Sonický zubní kartáček DiamondClean White s indukčním nabíjením

image
otestováno
Počet recenzí
44
jak jste hodnotily
5
37x
4
5x
3
2x
2
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 13. 5. 2015
do 31. 5. 2015

TESTOVACÍ KLÍČ: Testovat bude 15 z vás, které splní tyto podmínky:

1. Testuje prvních 15, které se přihlásí emailem na adrese eva.pazderova@zenysro.cz
2. Kartáček budete testovat na SKUPINOVÉM ZÁŽITKOVÉM TESTOVÁNÍ s následným domácím testováním, pro které si k sobě najdete další 2 testerky, které jsou také registrovány u nás a budou kartáček testovat spolu s vámi.

Skupinové zážitkové testování proběhne 12. 5. od 18 h v Pracovně ŽENY s.r.o. Praha. 

 

Dokonalé čištění. Zářivé výsledky.

Nejinovativnější elektrický zubní kartáček řady Philips Sonicare v atraktivním designu

Prokázané zlepšení zdraví úst
• Odstraňuje až 5x více plaku než ruční kartáček
• Zlepšuje zdraví dásní během dvou týdnů
• 2x lepší bělení zubů než ručním kartáčkem

Zaměření na uživatele
• Nabíjecí sklenice pro elegantní nabíjení
• Nabíjecí cestovní pouzdro USB umožňuje cestování s kartáčkem


Kód produktu: HX9332/04

Více informací se dozvíte zde a také v tomto videu.

Další recenze a přehled eshopů, které prodávají tento produkt, můžete najít na Zboží.cz 

