Již jsme otestovali aroma difuzér Sixtol Palm v barvě bílého dřeva s ultrasonickým rozložením páry a LED osvětlením

image
otestováno
Počet recenzí
25
jak jste hodnotily
5
22x
4
2x
3
2
1x
1
doporučuje
96 %
Testováno v období
od 5. 10. 2021
do 27. 10. 2021

Aroma difuzer Palm bílé dřevo 500ml

Ideální doplněk do Vašich domovů, který nádherně provoní místnosti a dokáže Vám zlepšit náladu. Aroma difuzery jsou vhodné pro aromaterapii, chromoterapii, vzhledem ke svému designu jsou i stylovým interiérovým doplňkem. Tento přístroj přemění vodu na jemnou vodní páru. Přidáte-li do vody pár kapek esenciálního oleje, elektrický aroma difuzér je působením ultrazvuku rozloží na jemné mikročástice, které provoní váš byt.

Hlavní výhody:

 • Nádherně provoní své okolí
 • Stylový interiérový doplněk
 • LED osvětlení
 • Přemění vodu na vodní páru pomocí ultrazvuku, nedochází k hoření
 • Vhodný pro aromaterapii a chromoterapii
 • Tichý provoz
 • Velký objem zásobníku
 • K provozu tohoto difuzéru není potřeba vatová tyčinka

Technické parametry:

 • Objem zásobníku: 500 ml
 • Provozní napětí: DC 24 V/0,6 A / 110-240 V 50/60 Hz
 • Příkon: 12 W
 • Ultrasonická frekvence: 2,4 MHz
 • Rozměry: 16,5 x 17 x 17 cm
 • Odpařování: 45-60 ml/hod
 • Rozsah: 12-20 m2
 • Hlučnost: 35 dB
 • Materiál: PP (Polypropylen), ABS
 • Provoz difuzéru: 1H, 3H, 6H, ON nepřetržitý provoz
 • Barva: bílé dřevo

Obsah balení:

 • 1x difuzér
 • 1x odměrka na vodu
 • 1x adaptér do sítě
 • 1x čistící štěteček


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
25
avatar
Jana
Po otevření krabice ne mě čekalo velice příjemné překvapení. Difuzér je doplněn a části, které vás mile překvapí jako štěteček na čištění, odměrka na vodu a výřez ve spodní části difuzéru na schovaní kabelu mě velice překvapil! Již jsem difuzér jiné značky zkoušela a byl cenově mnohem dražší, ale tento mě nadchl již po rozbalení. Vzhledově vypadá velice dobře, hodí se téměř do každého interiéru. Jako jedno z největších kladů musím uvést možnost doby fungování (1h, 3h, 6h nepřetržitě). Dále se mi pak líbí volba intenzity páry. Co někoho zaujme je množství barev podsvícení. Mě osobně nezaujala téměř žádná barva až na odstíny oranžovočervené. Jinak celkově difuzér hodnotím velice kladně. Jsem z něj nadšená. Ovládání je velice jednoduché. V této cenové kategorii opravdu skvělý difuzér, který strčí do kapsy i difuzéry mnohem dražší.
klad Volba intenzity páry
klad Volba délky fungování
klad Množství barev podsvícení
klad Vyrez na skrytí kabelu
klad Jednoduché ovládání
klad Příslušenství
klad Cena
klad Vzhled
klad Některé odstíny podsvícení mi moc neseděly
příloha
avatar
Kamila
Aroma difuzér Sixtol Palm v barvě bílého dřeva je velmi krásný a užitečný doplněk do každého bytu. Jeho vzhled a tichý chod ocení snad každý stejně jako jeho unikátní led podsvícení. To se může nastavit na opakující se barvy nebo na jednu stálou barvu, což je super i jako noční dekorativní světlo. Voda i pára jsou studené, takže vhodné pro děti i domácí mazlíčky. Difuzér má tři stupně intenzity páry, od nízké až po vysokou, která se hodí zejména když se naleje málo nebo naopak více aromatického esenciálního oleje. Dále jsou super čtyři časovače, které jsou na 1, 3 a 6 hodin nebo nekonečno, to je velice užitečné na spánek s nějakým uklidňujícím olejem. Ovšem jeho nevýhoda je kabel, ten je sice v dostačující délce ale difuzér nelze mít výš na poličce jako by to bylo možné s bateriemi.
klad Led podsvícení
klad Design
klad Tichost
klad Účinný
klad Intenzita páry
klad Délka kabelu
klad Není na beterie
příloha
avatar
Šárka
Difuzér má pěkný design v dekoru dřeva.Jednoduše se ovládá. Můžete si zvolit dobu provozu (1,3,6 hodin poté se sám vypne) a také intenzitu páry. Difuzér má krásné barevné led osvětlení, které mohu měnit podle nálady. Má velkou nádobu na vodu (500ml). Co mi trošičku vadí je, že musí být po celou dobu zapojený v zásuvce. Jinak je super. Jsem s ním velice spokojená!! ? Určitě mohu doporučit i jako dárek, třeba k blížícím se Vánocům.
klad Design
klad Jednoduché ovládání
klad Led barvy
klad Prostě všechno
klad Žádný
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Iveta
Difuzér Palm bílé dřevo mě především zaujal designem, který je naprosto úžasný. Je to stylový doplněk do interiéru. Překvapil mě zásobník na vodu, které se tam vejde opravdu hodně. Oceňuji i tichý chod difuzéru a zajímavé barevné podsvícení. Provoní celý byt. Jsem maximálně spokojená.
klad Design
klad nic
avatar
Sandra
Krásný a kvalitně zpracovaný doplněk do vašeho domova. Dá se použít buďto pouze jako zvlhčovač vzduchu, nebo s přidáním pár kapiček aroma olejíčku provoní celou místnost během chviličky. Ovládání je velice jednoduché a se skvěle napsaným návodem ho zvládne obsluhovat každý. Difuzer má krásné LED podsvícení s velikou škálou barev. Dá se navolit buďte jedna barva, nebo můžeme zapnout všechny, které se postupně mění. Můžeme zvolit dokonce i intenzitu podsvícení, která je ve dvou možnostech. Přes den zapínám výraznější světlo a večer mám ráda spíš slabší svícení, které působí příjemně a neoslňuje. Moc se mi líbí možnost navolit dobu provozu. 1, 3, nebo 6 hodin. Pokud v difuzeru dojde voda, sám se vypne. To je pro mě nedocenitelné plus. Všeobecně jsem moc spokojená s výrobkem a mohu ho jen doporučit!
klad Kvalita zpracování
klad Krásný design
klad Rychlost doručení a přehlednost obchodu
klad Nádherné LED podsvícení
klad Snadné ovládání
klad Nic jsem nenašla
příloha
avatar
Kamilka
Aroma difuzér Sixtol Palm provoní krásně celý byt, i pouhým prostředním stupněm. Obzvláště pak led barvy a další jeho funkce, jako jsou 3 stupně páry co ocení každý, když se přidá více esenciálního oleje, který může být moc aromatický. Dále tam je časovač na 1, 3, nebo 6 hodin což je dobré i na noc na spánek s nějakým uklidňujícím olejem. Další super věc je že pára je studená stejně jako voda uvnitř a neublíží dětem ani zvířátkům při případném převrhnutí. Ještě bych ráda připomněla ty barvy, těch tam je nespočetné množství a vybere si opravdu každý. Barva může být nastavena pouze jako jedna co svítí, nebo jako blikající stále se opakující dokola, může svítit i jako dekorace bez vypouštění páry.
klad Vzhled
klad Led barvy
klad Velice tichý
klad Účinný
klad Dlouhý kabel na napájení
klad Po vypaření vody se sám vypne
klad Lehký
klad Není na baterie, musí být u zásuvky
příloha
avatar
Kateřina
Vybrala jsem si aroma difuzer v barvě bílého dřeva protože se mi hodí k nábytku.Zpracování se mi velmi líbí je to hezký kousek doplňku do obývacího pokoje.Aroma difuzér je vybavený barevným světlem které se dá libovolně přepínat podle nálady.U nás doma zvitězila zelená.Obsluha je jednoduchá lze přepínat jak barva světla tak intenzita odpařování.Nádobka na vodu je dostatečně velká takže odpadá hlidání a doplňování vody jako u klasické aromalampy.Přistroj je velmi tichý.Jako první jsem do difuzéru použila esencialní olej eukalypt.Syn byl zrovna nachlazený.Silice se začla odparovat prakticky hned po zapojení přistroje.Během pár minut byl pokoj provoněný eukalyptem.Vzduch v místnosti byl přijemný a léčivý.Z aroma difuzéru jsem nadšená hned jsem dokoupila oblíbené esenciální oleje jako pomeranč,levandule.Doporučila bych vsem kdo mají malé děti které bývají často nemocné.Olejíčky pomůžou při nachlazení a barevné světlo nádherně uklidňuje.Jsem nadšená a můžu jen doporučit.
klad Tichý chod
klad Barevné podsvícení s možností volby barvy
klad Funkčnost
klad Design
klad Nenašla jsem zápory
avatar
Simona
Velmi snadná obsluha a údržba přístroje. Zcela jednoduchý návod na použití. Velký obsah nádržky. Na 100ml vody stačí skutečně cca 3 kapky vonného oleje. Výroba páry při 100ml postačí na několik hodin. Obsahuje i odměrku na vodu. Možnost zvolení intenzity páry a délky zapnutí (1hodina, 3hodiny, 6hodin). Poté se přístroj automaticky vypne, což udělá i v případě, že nemá dostatečné množství vody. Přístroj je celkem tichý, neruší. Led barvy jsou naprosto úchvatné, je možné nechat je měnit, nebo si vybrat a navolit pouze jednu, která bude svítit. Určitě bych doporučila všem. Kryt se pouze nasadí, ocenila bych nějaké úchytky s zacvaknutí, abych si byla jistá, že je vše na svém místě. Také by se hodilo bezdrátové připojení. Kabel je celkem nepraktický, když chcete přístroj přenášet, ale celkově jsem naprosto spokojená. Předčil má očekávání. Vůně se line po celém domě. S jistotou doporučuji zakoupení tohoto výrobku.
klad Velký obsah nádržky
klad Snadná obsluha
klad Krásné led barvy
klad Intenzita páry
klad Vůně
klad Bezpečnostní systém vypnutí při vypaření vody
klad Krásný design
klad Kryt nejde zacvaknout pouze se nasadí
klad Chybělo mi bezdrátové připojení
příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Jana
Difuzer mě velmi zaujal svým krásným elegantním a zároveň decentnim designem. Barvy se mi také moc líbí- plynule se mění, jsou decentní a uklidňující. Pokud nechceme barvy měnit, líbí se mi, že lze nastavit i svícení jen jedné barvy. Celou místnost hezky provoní ? Oblíbila jsem si vůni od Salusu Listea Cubeba ?
klad Intenzivní provonění
klad Hezké efektivní svícení
klad Hezký design
klad Občas se mi zda, ze nemá zcela tichý provoz
avatar
Kristýna
Byla jsem malinko skeptická, ale jsem nadšená. Barva bílého dřeva je moc krásná. Led podsvícení dodává lampě luxusní vzhled. Co se týče funkčnosti, tak za mě je to naprostá pecka. Krásně provoní celý byt. Teď hodně využíváme vůni Eukalyptu vzhledem k tomu, že jsme všichni nemocní a hned se lépe dýchá. Za mě je to velmi povedený difuzer.
klad Vzhled bílého dřeva
klad Led podsvícení
klad Možnost nastavení síly
klad Časovač
klad Krátký kabel
příloha příloha
avatar
Nikola
O difuzeru jsem pokukovala delsi dobu.Tak jsem hrozne rada,ze jsem dostala prilezitost ho vyzkouset..Nyni ho testuji jeste kratkou dobu abych mohla rict,ze funguje na taklve urovni aby opravdu fungoval na dany problem spolu s olejicky..Ale co muzu rict..Design je skvely,led podsviceni je prijemne,jemne..Dofuzer je tichy..V tomto smeru bych ho doporucila!
klad Tichy
klad Design
klad Led podsviceni
klad Zatim hodnotim kratce

Přílohy

IMG_2139.MOV
avatar
Petra
Když jsem viděla tento difuzer poprvé, tak jsme věděla, že ho musím mít. Po rozbalení mě nezklamal, krásná imitace dřeva a tvar, který je zároveň i krásným doplňkem. Jediné , co je takové menší minus, že ovládání je celkem dost hlasité a může to pak narušit pohodovou atmosféru. Ovládání je ale zároveň velice jednoduché, líbí se mi, že je zde možnost výběru času, po jakou dobu bude běžet. Stejně tak si můžete vybrat barvu podsvícení z velké škály krásných barev nebo necháte automaticky barvy měnit. Páru vytvoří pár vteřin po spuštění a během chvíle provoní danou místnost. Za mě určitě dobrá volba a všem vřele doporučuji
klad Vzhled
klad Barvy podsvícení
klad Časovač
klad Možnost výběru barvy podsvícení nebo automaticky se měnící
klad Hlasité ovládání
příloha
avatar
Dagmar
Difuzér Sixtol Palm v barvě bílého dřeva mě hodně překvapil vzhledem i když je z plastu a jednoduchostí používání. Barvy se krásně prolínají, nejsou příliš výrazné. Je to hezké k relaxaci. Funguje ihned, nyní ho používáme k desinfekci místnosti, která je krásně a jemně provoněná. Uvítala jsem možnost nastavení doby použití na 1h, 3h a 6h, samovypnutí a dostatečně dlouhý kabel. Za mě super především zapínání do sítě ne na baterie .Před vypnutím je zvukový signál. Používáme ho denně, uvažuji o koupi i dětem do pokojíčku.
klad Kvalita provedení
klad Jednoduchost použití
klad Jemně provoněná místnost
klad Příjemné barvy
klad Samovypnutí
klad Možnost nastavení doby
klad Dostatečně dlouhý kabel
klad Nic jsem nenašla
příloha
avatar
Jitka
Aroma difuzer Palm bílé dřevo má krásný vzhled. Má možnost automatického střídání barev a nebo je možnost si vybrat jednu jedinou oblíbenou. Velikost difuzeru je tak akorát. Má možnost nastavení automatického vypnutí po určité době. Pára uniká bez problémů a použité esenciální oleje krásně voní. Krásně zvlhčuje ovzduší.
klad barvy světel
klad vzhled difuzeru
klad zvlhčení ovzduší
klad nic
příloha příloha příloha příloha příloha
avatar
Hana
Difuzér mě překvapil svým vzhledem, ačkoli je plastový, imitace světlého dřeva je opravdu povedená, stejně jako dekorativní výřezy, je velmi povedeným doplňkem do interiéru. V době testování jsme zrovna byli nachlazení, takže difuzér byl od prvního dne v plném zápřahu, hlavně u dětí v pokoji, kde jsem velmi ocenila jeho osvětlení, na výběr je z celé škály barev, jediné, co mi chybělo, tak úplné vypnutí svícení. Praktický je i výběr ze 3 různých načasování vypnutí 1, 3 a 6 hodin. V případě nedostatečného množství vody uvnitř nelze zapnout, takže se nemusíte bát, že by pracovat na prázdno, stejně jako se vypne, když není difuzér přiklopený. Vůně z difuzéru je v příjemné intenzitě s okamžitým odpařováním a to ihned po zapnutí. Pří podrobnějším zkoumání bych určitě pochválila umístění kabelu a připojení. Určitě bych tento produkt doporučila, je velice praktický, úžasně skladný a i přes svoji malou velikost (což je podle mě výhoda) vydrží jedna odměrka s vodou a vůní i více, než 6 hodin.
klad celkový vzhled (provedení a velikost)
klad rychlost začátku odpařování po zapnutí
klad výběr barev osvětlení
klad možnost načasování vypnutí
klad výdrž vody v nádrce
klad bezpečnost
klad chybí možnost spuštění bez podsvícení
příloha
avatar
Pavlína
Aroma difuzér mám zatím krátce ,ale jsem velmi spokojená. Plní vše tak jak má. S pomocí vonných olejů krásně provoní místnost, je tichý a osvětlení dělá velkou parádu. Ovládání je velmi snadné a zvládne ho každý. Určitě doporučuji každému, kdo si chce doma zútulnit interiér .
klad Desing
klad Funkčnost
klad Ovládání
klad Tichost
klad Možnost puštění i bez kabelu
příloha
avatar
Kamila
Už podle krabice jsem se těšila co mě čeká uvnitř a opravdu jsem byla nadšená, nádherný designový doplněk. Ovládáni a manipulace s difuserém naprosto jednoduchá a clověk hned ví jak na to. Kladně také hodnotím nastavení intenzity páry a zvolení barévného podsvícení. U nás zatím nejvíce využíváme ten nejvyšší stupeň páry, a i děti si jednoduchým kliknutím mění barvy podsvícení. Jediná výtka, kterou bych ráda podotkla je malá intenzita vůně pokud tedy nakapete olej dle návodu.
klad Itenzita páry
klad Různé barevné podsvícení
klad Krásný desingne dřeva
klad Malá intenzita vůně
příloha
avatar
Michaela
Z difuzéru jsem naprosto nadšená. Led barvy jsou úžasné, střídají se různé odstíny od modré, zelené, červené a žluté. Difuzér je z kvalitního, pevného materiálu. Je jednoduchý na ovládání. Krásně provoní byt, v krátké době. Jen mi chybí tlačítko na vypnutí, musím vytáhnout adapter ze zásuvky.
klad jednoduché ovládání
klad provoní byt, v krátké době
klad chybí tlačítko vypnout
avatar
Blanka
Aroma difuzer má příjemný moderní vzhled, nádherné led podsvícení kdy je možno nechat svítit jednu vybranou barvu či nechat postupně procházet všechny. Při volbě zvukový signál. Dostatečně dlouhý nabíjecí. Umístění dírky na kabel je dole ,což by bylo praktičtější z boku. Možnost zapnutí na 1, 3, 6 h provozu po ukončení se sám vypne. manipulace nutno dvouma rukama je větší , ale má nálevku na vodu takže není potřeba odnášet na doplnění vody, kartáček na čištění mile překvapil.
klad moderní vzhled
klad příjemné barvy
klad volba barev
klad délka nabíjecího kabelu
klad volba délky zapnutí
klad nalévací kelímek na doplnění vody
klad čistící kartáček
klad zvukový signal
klad vypnutí po ukončení programu či nedostatku vody
klad gumové podložky
klad umístění otvoru na nabíjení
klad při prvním použití protékal ,pak už ne
příloha příloha
avatar
Zdeňka
Jsem velice MILE překvapena. Strojek je velice lehký. Objem je 500 ml. Součástí je dolévací nádobka (což taky velmi oceňuji). Strojek IHNED po zapnutí vypouští páru. V kombinaci s olejčkem IHNED a DLOUHODOBE voní. Byla jsem trošku překvapena z kabelu, který se zapojuje do dna, ale díky malým nožičkám je strojek i tak stabilní. Barvy jsou velice příjemné, nic křiklavého. Pro děti naprosto úchvatné:-) Možné nastavit časovač, po kterém se strojek zapne (pro zapomnětlivé lidí jako jsem já, naprostá pecka). Měla jsem z levného malého strojku docela obavy a moc jsem si od něj neslibovala, ale za mě obrovské doporučení. Zatím testováno jen v části bytu, ale provoní krásně i větší prostor.
klad Relativně velká nádržka
klad Nízká hmotnost
klad samostatné vypínání po určitém čase
klad příjemné barvy podsvíceni
klad okamžitá mlha a vůně
klad kabel na dně strojku (ale díky nožičkám to až tak nevadí)
příloha
Zobrazit více recenzí