Testovaly jsme společně Smac express do koupelny. 95 % testerek doporučuje!

image
otestováno
Počet recenzí
117
jak jste hodnotily
5
102x
4
12x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 12. 5. 2017
do 11. 6. 2017

Jste v plném proudu jarního uklízení a chybí vám jeden výborný pomocník do koupelny? Hledáme 100 žen, které mají rády své koupelny ve velkém lesku. ;-) Využijte možnost vyzkoušet zdarma přípravek SMAC express Koupelna a podělit se s námi o vaše hodnocení.

SMAC express Koupelna lehce odstraňuje nečistoty a odolné vápenaté usazeniny ze všech povrchů v koupelně. Složení s antibakteriálním účinkem důkladně čistí a snadno se oplachuje. Povrchy jsou čisté a lesklé po dlouho dobu.

Expresní čistota a lesk

SMAC express Koupelna jednoduše nastříkáte na čištěný povrch, vyčistíte vlhkým hadříkem a opláchnete. Na odolné nečistoty necháte krátce působit a pak opláchnete. Nesměšujte s bělícími čistícími přípravky a jinými činidly. Nepoužívejte na mramor a barevně glazovanou sanitu.

Pozor! U bílé sanity vyzkoušejte nejdříve na skrytém místě. Pokud místo ztratí lesk, nepoužívejte.

Výrobky distribuuje na českém trhu společnost Bolton Czechia. Přípravky pro domácnost pod značkou SMAC express se prodávají téměř na všech evropských trzích včetně Itálie, Francie nebo Nizozemí.

Více se dozvíte ZDE.

Milé testerky, jsou vás tady už tisíce a za to moc děkujeme! :-) A protože nám záleží na tom, abyste každá dostala odpověď na svůj dotaz, pište nám prosím na email testovani@zenysro.cz, kde na maily pravidelně reagujeme a nic nám tak neuteče. Děkujeme za pochopení.

Vaše Markéta, Pavlína, Jana a celý náš tým, který se i díky vám stále rozrůstá *heart*

Hodnocení
117
avatar
Petra
klad Se značkou Smac mám dobrou zkušenost. Osvědčil se mi jak Smac ny vyčištění trouby či grilu, tak tento na koupelny. Má skvělý nanášecí systém, díky kterému se přípravek snadno aplikuje. Má dobrou konzistenci, snadno se roztírá a nechává povrch hladký, lesklý, čistý. Jemná, nevtíravá vůně je bonusem navíc. Vhodný na dlažbu lesklou i matnou. Mohu doporučit.
avatar
Gabriela
příloha
klad Značku Smac již znám mám dobrou zkušenost a kupuji její výrobky. Osvědčil se mi jak Smac na čištění grilu a plynové trouby i na koupelnu. Díky rozstřikovači se snadno aplikuje a rozstřikovač lze jednoduchým otočením také zabezpečit proti nenechavým dětským ručkám.
avatar
Zuzana
příloha
klad Znám tuto značku čistících prostředků Smac a používám. Vyčistím díky tomuto přípraku s rozprašovačem dobře v kuchyni troubu a v koupelnu dlaždičky. Lze na hladké i matné dlaždice, nedělá mi čmouhy. Takže za mne určitě tuto značku doporučuji i na "horší špínu"!
avatar
Lucie
klad Smac objevila mamka a nemůže si ho vynachválit. Musím s ní souhlasit, protože rozprašovač je pravdu moc praktický a dostane se všude. Používáme ho v kuchyni i v koupelně a občas pomůže i venku na terase. Zkoušeli jsme i gril, ale zas tak moc to neepomohlo :) jinak ale doporučuji :)
klad žádné
avatar
Diana
klad Rozprašovač je úžasný, opravdu skvělý dosah. Čištění jde samo. Není zde nepříjemný, štiplavý, chemický zápach jako u jiných výrobků. To mi vyhovuje nejvíce. Na sklo v koupelně skvělé a na keramiku také. Je to bomba pomocník v domácnosti. Za mě kupuji znovu a znovu
avatar
zdeňka
klad Rozprašovač Smac express koupelna jsem si koupila a nemůžu si ho vynachválit. Stač jen nastříkat, nechat chvilku působit a setřít. Dá se použít na sklo i na kachličky a dlaždice. Krásně se potom lesknou a uklízení je opravdu zábava. Určitě si ho znovu koupím a budu ho používat.
avatar
Zuzana
klad Tento Smac express Koupelna jsem ještě nevyzkoušela, ale mám doma Smac Express Ultra Lemon Scent a ten je opravdu skvělý. Vyzkoušeli jsme ho na sporák, hrnce i varnou konvici. Jsme skutečně spokojeni. Odmastil všechno výborně. Značka SMAC express je prostě nejlepší
avatar
Barbara
klad Dnes dorazil cistic,takze jsem se na to hned vrhla. Staci nastrikat a nechat pusobit. Mame hodne tvrdou vodu,takze sprchac jsem musela prestrikat dvakrat,ale to jsem zvykla,takze me to neprekvapilo. Rozprasovac super. Pracuje se s rozstrikovacem pekne. Vune prijemna,nic agresivniho. Takze za me doporucuji a pokud natrefim v drogerii a bude prijatelna cena,tak si znova koupim.
avatar
Libuše
klad přidávám své hodnocení Smac express Koupelna jsem po obdržení začala hned zkoušet, abych ověřila jeho účinky a opravdu jsem byla nadšená, bez čisticího prášku, bez drhnutí, jen nastříkat a opláchnou, kachličky jsou čisté a lesklé, po koupelně při té čisticí euforií jsem se dala do kuchyně a ani tam mě čistič ve spreji nezklamal, takže žádné negativa jen plusy
avatar
Helena
příloha
klad Hned první den, kdy mi přišel tento výrobek k testování, tak jsme ho z manželem pěkně vyzkoušeli. Nejprve bylo důležité přečíst si vše v popisu, co se týká samotného výrobků a jak s ním pracovat. Postupovali jsme dle návodu a tak bylo třeba použít gumové rukavice. Sprej má velmi praktický obal, takže se jeho obsah nejprve vyzkoušel na bílou sanitu, abychom zjistili, zda je pro její použití vhodný. Když se to krásně lesklo, měli jsme jistotu, že ho můžeme použít na celou koupelnu. Bylo to velmi příjemné čistit s tímto přípravkem, protože nejen velice důkladně vyčistí, ale i pěkně voní. Použili jsme ho i na WC. Opravdu nás velmi mile překvapil svou kvalitou a mohu doporučit, určitě s ním bude každá hospodyňka spokojena.
