Děti našich testerů otestovaly sonický zubní kartáček Lišák od značky Profimed. A jak to dopadlo? 

image
otestováno
Počet recenzí
25
jak jste hodnotily
5
18x
4
7x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 15. 9. 2022
do 9. 10. 2022

Sonický kartáček pro školáky Lišák

Sonické bateriové zubní kartáčky pro děti od šesti let byly vytvořeny s cílem, co nejvíce dětem zpříjemnit péči o zuby a udělat z něho oblíbenou rutinu. Kartáček přesto není hračkou, ale kvalitní pomůckou s jemnými vlákny a šetrnou sonickou technologií, která zvyšuje efektivitu čištění. Čištěním “provázejí“ myška Šupito a lišák Bělobřich, hrdinové krásného pohádkového filmu. Oba nabízené kartáčky se liší jen barvou a obrázkem jednoho z hrdinů. Hlavice kartáčku svítí, aby zaujaly děti a posloužily rodičům. Dočišťování zoubků totiž zubní lékaři doporučují do deseti let věku dítěte. 

Dětský elektrický zubní kartáček Šupito a Lišák nabízí speciálně jemný režim čištění. Jemná a šetrná SOFT vlákna kartáčku kmitají a tím doplňují standardně prováděné čistící pohyby. Časovač hlídá dvouminutový interval pro čištění zoubků s upozorněním po 30s o změně oblasti čištění.

  • Barevné LED podsvícení hlavice usnadňuje orientaci v ústech a dodává kartáčku na jeho atraktivitě.
  • Díky voděodolnosti zubního kartáčku si děti mohou čistit zuby i ve sprše.
  • Dobíjení je řešeno prostřednictvím 1x AAA baterie, která není součástí balení. Výdrž baterie je až 120 dní při plném provozu.
  • Načtením QR kódu z obalu zubního kartáčku vám Šupito a Lišák pomohou se správným čištěním zoubků.Více informací najdete TADY.


Hodnocení
25
avatar
Martina
Kartáček používá 6 léta dcerka, co přišel je nadšená, chodí pořád s kartáčkem v pusincr a jen čistí a čistí. Dokáže si čistit zoubky i 6x denně. A říká maminko to je boží kartáček, až bude bráška větší určitě mu ho také pořídíme. Bliká, svítí takže čištění zoubků je radost. A také nás natchli tetovačky
klad Lehký,
klad Krásné sviti
klad Snadno se dá zapnout
avatar
Lucie
Měla jsem možnost testovat tento výrobek a musím říct, že jsem já i dcerka byly velmi překvapení. Design kartáčku, jednoduché ovládání, lehký, naprosto boží. Je na baterky, nemusí se pořád nabíjet. V balení dvě tetování pro děti, dcera opravdu nadšená.
klad .jednoduché ovládání
klad Podsvícení
avatar
Michaela
Jsme s ním doma velmi spokojeni. Má pro děti ideální tvar, snadno se vleze do dětských úst a má velmi atraktivní design. Určitě doporučuji všem maminkám a jejich ratolestem. Pokud se vám nelíbí design lišáka, je k dispozici také verze s roztomilou myškou.
klad Ideální tvar a velikost
klad Jednoduchost použití
klad Cena
klad Nutnost použití baterií
příloha
avatar
Tereza
Sonicky kartacek jsme měli doma poprvé. Design byl hezky. Dítěti se líbilo i zabalení kartáčku a tetování s obrázky. Kartacek se dobře držel v ruce. Čištění zubů bylo příjemné a nastavení času čištění zubů je pro dítě skvělý nápad. A že kartacek svítí barevné? To je bomba. Vsem dětem doporučujeme.
klad Design
klad Tetovani
klad Barevne sviti
klad Nemam výhrady
příloha příloha
avatar
Lenka
V rámci testování dostal náš syn možnost vyzkoušet oranžový kartáček s motivem Lišáka a jelikož miluje pohádku Myši patří do nebe, tak ho kartáček s obrázkem Lišáka a tetovačky, které jsou součástí balení, velmi nadchly. Kartáček je lehoučký, velikostně krásně do ruky (synovi je 6 let), takže manipulace s ním je velmi jednoduchá.
klad velikost kartáčku
klad váha kartáčku - lehoučký
klad barevné podsvícení
klad tetovačky v balení
klad náhradní hlavice v balení
klad nic
příloha
avatar
Lukáš
Výborný zubní kartáček. Je lehký, má časový interval a dobře se drží. Dceři baví si s ním čistit zuby což je velká výhoda. Zuby jsou čisté bez plaku. Ještě musím ocenit LED podsvícení. Kartáček je na baterii takže nemusím řešit neustálé nabíjení. Určitě všem doporučuji.
klad lehkost
klad funkčnost
klad nic
příloha příloha příloha
avatar
Lenka
Před tímto kartáčkem jsme měli předchůdce pro menší děti Boba a Bobka, takže jsem věděla, že malého čištění zubů bude bavit. Kartáček má výrazné vibrace, svítí jak barevně, tak i studeným světlem, to je za nás super na dočištění zubů. V balení byla též náhradní hlavice na kartáček. Za nás ho mohu jen doporučit. Nenašli jsme žádné nevýhody.
klad Náhradní hlavice
klad LED světlo ideál na dočištění dospělým
klad Barevná světla, která se líbí dětem
klad Nic
avatar
Jana
Design dobrý, dítě drží kartáček bez problémů, neklouže v ruce. Vzhled příjemný. Světýlko lákavé k hraní, výborně na noční dočištěni rodičem. Interval čištění, který kartacek signalizuje je krátký je potřeba cistit alespoň 2x tolik. Možnost vložení dobíjecí baterie. I s baterií je velmi lehký ve srovnání s jinou značkou. Možnost dokoupení dalších hlavic- snad bude dlouhodobě na trhu.
klad Jemne štětiny
klad Sviceni kartáčku super při docistovani
klad s kartáčkem dítě dobře čistí
klad Na spestřeni a doplnění čištění výborný vyrobek
klad Moznost vložení dobíjecí baterie
klad I s baterkou lehký
klad Štětiny mohly být hustší ( alarm curaprox)
klad Interval čištění je příliš krátký 2 minuty na kvalitní vyčištění je málo chce to alespoň 2x tolik
příloha
avatar
Petra
Kartáček je super....syn velice ocenil,že svítí a mění barvy...čištění zubů je pro nás zábavou .... Kartáček je lehký skvělé padne do ruky.... výhodou je i časovač,dite si tedy čistí zuby pozadovane dlouhou dobu bez nutnosti hlídání...skvělý tvar hlavy kartáčku oproti jiným kartackum... jediná vada je použití baterie AAA ale zase je díky tomu kartáček o dost lehčí než s integrovanou baterií
klad Časovač čištění zubů
klad Svítící provedení
klad Lehkost
klad Ergonomický tvar ... skvěle padne
klad Bez integrované baterie
avatar
Jan
Kartáček má skvělý design, dětem se moc líbí, LED podsvícení je také super. Velmi pozitivně hodnotím dvouminutový interval pro čištění zubů. Čištění zubů se SOFT vlákny je velmi příjemné. Použití kartáčku je snadné. Součástí balení není bohužel baterie.
klad design
klad časový interval
klad SOFT vlákna
klad není baterie
klad pouze 2 hlavice
avatar
Kateřina
Hodnoceni píšu dle dcery. Z kartáčku byla nadšená. Barevné podsvícení se ji velmi líbí. A má pocit lépe vyčištěných zubů než s klasickým kartáčkem. Neboli ji dásně. Stačí málo pasty. Jedinou nevýhodou je provoz na baterii, lepší by byla dobíjecí forma.
klad Design, že svítí
klad Dobře se drží
klad Neboli dásně
klad Vice bychom ocenili dobíjecí, než na baterie.
avatar
Lucie
Pro.meho syna je tento kartáček velký pomocník. Čištění zubů, je pro nás velmi náročný, syn moc nespolupracuje. S kartáčkem lišákem.je čištění zubů příjemnější, syna čištění baví. Jako pozitivum je pro nás podsvícení. Jediné co nam moc nevyhovuje, je mekky kartacek , ale to je dle typu zubů.Tento kartáček mohu jenom doporučit.
klad Design
klad Funkce
klad Podsviceni
klad Nic
avatar
Martina
Jsem moc ráda,že měl syn možnost otestovat tento zubní kartáček.Moc ho zaujal design,obrázek a barevné provedení.Je super,že jde nastavit jak blikání barev a také to jestli chce aby kartáček vybroval.Čištění zubů je zábavnější.Jinak zubní kartáček čistí zuby moc hezky,jsem spokojená.Kartáček určitě doporučujeme
klad Barva,design,obrázek,barevné provedení
klad Nic
příloha příloha
avatar
David
Kartáček má úžasné led podsvícení a dcera si ho totálně zamilovala. Přitom ještě nedávno čištění zubů nesnášela , doma jsme se kvůli čištění hádali. Teď je to úplná pohoda, do koupelny odchází sama protože ten kartáček je pro ni taková její hračka. Škoda že jsme ho neznali dřív.
klad Krasny design
klad Podsviceni
avatar
Dana
Kartáček jsem pořídila pro dceru, kdy jsme chtěli vyměnit za elektrický. Se sónickým Lišákem dcerka ráda zobky čistí, baví ji barvy, chce na sebe u čištění zoubků vidět. Kartáček má větší hlavu, než náš starý, zoubky jsou vyčištěny pečlivěji. Určitě pořídíme pro mladší dcerku.
klad velikost hlavy kartáčku
klad možnost barevného podsvícení
klad časovač
klad možnost na baterie
avatar
Kateřina
Sonický zubní kartáček Lišák je v krásném oranžovém provedení. Obrovské plus je LED svítící hlavice, krásně osvětluje všechny zuby. Součástí je i časovač, který upozorní na změnu místa pro čištění zoubků. Ke kartáčku lze stáhnout i super aplikaci do telefonu, pro děti se tak stává čištění zábavou.
klad LED svítící hlavice
klad Náhradní hlavice
klad Baterie nejsou součástí.
avatar
Jana
S kartáčkem jsme velmi spokojeni, syna jsem vždycky musela do čištění zubů nutit, ale od té doby co má tento kartáček si je čistí velmi rád, skvělé jsou barevné efekty, a velmi oceňuji že se po 2 minutách vypne. Děkujeme za možnost vyzkoušení, určitě koupím ještě jeden pro druhého syna.
klad Design
klad Časovač
klad Barevné efekty
klad Tvar který padne do ruky
klad Docela rychle se začal roztřepovat
příloha
avatar
Olga
Sonický kartáček Lišák nás zaujal hned na první pohled svým krásným designem a obrázkem Lišky. Syn si ho hned oblíbil a nechce ho dát z ruky. Velice oceňuji jemné čištění, vysoký počet kmitů a barevné podsvícení, které ještě zvyšuje jeho oblíbenost u syna. Balení obsahuje i dvě náhradní hlavice a cena je také velice příznivá. Za nás super pomocník pro čištění zoubků, který podporuje správné návyky.
klad Jednoduché používání
klad Krásný design
klad Příznivá cena
klad Jemné čištění
klad ----------------
avatar
Zaneta
Sonický kartáček Lišák má jednoduchou manipulaci, tak akorát do dětské ručičky. Je na baterku, takže třeba při cestování nemusíte řešit nabíjení. Je velmi lehoučký. Největší radost byla, jak kartáček svítí. Za nás velká motivace k čištění zoubků. Doporučuji.
klad Design
klad Lehký
klad Jednoduché zapínaní
avatar
Lenka
Kartáček měl u nás veliký úspěch, již na první pohled zaujal růžový vzhled s roztomilým obrázkem myšky. Pro dceru je velmi důležité plus ze je kartáček osvícen Led světlem a vibrace nejsou hlučné a dcera se proto nebojí jako u kartáčku co měla dříve.
klad Vzhled
klad Led
klad Nízká hlučnost
klad 2 minutový casovac
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel