Vybrané zdravotnice testovaly náplasti Sorelex s kyselinou hyaluronovou pro efektivní hojení ran. Zkušenosti se dozvíte v recenzích

image
otestováno
Počet recenzí
64
jak jste hodnotily
5
47x
4
14x
3
3x
2
1
doporučuje
95 %
Testováno v období
od 15. 3. 2020
do 10. 5. 2020Náplasti Sorelex jsou založeny na kyselině hyaluronové, kterou máme všichni v těle a která nám pomáhá při regeneraci tkání. Dokáže regulovat zánět a napomáhá při hojicím procesu. Náplasti Sorelex poskytují pacientovi přirozeně vlhké prostředí, které umožňuje novým kožním buňkám dělení, růst a rychlejší vyplnění poškozené kůže. Po zahojení je nová tkáň kvalitnější, pevnější a jizvy zůstávají méně viditelné. Trpíte-li nehojící se ránou, navštivte specializovanou ambulanci pro léčbu chronických ran.

Více informací o produktu najdete na stránce www.aktivnihojeni.czSpolečnost Contipro a. s.

Společnost Contirpo a.s. byla založena v roce 1990. Kromě výroby výživových doplňků a prodeje kyseliny hyaluronové kosmetickým firmám vstoupila do světa farmaceutického průmyslu a stanovuje si nové vize a cíle. Společnost se zaměřuje na silně invenční produkty a maximální čistotu a kvalitu produkce. Název je zkratkou pro Connective Tissue Products čili produkty pojivových tkání. Firma je největším evropským výrobcem hyaluronanu a patří mezi čtyři největší světové producenty. Významně klade důraz na spojení vědy s praxí. 


 PRACUJETE VE ZDRAVOTNICVÍ? MRKNĚTE NA PORTÁL PROSESTRU.CZ, KDE BUDOU PROBÍHAT TESTOVÁNÍ VÝHRADNĚ PRO VÁS! 

