Špejlovaná jaternice a jelítka OD NÁS

image
otestováno
Počet recenzí
48
jak jste hodnotily
5
41x
4
4x
3
3x
2
1
doporučuje
94 %
Testováno v období
od 24. 2. 2015
do 30. 11. -0001

[*] [*] [*] TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje každá třetí, která se přihlásí po testovací výzvě a vyzvedne si jaternici a jelítko osobně v Pracovně ŽENY s.r.o. v Praze a to do pátku 27. února do 17 hodin. Testovací výzva padne v pondělí 23. února mezi 12 a 13 hodin. Celkem se bude testovat 15 jaternic a jelítek. [*] [*] [*]

U zabijačkového sortimentu je pro úspěch stěžejní kvalita a chuť. Češi jsou v tomto směru velmi sofistikovaní zákazníci a „dobrou jitrnici“ zkrátka poznají.

Už proto považují ve Studené za velký úspěch rozruch, který vzbuzují právě jejich špejlované jaternice.

Reakce zákazníků jsou totiž nad očekávání silné a pochvalné, v duchu citace: „…už jím jen domácí zabijačku a tu OD VÁS“.

Řada výrobků OD NÁS pod značkou Masna Studená se vyznačuje vysokou kvalitou surovin i řemeslného zpracování. Je postavena na tradičních recepturách, většina výrobků z této řady neobsahuje éčka.

Ručně špejlovaná jelítka a jaternice OD NÁS jsou tradiční zabijačkovou pochoutkou s klasickou recepturou. Mohou se konzumovat za studena, ale doporučujeme je opéct na tuku na pánvi, popř. v troubě, čímž získají rozvinutější chuť a lehce křupavý povrch.

Více se dozvíte ZDE.

Hodnocení
48
avatar
Anna
avatar
Marcela
klad Měla jsem možnost ochutnat jitrnici i jelítko OD NÁS. Musím říct, že na obojím jsem si velice pochutnala. Měla jsem to s bramborem a kysaným zelím. Obojí bylo okořeněné tak akorát, jemně a přitom výrazně. Akorát bych malilinko ubrala sůl. Ale když jsem to jedla s nesolenými bramborami, tak to bylo stoprocentní. Rozhodně doporučuji si tyto výrobky - OD NÁS - koupit.
avatar
Věra
avatar
Věra
avatar
Iveta
klad Špejlovaná jaternice a jelítka OD NÁS byl úžasný chuťový zážitek. Oba výrobky se rozplývají v ústech a následně je cítit kořeněná chuť. Při pohledu na ně bylo vidět, jak jsou precizně zpracována. Do krásně tvarovaného výrobku je na obou koncích zapíchnutá špejle. Také čichové smysly si přišly na své. Vůně se rozlinula po celé místnosti. Jedním slovem je to mana.
avatar
renata
avatar
Zuzana
klad K testování jsem obdržela jedno světlé a jedno tmavé jelítko a na hostinu jsem pozvala svojí kamarádku, která moc jitrnice nemá ráda - chtěla jen ochutnat. Ale již po otevření bylo cítit úžasnou vůni a po tepelné úpravě ani neříkám. Nakonec jsme obě snědly na posezení. Chuť je úžasná, správně kořeněná, přesně jak to mám ráda a náplň nadherně jemná. Děkuji za možnost ochutnat takovou dobrotu a určitě se porozhlídnu, kde by jsem zakoupila další :)
avatar
Adéla
klad Tentokrát testoval hlavně přítel a jeho kamarád, já masu moc nedám, takže jsem jen ochutnala, abych mohla objektivně hodnotit a musím říct, že jak jitrnice, tak jelítko jsou velmi chutné, kořeněné tak akorát a i vzhledově vypadají jak domácí, poctivě špejlované. Jitrnici i jelítko jsem podávala opečené s bramborem a domácím kapustovým zelím a oba dva pánové si moc pochvalovali a dožadovali se další porce, takže jim evidentně chutnalo. Tento výrobek mohu jen doporučit všem, kteří holdují tomuto typu jídel :)
avatar
Dagmar
avatar
Věra
klad S radostí jsem otestovala Špejlovaná jaternice a jelítka OD NÁS. Zatím jsem jedla jen jitrnice připravované na domácí zabijačce, ale tyto se jim podobají. Chuťově vyvážené, moc dobré, určitě si zaslouží mé doporučení.
avatar
Alena
avatar
Renáta
klad Špejlovaná jitrnice a jelítko OD NÁS vypadaly nádherně už na první pohled, ale museli počkat až na sobotní oběd. Už po otevření byla cítit výrazná vůně koření a i při jejich konzumaci (klasika jitrnice, jelítko + brambory + zelí) si smysly přišli na své. Okořeněné tak akorát, konzistence taková jaká má být, i vzhled byl jak z domácí zabíjačky. Za mě 100%, mohu všem jen doporučit a doufám, že toto chuťové setkání s nimi nebylo naše poslední :)
avatar
Zuzka
avatar
Helena
avatar
Helena
avatar
Jana
avatar
Helena
klad Po otevření balíčku se linula vůně, nepřestala ani při opékání, no a na talíři to byla teprve paráda. Okořeněné tak akorát, k tomu čerstvý chléb a kysané zelí s křenem. Díky za možnost testovat a doporučuji dál
avatar
Romana
avatar
Lenka
avatar
Martina
Zobrazit více recenzí