Somavedic je harmonizační lampa, která vám zajistí zdravý spánek a klidné prostředí. Vyžaduje to však trpělivost i vyšší investici při pořízení produktu

image
otestováno
Počet recenzí
26
jak jste hodnotily
5
7x
4
1x
3
7x
2
4x
1
7x
doporučuje
31 %
Testováno v období
od 5. 6. 2018
do 20. 8. 2018

Bezesporu nejlepším způsobem, jak docílit dlouhodobého zdravotního efektu a fyzické i psychické harmonie, je nastolení trvalého harmonického prostředí. Takové prostředí umí Somavedic vytvořit. Je účinný především v době spánku, který je pro zdravé fungování našeho těla zcela zásadní. Jsme-li během spánku vystaveni negativním vlivům, organismu není umožněno přirozené dobíjení energie, potřebné pro kvalitní regeneraci, a postupně nastává disharmonie a nemoc.

Somavedic je harmonizační lampa, která vám zajistí zdravý spánek a klidné prostředí. Vyžaduje to však trpělivost i vyšší investici při pořízení produktu.

Možná právě proto si produkt odnáší hodnocení 54 %

Přístroj má podle Ivana Rybjanského silné detoxikační účinky, což nemusí být zpočátku příjemné. Člověk může mít třeba problém usnout, bolí ho hlava a podobně. Pak to ale začne… „V první fázi se určitě zlepší kvalita spánku, tak po týdnu. U dětí prakticky okamžitě, ty nemají přece jen takové zátěže. V další fázi se začne tělo zbavovat parazitů a energetických bloků, zprůchodňuje se lymfatický systém – v této fázi může člověk prodělat něco jako chřipku,“ vysvětluje tvůrce, jak probíhá „ladění“ frekvencí a rušení škodlivých zón, ať už těch ze Země, nebo vln z elektroniky. „Po nějaké době je člověk klidnější, má víc energie, nadhledu. Dostane se do větší harmonie a naladí se na jiné frekvence.

A co vše je pod krásným designem každého Somavedicu?

Jde o jakousi destičku s připevněnými drahými kameny do tvaru pyramidy, které jsou zalité v českém skle ze světoznámé lindavské sklárny Ajeto. Díky sklu u kamenů nedojde k mechanickému znečištění, a tak se minerály mohou soustředit na svou práci. Přístroj je navíc připojen do elektřiny kvůli uzemnění a odvádění škodlivin – proto je v něm ještě špetka mědi, palladia a zlata. „Kosmický“ tvar přístroje je zase důležitý kvůli rotaci energie.

 

POZOR: Odvoz lamp bude opět v jeden den, a to pouze 13. 8. 2018.

