Vybraní testeři otestovali nové antibakteriální hadříky Spontex Microfibre Ultimate. A jak to dopadlo?

image
otestováno
Počet recenzí
47
jak jste hodnotily
5
36x
4
10x
3
2
1
1x
doporučuje
98 %
Testováno v období
od 25. 10. 2022
do 15. 11. 2022

Spontex Microfibre Ultimate   

Mikrovlákno Ultimate není jen další mikrovlákno!

Nejenže odstraňuje prach, nečistoty a mastnotu, ale také zabíjí 99 % bakterií zachycených v mikrovlákně*, čímž zajišťuje optimální hygienu. Úprava mikrovlákna Ultimate s ionty stříbra mu dodává obrovskou antibakteriální účinnost. Tato aktivní látka působí jako ochranný štít a zabíjí bakterie zachycené mikrovláknem.

Lze použít pouze s vodou, není proto nezbytné používat čisticí přípravky, které mohou znečišťovat vodní toky.

*Mikrovlákno je ošetřeno biocidním přípravkem, a to dusičnanem stříbrným, který zabíjí 99 % bakterií E.Coli zachycených v mikrovlákně. Na základě interních testů provedených v září 2021.


Více informací o produktu se dozvíte ZDE.Hodnocení
47
avatar
Michal
Není utěrka, jako utěrka. U nás v domácnosti uklízí paní uklízečka, která si vyložene poručila utěrky u mikrovlákna. Používá je tedy celá naše domácnost. Utěrky dobře sají, což je pro mě asi nejdůležitejší. Relativně často je měníme, tyto však navíc nejsou vůbec cítit, předpokládám, že to je kvůli antibakteriální vrstvě. Jsou super, doporučuji.
klad Savost
klad Jemné
klad Rozměr
klad Nesmrdí
příloha
avatar
Petra
Hadříky jsem používala bez čistících prostředků, stačila pouze voda. Jejich výhodou byla díky úpravě s ionty stříbra velká antibakteriální účinnost, což jako matka malého miminka velmi oceňuji. Tyto utěrky z mikrovláka odstranili jak prach, tak mastnotu a další nečistoty. Vše se dobře poté vypralo. Houbičky na nádobí hodnotím kladně, nezapáchaly po krátké době tolik, jako jiné značky. Drátěnku jsem ještě nevyužila. Hadříky jsou příjemné na omak, jsou ekologické.
klad příjemné na omak
klad antibakteriální účinnost
klad houbičky nesmrděly tak brzy
klad vyšší cena
příloha
avatar
Iva
Výrobky od Spontexu používám již delší dobu. Novinka - hadříky Spontex Microfibre Ultimate je skvělá díky použití bez chemických prostředků. Díky tomu neznečišťujete životní prostředí, a hlavně po použití lze vyprat v pračce. Hadříky povrch umyjí i hezky vyleští.
klad materiál
klad velikost
klad možnost praní
klad bez nutnosti použití chemie
příloha
avatar
Helena
Hadříky Spontex jsou od nynějška nedílnou součástí mé každodenní uklízecí rutiny. Jsou univerzální a dají se použít na jakýkoliv povrch. Jako největší výhodu oceňuji to, že jsou antibakteriální a to bez pomoci chemie, stačí pouze voda. Perfektní pro domácnosti s dětmi nebo pro alergiky.
klad Antibakteriální vlastnosti
klad Bez potřeby chemie, stačí voda
klad Nezanechává chloupky
klad Vhodné pro děti či alergiky
klad Klasický design, dají se snadno zaměnit s těmi obyčejnýmii
příloha
avatar
Karolína
Hadříky jsou moc fajn. Překvapil mě příjemný materiál.S jedním jsem zkusila začít koupelnou. Umyvadlo, povrchy,i poličku pod zrcadlem,zrcadlo které bylo zašpiněné.Je vyborne,že není potřeba prostředek.Hadřík pobere klasickou špínu,stačí propláchnout horkou vodou. Super je ekonomicke baleni po 2ks.
klad Bez chemie
klad Stačí propláchnout vodou
klad Rychlý uklid
klad Pouze na lehčí úklid
příloha
avatar
Denisa
Hadříky jsem zkoušela na koupelnu,a splnil vše, co výrobce slibuje. Skleněný povrch sprchového koutu vyleštil, aniž by bylo potřeba dalších saponátů. Rovněž v kuchyni vyčistil nečistoty, vyleštil baterie i zrcadla. Jsem naprosto spokojená a určitě patří k těm vyšší kvality.
klad Savost
klad Barvy
klad Rychleschnoucí
klad Netřeba čistících prostředků
klad Ze začátku pustil pár vláken
příloha
avatar
Kateřina
Skvělý pomocník na úklid. Prach z poliček mám setřený raz dva. Líbí se mi, že k této utěrce z mikrovlákna s antibakteriálními ionty stříbra mení nutné už používat na povrchy jiny čisticí prostředek. Stačí navlhčit vodou. To mi přijde jako skvělá ekologičtejší varianta pro úklid.
klad utěrka je pratelná
klad bez nutnosti používání dalších čisticích prostředků
klad nemám výhrady
příloha
avatar
Pavla
Hadřík je super, ideální na všechny plochy včetně skla, leští, čistí, použitelný na vše, používám i na čištění klecí u zvířat,na dřevo,nerez ocel, určitě pocit jistoty po použití hadříku. Doporučila bych všem,kdo potřebují všestranného pomocníka,ne hledat několik různých.
klad Plochy zůstávají čisté a lesklé
příloha
avatar
Zuzana
S hadříky se velmi dobře uklízí. Mají přilnavý povrch, takže zachytí každou nečistotu. Oceňuji, že je lze používat bez chemických přípravků. Jsou i velkým přínosem pro přírodu, jelikož je možné je používat opakovaně. Při velkém znečištění je možné hadříky vyprat v pračce.
klad přilnavý povrch
klad možnost vyprání v pračce
klad jednoduchý a rychlý úklid
klad ekologické
klad nic
příloha příloha příloha
avatar
Ivana
Tyto úklidové pomůcky budou skvělým pomocníkem jak pro běžný úklid domácnosti, ale i pro velký předvánoční úklid. Mám doma kočičku-velkého chlupáčka, tudíž běžný prach utírám denně. K tomu mi skvěle slouží antibakteriální hadříky. Doporučuji jak do každé domácnosti, ale i do firem.
klad savost
klad nic
příloha
avatar
Diana
Hadříky z mikrovlákna Spontex Microfibre Ultimate bych hodnotila velice pozitivně. Hadřík vyčistí povrch i bez použití čistícího prostředku, krásně povrch vyleští a nezapáchají narozdíl od jiných hadříků. Jako velkou výhodu bych brala i možnost vyprání v pračce. Jediným drubným mínusem je občasné zanechání malých vláken na čištěném povrchu.
klad Materiál
klad Zpracování
klad Velikost
klad Možnost praní v pračce
klad Občasné vypadávání vláken
příloha
avatar
Jirina
Hadriky Spontex mě velice překvapili jak krásně se snimi uklizí. Vyzkoušela jsem suchý na prach a jeden jen s čistou vodou na mytí. Obojí je super.Velice příjemný i na dotek rukou. Nemusela jsem ani mítrikavice.Stačí pouze čistá voda na mytí. Nábytek po umytí se i krásně leskl.
klad ano
příloha
avatar
Ivana
Skvělý produkt, značku Spontex kupuju moc ráda. Pevný, silný hadřík, dobře saje, není to žádný „obyčejný" hadr, nenechává šmouhy. V kuchyni ho používám na více povrchů - sklokeramiku, lamino i nerez, vše zvládá na jedničku. Nezapáchá, patrně kvůli obsaženému stříbru.
klad Bez zápachu i po delším používání
klad Syté hezké barvy, i když já bych ocenila do mé kuchyně černou ?
klad Možnost praní
klad Pevnost
klad Ocenila bych v černé barvě, ty ale nenabízí ani nikdo jiný.
příloha příloha
avatar
Tereza
Hadříky Spontex Microfibre Ulltimate mě naprosto nadchly - stírají velmi efektivně, na pár setření hadřík zlikvidoval i velkou špajzovou katastrofu v podobě nehezkého nepořádku po zapomenuté zelenině...Ocenila jsem i to, že díky speciální antibakteriální úpravě hadříku nebylo třeba použití žádných chemických prostředků a i po vyprání si hadřík zachoval svou kvalitu a dál pěkně slouží.