klad Zatím jsem poznala jen samé pozitivum.
avatar
Jiřina
příloha
klad Děkuji za testování Smac express Koupelna. Tento přípravek jsem před testováním neznala a o to víc mne překvapil. Má praktický obal, skvěle voní. A parádně se s ním uklízí nejen koupelna ale i WC. Ostatním mohu jen doporučit a jeho cena je také příjemná :-)
avatar
Christian
klad Smac koupelna mi přišel v pátek, takže jsem ho hned vyzkoušel při sobotním úklidu. Jsem překvapený, jak moc je účinný, úklid díky němu byl rychlý a snadný. Jsem s ním opravdu moc spokojen a stane se součástí mého úklidu. Určitě ho všem moc doporučuji.
avatar
Barbora
klad Dnes jsem se chystala udělat úklid koupelny a tak jsem si jako parťáka vybrala tento produkt SMAC... A musím říct, že mě hned okouzlil... Má naprosto úžasnou vůni a práce s ním jde sama... Vyčistí snad úplně všechno, dokonce jsem s nim odstranila nálepku z pračky co se mi už dlouho s ničím nějak nedařilo. Po nastříkání jsem nemusela ani nějak na houbičku tlačit a šlo to skoro samo dolu.... Jsem opravdu moc ráda, že něco takového mám protože to je opravdu kvalitní pomocník... Děkuji za příležitost testovat a všem jen doporučuji.
avatar
Marie
klad Testování toho přípravku pro mne bylo radostí. Jelikož máme novou koupelnu a hodně tvrdou vodu, tak jsem byla docela špatná z usazenin, ale musím opravdu říci, že tento přípravek zátěžovým testem prošel a opravdu mne výsledek potěšil. Proto vřele doporučuji.
avatar
Marie
klad Tento přípravek jsem opravdu velmi ráda testovala, jelikož máme novou koupelnu a hodně tvrdou vodu. A tak je protože koupelna je mou chloubou ráda si ji hýčkám i když je to velmi složité, když tvrdost vody je proti vám. Ale s hrdostí mohu říci, že přípravek ve velkém testu obstál, opravdu vyčistil vše. Vřele doporučuji k zakoupení.
avatar
Marie
klad Tento přípravek jsem opravdu velmi ráda testovala, jelikož máme novou koupelnu a hodně tvrdou vodu. A tak protože je koupelna mou chloubou si ji ráda hýčkám, i když je to velmi složité, když tvrdost vody je proti vám. Ale s hrdostí mohu říci, že přípravek ve velkém testu obstál, opravdu vyčistil vše. Vřele doporučuji k zakoupení.
avatar
Alena
klad Jsem moc ráda, že jsem měla možnost testovat přípravek Smac express Koupelna. Přípravek jsem před testováním neznala a velmi mile mě překvapil. Strašně pěkně voní a čistění jde s tímto přípravkem samo. Tento přípravek doporučuji všem a sama si ho budu kupovat :).
avatar
Zdenka
klad Měla jsem velký zájem o testování, bohužel technické okolnosti mi překazily možnost se včas přihlásit. Četla jsem docela hodně kladných hodnocení na jiných stránkách a tak jsem si Smac expres koupila a vyzkoušela. Viděla jsem ho v obchodě v akci. Hodnocení, která jsem četla nezklamala. Sama jsem se přesvědčila, že je velmi účinný. Uklízí se s ním snadno a efektivně. Hezky voní a má prakticky tvarovanou láhev s rozprašovačem pro snadné a rovnoměrné nanášení na čištěnou plochu. Doporučuji.
avatar
Martina
klad Děkuji za možnost otestovat tento přípravek. Smac express jsem měla v ruce poprvé a můžu říct, že jsem velmi spokojená. Moc příjemně voní, odstraňuje nečistoty, fleky a k tomu je antibakteriální. Určitě ho mohu s klidným svědomím doporučit ostatním hospodyním :)
avatar
Iveta
příloha příloha
klad Jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet Smac express Koupelna. V obchodě jsem si ho nevšimla. Zkoušela jsem hodně, ale s tímto se nedá nic srovnat. Velmi příjemně voní. Jemně mýdlově. Žádný vtíravý štiplavý zápach. Praktická láhev má dobrý tvar, který se dobře drží v ruce. Stačí malinko mačkat a hned stříká. Bez námahy. Po chvilce krásně vyčistí vše co potřebujete. Jsem opravdu nadšená a vřele doporučují dál. A určitě to bude můj oblíbený čistič a pomocník do domácnosti :-)
avatar
Barbora
klad Konečně jsem měla tu možnost vyzkoušet Smac express. Vzhledem k tomu, že máme vanu a vše v koupelně dost staré je vidět používání. Po umytí celé koupelny pomocí tohoto testovacího výrobku byla změna znát. Ještě jednou moc děkuji, že jsem měla tu možnost vyzkoušet Smac. Teď už vím, co moji koupelnu udělá lepší. :-)
avatar
Tereza
klad Čistič koupelen SMAC express jsem neznala a moje první zkušenost je následující. Docela příjemně voní a úklid s ním je snadný a rychlý díky praktické pumpičce. Rychle účinkuje, takže stačí jen nastříkat a setřít. V případě, že je potřeba z nějakého důvodu bleskově poklidit, je to ideální pomocník. Vyhovuje na umyvadlo, vanu, obklady i baterie. Jsem moc spokojená.
avatar
Markéta
klad MELA JSEM TU MOZNOST VYZKOUSET PRIPRAVEK ZANCKY SMAC A MOHU JEN A JEN DOPORUCIT-PREDCIL MOJE OCEKAVANI,IHNED SE V OBCHODE KOUKNU PO DALSICH PRIPRAVCICH TETO ZNACKY-DEKUJI MOC ZA MOZNOST SI VYZKOUSET A PRIPRAVEK MI I S DOMASKOU AZ DO DOMU.-)
klad NEGATIVNI ASI NENI CO.-)ZATIM VSE PUSOBI VELMI,VELMI POZITIVNE.-)DOUFAM ZE DALSI PRIPRAVKY NEZKLAMOU.-)
avatar
Lenka
klad Jsem moc ráda za testování, protože jsme se rozhodovali, jestli koupit vybavení nové, nebo mu ještě dáme další šanci. Vyzkoušela jsem na umyvadlo, vanu i sprchový kout, které jsme koupili i s bydlením. Vše bylo od původních majitelů opravdu hodně zanedbané. Na staré odolné fleky, na
klad které jsem dříve používala bělidlo, už SMAC nestačil, ale to se dalo čekat. Přesto byl znát úspěch! Nechala jsem ho působit delší dobu a použila místo hadříku kartáč. Fleky sice zůstaly, ale podstatně světlejší. Protože bydlíme v kraji s velmi tvrdou vodou, usazeniny se dělají po pár dnech. Ty jdou krásně dolů rychle, na bleskový úklid je SMAC obzvlášť perfektní. Má nedráždivou vůni a k obkladům je šetrný. Doporučuji vyzkoušet.