Hodnocení
26
avatar
Lucie
klad Somavedic je harmonizační lampa, která vám zajistí zdravý spánek a klidné prostředí, jůůů, tak tohle je tedy pecka!! Moc se mi líbí a navíc ty její účinky jsou opravdu perfektní a mají krásný účinek nejen na duši, ale i na spánek. Moc ráda u toho čtu nebo jen realxuji
avatar
Jana
klad Tuto lampu máme v práci. :-) Je zapnutá téměř nepřetržitě a v tom prostoru je to fakt znát. Nabíjí pozitivní energií. Třešničkou je, že se zákazníci cítí u nás v obchůdku prostě dobře. :-) A my samozřejmě taky! Je fajn, že existují takové harmonizační věci. :-) Ale myslím si, že jen lampa ke šťastněému a zdravému životu nestačí. Prostě musíme na sobě makat tak či tak, no. :-)))
avatar
Věra
klad Somavedic je harmonizační lampa, která vám zajistí zdravý spánek a klidné prostředí. Je parádní prostředek pro relax a navození opravdové pohody pro tělo i ducha. Její krásné a konejšivé světlo prozáří naše chvíle zlepší náladu a zharmonizuje celé tělo. Pyšní se krásným designem, který zaujme každého!
avatar
Denisa
klad Za mě jedině pozitivní věc je, že se mi hodně líbí provedení lampy a to, jak nádherně svítí. Už jen to mě uklidní a rozveselí, ale lepší spánek a harmonii bohužel nesplňuje! Takové peníze bych za ni určitě v životě nedala.
klad Nesplnila moje očekávání, ani to, co slibuje výrobce. A za ty peníze, co ji prodávají by teda měla umět víc, než jen svítit a žrát elektřinu!
avatar
Michala
klad Tak já nevím. Lampa je krásná, nádherně ve tmě svítí, ale jestli splňuje to, co má, opravdu nevím. Nezdá se mi, že bych pocítila nějakou výraznější změnu. Nedělalo mi problém při tom světle spát, ale dlouhodobě by mi to také nevyhovovalo. Je to hezká dekorace. Čekala jsem více. V hatmonii určitě nejsem. A jestli jsem více v klidu, tak zřejmě ne tak výrazně, abych si toho všimla. Je to zvláštní, věřila jsem, že pocítím změnu a jsem tedy trochu zklamaná. Je možné tady u tohoto dělat něco špatně? Je možné, že změna nastala a jen si jí neuvědomuji?
klad Určitě jsem upustila od nadšení a touhy si Somavedic odkoupit (nebo jinou, vybrala bych si asi jiný typ, škoda, že jsme si nemohli vybrat).
klad Modré světlo přitahuje hmyz. Tak, že se od něj nemůže odtrhnout a poletává do vyčerpání.
avatar
Anička
klad Děkuji, za možnost to vyzkoušet. Krásné provedení, jako dekorace sice dražší pro někoho proč ne. Ale jak psala paní níže, kdyby byla možnost si vybrat tak spíše nějakou jednobarevnou a co nepřitahují hmyz.
klad Nepocítila jsem já, ani rodinní členové žádné pozitivní změny, ani psychický, ani fyzický. Pitný režim jsme dodržovali jak bylo doporučeno. Spát se při ní nedalo, takže přesunuto do obýváku a i tam rušila. Za mě bohužel nedoporučuji.
avatar
Romana
příloha