klad na první pohled hezky barevné
klad na dotek měkké a poddajné
klad speciální antibakteriální úprava
klad velmi dobrá savost
klad výborná schopnost zachytit nečistoty
klad zachovává si kvalitu i po vyprání
příloha
avatar
Jana
Hadříků na úklid jsem vyzkoušela už mnoho, ale tyto od Spontex jsou vážně skvělé a myslím, že od této doby nebudu už používat jiné. Zatím nejlepší hadřík, který jsem kdy použila. Umyje povrchy a to i bez čistících prostředků. Za mě určitě doporučuji!
klad Bez použití čistících prostředků
klad 2 ks v balení
klad Vše bylo v pořádku
příloha příloha příloha
avatar
Miluše
Balíček Spontex mě velice mile překvapil. Bylo v něm mnoho výrobků od firmy Spontex. Obsahoval rukavice, balíček víceúčelových utěrek, ocelové drátěnky, balení houbiček na nádobí, dále extra savou viskózní utěrku rostlinného původu, což je pro mě novinka a nakonec 2 utěrky Spontex Microfibre Ultimate, která je sama o sobě příjemná, super velikost a co mě překvapilo, není potřeba používat jakékoliv přípravky na čištění, stačí čistá voda a lze prát v pračce na 40 stupňů
klad Správná velikost
klad Neni potřeba žádné čistící prostředky
klad Odstranění prach, nečistoty, mastnotu,
klad Hlavně zabíjí 99 procent bakterii
klad Po použití lze vyprat v pračce
klad Nemám výhrady
klad I když mohla by se dělat i ve větším provedení na stírání podlahy
příloha příloha
avatar
Klára
Balicek me velice prijemne prekvapil. Soucasti baleni jsou dva hadriky, zeleny a modry. Hadriky jsem vyzkousela a mohu potvrdit ze jsou opravdu krasne save, perfektne lesti, rychle schnou a paradne se s nimi uklizi. Co me jen mrzi, ze oba hadriky jsou ve stejne velikosti, bylo by fajn jeden ve vetsi velikosti
klad Savost
klad Jednotna velikost
příloha
avatar
Denisa
Hadříky Spontex Microfibre Ultimate mě mile překvapily. První, co mě zaujalo, byla jemnost hadříků a jejich barva. Jsou opravdu příjemné na dotek a v porovnání s předchozími hadříky i šetrnější k mé vysušené pokožce na rukách. Hadříky perfektně odstranily všechny mastné obtisky ruk od našich dětí, a to i bez čistícího prostředku, což je velkým benefitem pro naší rodinu, jelikož se snažíme čistící prostředky v naší domácnosti eliminovat. Dokonce šlo suchým hadříkem krásně vyleštit zrcadlo v koupelně.
klad Dvě barvy
klad Jemnost
klad Možnost praní na 40°C
klad Možnost použití bez čistícího prostředku
příloha příloha
avatar
Eliška
Kvalita hadříků Spontex Microfibre Ultimate je super- kvalitní mikrovlákno, velikost ideální na běžný úklid domácnosti. Hadříky po sobě nezanechávají vlákna ani zbytky prachu jako většina hadříků. Suchý hadřík je skvělý na leštění skla a zrcadel, nezanechává šmouhy. Dále cením, že hadřík lze použít pouze s vodou bez dalších čistících prostředků.
klad Kvalitní mikrovlákno
klad Antibakteriální
klad Dají se prát v pračce
klad Nezanechávají šmouhy na skle
příloha
avatar
Kateřina
Hadříky Spontex Microfibre Ultimate krásně stírají, sajou a nezapáchají. používala jsem v kuchyni, koupelně a na záchodě, a vyzkoušela i na stírání prachu a nepouštěl chloupky na elektronice. Po vyprání kvalita nezměněná, rychle schnoucí. S hadry jsem velmi spokojena.
klad Nepouští chloupky
klad Nezapáchá
klad Po vyprání stejná kvalita
příloha
Zobrazit více recenzí
Povolit vše Upravit Odmítnout Povolit výběr Doména Platnost Popis Zpracovatel