Snadnější a přitom stylová práce na zahrádce? Otestovali jste všestrannou 12 dílnou sadu zahradního nářadí Garden PINK SIXTOL!

image
otestováno
Počet recenzí
23
jak jste hodnotily
5
18x
4
3x
3
2x
2
1
doporučuje
91 %
Testováno v období
od 24. 10. 2021
do 27. 11. 2021

Garden Pink Sixtol 12

Garden Pink je unikátní model zahradního nářadí v materiálu nerez a hliník, kde se klade i důraz na styl. Materiály jsou v nejvyšší kvalitě, ve kterých se běžně vyrábí zahradní nářadí tak, aby vydrželo doslova věčně.

Všestranná 12dílná sada zahradního nářadí Garden Pink pro každého zahrádkáře. Sada obsahuje brašnu s kapsami, se kterou se nářadí snadno přenáší a díky praktické zástěře s kapsami budete mít nejpoužívanější nářadí vždy po ruce. Součástí sady jsou také zahradní rukavice a čtyři plastové „drápy“, se kterými je možné snadno vydloubnout plevel z hlíny nebo vyhrabat důlek v záhonu. „Drápy“ chrání vaše nehty a prsty před poraněním o ostré kamínky a jiné ostré a tvrdé předměty v zemině. Úpravy záhonu zvládnete pomocí zahradní lopatky, hrabiček, kultivátoru a plečky. Pro zkracování větví a keřů jsou v sadě robustní zahradní nůžky s pojistkou a skládací pilka na větve. Nedílnou součástí je také robustní svinovací metr o délce 5 metrů, pevný zahradní drát o délce 20 metrů a šikovný sázeč semínek.

Brašna se vším, co budete na zahrádce potřebovat

Textilní brašna se všemi potřebami pro vášnivého zahrádkáře! Najdete v ní pracovní zástěru, rukavice velikosti XL, plastové "drápy", skládací pilku, metr, sázeč semínek, vázací drát, zahradní nůžky, lopatku, kultivátor, plečku a rýč. 

Nářadí, které se bude hodit

Součástí balení je skládací pilka na větve, sázeč semínek a 20metrový vázací drát. Dále zahradní nůžky z nerezové oceli (200 milimetrů), kultivátor se třemi hroty a délkou 280 milimetrů, zahradní vidlice (330 milimetrů), nerezový rýč (360 milimetrů), nerezová lopatka (360 milimetrů) a plečka (330 milimetrů). 

Plastové "drápy", které ochrání ruce

"Drápy" se dodávají odděleně, proto si je můžete upevnit na rukavice podle vašich preferencí. Díky nim budete moci snadno rýt do hlíny, aniž by vaše ruce utrpěly. 