Hodnocení
64
avatar
Kateřina
Po pádu z kola odene koleno, rána se dobře hoji, kryti se nepřlepi k raně, ocenuji velikost kryti při menšich ranach možnost upravit vystřihnout podle velikosti, ocenuji taky dobu použiti neni nutne každy den převazavat a použivat ruzne masti, co mě mrzi že rána kryti se musi pouzit dalsi obvazovy material, ze neni samo lepici nebo ze se nemuze nejak prilep, nutno obvazavat. Za me dopurucuji vsem.
klad Funkcnost
klad Puzit obvazovy material
avatar
Anna
Náplasti jsem použila u příbuzné na její bercove vředy na nohou.Pouziti bylo jednoduche,obvazu jsem spotrebovala minimum.Uz po pár dnech došlo ke zlepšení bercovych vredu.Jizvy se zmensily.Hojeni se vyrazne urychlilo.Ja tak tyto naplasti mohu jen doporučit.
příloha
klad Jednoduchost použití
klad Nic
avatar
Valentina
Náplasti jsou super! Je jich velké množství, funkčnost nemá chybu, ale co hlavně! Mají super velikost. Velmi oceňuji tento fakt. Náplasti jsem vyzkoušela na přítelovi, který u fotbalu přichází často k úrazům. Rána se hojila mnohem rychleji a efektivně. Velmi, velmi doporučuji! :)
příloha
klad velikost
klad fuknčnost
klad délka hojení
klad kvalita
klad nic
avatar
Martina
Náplasti Sorelex jsou založeny na kyselině hyaluronové, a je to orpavdu velmi videt, krasne ranu zatahnou, vytahnou necistoty a perfektne ranu zhoji velike zlepsnei bylo videt jiz po par dnech, vsem ji doporucuji za ty penize to opravdu stoji je bezva
klad super
klad cena
avatar
Alena
Velice moc děkuji za možnost testovat náplasti Sorelex. Náplasti přinesli daleko větší komfort pro nemocnýho. Jsou opravdu úžasně savé a toto i velice napomáhá k rychlejší hojivosti rány. Kůže přestala mokvat. také se mi zdá , že hojivost byla rychlejší. Všem s obdobnými problémy je doporučuji.
klad jednoduchá manipulace
klad savost
klad větší hojivost
klad nic
avatar
Kristýna
Náplasti Sorelex jsem předala mamce do hospice. Zdravotnice i ošetřovatelky si náplasti velice pochvalují. Jsou prý kvalitní a velice dobře hojí a urychlují hojení ran, pacienti si na náplasti nestěžovali, co se týče případných vyrážek z náplastí. Určitě doporučuji zakoupit, pokud máte nějaké rány a potřebujete, aby se rychleji zahojily :)
klad Kvalita
klad rychlost hojení
klad příliš vysoká cena
avatar
Veronika
Náplasti Sorelex jsou mojí první zkušeností s tímto typem náplastí. A docela mě překvapili. Má obava že se náplast k ráně bude lepit se nestala. Jestli urychluje hojení ve smyslu, že druhý den není po ráně památka, to ne, ale rána se překvapivě rychle zatáhla. Skvělé je, že mého známého, na kterém jsem testovala, nepálí, nebolí a je dostatečně velká, oproti hotovému obvazu z lékarny, který dosud používal. Jediné velké mínus je cena, která je vysoká.
klad Velikost jednotlivých náplastí
klad Nepálilo, nebolelo
klad Rána se rychle zatáhla
klad Cena je poměrně vysoká
avatar
Soňa
Ráda bych se podělila o výbornou zkušenost s náplastmi Sorelex. Vyzkoušeno na nehojící se , hnisavé otevřené ráně po operaci. Chtěla bych vyzdvihnout jednoduchost v manipulaci, možnost stříhat, přesně na velikost rány, takže náplast o velikosti 10x10 cm, vydrží relativně dlouho, stačí vyměnit po dvou dnech. Krásně saje a molekuly stříbra nádherně ránu čistí a hojí. Pro bezbolestné odstranění náplasti stačí trochu navlhčit. Já i pacienti můžeme doporučit.
klad vydrží dlouho, až 3 dny
klad možnost ustřihnout
klad saje a rychle hojí
klad bezbolestné převazy
klad jednoduchá manipulace
klad cena, ale vydrží dlouho
avatar
Alena
Náplasti Sorelex jsem použila na bércové vředy. Potěšilo mě, že je možné je stříhat, takže velikostně se dají náplasti přizpůsobit na velikost ran, což je velké plus a náplast dlouho vydrží. Převazy a výměna náplasti probíhá za dva až tři dny. Má velmi savé jádro, což je znát hned u prvního převazu. Po týdnu pravidelných převazů jsou patrné první změny, rány se rychleji hojí, jsou menší a nezapáchají, snad i díky stříbru obsaženém v náplasti. Náplast určitě splnila svůj účel, sice stojí spoustu peněz, ale za ten efekt to rozhodně stojí.
klad účinky
klad absorpce
klad méně zápachu z rány
klad dá se náplast stříhat
klad výměna po třech dnech
klad cena
avatar
Dagmar
Náplasti Sorelex jsem měla možnost vyzkoušet u dvou klientů v domácí péči. V jednom případě se jedná o bércové vředy a v druhém o špatně se hojící starou jizvu u diabetika. V obou případech se jedná o chronické rány, které jsou pod dohledem lékařů. Po zařazení náplastí Sorelex je vidět znatelné zlepšení.
klad balení
klad možnost zmenšit podle vel. rány
klad účinnost
klad nejsou
avatar
Dagmar