Přílohy

r2No195CWO.mp4
klad Lampa je krasna dekorace, fajn příjemně sviti, 1.dny po zapnutí jsme meli pocit ze je v byte lepsi vzduch-takovy čistší svezi, vodu kterou jsme přikládali jsme popijeli-ale u ni jsme nic nepocitovali
klad Dcera byva casto nemocna-doufala jsem ve vylepšení jejiho zdravotního stavu, ale bohuzel se nic nezmnenilo, nachlazení se objevovalo stejne jako predtim...
avatar
Marika
klad Somavedic je produkt, který mohou ocenit všichni, kdo trpí nespavostí. Myslím, že si designeři vyhráli velmi dobře se vzhledem výrobku, který se hodí do každého interiéru. Bohužel v tomto případě nemohu posoudit, zda se nejedná pouze o placebo efekt, nebo se cítím skutečně lépe.
avatar
David
příloha příloha
klad děkuji za vybrání do testování. jediné pozitivum u výrobku je, že hezky v noci svítí. Toť ale vše.
klad bohužel nedoporučuji. žádné účinky, co slibuje výrobce, jsem nepozoroval ani já, ani rodina. hezky svítí, to je ale to jediné, co se dá o lampě říct kladného.
avatar
Alenka
klad Lampa má pěkný design a pěkně svítí. Nepocítila jsem žádný účinek, na nespavost to nefungovalo, spíš naopak se mi v noci u toho světla špatně spalo. Podle mě jsou to vyhozené peníze a nikomu bych tuto lampu jako koupi nedoporučila, jedině kdyby si to někdo chtěl koupit kvůli designu.
avatar
Šárka
klad Lampa je hezký doplněk do bytu, těšila jsem se jak budu lépe spát, ale bohužel musím konstatovat, že jsem nepocítila vůbec nic. Žádné změny ve spánku, ani přes den. Snažila jsem se dodržovat pitný režim. V noci bylo světlo občas hodně intenzivní, takže jsem lampu musela přemístit.
avatar
Sylvie
klad Somavedic lampa je moc krásný doplněk interiéru ovšem totálně nevhodný když jsou doma malé děti.Krasne svítí ale spát se při něm nedá a jako nejdůležitější o jeho účinnosti.Ta není naprosto žádná nepocitili jsme s rodinou vůbec žádný vliv lampy na nas spánek nebo náladu.Za ty peníze bych ho rozhodně nepořídila a vlastně ani zadarmo už ne:)
avatar
Jitka
klad Lampa je hezký doplněk do domácnosti, světlo je pěkně barevné, ale bohužel na mne ani na manžela ani na děti a ani na psy neměla lampa žádný účinek. Spaní se nijak nezlepšilo i když jsme lampu měli hned vedle postele. Ani jsem nepociťovala žádné změny v zlepšení nálady a celkové pohody.
avatar
Hana
klad Na testování jsem se moc těšila. Trpím na nespavost, doufala jsem, že by lampa mohla pomoci, ale bohužel nic se nestalo. První noc se mi spalo dobře, měla jsem radost, že to bude lampou, ale další noci už jsem opět nespala. Nikdo z rodiny nepocitoval žádné změny. Jen můry se od lampy nemohly odtrhnout. Lampu bych si určitě za takové peníze nepořídila.
avatar
Lucie
klad O testování Somavedic jsem měla obrovský zájem, jelikož dcera špatně usíná a špatně spí, často se v noci budí. Po přečtení informací o tomto testování jsem si byla jista, že to je přesně to, co nám pomůže. Hned první noc došlo k tomu, že se dcera probudila pouze 2x, totéž v následujících několika dnech. Po několika málo dnech testování jsem dostala chřipku (virózu), takže i to odpovídalo popisu výrobku, kde výrobce na možnost prodělání něčeho, jako je chřipka, upozorňuje. Jsem na rodičovské dovolené a bývám často u rodičů. I když jsem se snažila se o produktu dozvědět co nejvíce informací, nastudovala jsem si informace z webových stránek Somavedic a také z nejrůznějších článků a videí, které jsem na webu našla, udělala jsem chybu v tom, že jsem Somavedic brala při cestách k rodičům s sebou, díky čemuž byl sice s námi, ale nebylo mu umožněno nastolení trvalého harmonického prostředí. Aby k tomuto došlo, je nutné, jak jsem později zjistila, nechat přístroj zapojený min. 1,5 měsíce na místě, nikoliv ho převážet. Dle mého bylo nevhodně zvolené období pro testování, kdy do tohoto období zasahují dovolené. Na dovolenou jsem Somavedic nebrala. Po návratu z dovolené se dcera opět začala budit častěji, což jsem přikládala vysokým teplotám vzduchu, přetrvávajícím i v noci. Z celkového testování jsem měla smíšené pocity, slibovaným účinkům výrobku jsem věřila a věřím i nadále, ale během testování nedošlo úplně k tomu, co jsem očekávala. Blížil se termín vrácení výrobku, u