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
23
avatar
Martina
Tento výrobek je TOP. Barva je úžasná :-) Kvalita mě mile překvapila. Trošku jsem se bála, jaké budou nůžky, protože potřebuji opravdu kvalitní. Ale bála jsem se zbytečně. Jsou super. Rozhodně doporučuji. Design je dokonalý. Pracuje se s tím na jedničku.
klad Barva
klad Kvalita
klad Nic
příloha příloha
avatar
Anna
V této sada nářadí mě nejvíce zaujala zástěra s kapsami,která je praktická a pohodlná.Naradi je kvalitní a snadno se s ním pracuje.Material nářadí je kvalitní.Rukavice s drápy jsou originální a usnadní práci..nůž je dostatečně ostrý a velice snadno se používá..
klad Design nářadí
klad Nic
příloha
avatar
Petra
Sada vypadá poměrně kvalitně, uvidíme jak obstojí při častějším používání především v letních měsících. Oceňuji především ucelenost sady, protože každá součást je potřeba a člověk nemusí dlouze přemýšlet a vybírat, co ještě dokoupit. A provedení v růžové barvě je pro nás holky úplně boží! ;-)
klad Ucelenost
klad Barva
klad Provedení
klad Cena
klad Nic
příloha
avatar
Iva
Sada zahradního nářadí, které ocení každá zahradnice. Dobře padne do ruky, měkčí materiál rukojetí je pohodlný. Kovové/nerezové části nářadí vypadají kvalitně, při práci i v tvrdší půdě se neohýbají. Pilka i nůžky jsou ostré. Barva je trochu tmavší, než na obrázku, ale i tak je dobře vidět každý zapomenutý kousek. Zástěra má nastavitelný pásek a taštička je velice praktická jak na uložení nářadí, tak na přenášení po zahradě. Zabaleno v celkem malé a hezké krabici.
klad Provedení a barva
klad Praktická taška
klad Kvalitní materiál
klad Značení na sázecí lopatce
klad Nůžky mají pro mě kratší rukojeť a jištění je z plastu
avatar
Monika
Nasazovací "drápky" na rukavici vůbec nedrží, takže se nedají použít. Využije jen ten kdo má opravdu hodně silné prsty. Jinak celkově jsem spokojená, tvrdý test přijde ale až na jaře, kdy zahrádka ožívá. Takže doufám, že budu spokojená a budu moci využívat sadu na plno.
klad výbava
klad vše po ruce
klad poškození
klad nedrží "drápky" na rukavicích,jsou nepoužitelné bez přilepení
příloha příloha příloha
avatar
Simona
Jedním slovem spokojenost. Někdo je na "botičky, hadříčky" já jsem na takové ty věcičky, které fungují a pomáhají na zahradě. Mám doma spousty zahradního nářadí, ale tady jsem byla mile překvapená desingem a materiálem z jakého je zahradní nářadí vyrobeno. Vše kvalitní nerez. Po doručení zahradního nářadí jsem hned využila nůžky a pilku. A to jsem byla moc překvapená co zvládnout uřezat. Už se teď těším jak na jaře budu používat sázeč semínek. Tuto vychytávku jsem sice znala, ale nikdy jsem neměla, teď mám. Jsem majitelkou skleníku a veškeré nářadí bude mít uplatnění v moji zahradní činnosti. A důležité je, že si vše hezky uložím v zahradní tašce, že se to nebude nikde válet a nebudu muset pořád něco hledat....vše bude mít své místo.
klad Kvalitní zboží s hezkým desingem.
klad neznám
avatar
Jana
Sada mne mile překvapila. Zástěra i taška jsou z pevné látky. Zástěra má místo šnůrek spony, takže je možné ji sundat i se špinavýma rukama. Veškeré nářadí má násady z kvalitního plastu a kovové části jsou z nerezu. vše pevné, žádné plechové náhražky. Pokud máte v rodině dámu se zálibou v zahrádkaření, určitě je to skvělý vánoční dárek.
klad barva
klad zpracování
klad kvalita
klad nic jsem zatím neobjevila
příloha
avatar
Gabriela
Sada zahradního nářadí v sytě růžové barvě je zajímavý nápad, kde hraje nejdůležitější roli styl. Na zahradě jsem zatím nářadí nevyužila, na to se chystám až na jaře. Chtěla jsem nářadí využít na přesazování pokojovek, ale na malé řízky citronového muškátu byly nástroje příliš velké, použila jsem pouze rukavice, které mi vyhovují. Co se týká nářadí, pro někoho s malou rukou můžou být držadla až moc tlustá, pro mě jestě OK. Pozitivně hodnotím barvu sady a počet nástrojů. Zlepšit by se mohlo provedení - svařované spoje nejsou začištěné, na funkci to asi vliv nemá, ale nevypadá to hezky.
klad barva
klad počet nástrojů v sadě
klad provedení není precizní
klad chemický zápach tašky a zástěry
příloha příloha
avatar
Jarka
Jsem naprosto unešená celou sadou! Barvička je holčičí, ale to jsem chtěla, zahradničení a vše s tím spojené je přece o barevnosti a radosti :-) Překvapil mě materiál, celé nářadí je opravdu kvalitní, ocel podle me vydrží než umřu ? Je těžší, žádná nehoda se zlomením, nebo ohnutím rozhodně nehrozí. Za mě nejhezčí dárek, co jsem si k narozkám pořídila a nejlépe investované peníze cena x kvalita a počet kusů. Zástěru,metr a drát rozhodně využiji v dílně při výrobě dekorací. Rozhodně doporucuji!
klad Kvalitní zpracování
klad Design
klad Cena x kvalita
klad Barva
klad Nenašla jsem nic
příloha příloha
avatar
Květa
Byla jsem překvapená kvalitou materiálu, žádný měkký kov, který by se po prvním zapíchnutí do hlíny ohnul. V sadě je vše co je opravdu potřeba mít po ruce, takže taška i zástěra plní opravdu svůj ůkol. I jejich materiál je volen tak, že odolá špíně. Nůžky i pilka neskutečně ostré a perfektní do ruky. Barvička je také super.
klad super materiál
klad nemám nic co by se mi nelíbilo
příloha příloha příloha příloha
avatar
Eliška
Sada zahradního nářadí mě překvapilo svou kvalitou. Jednotlivé kusy jsou z masivního materiálu, nerezové oceli a spoje vypadají pevné. Design a růžové komponenty vypadají velmi stylově a vykouzlí úsměv na rtech ☺. Během používání je nářadí v ruce pevné, "nevrklá se " a neohýbá při záběru.
klad Pevný materiál
klad Vše v pořádku
příloha příloha
avatar
Andrea
Kompletní sada zahradního nářadí pro drobné práce. Vhodná pro práci na Záhon u, nebo při přesazování pokojových rostlin. Velmi kvalitní zpracování a pevná konstrukce. Celá sada je doplněna o praktickou tašku na přenášení. Spousta zahradnic také ocení praktickou zástěru, která ochrání před znečištěním vašeho oděvu. Nářadí je ergonomicky dobře zpracováno a dobře padne do ruky. Celou sadu vřele doporučuji.
klad Zpracování
klad mělké kapsy na nářadí
příloha
avatar
Tereza
Ze zahradního nářadí SIXTOL jsem opravdu nadšená. Jsem vášnivá zahrádkářka a nářadí z nerezové oceli je opravdu kvalitka. Najdu tam opravdu vše co potřebuji k práci, a ještě to mám vše pohromadě v praktické brašně nebo rovnou u sebe v zástěře s kapsami. Rozhodně bych doporučila jako tip na dárek pro stejné nadšence jako já :)
klad Kvalita nářadí
klad Praktičnost
klad Barva
klad Váží pouze 3 kg
klad Vůbec nic

Přílohy

Sixtol.MOV
avatar
SIMONA
Sada zahradního nářadí je sympatická, s růžovou, je správně holčičí,. Taška, do které se dá vše složit je fajn, spousta praktických kapes, samotné nářadí je příjemné do ruky, velikost akorát, k prací na záhonku. Možná ještě menší lopatička do květináčů. Nůžky perfektně stříhají, rovný střih.
klad barva
klad váha
klad vše na jednom místě
klad zarážka na nůžkách
avatar
Marcela
Sada zahradního nářadí SICTOL Garden PINK mě mile překvapila. Růžový design rukojetí vypadá jemně ale nerez materiál pracovních částí je pevný a v ruce vyvážený. Při používání se nářadí dobře drží. Váha nářadí v ruce je pro mne tak akorát. Dobře se s ním vyrývá půda, čistí záhon nebo pilkou se dobře řežou tenčí větve. Zajímavý je prvek - drápy. Ještě se s ním musím trochu naučit dělat. V tašce je vše při ruce a nemusím nářadí hledat po poličkách. Růžová barva je na zahradě nepřehlédnutelná. Nářadí se dobře v trávě hledá. Už se těším na jaro.
klad barva
klad provedení
klad praktičnost
klad zatím jsem na nic nepřišla
avatar
Bohuslava Suleková
Krásná sada v ještě krásnějším barevném provedení.Barva mě zaujala již před objednáním. Spoustu užitečných zahradních pomocníků v kvalitním nerezovém provedení. Nářadí je sice těžší,ale když zapomenu venku,tak nezrezne. S nářadím se dobře pracuje a už se těším až ho plně využiji na jaře na své zahrádce. Nářadí všem vřele doporučuji bezvadná je i zástěrka s taštičku,je to taková pěkně vytuněná sada nářadí.
klad Spoutu užitečných pomocníků za super penize
klad Kvalita nářadí/materiál
klad Barevné provedení
klad Zatím vše ok
příloha
avatar
Anna Veverková
Tato sada na zahradničení mě naprosto nadchla, už jen barevným provedením, nebudu muset nikde nic hledat, protože barva nářadí je krásně vidět a tudíž mám přehled, kde mi co upadne od ruky. Nářadí dobře padne do ruky a těším se na jaro až použiju i další kousky z této sady .A také je vše pěkně poskládané a po ruce, buď v zástěře s přihrádkami nebo v tašce.
klad barevné provedení
klad lehké do ruky
klad dobrá kvalita nástrojů
klad zatím nic
avatar
Jiri
Zakoupeno jako dárek pro manželku už při vyzvednutí balíků mi překvapila jeho váha nářadí je z kvalitních materiálů žádnej tenkého hliník ale pořádnej kov. V sadě je vše co pořádnej zahrádkář potřebuje super je organizér na nářadí i zástěra vše navíc v super růžové barvě
klad Použitý materiál
klad Velke množství nářadí
klad CCekove zpracování
klad Nic
avatar
Petra
Nářadí mě nadchlo svým moderním designem. Je velmi kvalitního zpracování a dobře se drží. Používá se snadno a práce na zahrádce mi s ním jde jedna báseň. Zatím jsem nářadí použila na podzimní zahradní úpravy. Už se těším na jaro, až ho využiju v plné polní.
klad kvalitní zpracování
klad design
klad pohodlné používání
klad nic
příloha příloha příloha
avatar
Barbora
Myslela jsem si, že bude hlavně dán důraz na vzhled a funkčnost nic moc. Ale jsem překvapená tím, jak je sada hezká a zároveň praktická. Sada je z velmi kvalitního materiálu, nůžky i pilka je ostrá. Všechny nástroje se dobře drží. Nemám vůbec co vytknout.
klad Kvalita
klad Vzhled
klad Nic
Zobrazit více recenzí