avatar
Jana
klad Moc děkuji za možnost otestovat SMAC express Koupelna , doposud jsem tuto značku neznala a velmi pozitivně na mně zapůsobila. Snadná manipulace, kdy se pumpičkou nastříká a následně setře, příjemná vůně, což se u některých jiných výrobků nedá říct. Takže ano za nás mohu doporučit.
avatar
Monika
příloha
klad Testovala jsem Smac na koupelny a zatím spokojenost. Oceňuji pumpičku, snadné nanášení. Nechala jsem chvíli působit a potom setřela. Vše krásně čisté. Vůně je také fajn, u jiných přípravků se často ani nedá dýchat a se Smac se dá dobře pracovat :-) Cena je také přijatelná. Děkuji za možnost testovat.
avatar
Alena
klad Čistič SMAC na koupelny mě překvapil příjemnou jemnou vůní. Já mám sice radši intenzivnější vůně, kde jde cítit trošku i dezinfekce, abych měla pocit, že bakterie opravdu zmizely, ale to je jen moje úchylka ;-) rozprašovač je fajn, ikdyž mám pocit, že musím víckrát stříknout, aby byl přípravek účinný. Hodnotím tak padesát na padesát. Špatný není, ale že by to byl nějaký top zázrak, to také ne...ale děkuji za možnost otestovat, určitě spotřebuji ;-)
avatar
Karolína
klad Za toto testovani jsem opravdu rada, protoze jsem nadsena. Nejvice me zaujala vune, provonilo mi to celou koupelnu. Vune neni prilis intezlnzivni, je opravdu prijemna, coz mi vyhovuje. Necistots sly krasne dolu, takze pro me 2 hlavni body splneny, takze doporucuju
avatar
Marcela
klad Smac express koupelna jsem dosud neznala, takže jsem se nadšeně vrhla na testování a přípravek mě mile potěšil. Máme velmi tvrdou vodu, takže usazeniny se dělají během pár dní a Smac si s nimi hravě poradil a vše krásně vyčistil. Nanesla jsem na povrch, nechala chvíli působit a pak setřela a vše se krásně lesklo. Velmi mě potěšilo, že přípravek má moc příjemnou jemnou vůni, která mi provoněla koupelnu, což se mi u jiných přípravků nestává a spíš jsou cítit chemií a citronovým odérem. Za sebe doporučuji, cena je také příznivá.
avatar
Eva
avatar
Věra
klad Byla jsem moc rada, ze jsem mohla testovat SMAC express koupelna. Ocenuji rozprasovac, ktery strika tak akorat, na nektera mista je potreba vic striknout, zvlaste na vetsi plochu. Velice hezky voni, nenasilna jemna vune. To ocenuji. Vycisti i vic znecistena mista po mensim pusobeni. Krasne se leskne po umyti vana i umyvadlo. Tento cistic u me zabodoval a zustanu teto znacce verna. Ocenuji i velikost baleni, ktera je primerena k prodejni cene. Po mem doporuceni kupuje i nase babicka :-) Doporucuji.
avatar
Radmila
klad SMAC koupelna jsem dosud neznala, takže děkuji za možnost tento produkt poznat a vyzkoušet ho. Jsem s ním velice spokojená, koupelna je po jeho použití jako nová, leskne se a příjemně voní. Použití je snadné a zvládne to opravdu každý. Určitě budu kupovat nadále.
avatar
Eva
klad Jsem ráda, že jsem měla možnost otestovat produkt SMAC express Koupelna, dosud jsem se s ním v obchodech nesetkala. Mohu ho jen chválit, při úklidu koupelny je to opravdový pomocník. Mile mě překvapil svou vůní, snadnou manipulací, čistícím účinkem i leskem, který po použití zanechává. Děkuji a doporučuji:-D
avatar
Hana
klad vyzkoušela jsem přípravek SMAC express Koupelna, a musím říci že jsem byla maximálně spokojená, nádherná vůně, krásny lesk po vyčištění, jednoduchá manipulace kterou zvládne každá maminka Opravdu se tento výrobek podařil a mohu všem jen a jen doporučit
avatar
René
příloha příloha
klad Měla jsem možnost vyzkoušet výrobek Smac express koupelna a jsem moc spokojená. Výrobek mě překvapil nádhernou voní, je účinný na vodní kámen a koupelna se krásně leskne. Na větší usazeninu nechat chvíli působit setřít a je čistotou. Skvělý pomocník na úklid.
avatar
Iryna
klad Vynikající prostředek SMAC express koupelna z příjemnou vůní pomáhá při úklidu, výborně čistí, nemapuje. Perfektní umytí i s malou kapkou. Nemám po něm žádné alergické reakce. Koupelna je krásně čistá a ta vůně....mohu doporučit všem.
klad Doporučuji tento prostředek
avatar
Alena
klad Naše koupelna už zasluhovala pořádný generální úklid, tak tento přípravek přišel akorát přesně vhod. Perfektně vyleštil dlaždičky i usazeniny na vodovodní baterii a nezanechal vůbec žádné fleky. Příjemně voní a balení vydrží dlouhou dobu. Příště si ho určitě opět pořídím.
avatar
Petr
příloha
klad Přípravek SMAC express Koupelna jsem vůbec neznal. O to víc jsem se já i má žena těšili na testování. S tímto prostředkem zvládnou úklid i muži. má příjemnou vůni a jen nastříkáte a setřete. Dlaždice v koupelně se krásně leskly. Opravdu můžu jen a jen doporučit.
avatar
Olga
klad Tak za mě zcela určitě 10 bodů, jsem s tímto výrobkem opravdu spokojená. Nádherně voní, což opravdu oceňuji, výborně čistí - což by jako správný prostředek k úklidu měl splňovat :-) Perfektní rozprašovač.... zcela určitě doporučuji a já osobně nezůstanu jen u jednoho výrobku - jakmile bude docházet, kupuji nový!!
