Testovaly jsme společně Smac express do koupelny. 95 % testerek doporučuje!

image
otestováno
Počet recenzí
117
jak jste hodnotily
5
102x
4
12x
3
2x
2
1x
1
doporučuje
97 %
Testováno v období
od 12. 5. 2017
do 11. 6. 2017

Jste v plném proudu jarního uklízení a chybí vám jeden výborný pomocník do koupelny? Hledáme 100 žen, které mají rády své koupelny ve velkém lesku. ;-) Využijte možnost vyzkoušet zdarma přípravek SMAC express Koupelna a podělit se s námi o vaše hodnocení.

SMAC express Koupelna lehce odstraňuje nečistoty a odolné vápenaté usazeniny ze všech povrchů v koupelně. Složení s antibakteriálním účinkem důkladně čistí a snadno se oplachuje. Povrchy jsou čisté a lesklé po dlouho dobu.

Expresní čistota a lesk

SMAC express Koupelna jednoduše nastříkáte na čištěný povrch, vyčistíte vlhkým hadříkem a opláchnete. Na odolné nečistoty necháte krátce působit a pak opláchnete. Nesměšujte s bělícími čistícími přípravky a jinými činidly. Nepoužívejte na mramor a barevně glazovanou sanitu.

Pozor! U bílé sanity vyzkoušejte nejdříve na skrytém místě. Pokud místo ztratí lesk, nepoužívejte.

Výrobky distribuuje na českém trhu společnost Bolton Czechia. Přípravky pro domácnost pod značkou SMAC express se prodávají téměř na všech evropských trzích včetně Itálie, Francie nebo Nizozemí.

Více se dozvíte ZDE.

Milé testerky, jsou vás tady už tisíce a za to moc děkujeme! :-) A protože nám záleží na tom, abyste každá dostala odpověď na svůj dotaz, pište nám prosím na email testovani@zenysro.cz, kde na maily pravidelně reagujeme a nic nám tak neuteče. Děkujeme za pochopení.

Vaše Markéta, Pavlína, Jana a celý náš tým, který se i díky vám stále rozrůstá *heart*

Hodnocení
117
avatar
Petra
klad Se značkou Smac mám dobrou zkušenost. Osvědčil se mi jak Smac ny vyčištění trouby či grilu, tak tento na koupelny. Má skvělý nanášecí systém, díky kterému se přípravek snadno aplikuje. Má dobrou konzistenci, snadno se roztírá a nechává povrch hladký, lesklý, čistý. Jemná, nevtíravá vůně je bonusem navíc. Vhodný na dlažbu lesklou i matnou. Mohu doporučit.
avatar
Gabriela
příloha
klad Značku Smac již znám mám dobrou zkušenost a kupuji její výrobky. Osvědčil se mi jak Smac na čištění grilu a plynové trouby i na koupelnu. Díky rozstřikovači se snadno aplikuje a rozstřikovač lze jednoduchým otočením také zabezpečit proti nenechavým dětským ručkám.
avatar
Zuzana
příloha
klad Znám tuto značku čistících prostředků Smac a používám. Vyčistím díky tomuto přípraku s rozprašovačem dobře v kuchyni troubu a v koupelnu dlaždičky. Lze na hladké i matné dlaždice, nedělá mi čmouhy. Takže za mne určitě tuto značku doporučuji i na "horší špínu"!
avatar
Lucie
klad Smac objevila mamka a nemůže si ho vynachválit. Musím s ní souhlasit, protože rozprašovač je pravdu moc praktický a dostane se všude. Používáme ho v kuchyni i v koupelně a občas pomůže i venku na terase. Zkoušeli jsme i gril, ale zas tak moc to neepomohlo :) jinak ale doporučuji :)
klad žádné
avatar
Diana
klad Rozprašovač je úžasný, opravdu skvělý dosah. Čištění jde samo. Není zde nepříjemný, štiplavý, chemický zápach jako u jiných výrobků. To mi vyhovuje nejvíce. Na sklo v koupelně skvělé a na keramiku také. Je to bomba pomocník v domácnosti. Za mě kupuji znovu a znovu
avatar
zdeňka
klad Rozprašovač Smac express koupelna jsem si koupila a nemůžu si ho vynachválit. Stač jen nastříkat, nechat chvilku působit a setřít. Dá se použít na sklo i na kachličky a dlaždice. Krásně se potom lesknou a uklízení je opravdu zábava. Určitě si ho znovu koupím a budu ho používat.
avatar
Zuzana
klad Tento Smac express Koupelna jsem ještě nevyzkoušela, ale mám doma Smac Express Ultra Lemon Scent a ten je opravdu skvělý. Vyzkoušeli jsme ho na sporák, hrnce i varnou konvici. Jsme skutečně spokojeni. Odmastil všechno výborně. Značka SMAC express je prostě nejlepší
avatar
Barbara
klad Dnes dorazil cistic,takze jsem se na to hned vrhla. Staci nastrikat a nechat pusobit. Mame hodne tvrdou vodu,takze sprchac jsem musela prestrikat dvakrat,ale to jsem zvykla,takze me to neprekvapilo. Rozprasovac super. Pracuje se s rozstrikovacem pekne. Vune prijemna,nic agresivniho. Takze za me doporucuji a pokud natrefim v drogerii a bude prijatelna cena,tak si znova koupim.
avatar
Libuše
klad přidávám své hodnocení Smac express Koupelna jsem po obdržení začala hned zkoušet, abych ověřila jeho účinky a opravdu jsem byla nadšená, bez čisticího prášku, bez drhnutí, jen nastříkat a opláchnou, kachličky jsou čisté a lesklé, po koupelně při té čisticí euforií jsem se dala do kuchyně a ani tam mě čistič ve spreji nezklamal, takže žádné negativa jen plusy
avatar
Helena
příloha
klad Hned první den, kdy mi přišel tento výrobek k testování, tak jsme ho z manželem pěkně vyzkoušeli. Nejprve bylo důležité přečíst si vše v popisu, co se týká samotného výrobků a jak s ním pracovat. Postupovali jsme dle návodu a tak bylo třeba použít gumové rukavice. Sprej má velmi praktický obal, takže se jeho obsah nejprve vyzkoušel na bílou sanitu, abychom zjistili, zda je pro její použití vhodný. Když se to krásně lesklo, měli jsme jistotu, že ho můžeme použít na celou koupelnu. Bylo to velmi příjemné čistit s tímto přípravkem, protože nejen velice důkladně vyčistí, ale i pěkně voní. Použili jsme ho i na WC. Opravdu nás velmi mile překvapil svou kvalitou a mohu doporučit, určitě s ním bude každá hospodyňka spokojena.
klad Zatím jsem poznala jen samé pozitivum.
avatar
Jiřina
příloha
klad Děkuji za testování Smac express Koupelna. Tento přípravek jsem před testováním neznala a o to víc mne překvapil. Má praktický obal, skvěle voní. A parádně se s ním uklízí nejen koupelna ale i WC. Ostatním mohu jen doporučit a jeho cena je také příjemná :-)
avatar
Christian
klad Smac koupelna mi přišel v pátek, takže jsem ho hned vyzkoušel při sobotním úklidu. Jsem překvapený, jak moc je účinný, úklid díky němu byl rychlý a snadný. Jsem s ním opravdu moc spokojen a stane se součástí mého úklidu. Určitě ho všem moc doporučuji.
avatar
Barbora
klad Dnes jsem se chystala udělat úklid koupelny a tak jsem si jako parťáka vybrala tento produkt SMAC... A musím říct, že mě hned okouzlil... Má naprosto úžasnou vůni a práce s ním jde sama... Vyčistí snad úplně všechno, dokonce jsem s nim odstranila nálepku z pračky co se mi už dlouho s ničím nějak nedařilo. Po nastříkání jsem nemusela ani nějak na houbičku tlačit a šlo to skoro samo dolu.... Jsem opravdu moc ráda, že něco takového mám protože to je opravdu kvalitní pomocník... Děkuji za příležitost testovat a všem jen doporučuji.
avatar
Marie
klad Testování toho přípravku pro mne bylo radostí. Jelikož máme novou koupelnu a hodně tvrdou vodu, tak jsem byla docela špatná z usazenin, ale musím opravdu říci, že tento přípravek zátěžovým testem prošel a opravdu mne výsledek potěšil. Proto vřele doporučuji.
avatar
Marie
klad Tento přípravek jsem opravdu velmi ráda testovala, jelikož máme novou koupelnu a hodně tvrdou vodu. A tak je protože koupelna je mou chloubou ráda si ji hýčkám i když je to velmi složité, když tvrdost vody je proti vám. Ale s hrdostí mohu říci, že přípravek ve velkém testu obstál, opravdu vyčistil vše. Vřele doporučuji k zakoupení.
avatar
Marie
klad Tento přípravek jsem opravdu velmi ráda testovala, jelikož máme novou koupelnu a hodně tvrdou vodu. A tak protože je koupelna mou chloubou si ji ráda hýčkám, i když je to velmi složité, když tvrdost vody je proti vám. Ale s hrdostí mohu říci, že přípravek ve velkém testu obstál, opravdu vyčistil vše. Vřele doporučuji k zakoupení.
avatar
Alena
klad Jsem moc ráda, že jsem měla možnost testovat přípravek Smac express Koupelna. Přípravek jsem před testováním neznala a velmi mile mě překvapil. Strašně pěkně voní a čistění jde s tímto přípravkem samo. Tento přípravek doporučuji všem a sama si ho budu kupovat :).
avatar
Zdenka
klad Měla jsem velký zájem o testování, bohužel technické okolnosti mi překazily možnost se včas přihlásit. Četla jsem docela hodně kladných hodnocení na jiných stránkách a tak jsem si Smac expres koupila a vyzkoušela. Viděla jsem ho v obchodě v akci. Hodnocení, která jsem četla nezklamala. Sama jsem se přesvědčila, že je velmi účinný. Uklízí se s ním snadno a efektivně. Hezky voní a má prakticky tvarovanou láhev s rozprašovačem pro snadné a rovnoměrné nanášení na čištěnou plochu. Doporučuji.
avatar
Martina
klad Děkuji za možnost otestovat tento přípravek. Smac express jsem měla v ruce poprvé a můžu říct, že jsem velmi spokojená. Moc příjemně voní, odstraňuje nečistoty, fleky a k tomu je antibakteriální. Určitě ho mohu s klidným svědomím doporučit ostatním hospodyním :)
avatar
Iveta
příloha příloha
klad Jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet Smac express Koupelna. V obchodě jsem si ho nevšimla. Zkoušela jsem hodně, ale s tímto se nedá nic srovnat. Velmi příjemně voní. Jemně mýdlově. Žádný vtíravý štiplavý zápach. Praktická láhev má dobrý tvar, který se dobře drží v ruce. Stačí malinko mačkat a hned stříká. Bez námahy. Po chvilce krásně vyčistí vše co potřebujete. Jsem opravdu nadšená a vřele doporučují dál. A určitě to bude můj oblíbený čistič a pomocník do domácnosti :-)
Zobrazit více recenzí