Naši malí testeři otestovali sonický kartáček pro školáky Šupito od značky Profimed, jaké jsou jejich recenze? 

image
otestováno
Počet recenzí
25
jak jste hodnotily
5
22x
4
3x
3
2
1
doporučuje
100 %
Testováno v období
od 15. 9. 2022
do 9. 10. 2022

Sonický kartáček pro školáky Šupito

Sonické bateriové zubní kartáčky pro děti od šesti let byly vytvořeny s cílem, co nejvíce dětem zpříjemnit péči o zuby a udělat z něho oblíbenou rutinu. Kartáček přesto není hračkou, ale kvalitní pomůckou s jemnými vlákny a šetrnou sonickou technologií, která zvyšuje efektivitu čištění. Čištěním “provázejí“ myška Šupito a lišák Bělobřich, hrdinové krásného pohádkového filmu. Oba nabízené kartáčky se liší jen barvou a obrázkem jednoho z hrdinů. Hlavice kartáčku svítí, aby zaujaly děti a posloužily rodičům. Dočišťování zoubků totiž zubní lékaři doporučují do deseti let věku dítěte. 

Dětský elektrický zubní kartáček Šupito a Lišák nabízí speciálně jemný režim čištění. Jemná a šetrná SOFT vlákna kartáčku kmitají a tím doplňují standardně prováděné čistící pohyby. Časovač hlídá dvouminutový interval pro čištění zoubků s upozorněním po 30s o změně oblasti čištění.

  • Barevné LED podsvícení hlavice usnadňuje orientaci v ústech a dodává kartáčku na jeho atraktivitě.
  • Díky voděodolnosti zubního kartáčku si děti mohou čistit zuby i ve sprše.
  • Dobíjení je řešeno prostřednictvím 1x AAA baterie, která není součástí balení. Výdrž baterie je až 120 dní při plném provozu.
  • Načtením QR kódu z obalu zubního kartáčku vám Šupito a Lišák pomohou se správným čištěním zoubků.Více informací najdete TADY.

Hodnocení
25
avatar
Andrea
Design kartáčku je super. Naše kluky velmi zaujal. Snadno se ovládá a ladně padne do ruky dítěte. Je také super, že díky časovači dítě přesně ví, kdy je čištění zoubku u konce. První den čištění si mladší syn chtěl dokonce čistit zuby pořád dokola. Kartáček se velice snadno udržuje v čistotě, což je jho velkou výhodou. Na jednu baterii vydrží docela dlouho.
klad vzhled
klad balení
klad dostupnost náhradních hlavic
avatar
Andrea
Krásný design, syn je nadšený, časový interval mu pomáhá dodržet standartní dobu čištění, oceňuji podsvícení, které se nám osvědčilo,při dočištovani zoubků do úst je krásně vidět. Syn necítí plak na zubrk jako při použití obyčejného kartáčku. Zuby jsou hladké.
klad Krasny design
klad Lehký
klad Neklouže
avatar
Kristýna
Tento kartáček je skvělou volbou z přechodu klasického na sonický. Jeho cena je velice příznivá. Kartáček je lehoučký, takže se dětem v ručce dobře drží a na zoubkách konečně není viditelný plak. Dětem se velmi líbí led podsvícení a designe. Mohu říci, že je teď čištění zubů zábavnější.
klad Led podsvícení
klad Designe
avatar
Aneta
Kartáček je designově moc hezký-růžová varianta s myškou Šupitou, dobře se drží v ruce, v ruce neklouže, funguje na 1 baterii, je voděodolný. Štětiny jsou na něm opravdu měkké, vibrace mi přijdou v ruce celkem silné, výhodou jsou bílé i barevné podsvícení pro lepší orientaci v dutině ústní a i pro nalákání dítěte k čištění zubů, výhodou je také užitečná signalizace po 30s (silnější zavrnění).
klad Design
klad Silné vibrace
příloha
avatar
Lucie
Hravý sonický kartáček se velmi rychle stal nepostradatelným a nenahraditelným pomocníkem při čištění zubů. Děti čištění zubů baví díky hravému designu a světelným prvkům a jsou rády, že mohou mít taky svůj "dospělácký" kartáček. Oceňujeme i nastavené intervaly, díky kterým děti ví, že mají čistit jinou část úst.
klad snadno výměna hlavice
klad svítící prvky
klad intervaly pro čištění
klad možná až příliš jemné čištění
příloha
avatar
Simona
Sonický kartáček s měkkými vlákny pro čistění zubů malých školáků. Kartáček má příjemný úchop a má buď obrázek myšky šupito nebo lyšáka. Dočišťování zoubků je snadné díky světlu. U kartáčku byli přibaleny tetovačky a na stránkách najdete nejrůznější úkoly k vyplnění. Přechod z manuálního kartáčku na sonický shledávám jako nejlepší volbu - díky tomuto typu kartáčky jsou vyčištěny všechny zoubky dítěte bez větší námahy než tomu bylo u manuálního kartáčku.
klad světlo na kartáčku
klad design
klad měkký kartáček
klad chybí appka
příloha
avatar
Bubela
Kartáček jsme využili u sedmiletého syna, který se čištění zubů snažil spíše vyhýbat, tento kartáček ho zaujal zejména díky podsvícení a konečně se čistění přestal bránit. Podsvícení oceňuji i já při dočišťování, kdy je díky tomu lépe vidět do pusy. Produkt určitě doporučuji.
klad podsvícení
klad časový interval
klad lehký
avatar
Katka
Dcera 7let nadšena, s kartackem se ji pracuje velmi jednoduše a baví ji jak se mění barvy, nebo je jen bílé podsvícení - čistíme i po tmě a kouká na sebe do zrcadla. Součástí jsou i tetovacky a náhradní hlavice, což velmi oceňuji, jelikoz dcera opravdu poctivě čistí zoubky, tak budeme měnit velmi brzo. Jinak stetinky jsou jemne pro dětský chrup.
klad Příjemné drzeni
klad Snadné cisteni
klad Potisk
klad Tetovacky
klad Náhradní hlavice
klad Výkon kartacku
klad Náhradní hlavice
klad Jemne stetinky
klad Na baterii nemusím řešit dobíjení kabelem
příloha příloha

Přílohy

FullSizeRender.MOV
avatar
Monika
Vyborny kartacek s roztomilym designem pro deti. Diky jemnym stetinkam je setrny k zubum i dasnim. Je vodeodolny, takze si muzeme cistit zoubky i ve sprse. Diky podsviceni vidime dobre na zoubky. Diky videim z QR kodu, kde si Supito a Lisak cisti zoubky, nas cisteni zubu take bavi.
klad Vodeodolny
klad Setrny k zubum i dasnim
klad Jemne stetinky
klad Osvetleni
příloha
avatar
Alena
Kartáček má pěkný obrázek, myslím pro školáky ideální, největší vychytávka je blikání barevných světýlek. Dcera si teď zuby čistí po tmě. A taky ji čištění zubů začalo bavit. Mě se líbí nastavený dvouminutový interval, který dcera opravdu dodržuje, někdy i zapne po druhé. Jen by mohl být kartáček nabíjecí.
klad Náhradní hlavice
klad Blikající barevná světýlka
klad Nastavený dvouminutový interval
klad Není nabíjecí
avatar
Iveta
Dcerka je z kartáčku nadšená, má s otočnou hlavou, ale tento Jí přímo uchvátil. Hlavně díky jemným vibracím, protože Jí teď vypadávají zoubky a dásně má citlivé. Navíc kartáček svítí a problikává a hezky si na zoubky vidí. Navíc je velmi lehký a voděodolný. S kartáčkem je dcerka moc spokojená.
klad lehký
klad krásně se drží v ruce
klad jemné čištění i pro citlivé dásně
klad posvítí si na dětské zoubky
klad s oblíbenou postavičkou
klad voděodolný
klad nic
příloha
avatar
Lucie
Roztomilý dětský kartáček, který zaujme svícením a blikáním. Synovi se nelíbila barva rukojeti a design obrázku. Také si musel zvyknout na ,,brnění,, při držení rukojeti. Jinak kartáček čistí jemně a přitom důkladně. Výborný je časovač na změnu polohy a celkovou dobu čistění. Také super, že je možno použít při sprchování. A opravdu oceňuji, že plast je nezávadný bez obsahu ftalátů. Měli jsme elektrický dobíjecí a kulatou hlavou. Ale tento oscilační čistí jinak. Nám vyhovuje, akorát syn si chce tu rukojeť nějak přelepit a obarvit. :-(
klad Čistí jemně, ale důkladně
klad Zábava při čistění - bliká a svítí
klad Neobsahuje ftaláty
klad Má náhradní hlavici
klad Synovi design obrázek pro kluky
příloha příloha
avatar
Zuzana
Má 10ti letá dcera je s kartáčkem velmi spokojena, už po rozbalení byla nadšená z hezky sladěných barev. Dále se jí líbí, že se kartáček velmi dobře drží a snadno se jí s ním čistí zoubky a jako velký bonus, že kartáček při čištění svítí. S kartáčkem jsme velmi spokojeni i přispívá k větší motivaci čistit zoubky víckrát za den ?
klad Barevné provedení
klad Svícení při čištění
klad Rukojeť
klad Nic
příloha příloha příloha
avatar
Nikol
Tento kartáček mé dítě na první pohled zaujal. Nejvíc se líbilo podsvícení kartáčku a celkový vzhled. Zoubky po vyčištění byly krásně čisté. Skvělý je i dvouminutový časovač. Líbí se nám i upozornění po 30 sekundách na změnu čištěné oblasti. Jediné, co mi vadilo, že nejsou baterie součástí balení.
klad Časovač
klad Podsvícení
klad Samolepky
klad Nejsou baterie
avatar
Nadéžda
Kartáček Šupito je svým vzhledem velice krásný,který hned dítě zaujme,jak vzhledem,tak i jeho barevností a jednoduchostí,krásně padne do děcké ruky je velice lehký od te doby co máme tenhle kartáček tak nás čištění zubů moc a moc baví nemusím hlídat čas ják ale kartáček ho pohlidá za mě i za dítě.
klad Vzhled
klad Snadné uchopení do rukou dítěte
klad Světelné efekty které má kartáček zabudované v sobě
klad Časové nastavení při čištění zubů
klad Lehké provedení
klad Krásná tetovačka
klad Nic sem nenašla
příloha příloha
avatar
Adéla
Oceňuji jednoduchý design, dětský motiv, barvau, nic přeplácaného. Dceři se moc líbí, používá jen tento. Především oceňuje, jak svítí, takže si občas čistí zuby po tmě. Mne vyhovuje, že při dočištění je vidět do dutiny ústní. Baterie zatím drží, asi bude mít uvedenou dlouhou výdrž.
klad Design
klad Svítí
klad Zatím nic
avatar
Miroslav
Sonický kartáček pro školáky Šupito si Šimonek oblíbil od prvního použití. Doteď měl pouze kartáček manuální (klasický). Velmi ho zaujala svítící hlavice kartáčku, časovač , co hlídá dvouminutový interval je taky super. Jemná vlákna a šetrná sonická technologie zvyšují efektivitu čištění. Nabíjení 1x AAA je taky dobré, snad vydrží tak dlouho, jak výrobce uvádí. Za nás i našeho synka velká spokojenost a můžeme jen doporučit.
klad celková spokojenost
avatar
Michaela
Kartáček na zoubky zkoušela dcerka, už když přišel přišel viděla krabičku s Myšákem byla nadšená a moc se jí líbil. Takže za nás design super. Moc se jí líbí i to že kartáček svítí a co oceňuji já je , že je přesně nastavena doba jak dlouho si má zoubky čistit. Zoubky si teď čistit opravdu ráda a já ji nemusím nutit. Takže za nás opravdu super.
klad Podsvícení
klad Nstavěna doba čištění
klad Design s Myšákem
avatar
Martina
Z kartáčku jsou děti nadšené. V balení jsou dva nástavce, které jsou odlišné, proto můžou kartáček používat dvě děti. Dobře se drží a krásně barevně bliká. Děti čištění zubů baví více než obyčejným kartáčkem. Mají lépe vyčištěné zuby než obyčejným kartáčkem.
klad Svítí
klad Je na 1x baterku
avatar
Blanka
Design kartáčku je pro malé dítě velmi poutavý a proto se kartáček moc moc líbí. Dítě čištění zoubků velmi baví, dokáže s kartáčkem čistit zoubky samo a já jsem velmi spokojena. Vlákna kartáčku jsou příjemně jemná a sonická technologie pro čištění zoubků je TOP! tento kartáček vřele doporučuji.
klad jemná vlákna
klad sonická technologie
klad vše super
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel