Aby byla práce na zahrádce zábavou? S 10 dílnou sadou zahradního nářadí SIXTOL Garden PINK je to snadné!

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
30
konec testování
15. 11. 2021

Garden Pink Sixtol 10

Brašna se vším, co budete na zahrádce potřebovat

Garden Pink je unikátní model zahradního nářadí v materiálu nerez a hliník, kde se klade i důraz na styl. Materiály jsou v nejvyšší kvalitě, ve kterých se běžně vyrábí zahradní nářadí tak, aby vydrželo doslova věčně.

Praktická 10 dílná sada zahradního nářadí Garden Pink pro každého zahrádkáře. Snadný přenos nářadí v brašně s kapsami a vodotěsným vnitřkem, který poslouží i jako kýbl na vodu, hlínu, odpad ze záhonu nebo cokoli dalšího. Součástí sady jsou také zahradní rukavice a čtyři plastové „drápy“, se kterými je možné snadno vydloubnout plevel z hlíny nebo vyhrabat důlek v záhonu. „Drápy“ chrání vaše nehty a prsty před poraněním o ostré kamínky či jiné ostré a tvrdé předměty v hlíně.Brašna se vším, co budete na zahrádce potřebovat

Textilní brašna se všemi potřebami pro vášnivého zahrádkáře! Najdete v ní pracovní rukavice velikosti XL, plastové "drápy", zahradní nůžky, vidlici, lopatku, kultivátor, hrabičky, rýč, malou lopatku, ulamovací nůž a deset náhradních břitů. 

Nářadí, které se bude hodit

Součástí balení zahradního nářadí Garden Pink Sixtol jsou dvě lopatky - jedna z nerezové oceli (360 milimetrů) a druhá z hliníku (200 milimetrů). Dále zahradní nůžky z nerezové oceli (200 milimetrů), kultivátor se třemi hroty a délkou 280 milimetrů, hliníkové hrabičky (175 milimetrů), hliníkový rýč (200 milimetrů) a ulamovací nůž s deseti extra břity. 

Plastové "drápy", které ochrání ruce

"Drápy" se dodávají odděleně, proto si je můžete upevnit na rukavice podle vašich preferencí. Díky nim budete moci snadno rýt do hlíny, aniž by vaše ruce utrpěly. Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Zuzanka G.
avatar
Eva P.
avatar
Makusa2
avatar
deede
avatar
Zdenka H.
avatar
Ilona F.
avatar
vrlice
avatar
Lucienikol
avatar
Kateřina B.
avatar
Eveta72
zobrazit všechny přihlášené