Hodnocení
44
avatar
Jana
klad Naprosto úžasný design, skvěle se drží, je zpříjemného materiálu, v ruce neklouže.Moc oceňuji možnost volby více programů. Nejvíce používám program s masáží dásní. Uvítala jsem opravdu jednoduché ovládání, vyměnitelné hlavice a kouzelnou dobíjecí skleničku.
avatar
Dana
klad Elektrický zubní kartáčk Sonicare má krásný design, včetně cestovního pouzdra a originální nabíjecí skleničky. Na jeho použití jsem si musela chvilku zvykat. Mám velice citlivé zuby a dásně a při prvním použití byly pocity smíšené. Ale po několika opakováních už to nebyl problém. Výhodou je možnost volby programu pro citlivé zuby. S používáním jsem maximálně spokojená, výsledek čištění je jednoznačně lepší než u běžného kartáčku. Určitě bych jej doporučila.
avatar
Anna
avatar
Adéla
avatar
Ludmila
avatar
Zdena
klad Na kartáček jsem si zvykla hned po prvním použití. Jsem nadšená z perfektně vyčištěného chrupu. Zuby jsou daleko hladší než při použití ručního zubního kartáčku. Rozhodně bych už neměnila. Oceňuji i časovač, který za mě hlídá potřebnou dobu čištění. Skvělý je i design.
avatar
Lenka
klad Sonický kartáček zajišťuje pocit opravdu důkladně vyčištěných zubů. Má velmi povedený vzhled. Díky výměnným hlavicím, může kartáček používat celá
klad rodina. Dostatečně dlouhá výdrž, zajišťuje komfortní používání.
avatar
Věra
avatar
Lidka
avatar
renata
avatar
Marcela
klad Tento kartáček má velmi pěkný design.Je trochu dražší, ale
klad investice se určitě vrátí. Po vyčištění jsou zuby znatelně
klad hladší.Správnou technikou čištění se dá zabránit nepříjemným
klad návštěvám u zubaře. Má praktické cestovní pouzdro, které
klad zároveň slouží i jako nabíječka. Jinak se dá kartáček
klad dobíjet jednoduše vložením do dokovací skleničky.
avatar
Lucie
klad Sonický zubní kartáček DiamondClean White s indukčním nabíjením od Philipsu má krásný design a velmi jemný povrch. Zvuk kartáčku mi připomíná odsávačku vody od dentální hygienistky. Při přechodu z manuálního kartáčku na sonický zubní kartáček jsem cítila ze začátku větší citlivost zubů při čištění, a to i při režimu Sensitive a při užití menší kartáčkové hlavice Sensitive. Při následném použití manuálního kartáčku jsem pak ale zase měla zvláštní pocit při čištění zubů, protože si již člověk během týdne zvykne na sonickou technologii. S kartáčkem mám pocit dobře vyčištěných zubů i z jejich hůře dostupné vnitřní strany a jeho používání je obecně poměrně jednoduché.
klad Cena kartáčku je vyšší, a tak člověk k jeho nákupu musí přistupovat jako k investici do zdravých zubů. Jeden kartáček ale může používat více lidí najednou, protože každý může mít svou označenou kartáčkovou hlavici – potom je jeho cena přívětivější. Pro děti ale existují speciální kartáčky, které jsou pro ně určitě mnohem vhodnější, protože mají pogumovanou hlavici.
avatar
Dagmar
avatar
Věra
klad Sonický zubní kartáček DiamondClean White s indukčním nabíjením zaujme již na první pohled. Má krásný čistý design, pěkné pouzdro na uložení a efektně vypadá i nabíjecí sklenice. A mimo to - skvěle funguje. Po vyčištění mám opravdu pocit dobře vyčištěných zubů. Jednoduše se ovládá, má několik programů na výběr. Nezbývá než hodnotit kladně :-)
avatar
Míša
klad Jsem nadšená! Za čtyři dny jsem si zvykla i na lehounké šimrání pokud jsem přejela kartáčkem jazyk. Čistím pravidelně dva cykly, tedy čtyři minuty. A pokud přejedu jazykem zuby po vyčištění, jsou tak krásné hlaďounké! Čištění je tak snadné, že u této pravidelné rutiny dělám 2x denně dřepy. Zpočátku jich bylo jen pár, ale nyní "dřepuji" celé čtyři minuty :-)
avatar
Marika
avatar
Lenka
avatar
Helena
avatar
Hana
klad U mne také naprostá spokojenost, po týdnu používání mám opravdu skvělý pocit čistých zubů. Zatím jsem při práci s kartáčkem opatrná, ještě to nemám "v ruce", ale i tak je to senza. 2 minuty hrozně rychle uběhnou. Čistíme doma ve dvou a ještě jsme nenabíjeli, postupně testujeme i zbývající programy. Moc mě to baví a teď jen studujeme nabídku a přemýšlíme, který ze sonických kartáčků si koupit, zvažujeme poměr cena-výkon. Ještě se asi osmělíme a využijeme nabídky kontaktu na dentální hygienistku a prokonzultujeme to s ní.
klad Zvuk kartáčku mi trochu připomíná vrtačku v zubní ordinaci, ale postupně si zvykám. A pak máme při naší současné finanční situaci problém s cenou, ale asi to vyřešíme koupí trochu " obyčejnějšího " sonického kartáčku, než je jeho vrcholná testovaná verze Diamondclean White.
avatar
Jana
avatar
Jan
avatar
Michaela
klad Ze zubního kartáčku Philips Sonicare DiamondClean jsem nadšená. Dříve jsem používala elektrický kartáček jiné značky, ale tento je úplně jiný, jedinečný. Hned po prvním čištění jsem měla pocit nádherně hladkých, čistých a lesklých zubů. Čištění s ním mě baví, protože si mohu vybrat z 5 různých programů. Ráno většinou začnu 2 minutovým čištěním a pak přidám ještě program bělení nebo leštění. Večer po čištění zvolím ještě program na péči o dásně. Přestože mám velmi citlivé zuby, program „citlivá péče“ skoro nevyužiji, protože kartáček je přes svůj úžasný výkon jemný i ve všech ostatních programech. Jeho používání je pro mě zábava a jeho efekt je na mém úsměvu ihned vidět.
klad Možná jen malá výtka - rukojeť kartáčku je moc hladká a někdy mi, při vytékání slin a pasty z úst, vykluzuje z ruky. Volba programů jde jen v okamžiku, kdy mám kartáček v ústech a na rukojeť je tak hůře vidět, ale časem jsem si zvykla, takže vím, kolikrát musím zmáčknout pro volbu správného programu.
avatar
Ondrej
avatar
Radka
klad Kartáček Sonicare je vynikající pomocník při čištění zubů. Na používání kartáčku si lze snadno zvyknout. Navíc má funkci pro snadný začátek, kdy se postupně během 14 čištění zvyšuje sonický výkon.Při samotném čištění si lze vybrat z 5 režimů, každý má jinou délku. Mě nejvíce vyhovuje White- trvá 2m a 30 s. Další režimy jsou- standartní čištění,péče o dásně a citlivá péče. Výhodou elektrického kartáčku je časovač, cestovní pouzdro s nabíjením, desingnová nabíjecí sklenice. Výdrž kartáčku mezi nabíjeními je opravdu velká. Výrobce uvádí 3 týdny a zatím jsem kartáček opravdu nemusela dobíjet. Díky velikosti hlavice se kartáček snadno dostane i k zadním zubům. Po vyčištění mám pocit, že je opravdu vyčištěn každý milimetr zubu.
avatar
Lída
klad Kartáček nemá chybu. Výborné čistící vlastnosti, kdy hned po použítí je rozeznatelně výborný pocit na zubech, které jsou úplně bez plaku a postupně se i stávají viditelně bělejší. Tvar hlavice i možnost výběru z různých hlavic zaručují, že s nimi jdou vyčistit i zadní zuby. Několik režimů zajistí možnost přizpůsobit si čištění citlivým dásním či extra čištění předních zubů pro větší bělost. Příslušenství (pouzdro i indukční sklenička) je v luxusním designu, nabíjení vydrží 3 týdny. Časovač po 30s krásně pomůže rozvrhnout čištění. Počáteční lechtání trvá opravdu jen při prvním zkoušení, pak už si člověk rychle zvyykne. Doporučuji, a to i za cenu vyšších nákladů na pořízení.
avatar
Anna
klad Kartáček je výborným pomocníkem pro zubní hygienu. Čištění s ním je bez práce, nemusím dělat žádné velké pohyby, stačí ho mít správně nastavená. Velká výhoda je signál po 30s, dle kterého si vyčistím zuby rovnoměrně. Jsou k dispozici menší i větší hlavice, dle toho, jak to vyhovuje. Programy mi umožňují i volbu režimu pro mé citlivé zuby. Nabíjecí sklenice a pouzdro je opravdu zajímavé a hezky vypadající.
avatar
Barbora
klad Elektrický zubní kartáček Sonicare je můj zcela první pokus k této modernizaci. Ovládání zubního kartáčku není úplně jednoduché a je potřeba získat potřebnou zkušenost. Měla jsem pocit, že mi vybruje celá hlava, krváceli mi dásně a poprskala jsem půlku koupelny, ale už je to mnohem lepší. Na všechno se dá zvyknout a tak boj s kartáčkem nevzdávám a zkouším další programy a pokyny zubní dentistky. Samotný design zubního kartáčku, forma nabíjení i cestovní pouzdro je řešeno velmi prakticky a elegantně, doporučuji vyzkoušet.
avatar
Jita
klad + vyhovující balení
klad
klad + snadná obsluha
klad
klad + kvalitní a jasný návod použití
klad
klad + dvě výměnné hlavice navíc
klad
klad Kartáček se velmi dobře obsluhuje. Má více funkcí, které se dají jednoduše přepínat. Výhodu vidím i v odměření dvouminutového času na vyčištění chrupu.
klad
klad - delší doba na správné zacvičení
klad
klad - ze začátku nepříjemné svědění v oblasti dásní a jazyka
klad
klad
klad Kartáček se velmi dobře obsluhuje. Má více funkcí, které se dají jednoduše přepínat. Výhodu vidím i v odměření dvouminutového času na vyčištění chrupu.
klad
avatar
Ludmila
avatar
Tomáš
avatar
Katka
klad Sonický kartáček nás doma všechny moc nadchnul, udělala jsem si z používání denní rutinu a dokonce si u toho ráno i zacvičím! :)
klad 2min režim je přesně akorát, a signál každých 30s mě upozorní, abych přešla na další část úst.
klad Nabila jsem ho na začátku a vydržel 4 týdny a to ho používáme celá rodina několikrát denně.
klad Nevidím žádná negativa, je to super produkt!
avatar
Dagmar
klad S kartáčkem jsem velmi spokojená. Má několik druhů výměnných hlavic, jak komu vyhovuje. Programy umožňují zvolit si nebo i nakombinovat to, co komu vyhovuje. Má dlouhou výdrž, takže stačí nabíjet opravdu jen jednou za 3 týdny. Hlavice od kartáčku se dostane všude a je to téměř bez práce. Dobře padne do ruky a bonusem je i to, jak hezky vypadá, včetně sklenice, kterou kromě nabíjení lze použít i na odkládání čístících hlavic celé rodiny či k vyplachování úst.
avatar
Michaela
avatar
Petra
avatar
Renata
avatar
Ivana
avatar
Monika
avatar
Jaroslava
klad doporučuji všem :) super
avatar
Bibika
klad skvělýýýýý, doporučuji všem :)
klad
klad
klad
avatar
Silvie
klad rozhodně doporučuji :)
avatar
Michaela
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Jaroslava
klad skvělý, rozhodně doporučuji všem vyzkoušet, my byli spokojení
avatar
Daniela
klad Sonický zubní kartáček DiamondClean White s indukčním nabíjením je perfektní. Tvar hlavice i možnost výběru z různých hlavic zaručují, že s nimi jdou vyčistit i zadní zuby. Několik režimů zajistí možnost přizpůsobit si čištění citlivým dásním či extra čištění předních zubů pro větší bělost. Tento kartáček rozhodně doporučuji.
avatar
Lucie
klad Sonický zubní kartáček DiamondClean White s indukčním nabíjením je opravdu nejen pěkný svým designem, ale hlavně svým účinkem a skvělou působností. Mě opravdu pomáhá a dokonale odstraní vešekrý plak ze zubu a všechny zubní nečistoty. Dělají se mi méně zubní kazy.