Jak jste spokojené s harmonizační lampou Somavedic Medic Uran? Napište nám svůj názor

image
otestováno
Počet recenzí
1
jak jste hodnotily
5
4
1x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 7. 2. 2021
do 28. 2. 2021

Somavedic Medic Uran

Somavedic je harmonizační lampa, která vám zajistí zdravý spánek a klidné prostředí.       

Somavedic Medic Uran je jedním z nejuniverzálnějších modelů a vlajkovou lodí společnosti. Jedná se o univerzální model, který si poradí s harmonizací prostoru a vody prakticky kdekoli. Pro své univerzální vlastnosti se velice rychle stal nejprodávanějším modelem (2017 - 2020).

Krásný design ukrývá vzácné minerály      

Srdce Somavedicu tvoří minerály, křišťály a vzácné kovy uspořádané do tvaru pyramidy. Ukrývají se pod sklem ze světoznámé lindavské sklárny Ajeto. Díky sklu u kamenů nedojde k mechanickému znečištění, tvar přístroje je zase důležitý kvůli rotaci energie. Somavedic působí v okruhu 30 metrů všemi směry, spotřeba elektrické energie, ke které je připojen kvůli uzemnění a odvádění škodlivin, je přitom minimální.

Princip fungování Somavedicu bude možná většině lidí, kteří nejsou obeznámeni s touto tématikou, poměrně těžko představitelný, ale ve skutečnosti vychází z dnes již komplexních poznatků a mnoha let výzkumů, týkajících se především vlastností minerálů a působení jejich nízkoenergetického záření na okolní prostředí a na lidský organismus.

Přístroj Somavedic umí harmonizovat tělo a prostředí ve kterém žijeme nebo pobýváme většinu dne. Relativně zdraví jedinci se po účincích Somavedicu cítí většinou mnohem lépe a nemocným lidem Somavedic umožní znovu nabrat sílu, aby se mohli vyléčit snadněji.

Somavedic působí také na zvířata, rostliny a vše živé. Účinky jsou velmi pozvolné, příjemné a pozitivní. U některých klientů se dostaví efekt počáteční detoxikace, který může být trochu nepříjemný, ale brzy odezní a začnete se cítit doslova jako "ryba ve vodě". Speciální modely umí také 100% harmonizovat vodu.


Více informací o produktu najdete TADY.

Hodnocení
1
avatar
Lenka
Měla jsem možnost testovat Somavedic Uran. Vybrala jsem si tento tip, ptotože mám malý byt. Během pár dní jsem zjistila celkové zklidnění, mám asi 5 metrů od něho stále džbán s vodou a cítím, jak je voda chutnější a měkčí. Cítím se dobře a jindy touto dobou jsem měla pravidelně potíže s hlasivkami a letos jsem v pohodě. Byla jsem nedávno poprvé na Bicomu a tam paní měla přesně stejný Somavedic a říkala, že se doporučují lidem, kteří léčí, pracují s energií, aby byly stále v ochraně. Cena je za mě přiměřená, co Somavedict umí.
klad Vzhedově je příjemný.
klad Nemám žádné mínusy.