuje citlivost nosní sliznice
klad Neuleví vždy
avatar
Karolína
Bohužel jsem neměla dostatek času, abych produkt důkladněji vyzkoušela. Při reakci na kočky začal sprej fungovat téměř okamžitě. Při aplikaci sprej nepálí ani neštípe jako to bývá u konkurenčních výrobků.
klad Nepálí
klad Neštípe
klad Nenašla jsem žádné zápory
avatar
martina
Sinulan forte Allergy mně velice mile překvapil.Příjemné balení a použití aplikátoru.Už při prvním použití byla cítit úleva od alergie.Výhodou oproti kapkám je příjemnější použití aplikátoru.žádné nežádoucí účinky.Všem vřele doporučuji.
klad ano
klad nic
avatar
Libuse
Mám alergii na pyl a roztoče, začala jsem užívat Sinulan forte Allergy, zdá se mi, že potíže jsou na ústupu, cítím zlepření, pokud po využívání bude stav lepší budu si uvedený produkt kupovat v lékarně
klad ano jsem spokojena
klad nemám žádný zporný poznatek
avatar
Lenka
U tohoto nosního spreje je jednoduchá aplikace.Většinou po vstřiku do nosu pociťuji úlevu od vodnaté rýmy a nucení na dráždivé pšíkání. Jsem alergik a astmatik a toto je pro mne jedna z věcí, která mi uleví.
klad snadná aplikace
klad vyšší cena
avatar
Tereza
Musím říct, že synovi tento přípravek velmi zmírnil alergickou rýmu. Krásně dýchá a nemá obtíže s dote doby obtěžující rýmou a kýchánim. Doporučuji, tento výrobek opravdu plní svou funkci a složení není nikterak závadné.
klad Složení
klad Plní svou funkci
klad Nic
avatar
Tereza
Aplikace Sinulanu je velmi dobrá,díky dávkování ve formě spreje do nosu...toto si zvládné aplikovat i menší dítko.Moji synové trpí na alergie,takže jsem moc ráda za vyzkoušení tohoto produktu.Velikost výrobku je vyhovující.a ochrana před alergií také.Syn si vždy aplikoval ráno a poté až večer....měl téměř průchozí nos,a dýchalo se mu dobře bez ucpaného nosu.Na alergii používáme ještě léky Desloratadin Mylan.
klad dobrá aplikace
klad nemám co bych vytkla
avatar
Veronika
Sprej je super. Dávka po vstřiku je přiměřená. Sprej není nějak nepříjemný, že by štípal v nose. Když jsem pociťovala potřebu, tak sem si stříkla a účinek se dostavil rychle. Jsem spokojená a určitě si sprej zakoupím i v lékarně.
klad desing obalu
klad vůně
klad praktická aplikace
klad dávkování
klad nemám výhrady
příloha
avatar
Radka
Kapky Sinulan forte Allergy používám tak jednou max dvakrát za den vždy když cítím ze me zlobí alergie.mam jen slabou alergii na pyl takže na psikani a vodu z nosu kapky pomáhají ihned.ucinek je téměř okamžitý a dokonce i muž si je oblíbil .nevim jestli by pomohli na silnou alergii ale na slabou ano.pokud je uvidim někdy v prodeji urcite si je poridim.
klad Funguji
klad Nemám co vytknout
avatar
Denisa
S prípravkom som veľmi spokojná. Pred vyskúšaním som bola trochu skeptická na účinok kvapiek. Bola som však milo prekvapená s rýchlosťou účinku kvapiek. Po jednom dni používania som sa mohla úplne volne nadýchnuť a po nádche nebolo ani stopy. Sliznice sa mi upokojili, a nepocítila som žiadne vedľajšie účinky. Sinulan forte môžem len odporúčať, každému kto má problémy so sennou nádchou, alebo aj tou bežnou. Budete milo prekvapený účinkom kvapiek, tak ako ja.
klad Rýchlosť účinku.
klad Žiadne som nenašla.
avatar
Marcela
Nosní Nosní kapky Sinulan forte Allergy mne překvapily jednoduchou aplikací. Po aplikaci v nose nepálí a nejsou nijak nepříjemné. Doporučuji všem, kteří trpi alergickou rýmou v období jara a léta. Balení postačí na několik tydnů.
klad Nepalí v nose
klad Aplikace sprey
klad Účinnost vyhovující
klad Nic jsem nenašla
příloha
avatar
Monika
Sprej do nosu Sinulan forte Allergy hodnotím velmi pozitivně. Pomáhá mi při rýmě způsobené alergií na pyl, opravdu uleví. Teď v období, kdy všechno kvete sprej používám několikrát denně (i preventivně). Přípravek se snadno aplikuje a má praktické balení. Sprej doporučuji aplikovat také před odchodem z domu, rýma je pak menší. Kombinuji ho s kapkami do očí a výsledný efekt je výborný.
klad účinný
klad skvělý i preventivně
klad snadno se aplikuje
klad praktické balenní
klad nic
příloha
avatar
Petra
Výhodou je velikost balení, které se vejde do běžné kabelky. Přípravek ve formě spreje je vyhovující pro snadnou aplikaci přímo na postižené místo. Mírní příznaky nepříjemného svědění nosní sliznice při alergii, částečně také očního okolí.
klad veliost balení
klad způsob aplikace
klad nemám co vytknout
avatar
Martina
Velikost balení je akorát, můžete si ho vzít s sebou na cesty, do kapsy nebo kamkoliv. Aplikace je jednoduchá, rychlá, nemám co vytknout. Sprej je účinný především při alergii na pyly. Sprej do nosu Sinulan Forte Allergy přináší rychlou úlevu, která vydrží i několik hodin. Jiné prostřední nyní nepoužávám. Sinulan Forte Allergy mohu doporučit všem alergikům.
klad velikost balení
klad účinnost
klad jednoduchost
klad nemá
příloha
avatar
Lenka
Sprej testuji zatím jen chvíli, ale už teď mohu říci, že je účinný hlavně při alergii na pyly. Mívám kvůli alergii často ucpaný noc a zvlášť v noci je to opravdu nepříjemné, ale sprej přináší rychlou úlevu, která vydrží několik hodin. Velikost balení je za mě akorát. Určitě tedy doporučuji!
klad snadné použití
klad účinný při alergii na pyly
klad úleva od ucpaného nosu několik hodin
klad nic
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel