Krásné hodnocení 98% úspěšného muzikálu Sněhová královna

image
otestováno
Počet recenzí
17
jak jste hodnotily
5
16x
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 22. 11. 2017
do 10. 12. 2017


Je vidět, že muzikál Sněhová královna vaše děti i vás okouzlil :) Krásné téměř 100% (98%) 
hodnocení mluví za vše.

Nenechte si ujít další z připravovaných muzikálů v divadle Hybernia, budeme vás včas informovat na našem webu

 

Sněhová královna je patrně nejznámější pohádkou H.CH. Andersena.

Autoři libreta, Jan a Alena Pixovi, převyprávěli příběh tak, aby se diváci zasmáli, pobavili a užili si krásné pohádkové atmosféry.

Muzikál umocňuje působivá hudba známého skladatele Zdeňka Bartáka, ve skvělém aranžmá jeho syna Daniela. 

Divák opravdu nemá čas se nudit, děj má spád, náboj i napětí, jak vše dopadne.

Dvouhodinové představení dokážou jedním dechem sledovat i velcí i malí diváci.

Texty písní napsala Kristýna Pixová, choreografie nastudovala Helena Peerová, závěrečnou choreografii souboje připravila choreografka Petra Parvoničová.

Režie se ujal známý herec a režisér Lumír Olšovský.

Hlavním motivem je velká láska Gerdy a její dobrodružná cesta za vysvobozením milovaného Kaye.

Na rozdíl od původní pohádky Gerda a Kay nejsou děti, ale mladí lidé, kteří mají před svatbou.

Samotná Sněhová královna je rozporuplná osobnost – zápasí v ní dobro se zlem, a ty jsou v muzikálu ztělesněny dvěma postavami – ONA je zlo a ON dobro.

Za postavu ONY byla v loňském roce nominována Michaela Nosková na divadelní Cenu Thálie, ale neméně vynikajícím způsobem hraje tuto roli i její alternace – Linda Finková. Stejným pěveckým i hereckým zážitkem jsou výkony herců Daniela Bartáka, Lumíra Olšovského, nebo Petera Strenáčika v roli ON – (Dobro).

V činoherní roli Sněhové královny se střídají Dáda Patrasová a Mahulena Bočanová, v roli rozmarné letní princezny Sabina Laurinová a Eva Kleinová.

Velkým hereckým úkolem je v muzikálu čtyřrole, ve které dostali příležitost ukázat svůj komediální talent Felix Slováček jr. a Jan Vlas.

 Více informací a vstupy můžete zakoupit ZDE.

 

Své hodnocení prosím vkládejte nepozději do 10. 12. 2017.

Hodnocení
17
avatar
Lucie
klad Sněhová královna je moc pěkný výpravný muzikál. Sice na ně moc nejsem ,a le tenhle mě uchvátil a doporučuji ho všem, kteří mají rádi společnost lidí, kteří to mají také rádi. Herecké obsazení bylo perfektní a já mu neměla co vytknout, spíše naopak. Je úžasné
avatar
Daniela
klad Mám ráda muzikály a muzikál Sněhová královna se mi také moc líbil. Nádherné, dokonalé kostýmy, překrásná hudba a jedinečné výkony všech účinkujících tvoří z pohádkového příběhu nezapomenutelný zážitek. Ráda na Sněhovou královnu půjdu znovu a její shlédnutí doporučuji.
avatar
Marika
klad Moc hezké představení, které si užijí jak děti, tak dospělí v podobě jejich doprovodu. Zaujetí vydrží po celé představení a je na co se dívat. Divadlo je také moc pěkné a sedí se pohodlně. Skvělé obsazení zvučných jmen. Mohu jen doporučit návštěvu. :-)
avatar
Aneta
klad Muzikál se dceři moc líbil. Kostýmy i výprava byly nádherné a vhodný je i pro menší děti (cca od 5 let), které bez problémů zvládnou pochopit děj. Také divadlo Hibernie je velmi příjemné. Pro všechny děti je zde dostatek podsedáku (co v každém divadle není) a všechny děti tak dobře vidí. Určitě bych doporučila i ostatním rodičům a příznivcům podobných představení.
avatar
Marta
klad pohádky od Hanse Christiana Andresena miluji. A Sněhovna královna byla na jeho motivy. Moc krásné představení, kvalitní výkonu herců a zpěváků, skvělé efekty a kulisy.Z herců jde energie. Opravdu toto uvidíte málokde. Skvělá hudba pana Bartáka a vynikající výkony herců. Chcete-li strávit pěkné odpoledne nebo dopoledne s dětmi, tak určitě jděte.
avatar
Zuzana
klad Muzikál byl krásný! Děti byli nadšené, i šestiletá dcera udržela pozornost po celou dobu představení. Velmi se nám líbili kostýmy všechny šaty byly jak z pohádky. Atmosféra celého příběhu krásně doplnila předvánoční období. Pěvecké výkony byly úžasné. Mohu jen doporučit!
avatar
Jana
klad Nejprve bych chtěla poděkovat za možnost účastnit se testování muzikálu Sněhová královna. Představení bylo moc pěkné, jak pro děti, tak i pro dospělé. Děj byl zábavný, veselý, herci měli krásné kostýmy a hráli opravdu dobře, nádherně zpívali. Celé divadlo mělo úžasné efekty, skvěle nasvícené scény a krásná pozadí . Muzikál byl naprosto úžasný a určitě doporučuji jak malým tak velkým divákům:-)
avatar
Ivana
klad Moc děkuji za krásný předvánoční dárek možnost vidět tento muzikál. Bylo to nádherné, měli jsme super obsazení sněhová královna Mahulena Bočanová, pan Vrána Felix Slováček junior, rádkyně Ona Míša Nosková, rádce On Daniel Barták, a další. Bylo to moc krásné představení, velice jsme si ho užili. Ráda všem doporučuji.
avatar
Žanet
klad Předem mého hodnocení bych ráda poděkovala za možnost "testovat". Děkuji! Představení jsme si náramně užili.
klad Celý muzikál nemohu hodnotit jinak než kladně, muzikál je totiž krásně propracovaný - od kostýmů přes chytlavou hudbu až po samotný děj. Muzikál nemá žádná "hluchá" místa, divák se rozhodně nenudí.
klad Musím říci, že já se pohádkového tématu od Andersena bála, protože tuto pohádku mám od dětství tuze ráda a bála jsem se převedení do muzikálové formy, ale tvůrci se s tím poprali bravurně, přidali pár postav, něco ubrali a vznikl tak velmi povedený kousek.
klad Všichni herci byli bravurní, o tom svědčí i dlouhý potlesk po představení. Já tedy měla chvílemi oči jen pro Onu (zlé JÁ Sněhové královny, nejsem si jistá, ale byla to asi Míša Nosková (?)), jakmile byla Ona na scéně, strhla na sebe veškerou pozornost, byla naprosto skvělá a pro mě je pravou Sněhovou královnou (O)ona.
klad Překvapilo mě, že i malí diváci vydrželi celé představení, takže určitě je vhodné pro celou rodinu - školáci a předškoláci nebudou napětím ani dutat. Doporučuji všem, co si chtějí dopřát nějaký krásný kulturní zážitek pro celou rodinu se zimním pohádkovým motivem.
avatar
Jana
klad Muzikál je nádherný, byli jsme celá rodina, měli jsme super obsazení Mahulena Bočanová, Felix Slováček jun., Jan Kopečný, Míša Sejnová, Míša Nosková, Dita hořínková, Martina Pártlová a další. Krásné melodické písně, vtipné, moc hezky odehrané. Můžu jen doporučit
avatar
Sandra
klad Muzikál jsem navštívila s přítelem. Moc jsme si to užili. Mile mi překvapilo uspořádání sedadel i řad, viděl každý i když seděl někdo před někým vyšším. Představení hráli úžasní herci v čele s Mahulenou Bočanovou. Ozvučení i světelné efekty bylo skvělé. Představení bylo pro všechny věkové kategorie. Překvapilo mě, že děti vydržely se dlouho dívat a ani nedutat *smile*. Zkrátka doporučuji a děkuji milé ženy s.r.o za možnost testovat *heart*
příloha příloha příloha
avatar
Žaneta
klad Ráda bych se podělila o naši návštěvu muzikálu Sněhová královna.Tento pohádkový příběh zná snad asi každý.Autoři příběh přizpůsobili tak nějak pro všechny generace.V muzikálu můžeme vidět nové postavy a naopak zvířecí postavy oproti původnímu příběhu vynechali.Herci měli moc hezké kostýmy .Písníčky byly rytmické a celkově admosféra super.Moc jsme si to užili a můžu všem doporučit.
avatar
Lenka
klad Dnes jsem byla na premiéře muzikálu Sněhová královna a musím říct, že muzikál je fascinující od začátku do konce. Naprosto všihni účinkující byli vynikající - úžasně zpívali, tancovali, měli nádherné kostýmy. Muzikálu nechybí vtip, napětí, drama, poučnost. Nadšenost dětí i dospělých jistě byla jasná dlouhosáhlým potleskem nejen na konci muzikálu. Na konci se účinkující i podepisovali, jen škoda, že Sněhová královna (M.Bočanová) se podpisů a focení neúčastnila, to jediné mě mrzelo. Tento zvukomalebný muzikál určitě doporučím všem.
klad Foto nemohu bohužel přiložit, jelikož bylo focení zakázané.
avatar
Jana
klad Je to, jak píšete - Divák opravdu nemá čas se nudit, děj má spád, náboj i napětí, jak vše dopadne. Dvouhodinové představení dokážou jedním dechem sledovat i velcí i malí diváci. Měla jsem slzy v očích a to jsem dospělá, moc hezký muzikál, který opravdu stojí za to vidět. Kostýmy byly úžasné, zpěv taktéž, nemám, co bych vytknula. K divadlu bych řekla to, že se nachází blízko Staroměstského náměstí, takže se dá spojit s výletem a v samotném divadle je akorát místa a ženy jistě ocení velký počet toalet, takže to odsejpá a nečeká se :) Děkuji!
avatar
Kamila
klad Sněhová královna nikdy nezklame. Je to zážitek. Nádherné, dokonalé kostýmy, překrásná hudba a jedinečné výkony všech účinkujících. Je cítit ze všech herců a představení je prostě skvělé. Taková věčná pohádka. Nádherné téma . láska vítězí. Zlo se přemůže.
avatar
Anna
klad Viděla jsem a doporučuji.Herecké výkony se mi líbily,i když toto hodnotit je subjektivní,co se jednomu líbí,se druhému líbit nemusí ale i tak si myslím,že pokud se na představení Sněhová královna vydáte nebudete zklamaní..je skutečně povedené..takže doporučuji..
avatar
Petra
klad Už teď gratuluji vybraným dámám. Viděla jsem představení dvakrát a klidně bych si dala říci ještě jednou. Nádherné, dokonalé kostýmy, překrásná hudba a jedinečné výkony všech účinkujících tvoří z pohádkového příběhu nezapomenutelný zážitek. Jedinečná atmosféra a maximální nasazení..to je cítit ze všech herců a představení je prostě skvělé.