Snadnější a přitom stylová práce na zahrádce? Testujete všestrannou 12 dílnou sadu zahradního nářadí Garden PINK SIXTOL!

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
30
konec testování
15. 11. 2021

Garden Pink Sixtol 12

Garden Pink je unikátní model zahradního nářadí v materiálu nerez a hliník, kde se klade i důraz na styl. Materiály jsou v nejvyšší kvalitě, ve kterých se běžně vyrábí zahradní nářadí tak, aby vydrželo doslova věčně.

Všestranná 12dílná sada zahradního nářadí Garden Pink pro každého zahrádkáře. Sada obsahuje brašnu s kapsami, se kterou se nářadí snadno přenáší a díky praktické zástěře s kapsami budete mít nejpoužívanější nářadí vždy po ruce. Součástí sady jsou také zahradní rukavice a čtyři plastové „drápy“, se kterými je možné snadno vydloubnout plevel z hlíny nebo vyhrabat důlek v záhonu. „Drápy“ chrání vaše nehty a prsty před poraněním o ostré kamínky a jiné ostré a tvrdé předměty v zemině. Úpravy záhonu zvládnete pomocí zahradní lopatky, hrabiček, kultivátoru a plečky. Pro zkracování větví a keřů jsou v sadě robustní zahradní nůžky s pojistkou a skládací pilka na větve. Nedílnou součástí je také robustní svinovací metr o délce 5 metrů, pevný zahradní drát o délce 20 metrů a šikovný sázeč semínek.

Brašna se vším, co budete na zahrádce potřebovat

Textilní brašna se všemi potřebami pro vášnivého zahrádkáře! Najdete v ní pracovní zástěru, rukavice velikosti XL, plastové "drápy", skládací pilku, metr, sázeč semínek, vázací drát, zahradní nůžky, lopatku, kultivátor, plečku a rýč. 

Nářadí, které se bude hodit

Součástí balení je skládací pilka na větve, sázeč semínek a 20metrový vázací drát. Dále zahradní nůžky z nerezové oceli (200 milimetrů), kultivátor se třemi hroty a délkou 280 milimetrů, zahradní vidlice (330 milimetrů), nerezový rýč (360 milimetrů), nerezová lopatka (360 milimetrů) a plečka (330 milimetrů). 

Plastové "drápy", které ochrání ruce

"Drápy" se dodávají odděleně, proto si je můžete upevnit na rukavice podle vašich preferencí. Díky nim budete moci snadno rýt do hlíny, aniž by vaše ruce utrpěly. 


Více informací o produktu najdete TADY.

Vybrané testerky

avatar
Barbora H.
avatar
Anna Veverková V.
avatar
Zdeňka S.
avatar
_le_lie__
avatar
Andrea F.
avatar
Tweety0602
avatar
Zuzana B.
avatar
Yella
avatar
Gabriela M.
avatar
Jiri C.
zobrazit všechny přihlášené