avatar
Nikola
klad Přípravek SMAC express Koupelna je skvělý pomocník a úklid koupelny je díky rozprašovači vážně express :). Koupelna září novotou a místo do zrcadla teď koukám do dlaždiček, vany či umyvadla :). Kvalitní přípravek, který nelze než doporučit.
klad Ač jinými testery a testerkami byla vůně hodnocena pozitivně, na můj vkus je "vůně" až příliš agresivní.
avatar
Marika
příloha
klad Tento přípravek na vodní kámen v koupelně jsem zkoušela na nerezové armatury, sklo ve sprchovém koutu, na vanu i umyvadlo. Smac koupelna čistí dobře, nicméně v porovnání s dosavadním komerčním přípravkem na odstraňování vápenatých usazenin má o něco slabší účinnost. Co je ale nesrovnatelně lepší, je jeho vůně. Opravdu velmi příjemná, nechemická, jemná, vydrží i po další čas po úklidu. Povrchy přípravek neničil, lesk byl zachován, takže myslím, že jeho snášenlivost je velmi dobrá.
avatar
Eva
klad Jsem s přípravkem velmi spokojena. Dominuje nádherná vůně, ta se skutečně povedla. Účinnost dobrá, nicméně na některá místa jsem musela použít přípravek opakovaně. Přípravek rovnoměrně rozprašuje, což je ekonomicky výhodné. Baterie se leskly. Doporučuji.
avatar
Soňa
příloha
klad Já jsem sice v testovací výzvě nevyrála, ale kamarádka ho získala a protože je velmi spokojená, já si ho koupila. Musím říct, že opravdu předčil moje očekávání. Držela jsem se přesně návodu, a opravdu se stal hotový zázrak. Vana a umyvadlo jsou jako nové a vodovodní baterie se nádherně lesknou. Navíc příjemně voní. Za mě doporučuji.
avatar
Martin
příloha
klad Předem děkuji za možnost testovat Smac koupelny. Je to opravdu skvělý pomocník, bohužel mi nějak nejde nahrát více fotek. Během pár minut je naše sanita jako nová. Rozprašovač je opravdu skvělý, a jako bonus musím pochválit příjemnou vůni, která je v celé koupelně. Opravdu doporučuji všem.
avatar
Alena
příloha
klad Nový přípravek do koupelen Smac koupelny je opravdu perlou mezi mými čističi. Již po chvilce jsou viditelné rozdíly a bez větší námahy je vše skvěle lesklé. Oceňuji i příjemnou vůni, která u jiných podobných produktů není vždycky pravidlem. Super výrobek u kterého již zůstanu. Určitě budu kupovat i nadále.
avatar
Dana
klad Moc děkuji za možnost testování. Přípravek mě velice převapil. Dobře se používá - není problém s pumpičkou (to se mi občas u těchto přípravků stávalo) Má příjemnou vůni po čistotě a po použití se vše leskne a nečistoty lehce pouští. Za mě 1 s hvězdičkou je to dobrý výrobek a plní to co slibuje :) :)
avatar
Denisa
klad Tento výrobek,který jsem měla možnost otestovatje suprový. Nejen,že se krásně všechno leskne,tak i moc hezky voní a to je pro mě taky důležité. Dala jsem vyzkoušet i mamince a také moc spokojená. Už vím,co budu kupovat. I cena je v obchodech přijatelná,takže doporučuji.
avatar
Jana
klad Tento výrobek mě velmi mile překvapil. Rozhodně mě nejvíce zaujala jeho příjemná a "čistá" vůně. Výrobek plní svůj účel, velmi dobře čistí a koupelna se po jeho použití nádherně leskne. Od této firmy jsem zatím žádný výrobek neměla, ale určitě se něčem jiném porozhlédnu a vyzkouším.
avatar
Jiřina
klad Děkuji za možnost otestovat tento výrobek. Jelikož už používám Smac odmašťovač tak jsem byla zvědavá i na další výrobek a ten také nezklamal. Splňuje co slibuje. Čištění koupelny s tímto přípravkem je super. I cena je přijatelná k velikosti výrobku. Za mě doporučuji :)
avatar
Dana
klad Tento výrobek mě velmi mile překvapil. Velmi dobře čistí, vše se po použití leskne, vůně by mohla být trochu míň intenzivnější, ale to mi zas tak nevadí a i cena v obchodě se mi zdá odpovídající. Děkuji za možnost testování a za mě dávám Doporučuji :) :-D
avatar
Kateřina
klad Když mi přípravek přišel poštou, překvapila mě jeho velikost, čekala jsem, že bude menší. Čištění je s ním jednoduché a rychlé. Šetří můj čas, jelikož je opravdu účinný. Opravdu se vše leskne a navíc moc hezky voní. Určitě si ho pořídím znovu, až mi dojde. Děkuji za možnost testování.
avatar
Blanka
příloha
klad SMAC express Koupelna má velmi praktické balení s lehko ovladatelnou pumpičkou a rozprašovačem. Opravdu se velmi dobře nanáší a čistí rychlostí expres / nebylo nutné nechávat působit, ihned jsem otírala a leštila a vše šlo vyčistit velmi pohodlně/. Vůně zůstávala dlouhodobě velmi jemná a nevtíravá.
avatar
Karin
klad Děkuji moc za možnost testování tohoto úžasného pomocníka do koupelny . Právě jsem vyzkoušela a vyčistila umývadlo , stačilo opravdu málo a umývadlo doslova září / je jako nové / a ta vůně , která se line z koupelny to je prostě luxus . Jsem maximálně spokojená a všem mohu doporučit , nádherně voní a čistota je ihned vidět .
avatar
Petra
klad dostatečně velké balení, praktické nanášení, nehrozí tak žádné plýtvání. Přípravek nemá žádnou chemickou nepříjemnou vůni, ale naopak jemnou a příjemnou, takže se při úklidu nedusíte výpary. Krásně vyčistí a vyleští koupelnu, od dlaždiček až po umyvadlo.
klad s usazeným vodním kamenem už to šlo poněkud hůře
avatar
Mirka
klad Začnu vůní, ta je příjemná. Balení s rozprašovačem praktické. A teď k samotnému čistění - dlaždičky jdou krásně vyčistit od nečistot po sprchování, jsou lesklé. Stejně tak baterie, i když vápenaté usazeniny jdou odstranit trochu hůře. Umyvadlo i vana jdou také dobře umýt. Mohu doporučit.
