Testerky, které trápí alergie způsobené pyly, prachem nebo domácími zvířaty právě testují zdravotnický prostředek Sinulan forte Allergy

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
25
konec testování
14. 6. 2020


Co je Sinulan Forte Allergy a na co se používá

Sinulan Forte Allergy je zdravotnický prostředek, který vytváří ochranný film na nosní sliznici, a omezuje nebo zabraňuje tak přímému kontaktu alergenů a patogenů se sliznicí.

  • Zabraňuje přímému kontaktu alergenů a patogení se sliznící.
  • Předchází nebo minimalizuje projevy rýmy a zánětů dutiny nosní a vedlejších nosních dutin.
  • Navržen k regulaci a léčbě symptomů rinitidy(rýmy) a rinosinusitidy (zánětů dutiny nosní a vedlejších nosních dutin) zejména alergického původu.

Sinulan forte Allergy ulevuje od projevů alergií způsobených pyly, prachem nebo domácími zvířaty vytvořením překážky pro pronikání vzdušných alergenů. Produkt lze užívat i preventivně v době, kdy předpokládáme pobyt v prostředí se zvýšeným obsahem vzdušných alergenů (období květu, práce na zahradě, domácí úklid, apod.), jelikož jeho působení přináší ochranu již v raném stádiu, ještě před propuknutím prvních projevů.

Jak používat Sinulan Forte Allergy

Sinulan Forte Allergy používejte vždy podle návodu k použití. Před jeho užitím konzultujte se svým lékařem nebo pracovníkem lékárny, pokud máte pochybnosti nebo pokud příznaky přetrvávají.

Aplikujte 1 až 2 vstřiky do každé nosní dírky 3 – 4 x denně. Doporučuje se užívat pravidelně od chvíle, kdy se pravděpodobně objeví první příznaky a v průběhu rýmy. Dávka může být zvýšena podle závažnosti symptomů.

  1. Lehce se vysmrkejte, abyste vyčistili nosní dírky
  2. Protřepejte lahvičku a odstraňte ochranné víčko
  3. Uchopte lahvičku ukazováčkem a prostředníčkem každým z jedné strany a palcem na dně lahvičky. Skloňte hlavu lehce dopředu a ucpěte jednu nosní dírku druhou rukou jemným tlakem prstu na stranu nosu.
  4. Vsuňte aplikátor do volné nosní dírky a vstříkněte jednou nebo dvakrát.
  5. Poté vsuňte aplikátor i do druhé nosní dírky a opakujte stejné kroky popsané výše.
  6. Aplikátor znovu uzavřete víčkem.


Aplikátor výrobku Sinulan Forte Allergy umožňuje vznik malých kapének, které se vstříknutím dostatečně rozmístí v celé nosní dutině a dosáhnou dokonce i do její horní části.


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Prilen
avatar
Edita K.
avatar
Srbová T.
avatar
Nela B.
avatar
Radka B.
avatar
Pomněnka
avatar
Lemon-ka
avatar
Denisa D.
avatar
martina p.
avatar
Cachová
zobrazit všechny přihlášené