Tyto Sorelex náplastí jsem vyzkoušela na otevrené rány a mohu opravdu říci, že již po využití prvního balení došlo ke zlepseni stavu. Náplastí se velmi dobře aplikuji a odstranění take nebyl problém. Tento výrobek budu určitě dále doporučovat svým známým.
klad Možnost použití na otevřené rany
klad Snadna aplikace
klad -
avatar
Zuzana
Tyto náplasti Sorelex jsem vyzkoušela na chronické rány a mohu opravdu jen chválit a chválit. Již po měsíci užívání se rána zmenšila a věřím, že při dalším a dalším aplikování náplastí se bude rána dále lépe hojit. Tyto náplasti mne opravdu překvapily a budu je doporučovat všem známým, o kterých vím, že je potřebují.
klad průběh hojení rány
klad aplikace
klad balení
klad -
avatar
Markéta
Mela jsem moznost testovat naplasti Sorelex. Krabicka obsahuje 10 naplasti, ktere jsou velke 10x10 cm, takze za me dobre velike a daji se rozstihat na mensi kusy. Zkouseli jsme na otevrenou ranu na noze a na popraskane paty. Na nohu jsme prikladali na cely den i noc a na patu pouze pres den. Na noze se rana zacala hojit po 3 dnech. Nemokvala a nova kuze se tvorila hezky. Na popraskane pate trvalo hojeni 7 dni. Naplasti jsou rychlym resenim na otevrene rany.
klad Nesmrdi
klad Dobre se s nimi pracuje
klad Odvadi hnis z rany, ktera pak nemokva
klad Nemam vyhrady
avatar
Monika
Náplasti Sorelex jsme použili u pacientky, která měla nakrozu na kotniku po úrazu kotníku a pevné upevněné ortézy. Raná byla hluboká až na kost. Náplasti jsme přikládali cca 10x léčba byla skoro měsíc, po měsíci se začala kůže znovu přetahovat a uzavírat rána.
klad Snadná manipulace
klad Moznost upravení velikosti náplasti
klad Složení náplasti
klad Nic
avatar
Alena
Přestože mě návod trochu zaskočil, použití náplasti je jednoduché, intuitivní. Každá náplast je sterilně zabalená, to vidím jako velkou výhodu. Používáme na bércový vřed u nechodícího diabetika vyššího věku. Náplast je potřeba přichytit obvazem, odstraní a mění se po cca 2 - 3 dnech. Odstranění a výměna je bezbolestné. Je vidět velké zlepšení. Rána se hezky hojí.
klad jednotlivé sterilní balení náplastí
klad jednoduchost použití
klad znatelná účinnost
klad zaskočil mě návod, přišel mi popis aplikace složitý, což ve skutečnosti není í
avatar
Ivana
Zamýšleno na hojení jizvy po císařském řezu nakonec využito na bércové vředy člena rodiny. Jednoduchá aplikace. Urychlení hojení. Hygienické krytí rány. Možnost upravovat velikost náplasti dle potřeby vede k úspoře materiálu. Snížení bolestivosti rány.
klad Jednoduchá aplikace
klad Urychlení hojení
klad Snížení bolesti
klad Vyšší cena
avatar
Hana
Sorelex jsem použila na bercové vředy které opravdu nejsou moc pěkné . Odvádí tekutinu z rány, speciální mřížka zachytává nečistoty a kombinace dvou aktivních látekvytváří ideální prostředí pro hojení. Přípravek mě velmi mile překvapil jak rychle začal působit. Po dvou až 3 dnech se rány zmenšily a spotřeba dalšího materiálu byla menší. Další výhodou je že tento přípravek můžete získat i bez lékařského předpisu v lékarně.
klad rychlost nástupu účinku
klad jednoduchost aplikace
klad snížení spotřeby obvazového materiálu
klad nenám co vytknout
avatar
Kateřina
Náplasti soralex, jsou kvalitní, spolehlivé, účinné pro použití na vlhké hojení chronických, ale i primárních ran k dosažení uspokojivého výsledků, kyselina hyaluronova příznivě ovlivňuje a urychluje hojení. Náplasti by mohly být dodávány ve nabídce různých rozměrů
klad Balení po 1ks, snadná manipulac
klad Pouze jedna velikost, uvítala bych větší nabidku
avatar
Katerina
Náplasti Sorelex používáme nyní u naší 92leté babičky, která již většinu dne tráví na lůžku. I přesto, že se snažíme o pravidelné polohování, zejména na hýždích bojujeme s proleženinami. Již po pár dnech používání těchto náplastí jsme si všimli výraznějšího zlepšení hojení, zejména rychlosti hojení, která je o poznání větší než při běžném ošetřování jako dříve. Jedno balení náplastí Sorelex vystačí přibližně na 1 měsíc, náplasti měníme každý druhý den. Oceňuji i jejich dobrou dostupnost ve většině lékáren.
klad kvalita
klad zrychluje hojení
klad nenašla jsem
avatar
Renata
Tak po vyzkoušení náplasti Sorelex mohu napsat že jsem byla spokojena a jinak mohu i doporučit dál,jsou opravdu takové jak se píše a splnují svou účinnost,ale lepší je je moc nepoužívat a dávat si pozor na zraněnía pokud se něco takového stane tak jsou opravdu ideální a pokud je možnost je někde sehnat a koupit tak to určitě udělám ,tak že opravdu spokojenost a jsem ráda za možnost vyzkoušení
klad celkově vše
klad nemám co dodat
Zobrazit více recenzí