S tím, aby pro děti bylo čištění zubů zároveň i zábava testerům pomůže sonický zubní kartáček Lišák 

image
přihlašování uzavřeno
kolik se toho testuje
25
konec testování
9. 10. 2022

Sonický kartáček pro školáky Lišák

Sonické bateriové zubní kartáčky pro děti od šesti let byly vytvořeny s cílem, co nejvíce dětem zpříjemnit péči o zuby a udělat z něho oblíbenou rutinu. Kartáček přesto není hračkou, ale kvalitní pomůckou s jemnými vlákny a šetrnou sonickou technologií, která zvyšuje efektivitu čištění. Čištěním “provázejí“ myška Šupito a lišák Bělobřich, hrdinové krásného pohádkového filmu. Oba nabízené kartáčky se liší jen barvou a obrázkem jednoho z hrdinů. Hlavice kartáčku svítí, aby zaujaly děti a posloužily rodičům. Dočišťování zoubků totiž zubní lékaři doporučují do deseti let věku dítěte. 

Dětský elektrický zubní kartáček Šupito a Lišák nabízí speciálně jemný režim čištění. Jemná a šetrná SOFT vlákna kartáčku kmitají a tím doplňují standardně prováděné čistící pohyby. Časovač hlídá dvouminutový interval pro čištění zoubků s upozorněním po 30s o změně oblasti čištění.

  • Barevné LED podsvícení hlavice usnadňuje orientaci v ústech a dodává kartáčku na jeho atraktivitě.
  • Díky voděodolnosti zubního kartáčku si děti mohou čistit zuby i ve sprše.
  • Dobíjení je řešeno prostřednictvím 1x AAA baterie, která není součástí balení. Výdrž baterie je až 120 dní při plném provozu.
  • Načtením QR kódu z obalu zubního kartáčku vám Šupito a Lišák pomohou se správným čištěním zoubků.Více informací najdete TADY.


Vybrané testerky

avatar
len.charova
avatar
Jana Š.
avatar
Lucie0777
avatar
Kateřina P.
avatar
Lenka Ď.
avatar
Zaneta A.
avatar
Michaela A.
avatar
Martina H.
avatar
Marcela V.
avatar
Petra M.
zobrazit všechny přihlášené