kterého jsem si před začátkem testování byla téměř jistá, že jej po testování odkoupím, nyní jsem ale nevěděla, jestli výrobek odkoupit, nebo vrátit. Kontaktovala jsem proto přímo pana Rybjanského, abych vše probrala přímo s ním. O panu Rybjanském jsem, jak jsem uvedla výše, četla mnoho článků a viděla s ním několik videí, nepochybuji o jeho schopnostech. Vyslechl mě a sdělil mi, že pro nás Somavedic Medic není dostačující a nabídl nám k otestování Somavedic Medic uran, který nám ještě téhož dne zaslal. Jelikož budeme tento týden odjíždět na další dovolenou a silnějším účinkům tohoto modelu věřím, začnu s testováním po návratu z dovolené, jelikož nechci odjíždět s chřipkou apod. Spaní u dcery se vrátilo k normálu (tedy časté noční buzení) hned po návratu z dovolené, sama jsem nikdy problém se spaním neměla, kromě toho, že se samozřejmě budím společně s dcerou. Nyní, 3 dny po vrácení Somavedic Medic, jsem však na sobě zjistila, že spím mnohem hůře a že nemohu večer usnout a také během noci jsem často vzhůru. Sama na sobě jsem během testování žádné převratné účinky nepocítila, ale nyní Somavedic postrádám. Na druhou stranu jsem u sebe nepociťovala nic, co bych pomocí Somavedic chtěla odstranit/změnit, i když nepochybuji o tom, že všichni máme určité zátěže, energetické bloky....Věřím, že může přinášet pomalé zlepšování, kterého si pořádně během 2 měsíců ani nevšimnete. Odpovídá to tomu, co jsem se ohledně Somavedic dočetla. Někteří lidé jej vrátili, protože nepociťovali žádné změny, ale následně jej opět zakoupili. Takto to nyní vnímám i já a těším se na testování Somavedic Medic uran a věřím, že přinese slíbené účinky. Jsem moc ráda, že jsem se mohla testování zúčastnit. Mrzí mě, že většina testerek nebyla s produktem spokojena a vnímají jej pouze jako svítící dekoraci, ale o účincích produktu přesto nepochybuji.
avatar
Zuzana
příloha
klad Do testování jsem šla s tím, že zle spávám a celkově se cítím špatně a doufala jsem, že mi možná tahle lampa nějak pomůže. Bohužel, jsem žádné výsledky nepocítíla a nefunguje ani placebo efekt. Nejprv jsem měla lampu v ložnici, ale spát se při něj nedá, protože moc svítí. Pak jsem jí dala na chodbu, ale světlo taky přesvitalo (dveře mají část z matného skla). Jako dekorace do nějakého ezoterického salonu, klidně, ale ty peníze doporučit nemohu.
avatar
Naděžda
klad Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit testování harmonizační lampy Somavedic. Má krásný tvar a hezky svítí. Těšila jsem se, že shledáme s manželem nějaké kladné účinky lampy. Já jsem sice dobře spala, ale myslím, že to bylo stejné, jako předtím.
klad Bohužel jsme žádné výjimečné účinky lampy nepozorovali. Tento produkt mě celkem zklamal, takže ho ani nedoporučuji.
avatar
Jana
klad Harmonizační lampu Somavedic jsem testovala v mém domě poctivě celou dobu. Prvních 14 dní jsem byla velice žíznivá, se suchem v krku jsem se probouzela hodně i v noci a musela jsem se jít napít. S tímto s textem o lampě souhlasím. Bohužel s ostatním netuším, zda je pravda, žádnou jinou změnu jsem na sobě ani svém okolí nezaznamenala a za tu cenu bych si ji rozhodně nekoupila, to snad nějaký milionář, který neví, co s penězi. S hodnocením jsem tedy na vážkách, protože nevím,jak hodnotit. Lampa je moc hezkým doplňkem, zvlášť v noci hezky barevně svítí a plusem je, že téměř nic nesežere, ale pravý účel, proč je prodávaná, bohužel potvrdit nemohu.
avatar
Petra
klad Lampa má hezký design, líbí se mi když svítí.
klad Bohužel jsem nezaznamenala j žádné změny při používání lampy. Já ani ostatní členové rodiny nepocítili žádné účinky. Cena lampy se mi zdá přemrštěná.
avatar
Adéla
klad Bohužel velké zklamání, já ani nikdo z mé rodiny jsme nepocítili "zázračné" účinky Somavedic lampy. Nepocítila jsem lepší kvalitu spánku ani lepší psychickou pohodu ani více energie, i příznaky chřipky při fázi zbavování parazitů se nám naštěstí také vyhly. Jinak je pro mne lampa hezká, ale předražená dekorace. Co je fajn pro ty , kterým by vadilo neustálé světlo od lampy, ji mohou dát do krabičky ve které byla zabalená a připravenými otvory na kabely ji zapojit v krabici.
Zobrazit více recenzí