avatar
Nikol
klad Smac už na první pohled působí, velce, robusne...s objemem jsem spokojená. Voní lehce, žádné stiplave, chemické výpary naštěstí nemá, ti nemám ráda, když se při mytí koupelny dusim. Svůj účel mytí plní krásně, Vyčistil vanu, sprchovy kout, dlaždičky, umyvadlo. Krásně leští. Má rozprasovac, což je velké plus.
klad Vodní kámen jsem musela trošku více drhnout.
avatar
Hana
klad Koupelna po umytí tímto výrobkem Smac byla krásně čistá a příjemne vonava. Balení je dostatečně velké, dobře se při aplikování drží a mačká. Nemá žádnou agresivní vůni, voní lehce, zdá se mi, ze i trošku svěže. Vana i umyvadlo bylo po umytí krásně lesklé. I s usazeniny na dlaždičkách si poradil. Takže spokojenost. Doporučuji
avatar
Lucie
klad Čistič SMAC na koupelny příjemně jemně voní - žádná "drsná" dezinfekční vůně. Dlaždičky i umyvadlo a vanu vyčistil dobře, krásně se pak celá koupelna leskla a zářila čistotou. Sice mi přišlo, že jsem musela víc přitlačit, ale jinak čistič obstál. Co se týká rozprašovače, musela jsem stříknout víckrát než jsem zvyklá s mým oblíbeným čističem na koupelny. Hodnotím kladně, doporučuji, ale asi dál budu používat svůj osvědčený ;-)
avatar
Šárka
klad Musim poděkovat za toto testovani reklamy jsem vyděla v televizy a myslela jsem že to bude kvalitní ale ja to vyzkoušela na zachod a na koupelku a něco zustalo bíle ale nic moc to nepustilo musím jen pochvalit že krasně vonní možna někomu zabral ale my mame dost tvrdou vodu tak nevím ale jsem rada že jsem to mohla vyzkoušet
avatar
Daniela
klad Smac express Kouplena mě svými účinky mile potěšil. Byla jsem s ním spokojena stejně jako již dříve s jinými výrobky této značky. Musím říct, že vana a umyvadlo jsou jako nové a baterie se nádherně lesknou. Také dlaždičky se pěkně blýskají. Navíc příjemně voní. Rozhodně všem ženám doporučuji vyzkoušet. Stojí za to. :-)
avatar
Markéta
klad Jako první chci moc poděkovat za možnost testování. Jsem velice spokojená, nádherně voní a hlavně suprově vše vyčistí a dokonce nezanechává šmouhy. Vyzkoušela jsem na celou koupelnu, umyvadlo, vanu i kachličky a vše se krásně leskne a bez námahy vyčištěný. Nejvíc mě ale překvapilo, že krásně vyčistí baterie, které se pak lesknou jako nové. Jsem velice spokojená a mohu opravdu jen doporučit
avatar
Marcela
příloha
klad Tento přípravek jsem neznala, tak jsem byla ráda, že můžu vyzkoušet. A jsem s ním velice spokojená. Krásně jsem vyčistila celou koupelnu. Vůně je příjemná a vše se nádherně leskne a lesk baterií zůstává několik dní. Takže já tento přípravek můžu jen doporučit :-)
avatar
Veronika
klad Přípravek SMAC express na koupelny, můžu jen doporučit. Krásně voní a koupelna se po něm leskne, dokonce i baterie. Použití je snadné a velmi oceňuji rozprašovač. Určitě vyzkouším i další přípravky této značky a doporučím ji i známým. Děkuji za možnost testování!
avatar
Věra
klad Děkuji za možnost testování Smac express na koupelny. Celá koupelna po použití tohoto přípravku jen zářila. Přípravek pěkně voní a je s ním jednoduchá manipulace díky rozprašovači. Určitě doporučuji je to výborný pomocník, kterého budu používat i nadále.
avatar
Hana
klad Čistič jsem vyzkoušela v koupelně na vanu a umyvadlo, také na dlaždičky a jsem narosto spokojená. Dobře čistí. Vše se leskne a připadá mi, že se na umyvadlo tak "nechytá špína". Každému doporučuji. Půjčila jsem sprej i sousedce, ktrá vyčistila v koupelně také kde co a výrobek také chválila. Takže mohu zodpovědně říct, že je to dobrý pomocník.
avatar
Miluše
klad S přípravkem jsem velmi spokojená. Hned při prvním použití jsem s ním krásně umyla koupelnu. Podařilo se mi dokonce odstranit vodní kámen u vodní baterie a to bez jakékoliv námahy, pomohl právě tento přípravek. Kladem je i příjemná vůně. Takže rozhodně čistič doporučuji :)
avatar
Hana
klad S přípravkem SMAC express Koupelna jsem byla velmi spokojená. Nejprve jsem byla překvapena velikostí balení - 650 ml, což není u srovnatelných přípravků úplně obvyklé. Vyzkoušela jsem ho na obkladačky,vanu, umyvadlo a baterie a vše bylo krásně čisté. S lahví opatřené pumpičkou se dobře manipuluje a vůně je velmi příjemná. Mohu jen doporučit.
avatar
Michal
klad Super přípravek na koupelnu. Pustil jsem se do koupelny,když přítelkyně byla v nemocnici a tak jsem ji chtěl překvapit a umyl koupelnu. Krásně tento přípravek voní,opravdu jsou umyté tímto Smacem plochy lesklejší,což jen vítám. Za mě určitě doporučuji. Je fajn testovat,baví mě to.
avatar
Alena
klad Na tento výrobek jsem byla obzvlášť zvědavá a to z toho důvodu,jestli opravdu čistí jako "Smac gril",který před časem testovala moje snacha.Čistí.Umyla jsem sním bez problémů celou koupelnu,vanu,umývadlo,sprchový kout i kachličky.Jen na baterie jsem si netroufla,protože jedním nejmenovaným čističem jsem si baterie zničila.Ale jak tu čtu testérky baterie v pohodě vyčistily a tak příště zkusím taky.Navíc smac krásně provoněl koupelnu.Za mě mohu doporučit.
klad Jedno negativum by tu bylo,a sice že mi balíček přišel poškozen,ale za to nemůže tým žen,který pro nás testování připravuje.
avatar
Marie
klad Taky jsem dostala možnost testovat a tak bych za ni velmi chtěla poděkovat. Prostředek je opravdu moc účinný. Trpíme na velmi tvdou vodu a tento prostředek vše krásně vyčistil a koupelna se leskne jako nová. Opravdu mohu jen doporučit určitě i na dále používat.
avatar
Zdeňka
příloha příloha
klad Přípravek SMAC Koupelna je velmi účinný a obzvláště dobře se hodí tomu, kdo má doma tvrdou nebo tvrdší vodu. Poradí si s vodním kamenem, který je na obkladech i na dlažbě. Pumpička je kvalitní a přípravek se pěkně rozprašuje. Vše se již pěkně leskne, mohu jen doporučit.
avatar
Hana
klad Mile mne překvapilo, jak rychle si tenhle "zázrak" poradil s vodním kamenem na kouhoutku v koupelně. Vyčistila jsem i umyvadlo a záchod a dlaždičky se po něm lesknou. Snadné použití a skvělý výsledek. Vyzkoušela jsem ho s úspěchem i na dřevěné lakované dveře. Takže mohu doporučit. Skvělý pomocník při úklidu. :)
avatar
Lucie
klad Byla jsem velmi nadšena tímto přípravkem,zkoušela jsem vyčistit jak vodovodní baterie,tak vany i obklady a se vším si hravě poradil. Baterie se krásně lesknou i obklady září čistotou,myslím,že i cena tohoto výrobku je skvělá. Takže určitě doporučuji :)
avatar
Natálie
klad 1. Poměrně velké balení přípravku.
klad 2. Funkční a spolehlivý rozprašovač.
klad 3. Velmi účinné odstraňování vodního kamene.
klad 4. Příjemná vůně.
klad 5. Bez chemických výparů.
klad 6. Stačí aplikovat velmi málo přípravku.
klad 7. Dá se použít i na sklo.
klad 8. Padne pěkně do ruky
klad 9. Oblíbil si ho i manžel :-)
avatar
Michaela
klad moc děkuji za možnost testovat výrobek,velmi mile mě překvapil použila jsem ho na dlaždičky , baterie ,vanu a se vším si skvěle poradil ,vůně je příjemná , snadno se rozprašuje všem ho mohu vřele doporučit i můj muž si s ním snadno poradí což asi každá žena ocení :)
avatar
Lucie
klad Za mě asi zatím nejlepší a nejúčinnější přípravek na koupelny, který jsem vyzkoušela :-D Smac veškeré nečistoty na vaně i umyvadle velmi rychle a snadno vyčistil, stačilo nastříkat a lehce setřít. Navíc se celá koupelna hezky leskne a krásně voní :-)
avatar
Marcela
klad Přípravek Smac express Koupelna jsem před tímto testování vůbec neznala. O to víc mne překvapil. Příjemně voní a skvěle se s ním uklízí. A jeho skvělé dávkování, nastříkat a jen setřít hadříkem, ocení se hlavně při rychlém úklidu. Já ho můžu jen a jen doporučit a moc děkuji za možnost testování.
avatar
Markéta
klad Přípravek SMAC express Koupelna je opravdu výborný pomocník. Děkuji za možnost testovat. Díky tomu jsem našla nový spolehlivý výrobek na úklid v koupelně. Hravě si poradil s odstraněním vodního kamene a umyvadlo, vana i okolí se leskne. Určitě doporučuji zakoupit a vyzkoušet.
avatar
Marta
klad Děkuji za možnost testovat přípravek SMAC express Koupelna. Tuto příležitost k testování ocenil i můj manžel, který je na úklid velmi pečlivý. S přípravkem se snadno manipuluje, i přesto, že je to větší balení, než obvykle. Po aplikaci je vše dokonale čisté. Tento výrobek jsem neznala a velmi mile mě překvapil.
avatar
Vendula
klad Tento přípravek Smac express Koupelna mohu pravdu vřele doporučit. Snadno se aplikuje, příjemně voní a opravdu dobře vyčistí vše, co je v koupelně potřeba. Poradil si i se staršími usazeninami vodního kamene, které se mi jinými přípravky nepodařilo odstranit. Velmi mile mě překvapil, za možnost testování děkuji.
avatar
Michaela
příloha
klad SMAC modrý na koupelny je další z rodiny od žlutého SMAC odmašťovače a bílého SMAC. Tento modrý na koupelny mi z těchto tří jediný voněl opravdu velice příjemně. Ostatní přípravky SMAC udělají, co mají, ale příliš vábně nevoní. Takže palec nahoru za vůni. :-D Mám ráda výhry a testování, která mě namotivují k úklidu domácnosti, neboť na úklid sama od sebe moc nedbám. Vyčistila jsem dnes vanu a dlaždičky v koupelně. Několikrát už jsem stříkala záchod. Ještě se chystám na umyvadlo ;-). Jak navrchu vany byl vodní kámen na začátku a jak po setření přípravku přikládám na fotkách. A i samotné vaně byla usazená špinavá voda po okrajích kolem dokola. Vždy před napuštěnim vody do vany ji sprchuji, ale nikdy jsem na to nevzala přípravek a hadřík. :-( Tak jsem sama byla překvapená, v čem jsem se čvachtala. Rozhodně si budu vanu SMACem mýt častěji pořádně, už jen kvůli té krásné vůni ;-) :-D.
avatar
Zdenka
klad Jednoduchá aplikace, lehce odstraňuje nečistoty, příjemná vůně.
klad Od pravidelného používání mě odrazuje vysoká cena, takže dám opět přednost levnějším a stejně kvalitním jiným prostředkům.
avatar
Lenka
klad Velmi jsem se těšila na vyzkoušení tohoto výrobku. Byla jsem překvapena s jakou rychlostí jsem díky němu měla koupelnu uklizenou, vana i umyvadlo se poté krásně leskly. Nejdříve mě trošku překvapila intenzita vůně, ale zvykla jsem si na ni a je velmi příjemné že i po nějaké době po uklidu koupelna krásně voní. Určitě doporučuji tento výrobek vyzkoušet, je to velký pomocník.
avatar
Jitka
klad A napětím jsem očekávala výrobek k testování. Ihned jsem použila a nanesla v koupelně na vanu a umyvadlo. A téměř ihned a skoro bez práce (myslím tím namáhavé drhnutí) se mi vše lesklo. Z vůně jsem byla zpočátku otrávená, ale zvykla jsem si na ni a už mi přípravek snad i voní. Rozhodně doporučuji.
avatar
Janina
klad Děkuji za možnost tetovat SMAC Express - čistič na koupelny. Značka SMAC mne opět nezklamala. Klasický sprej pro rozprášení a nanášení přípravku funguje skvěle. Během krátké doby je aplikace na potřebná místa hotova. Účinek je velmi rychlý a velmi spolehlivý. Všechny nečistoty a usazeniny jsou rychle z povrchu uvolněny a dají se lehce setřít. Povrch po vyčištění působí velmi čistě a navozuje příjemný pocit čistoty. Produkt SMAC pro čištění koupelen mohu vřele doporučit, výsledky jsou vynikající.
avatar
Lenka
klad Vyzkoušela jsem přípravek Smac express Koupelna na vanu a umyvadlo a zde se mi přípravek osvědčil, nečistoty a usazeniny se z povrchu daly dobře odstranit, po nanesení na obklady se mi na stěnách udělal matný povrch, který šel hůře rozleštit. Trochu mě zarazila vůně tohoto přípravku na kterou jsem si nemohla dlouho zvyknout.
avatar
Martina
klad SMAC express Koupelna je opravdu super vyrobek, stacilo jen nastrikat nechat chvilku pusobit a spina mastnota a i vodni kamen sli celkem lehce dolu, bez zbytecneho drhnuti, v obchode jsem na nej ejste nenarazila,ale az narazim urcite zakoupim :) prijemne prekvapeni
avatar
Lenka
klad Děkuji moc za možnost vyzkoušení tohoto výborného čističe, o kterém jsem vůbec neměla tušení, že existuje. Velikost balení je dostačující, není to žádný malý obal. Obal je OK, rozprašovač také OK. Za mě super. Určitě si pak koupím i v drogerrii, až mi dojde.
avatar
Zdeňka
klad S tímto čističem jsem opravdu spokojená, špína krásně mizí před očima, vana se leskne jako nová. Dávkování je příjemné, rozprašovač funguje dobře, nekape. Balení je celkem veliké, větší už by bylo nepraktické a menší by pak vyšlo určitě dražší oproti této velikosti. Děkuji.
avatar
Františka
příloha příloha
klad Výrobek jsem vyzkoušela a jsem nadmíru spokojena. Vyčistila jsem s jeho pomocí i zašlé spráry od tvrdé železité vody (rozdíl na fotkách). Baterie se krásně lesknou a navíc má produkt příjemnou vůni. Určitě doporučuji k vyzkoušení
klad Určitě stojí za vyzkoušení.
klad Výrobek jsem ještě nezaznamenala v obchodě a to ani v supermarketu. V jeho vlastnostech jsem zatím žádné nezaznamenala.
avatar
Alena
klad Já jsem nadšená. Výrobek krásné čistí, koupelna se leskne a krásně voní. Velmi jednoduché použití. Stačí nastříkat a setřít. Mám již zkušenosti s přípravkem na kuchyně této značky. Ráda vyzkouším/zakoupím další výrobky od této značky. Zatím jen spokojenost.
avatar
Simona
klad Předem bych chtěla moc poděkovat za možnost vyzkoušet a otestovat čistič koupelen SMAC. Znala jsem jej už z letáků, ale osobní zkušenost jsem ještě neměla. Přípravek se jednoduše aplikuje a výsledky jsou super. Poradil si snadno s nečistotou, mastnotou a nánosem usazeného mýdla či sprchového gelu. Všem ženám a mužům vřele tohoto pomocníka do koupelny doporučuji!
avatar
Andrea
klad Toto testování mě velmi potěšilo a překvapilo. Přípravek má moc příjemnou vůni a hlavně je opravdu účinný. Vzala jsem ho na odstranění nečistot z vany a sprchového koutu a vše až na pár drobností zmizelo jak mávnutím kouzelného proutku. Není potřeba žádné síla. Stačilo nechat chvíli působit a jen jemně setřít.
avatar
Andrea
příloha příloha
klad Já jsem byla silou a účinností Smac koupelny moc potěšena. Úmyslně jsem ho vzala na tzv. pracovní umyvadlo, jde se umívají manžel s tchánem po práci venku. A jak je dle fotagrafií vidět, umyvadlo je jak nové. Také se mi líbí, že nesmrdí desinfekcí jako ostatní prostředky a má svěží vůni. Opravdu mohu jen a jen doporučit ostatním.
avatar
Blanka
klad S tímto přípravkem jsem naprosto spokojena.Jen co balíček dorazil hned druhý den jsem se dala do generálního uklidu koupelny.Když jsem smac nastříkala na baterie a okraje vany a nechala chvilku působit po splachnutí a otření jsem byla opravdu mile překvapena.Vše je krásně cisté,baterie je úžasně lesknou.Pro me je to úžasný pomocník na uklid koupelny
avatar
Eva
příloha
klad Přípravek SMAC koupelna zcela splnil mé očekávání a jsem s ním opravdu velmi spokojená. Stačí párkrát postříkat znečištěný povrch, otřít a vše je opravdu hezky čisté, lesklé. Vůně přípravku se mi osobně také velmi líbí, není příliš výrazná a hezky provoní koupelnu čistotou. Výrobek není ani nijak drahý a velikost přípravku je také skvělá, vydrží dlouho. :) Přípravek mohu jedině doporučit.
klad Ocenila bych asi více pěnové složení.. po nastříkání ihned steče a nelze tedy nechat na rovném povrchu dobře působit.
avatar
Simona
příloha příloha
klad Čistič koupelen SMAC express koupelna jsem testovala při sobotním úklidu koupelny. Použila jsem jej na to ,,nej,, místo, tam, kde sprcha hraničí s koberečkem, je tam vlhko, tak se tam špína ráda schová. Přípravek se lehce aplikuje, po nastříkání na holubičce super napěnil. Celkem mě však zarazila vůně, která mi spíše připomínala pánský parfém či toaletní vodu. S výsledkem jsem byla spokojená. Přikládám fotku před a po. A příští týden jen beru opět s sebou do koupelny jako spolehlivého pomocníka
avatar
Michal
klad SMAC express Koupelna mě moc mile překvapil svou účinností - stačí nanést přípravek a pak jde špína lehce setřít hadříkem a opláchnout. Úklid byl hotový za chvíli a tak mi zbylo více času, prostě super. Vůně přípravku je také příjemná, neštípe. Překvapila mne i doporučená cena, za dobrou cenu kvalitní přípravek :-D
avatar
Any
klad Děkuji za možnost testování tohoto výrobku. Jsem s ním velice spokojená. Použila jsem ho na čištění umyvadla, vany a sprchového koutu a překvapila mne velmi příjemná vůně. Samotné čištění bylo také velmi účinné a rychlé. Maminka přípravek také vyzkoušela a už plánujeme jeho nákup. Cena je příznivá, takže mohu jedině doporučit.
avatar
Marta
klad Jsem ráda, že jsem mohla testovat čistič koupelny Smac. I když jsem byla skeptická, musím říct, že mě opravdu mile překvapil. Má příjemnou vůni, žádný chemický zápach. Čistila jsem vanu i sprchový kout, po nastříkání a umytí zůstala vana hezky čistá a lesklá. Na sprchovém koutu nezanechal smouhy, byl krásně čistý. Určitě doporučuji a půjdu koupit ;-)
avatar
Věra
klad S radostí jsem otestovala přípravek Smac Express Koupelna. Čistící přípravky ve spreji ráda používám, nejinak je tomu i u tohoto přípravku. Výrobek mě přesvědčil svou účinností a navíc moc hezky voní, takže určitě doporučuji. Já si ho příště 100% zakoupím.
avatar
Markéta
klad Tak toto bylo pro mě i mou mamku skvělé testování :) Přípravek je báječný, skvěle voní, skvěle čistí. Prostě ve všem dokonalý... Všem doporučuji! A stoprocentně budeme tohoto skvělého pomocníka domů kupovat!!! Skvělé a ještě jednou moc děkuji za možnost vyzkoušet výrobek, který bych asi normálně nekoupila :)
avatar
Božena
klad Za mne úplná spokojenost. Přípravek se dobře používá, rychle účinkuje, krásně voní. Dobře těsní, takže nestéká po ruce, jak se mi to občas stává u jiných sprejů. A cena je rozumná, už jsem ho dokonce viděla za akční cenu, budu si kupovat. Díky za možnost vyzkoušení.
avatar
Věra
klad Výrobek SMAC express Koupelna předčil má očekávání. Jednoduše se aplikuje, dobře čistí a pěkně voní, takže jsem s ním spokojená a příště si ho zase vyberu. Jsem ráda, že jsem ho mohla otestovat u nás doma v koupelně a vřele to doporučuji i ostatním.
avatar
Drahomíra
klad Děkuji za možnost otestovat Smac express Koupelna. Prostředek lehce odstraňuje nečistoty a odolné vápenaté usazeniny ze všech povrchů v koupelně. Povrchy jsou čisté a lesklé po dlouho dobu. Snadno se oplachuje. Krásně voní. Určitě doporučím dalším. A určitě si ho zajdu i koupit.
avatar
Marie
klad Díky za možnost vyzkoušet přípravek Smac Express Koupelna. Tento přípravek mě opravdu překvapil, má příjemnou vůni a velmi dobře čistí, stačí nastříkat a hadříkem trochu otřít a osprchovat, vana i baterie pak byla krásně čistá, lesklá a koupelna voňavá. Způsob nanášení přípravku mi též vyhovuje. Doporučuji všem, protože i já se budu k tomuto přípravku určitě ráda vracet.
avatar
Markéta
klad Jako první chci poděkovat že mi nakonec čistič přišel i když se zpožděním a neměla jsem možnost ho déle testovat ale i tak jsem to nakonec stihla a vydrhla sním celou koupelku a hlavně děkuji, že jste mě přinutili udělat kompletní úklid koupelky v tak krátkém čase a mám z toho radost jak se všechno krásně leskne. Tento přípravek musím opravdu pochválit, protože je snad na všechno. Umyla jsem sním doslova celou koupelnu - vanu, umyvadla, kachličky, baterie, no prostě všechno a krásně se vše leskne. Nejvíc se mě líbí jak to naleštilo baterie a pustil i vodní kámen ale muselo se to chvilku nechat působit. Navíc má přípravek Smac nádhernou vůni, takže za mě velká spokojenost a děkuji za možnost testování a vydrhnutí celé koupelny, jdu pokračovat v kuchyni....
avatar
Soňa
klad Smac express jsem si koupila nedávno, dříve byl můj favorit Clin. Smac se pro mě stal ale dalším oblíbeným přípravkem. Skvěle čistí zrcadla, baterie, obklady...Vše je po použití čisté, lesklé a ve vzduchu je cítit příjemná vůně. Jednu láhev jsem si pořídila i do auta a čistím téměř denně skla. Jsem s přípravkem opravdu spokojená- splňuje co od něj očekávám a ještě k tomu nádherně voní :-)
avatar
Lubomír
klad Super všem vřele doporučuji :-)
avatar
Andrea
avatar
Libuše
klad Přípravky Smac doma používáme. Koupelnový jsem však zkoušela poprvé. Oceňuji zejména univerzálnost - široká možnost použití - dá se se s ním umýt opravdu celá koupelna. Dosud jsem si do koupelny nosila 3 přípravky, nyní stačí jeden. Je velmi účinný a příjemně voní. Určitě doporučuji
avatar
Lenka
klad Prostředek smac expres jsem vyzkoušela a jsem spokojenaTento přípravek mě opravdu překvapil, má příjemnou vůni a velmi dobře čistí, stačí nastříkat a hadříkem trochu otřít a osprchovat, vana i baterie pak byla krásně čistá, lesklá a koupelna voňavá. :-D:-D:-D
avatar
Jana
klad Já s touto značkou nemám moc dobré zkušenosti, za sebe musím říct, že mi jejich čistící prostředky nefungují
avatar
Renata
klad Už jsem měla i lepší čistící prostředky, ale i tento jsem koupila, zkusila a vypotřebovala. Zdá se mi, že konzistence je příliš tekutá. Jinak vůně je příjemná, cena v poměru ke kvalitě přiměřená. Také přípravek na trouby od této značky jsem zkusila a celkem funguje.
avatar
Antonín
příloha
klad Máme velmi tvrdou vodu a pro jsou našim velkým problémem vápenaté usazeniny okolo vodovodní baterie, hlavici sprchy ale vlastně na veškeré sanitě. Smac koupelna, mě přesvědčil o své jedinečné síle. Opravdu stačí malé množství přípravku, potom opláchnout a setřít a vše se leskne jako nové. Nevěřil jsem v jeho účinost. Opravdu doporučuji všem.
avatar
Antonie
příloha
klad Smac do koupelny je kvalita za rozumnou cenu. Trochu jsem se obávala ztráty lesku na bílé sanitě, proto jsem dle doporučení nejdříve vyzkoušela na malém kousku, ale mé obavy byly zbytečné. V koupelně i na wc se vše leskne a vypadá jako nové. Je radost tento výrobek používat. Určitě je to top mezi podobnými přípravky.
avatar
Věra
klad Smac express do koupelny krásně odstraní veškeré nečistoty a usazeniny ze všech povrchů v koupelně. Jeho velkou výhodou jsou antibakteriální účinky, které se v koupelně určitě hodí. Po použítí SMAC express Koupelna se vše krásně leskne a voní čistotou. Super přípravek!